Dobre życzenia weekendowe

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór oryginalnych dobrych życzeń weekendowych w prozie, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Żebyście zapomnieli na dwa dni czym jest budzik, korki i komputer. Ale pamiętaj, czym jest odpoczynek, przyjaciele i dobry nastrój. Miłego weekendu!

Tydzień pracy się skończył. Hurra piątek! Życzę miłego wypoczynku, jasnych nocy i niezapomnianych wrażeń. Aby reszta została wypełniona aż do następnego tygodnia, a Ty naładowano Cię energią, siłą i kreatywnymi myślami, które pomogą Ci łatwo wykonać przydzieloną pracę.

Życzę Ci wielu godzin snu, uśmiechów, śmiechu, smakołyków i rozrywki w weekendy!

Życzę Ci zapomnieć na kilka dni o budziku, korkach i terminach. Pamiętaj jednak o wspólnych wakacjach z przyjaciółmi, radości, pozytywnym i doskonałym nastroju!

Z całą odpowiedzialnością, zdrowym rozsądkiem i zrozumieniem moich działań gratuluję zakończenia tygodnia pracy i początku długo oczekiwanego weekendu! Miłej zabawy, miłych chwil, spełnienia marzeń o spaniu do południa i zjedzeniu śniadania na obiad w porze lunchu!

Szczęśliwego piątku i miłego weekendu, a co jest dla Ciebie fajne, zależy od Ciebie.Ale tak czy inaczej, niezależnie od tego, czy tańczysz do upadłego, czy oglądasz serial, spacerujesz całą noc lub śpisz wygodnie w łóżku, hałasujesz z przyjaciółmi lub jesz obiad z rodziną, leżysz na kanapie lub radzisz sobie z górą rzeczy, pozostań na fali pozytywów. I niech ten piątek będzie dobry na Twój weekend.

Wesołego piątku i serdecznie życzę miłego, pogodnego i ekscytującego weekendu. Niech zarówno ciało, jak i dusza odpoczywa od wszelkich trosk i nudy, niech wszystko załatwi się szybko, a czasu na odpoczynek, relaks i przyjemną rozrywkę w gronie miłych ludzi będzie dużo. Życzę wspaniałego nastroju i doskonałego zdrowia.

Nareszcie jest piątek! Niech troski o dni robocze pozostaną za kulisami, niech weekend ucieszy Cię dobrymi filmami, doskonałym towarzystwem, romantycznymi kolacjami, pogodnym nastrojem, ekscytującymi spacerami, przyjemnymi obowiązkami i radosnymi spotkaniami.

Szczęśliwego piątku i serdecznie życzę udanego dnia, ciesząc się radością wypoczynku i relaksu. Niech praca i inne sprawy odejdą na dalszy plan, niech serce i dusza będą się radować i spędzić prawdziwe wakacje!