Dziękuję za urodzinowe życzenia

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Z głębi serca dokonaliśmy selekcji szczerych słów wdzięczności za życzenia urodzinowe w prozie, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Moi drodzy. W twoich oczach jest wilgoć, a twoje serce jest wypełnione miłością do was wszystkich. Jak wielkie znaczenie masz w moim życiu. Dzięki Tobie chcę nie tylko być, ale żyć. Dziękuję wszystkim!

Tylko Ty mogłeś wychwycić magiczne słowa, które tego dnia grały na strunach mojej duszy w szczególny sposób. Jesteś ucieleśnieniem wszystkiego, co delikatne, co istnieje na tej ziemi, bardzo się cieszę, że w tym dniu otrzymuję twoje gratulacje!

Dzisiaj otrzymałem od Ciebie wiele miłych słów i ciepłych życzeń. I oczywiście wierzę, że wszystkie się spełnią. Dziękuję Wam drodzy przyjaciele, krewni i koledzy za uwagę, ciepło i troskę, którymi mnie dzisiaj otaczaliście. Jestem niezmiernie zadowolony!

Chcę bardzo podziękować za miłe i uprzejme gratulacje z okazji moich urodzin. Twoje życzenia podniosły mnie na duchu i dały mi jasną nadzieję, Twoje słowa wprawiły mnie w doskonały nastrój i wzniosły cel. Niech wszystko w Twoim życiu będzie cudowne i piękne, niech każdy Twój dzień mija z zainteresowaniem i entuzjazmem.

Z całego serca dziękuję za ciepłe i miłe słowa, które mi przekazałeś z okazji moich urodzin. Bardzo dziękuję za wrażliwość, życzliwość, życzliwy udział i chęć sprawiania mi radości.

Kochani, bez Was te wakacje nie byłyby takie jasne, bardzo dziękuję!

Dziękuję bardzo za miłe słowa, życzenia i wspaniałe gratulacje. Jestem bardzo zadowolona z Twojej uwagi i troski. Obyś zawsze miał szczęście w życiu i odniósł sukces w osiąganiu wszystkich swoich celów, życzę ci spokoju, zdrowia, powodzenia i szczęścia.

Mój drogi przyjacielu, masz złote serce! Jestem bardzo poruszona, że ​​nie zapomniałeś o moich urodzinach i dałeś mi to, o czym marzyłam od tak dawna! Czujesz mnie lepiej niż reszta! Dziękuję za przyjaźń i zrozumienie, które mi okazujesz!

Jestem bardzo zadowolony z twojej uwagi (imię), ponieważ życzyłeś mi wielu dobrych błogosławieństw! I wiem, że wszystko na pewno się spełni! Dziękuję za gratulacje!

Wyrażam Wam szczerą wdzięczność i gratulacje z okazji moich urodzin, bardzo doceniam Waszą uwagę i troskę, dziękuję za niezapomniane chwile radości i ciepła.

Jestem pewien, że spełnią się wszystkie Twoje życzenia;

Dziękuję za cenne ciepło twojej duszy (imię), co znajduje odzwierciedlenie w szczerych gratulacjach! To było tak, jakbym utonął w jasnej nieważkości czarującego szczęścia!

Dziękuję bardzo za wszystkie wspaniałe życzenia, miłe słowa i komplementy! To wielka radość i wartość mieć wokół siebie takich ludzi! Te urodziny przyniosły dzięki Wam wiele radości!

Dziękuję bardzo za niesamowite linie, miłe słowa, za wspaniałe życzenia z okazji moich wakacji. Starałeś się, aby te urodziny były dla mnie jaśniejsze i szczęśliwsze, zabawniejsze i piękniejsze. Dzięki za to. Życzę, abyś żył jak w bajce, zawsze pozostając miłym i szczęśliwym bohaterem.

Dziękuję bardzo z całego serca za wspaniałe gratulacje, życzenia, uwagę i miłe słowa. W odpowiedzi życzę spokoju i życzliwości, pomyślności i światła, radości i miłości, powodzenia i szczęścia.

Dziękuję bardzo za gratulacje! Tak się cieszę, że nigdy nie zapomnisz o moich wakacjach i gratuluję mi jednego z pierwszych!

Dziękuję za to, że nie zarzucasz mi starości, ale celebrujesz ją. Jesteście najbardziej niesamowitymi ludźmi na świecie. Życzę wszystkim szczęścia tego świata.

Dziękuję Ci (imię) za życzenia, otulona aksamitem w ten przytulny dzień, który przypadł na moje urodziny. I Ty też będziesz szczęśliwy!

Dziękuję za tak miłe gratulacje, które rozweseliły mnie tego dnia. Doceniam twoją uwagę i odpowiadam w 100% w zamian za każde wypowiedziane słowo!. Życie pokazuje nam, kto jest naprawdę ważny dla człowieka swoimi działaniami. A fakt, że nie zapomniałeś o moich urodzinach, po raz kolejny dowodzi, że jesteś ważną osobą w moim przeznaczeniu!

Jestem wdzięczny za pomoc i wsparcie, za bycie tam we właściwym czasie! Dziękujemy za uwagę, reakcję i życzliwość, tak rzadkie cechy w naszych czasach!

Ciepłe słowa dzięki za życzenia urodzinowe do łez

Najcieplejszy
słowa podziękowania za gratulacje w moje urodziny, z całego serca

Dziękuję z całego serca za gratulacje z okazji moich urodzin, wyrażam moje szczere uznanie za uwagę, życzliwość i troskę.

Dziękuję bardzo, (imię) za urocze i wyjątkowe pozdrowienia! Dodałeś świąteczną tęczę do mojej uroczystości.Dziękuję, jesteś najjaśniejszą i najwspanialszą częścią mojego życia!

Dziękuję za uczynienie moich urodzin twoim osobistym świętem. Miło jest czuć się popularnym. Życzę ci powodzenia.

Dziękuję bardzo za wspaniałe życzenia. Twoje miłe słowa napełniły moje serce radością i nadzieją. Moi drodzy, życzę w zamian wszystkiego najlepszego, radosnego i wspaniałego. Wszystkiego najlepszego!

Dziękuję za takie serdeczne słowa gratulacyjne w moje urodziny. Poruszało mnie każde słowo i bardzo miło z Państwa strony, że tak bardzo przywiązaliście wagę do mojej osobowości. Chciałbym, aby spełniło się każde Twoje życzenie. Jeszcze raz dziękuję, bardzo miło było otrzymać tak wiele miłych słów skierowanych do Ciebie. Twoje gratulacje były przepełnione szczerością i życzliwością, a to jest bardzo ważne, ponieważ wtedy słowa naprawdę nabierają znaczenia.

Drodzy przyjaciele, serdecznie dziękuję za szczere gratulacje, które pozostaną w moim sercu. Dziękuję za miłe słowa, które wywołały uśmiech na mojej twarzy na kilka minut. Moi drodzy, wasza uwaga jest cenniejsza niż jakakolwiek biżuteria i pieniądze. Dziękuję.

Twoje piękne gratulacje naprawdę mnie poruszyły. Czuję, że wkładasz w nie kawałek swojej pięknej duszy. Dziękuję Ci. Spokój i dobroć w Twoim domu.

Moje drogie! Jestem wdzięczny nie tylko za Twoją życzliwość, ale także za hojne dzielenie się nią ze mną.Święto minęło, ale ciepło Waszych serc pozostanie ze mną na zawsze. Dziękuję za to.

Chcę wyrazić wdzięczność za te wspaniałe gratulacje! Choć ogromnie trudno to wyrazić słowami – w końcu padło do mnie tyle ciepłych i szczerych słów, że nie sposób sobie wyobrazić tych rzeczy, których dzisiaj sobie nie życzyłam. Dziękuję bardzo za wspaniały nastrój!

Dzięki Tobie nie liczę swoich lat… Dziękuję, moi dobrzy, za życzenia i komplementy oraz za to, że to Twoja obecność przedłuża moją młodość , dodaje optymizmu i wigoru, trudne chwile ułatwiają, a święta jaśniejsze.

Dziękuję twoim rodzicom za danie mi tak wielu przyjaciół.

Dziękuję bardzo za szczere gratulacje z okazji moich urodzin. Jestem bardzo zadowolona z uwagi i miłych słów. W odpowiedzi życzę dobrego zdrowia i wiecznego szczęścia, stabilnego dobrobytu i wysokiego dobrobytu w życiu.

Moi przyjaciele! Jestem Wam wdzięczna za prezenty i genialne gratulacje… Ale przede wszystkim jestem wdzięczna za dodanie ciepłych wspomnień i radosnych chwil do mojej osobistej skarbonki. Wszystkie chwile życia są szczęśliwe, jeśli jesteś blisko. Jestem dumny. Kocham wszystko. Cenię wszystkich!

Dziękuję! Dobre życzenia z twojego serca, podczas moich własnych wakacji, usiały ogromną planetę milionami cudownych kwiatów, a ja wdycham ich zapach.

Moi drodzy, dziękuję za gratulacje i za przyjęcie. Dzięki Tobie, dzięki wszystkim słowom, które dziś padły na moją cześć, czuję się wszechmocny. Dodaje energii i siły. W takich chwilach chcesz być lepszy. Jeszcze raz dziękuję!

Wszyscy jesteście niesamowici! Dzięki za miłe słowa!

Bardzo się cieszę z Waszej uwagi, bardzo podobały mi się Wasze gratulacje i wspaniałe życzenia. Wielkie dzięki. Mam nadzieję, że wszystko będzie dokładnie tak, mam nadzieję, że choć niektóre z Twoich miłych słów się spełnią. W odpowiedzi pragnę życzyć ci dobra, miłości, pomyślności, dobra, spokoju i prawdziwego szczęścia.

W twoich wspaniałych życzeniach utonąłem (a) jak Słońce kąpiące się w gwiaździstych głębinach Wszechświata! Dziękuję za ogromną masę pozytywów!

Dziękujemy wszystkim, którzy pamiętają… Dzięki tym, którzy kochają… Dzięki tym, którzy cenią… Niech Bóg błogosławi od zła i złej pogody. Każdemu z Was życzę tylko powodzenia i szczęścia.

Chcę wspiąć się na górę I krzyczeć do całego świata: „Dziękuję! Dziękuję, że jesteś sobą! ”, Ale mogę też powiedzieć do ucha: Dziękuję za oczy, Dziękuję za ciszę i słowa, Za to, że serce wyrywa się z klatki piersiowej, A miłość przyprawia mnie o zawrót głowy!< /p>

Serdeczne podziękowania za gratulacje z okazji urodzin do łez

Duszny
dziękuję za życzenia urodzinowe własnymi słowami

Dziękuję wszystkim, którzy mogli pogratulować mi tego dnia! Przyjaciele, jesteście moim bogactwem życia!

Święcisz moje urodziny z takim entuzjazmem, że jestem nawet dumny z tego, kim jestem. Kto jeszcze, ale ty możesz to zrobić? Podziwiam Cię i kocham. Dziękuję wszystkim za gratulacje, ciepłe życzenia, prezenty i kartki.

Twoja szczupła męska dusza była w stanie znaleźć dla mnie najczulsze słowa i jestem nieskończenie wdzięczna wszystkim kobietom, którym mi gratulujesz. To wielkie szczęście otrzymać od Was miłe gratulacje w tym dniu. Dziękuję i wyślij w zamian najbardziej zmysłowe uściski!

Chcę wyrazić moją wdzięczność za wzruszające, zmysłowe, pełne szacunku, tak znaczące i wywołujące uśmiech na Twojej twarzy gratulacje z okazji Twoich urodzin! Najlepszym prezentem jest otrzymanie odrobiny uwagi, wyrażonej szczerymi słowami troskliwych ludzi.Dziękuję z głębi serca!

Wyrażam ci moją wdzięczność, ukochany! Dziękuję za Twoje promieniste światło, które mnie ogrzewa, za opiekę – daje mi świeże emocje, za wsparcie, bez którego byłoby mi bardzo trudno w życiu. Dziękuję za wiarę we mnie – to daje mi siłę do nowych osiągnięć. Ale najważniejsze i wielkie dzięki za tak cudowne wakacje, które dla mnie zorganizowałeś, dziękuję za najszczersze gratulacje z okazji moich urodzin, dzięki tobie mam wspaniały nastrój i wszystko poszło po prostu cudownie, dzięki tobie. Życzę ci tej samej wzajemności, bystrości i życzliwości, jakiej mi życzyłeś, a także niekończącego się szczęścia i dobrobytu.

Dziękujemy za Twoje złote serce! Nie zapomniałeś dziś życzyć mi wszystkiego najlepszego, a to wiele mi mówi! Dziękuję za to, że poczułem się jak nikt inny. Jestem nieskończenie wdzięczny losowi za naszą przyjaźń i wzajemne zrozumienie. Dziękuję!

Świece na moim urodzinowym torcie błyszczały genialnymi cudami, ale dopiero dzięki waszym ciepłym pozdrowieniom poczułam atmosferę festiwalu!

Jeżeli przynajmniej 10% Twoich życzeń się spełni, będę szczęśliwy. Chociaż cieszę się już, że cię mam. Dziękuję za wszystko.

Chcę wyrazić wdzięczność całej rodzinie i przyjaciołom za emocje, których dzisiaj doświadczyłem! To było spektakularne! Życzę wszystkim wielkiej miłości, dobrego zdrowia i powodzenia we wszystkim! Żyj szczęśliwie i dostatnio!

Chcę ci powiedzieć, że największym błogosławieństwem w życiu jest posiadanie szalonych przyjaciół. Dziękuję za przyjaźń i bycie ze mną w tym dniu!

Dziękuję bardzo za miłe życzenia z okazji moich urodzin. Twoje słowa i życzenia dały mi nie tylko dobry nastrój, ale także dobrą nadzieję, że wszystko w moim życiu będzie cudowne i piękne. W odpowiedzi życzę powodzenia w kwadracie i potrójnego szczęścia.

Zapamiętam ten dzień dla twojego uśmiechu i dobrego nastroju.

Z przyjaciółmi takimi jak ty życie staje się przytulne. Dziękuję za twoją wyjątkowość, motywujące życzenia i wspaniałe wakacje.

Twoje gratulacje poruszyły mnie do głębi! Niewiele osób wie, jak znaleźć takie miłe słowa! Dziękuję!

Niesamowicie miło czytać takie ciepłe słowa gratulacyjne. A jeszcze przyjemniej jest, że otaczają mnie tacy troskliwi i kochający ludzie. Bardzo dziękuję za tak jasne, ciepłe, jasne życzenia. Postaram się spełnić każde słowo, które napiszesz.

Dziękuję za miłe i ciepłe gratulacje z okazji moich urodzin. W zamian pragnę życzyć szczęścia i radości. Niech każdy dzień w życiu będzie jak święto, niech każda chwila będzie blaskiem miłości i dobroci. Powodzenia i jeszcze raz dziękuję!

Dziękuję wam, moi dobrzy, za to, że zostaliście na chwilę czarodziejami i spełniliście moje marzenia. Życzę, abyś zawsze dostawał to, czego chcesz, bez poświęcania czegokolwiek. Urodziny były niesamowite. I stał się nim tylko dzięki Tobie!

Dziękuję bardzo za miłe i ciepłe gratulacje z okazji moich urodzin, jestem bardzo zadowolona z uwagi i dobrego wspominania moich wakacji. Mam nadzieję, że wszystko, czego mi życzyłeś, spełni się i spełni. Niech twoje życie będzie wypełnione szczęściem i łaską, niech miłość i radość wypełnią twoje serce.

Czuję niezwykły przypływ sił i ładunek wspaniałego nastroju, dzięki życzeniom, którymi mnie dzisiaj obsypałeś! Dziękuję bardzo!

Bukiety miłych słów rozkwitły tego dnia w moim domu. Jestem wdzięczny, że życzysz mi tak wielu dobrych rzeczy! Dziękuję bardzo, (imię)!

Wzruszające słowa dziękuję za gratulacje z okazji urodzin, z całego serca

Dziękuję za życzenia urodzinowe, z głębi serca

Obiecuję ciężko pracować, aby spełnić każde Twoje życzenie.Z całego serca dziękuję za to, że nie zostawiasz mnie bez pracy na realizację swoich życzeń i za to, że jesteście doskonałymi motywatorami do pójścia naprzód. Życzę Ci również świetlanej przyszłości i korzystnego prezentu.

Dziękuję (imię), za zapamiętanie daty mojego pojawienia się na tym świecie i złożenie niesamowicie ciepłych gratulacji w ten jeden, długo oczekiwany dzień w roku.

< /div>

Tak, tak wiele słów zostało dziś wypowiedzianych… a oto jeszcze jedno – DZIĘKUJĘ!

Dziękuję bardzo za szczere gratulacje z okazji moich urodzin. Jestem bardzo zadowolona z uwagi i troski, dobrych życzeń i miłych słów. I życzę ci dobrego i spokojnego, szczęśliwych dni i dobrych wieści.

Dziękuję z całego serca za gratulacje! Bardzo się cieszę, że mnie pamiętasz i zwracasz na mnie uwagę!

Zawsze mówiłem, że nie rozmawiano o moich znajomych. Są idealne, kropka. Dziękuję za to, że mój dzień był doskonały, a świat wokół mnie doskonały.

Dziękuję wszystkim moim odległym, starym i nowym przyjaciołom za wsparcie! Sprawiasz, że żyję i cieszysz się życiem, dajesz nadzieję na szybki powrót do zdrowia! Jak cudownie cię mieć! Kocham was wszystkich! Dziękuję!!! Dbaj o siebie!

Dziękuję bardzo za szczere gratulacje. Chcę, żeby się spełniły. Cudownie, że w moim życiu są tacy serdeczni i życzliwi ludzie jak ty!

Twoje gratulacje jak cukrowa muzyka przelała się w dzisiejszy dzień, a moje urodziny zabłysły wyjątkową baśniową magią. Dziękuję bardzo!

Dziękuję bardzo za serdeczne i szczere gratulacje! Wspaniale było je przyjąć. Niech spełnią się marzenia każdego z Was, rodzą się i dojrzewają idee, plany napoleońskie stają się rzeczywistością. Kocham Was wszystkich hurtowo i każdego z osobna. Nie mogę się doczekać wizyty z lub bez. Moje drzwi są dla Ciebie otwarte 24/7. Nigdy o tym nie zapomnij.

Dziękuję bardzo za te piękne słowa, za uwagę i troskę. W zamian życzę spokoju, zdrowia i dużo szczęścia.

Drodzy i kochani, dziekuje za dekorowanie moich urodzin (rocznicy) i za nieustanne ozdabianie mojego zycia. Bez Ciebie wakacje nie byłyby świętem!

Serdecznie dziękuję za gratulacje. Bardzo się cieszę, że są takie osoby jak Ty, które pamiętają takie daty. Bardzo się cieszę, że się znamy. I niech czas leci, szczerze życzę, aby nasze drogi nigdy się nie rozeszły.Dziękuję za bycie tam w tym ważnym dla mnie dniu!

Ty, jak nikt inny, potrafiłeś wybrać zmysłowe i naprawdę świąteczne słowa! Dziękuję za zrozumienie, sympatię, uwagę i po prostu dobre nastawienie do mnie. Jak mało ludzi na świecie może mnie tak zmysłowo i czule traktować. Jesteś moją drogą osobą!

Jestem wdzięczny (len) za bukiety miłych słów. Dotknięty do samego rdzenia! Uwaga jest najcenniejszym prezentem, a z Twojej strony jest dla mnie szczególnie cenna!

Z całego serca dziękuję za ciepłe i miłe gratulacje, za życzliwą uwagę i troskę. Twoje gratulacje wprawiły mnie w cudowny nastrój i optymistyczne nastawienie. Bardzo ci za to dziękuję. Życzę niesamowitej siły i szczęścia, wspaniałych pomysłów i powodzenia.

Dziękuję za bycie sobą i za to, że tam jesteś! Niech wszystko, czego mi życzyłeś, wróci do Ciebie wielokrotnie pomnożone. Bądź szczęśliwy!

Twoje słowa naprawdę mnie poruszyły! Dziękuje za Twoje gratulacje! Chcę, żebyś wiedział, że traktuję cię wzajemnie!

Praca w takim zespole to dla mnie szczęście, a otrzymywanie gratulacji od tak wspaniałych ludzi to podwójne szczęście! Dziękuję za zorganizowanie dla mnie tak wspaniałych wakacji!

Dziękujemy za wszystkie słodkie życzenia urodzinowe. Niech tym, którzy w tym dniu byli ze mną w duszy.Życie odwróci się na lepsze!

Najcieplejsze podziękowania za gratulacje z okazji urodzin, z całego serca

Dziękuję za życzenia urodzinowe, z głębi serca

Dziękuję synu, że nigdy nie zapomnisz życzyć Wesołych Świąt! Twoja uwaga jest ważna w moim życiu. Jesteś moją ochroną, wsparciem i nadzieją. Dziękuję od dno mojego serca.< /p>

Dziękuję bardzo za słowa pełne miłości i czułości. To tak radosne słyszeć dobre życzenia i miło wiedzieć, że w pobliżu mieszkają kochający ludzie. Dziękuję za ciepło i jasną radość, którą mi dzisiaj obdarzono. W odpowiedzi chciałbym życzyć miłości, żelaznego zdrowia i optymizmu.

Drodzy przyjaciele! Ogromnie dziękuję Wam wszystkim za liczne gratulacje na portalach społecznościowych, na Facebooku, na Instagramie! Byłem niezmiernie zadowolony, że rano otworzyłem laptopa, przeczytałem miłe słowa, odebrałem pocztówki, prezenty! Kłaniaj się za emotikony, zdjęcia kwiatów. Cieszę się, że mam takich przyjaciół jak ty.

Dziękuję wszystkim za miłe słowa przepełnione szczerością i życzliwym podejściem do mnie. W którym radość, miłość i responsywność przeplatały się i stały się poruszającą historią napisaną przez Ciebie na moje urodziny!

Kochanie! Dziękuję Ci z głębi serca za błogosławieństwa, które zostały wniesione w moje życie! Życzę, aby Twoje dni (lata, dekady) były wypełnione ciepłem bliskich, wsparciem przyjaciół i radością.

Moje serce przepełnia czułość i wdzięczność, kiedy myślę o tobie! Otaczasz mnie swoim ciepłem, miłością i troską! Dziękuję, moja droga!

Wyrażam wdzięczność w tej małej wiadomości za gratulacje z okazji twoich urodzin! Serdecznie dziękuję za miłe życzenia i pożegnalne słowa, za uczucia, które włożyłeś w dobry dla mnie pakiet. Życzę wszystkim wspaniałego i bardzo dobrego, czystego słońca w waszych sercach i pogodnego szczęścia.

Chcę szczerze podziękować za tak wzniosłe i miłe słowa. Życzenie jest naprawdę bardzo pomocne, ponieważ nie życzysz sobie wszystkiego najlepszego. I chociaż do mojego stulecia został dodany rok, zdolność do nieskończonej radości z ciepłych słów skierowanych do mnie nie została jeszcze utracona.

Moi drodzy! Dzięki Tobie każde moje urodziny stają się szalenie szczęśliwe. Dziękuję za to.

Chcę, aby wszystko, czego dziś sobie życzyłeś, zostało zwrócone każdemu z was dziesięciokrotnie! Doceniam każde wypowiedziane do mnie słowo.Chcę wyrazić moją serdeczną wdzięczność i powiedzieć proste słowo „Dziękuję”! Nigdy nie zapomnę dzisiaj!

Chciałbym Ci podziękować za miłe słowa, które mi dzisiaj powiedziałeś i za wsparcie, którego udzieliłeś przez cały rok. Szczerze pragnę, aby wszystko, co chciałeś, spełniło się z Tobą. Cudowny dzień, w gronie najdroższych ludzi, naprawdę chcę, żebyśmy znów się spotkali i świetnie się bawili.

Dziękuję moim przyjaciołom za szczęśliwe chwile za ich oddanie słuchaniu i zrozumienie za uśmiechy i radość za ciepło i odwagę.

Chciałbym wyrazić szczerą i głęboką wdzięczność za życzliwe i szczere gratulacje z okazji Twoich urodzin. Dziękuję za opiekę i uwagę.

Nigdy nie myślałem, że głównym szczęściem jest otrzymywanie gratulacji od najbliższych w takich ilościach! Dziękuję wszystkim

Zawsze dziękuję Bogu za skontaktowanie mnie z tak wspaniałymi współpracownikami! Mój złoty, niezastąpiony! Dziękuję Ci bardzo…. Od dawna nikt nie powiedział mi tak niesamowitych słów. Jutro staną się częścią moich miłych wspomnień. Przy okazji, Wesołych Świąt też!

Dziękuję bardzo za szczere i miłe słowa skierowane do mnie.W te urodziny zawsze budziło się we mnie pragnienie bycia szczęśliwym człowiekiem, obudziło się pragnienie mojego ukochanego marzenia, pewność siebie dzięki waszym gratulacjom i życzeniom. Pozwól, że odpowiem ci: „Odnieś sukces, piękny w duszy, inspirowany miłością i szczęśliwy w życiu!”

Moi drodzy! Twoje słowa, życzenia i prezenty poruszyły mnie do głębi. Dziękuję za kolejny szczęśliwy dzień życia. Obyśmy wszyscy mieli więcej takich dni.

Dziękuję, drodzy goście, za poświęcenie czasu, aby być tutaj dzisiaj na mojej uroczystości! Cieszę się, że mogę dzielić z Wami nie tylko świąteczny stół i moje świętowanie, ponieważ w tym gronie są tylko ludzie mili dla serca, ważni i potrzebni. Kocham cię za twoją uwagę i pragnienie, aby zawsze przyjść na ratunek! Jesteś dla mnie prawdziwym skarbem

Dziękuję bardzo za wszystkie miłe słowa i ciepłe gratulacje! Niech wszystkie te miłe życzenia się spełnią! Chciałbym, aby to wszystko było w twoim życiu, ponieważ zasługujesz na wszystkie ziemskie błogosławieństwa!

Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Nie ma nic przyjemniejszego niż świadomość i zrozumienie, że otaczają Cię tylko pozytywne emocje. A twoje gratulacje są tego najlepszym dowodem. Dziękuję!

Dziękuję bardzo za wspaniałe gratulacje, za czułe i życzliwe życzenia z okazji moich urodzin. Wierzę, że potrafię uzasadnić wszystkie moje nadzieje i jasne oczekiwania, a Twoje ciepłe słowa dodały mi sił i pewności siebie. I z całego serca życzę powodzenia w tym życiu, jasnych uśmiechów i szczęśliwych dni.

Dziękuję bardzo za pamięć o mnie, za danie mi czułych linii wspaniałych i dobrych życzeń. Bardzo się cieszę, że w moje urodziny pogratulowałeś mi i zwróciłeś uwagę. Niech anioł cię trzyma i prowadzi na ścieżce szczęścia i dobra.

Szanowni! Dzięki Twojej obecności moje życie przypomina mi statek z żaglami wypełnionymi pogodnym wiatrem. To niesamowite uczucie, dziękuję za to. Niech życie każdego z was będzie tęczą, a nie zebrą.

Wyrażam wielką wdzięczność za wasze miłe i jasne gratulacje, moi drodzy! Dzięki Tobie moje urodziny były wypełnione jasnymi emocjami i bezcennymi chwilami szczęścia. Dziękuję, moi dobrzy, że jesteście w moim życiu i zawsze bądźcie szczęśliwi.

Wszystkim bardzo dziękujemy za gratulacje! Dziękuję, krewni, za uwagę, że nie stoicie z boku!

Dziękuję bardzo za cudowne miłe słowa w twoje urodziny. Bardzo miło jest otrzymywać tak szczere, szczere, wzruszające, niezapomniane życzenia. Słowa wdzięczności za dane emocje, troskę i uwagę!