Dziękuję za urodzinowe życzenia

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Z głębi serca dokonaliśmy selekcji szczerych słów wdzięczności za życzenia urodzinowe w prozie, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Moi drodzy. W twoich oczach jest wilgoć, a twoje serce jest wypełnione miłością do was wszystkich. Jak wielkie znaczenie masz w moim życiu. Dzięki Tobie chcę nie tylko być, ale żyć. Dziękuję wszystkim!

Tylko Ty mogłeś wychwycić magiczne słowa, które tego dnia grały na strunach mojej duszy w szczególny sposób. Jesteś ucieleśnieniem wszystkiego, co delikatne, co istnieje na tej ziemi, bardzo się cieszę, że w tym dniu otrzymuję twoje gratulacje!

Dzisiaj otrzymałem od Ciebie wiele miłych słów i ciepłych życzeń. I oczywiście wierzę, że wszystkie się spełnią. Dziękuję Wam drodzy przyjaciele, krewni i koledzy za uwagę, ciepło i troskę, którymi mnie dzisiaj otaczaliście. Jestem niezmiernie zadowolony!

Chcę bardzo podziękować za miłe i uprzejme gratulacje z okazji moich urodzin. Twoje życzenia podniosły mnie na duchu i dały mi jasną nadzieję, Twoje słowa wprawiły mnie w doskonały nastrój i wzniosły cel. Niech wszystko w Twoim życiu będzie cudowne i piękne, niech każdy Twój dzień mija z zainteresowaniem i entuzjazmem.

Z całego serca dziękuję za ciepłe i miłe słowa, które mi przekazałeś z okazji moich urodzin. Bardzo dziękuję za wrażliwość, życzliwość, życzliwy udział i chęć sprawiania mi radości.

Kochani, bez Was te wakacje nie byłyby takie jasne, bardzo dziękuję!

Dziękuję bardzo za miłe słowa, życzenia i wspaniałe gratulacje. Jestem bardzo zadowolona z Twojej uwagi i troski. Obyś zawsze miał szczęście w życiu i odniósł sukces w osiąganiu wszystkich swoich celów, życzę ci spokoju, zdrowia, powodzenia i szczęścia.

Mój drogi przyjacielu, masz złote serce! Jestem bardzo poruszona, że ​​nie zapomniałeś o moich urodzinach i dałeś mi to, o czym marzyłam od tak dawna! Czujesz mnie lepiej niż reszta! Dziękuję za przyjaźń i zrozumienie, które mi okazujesz!

Jestem bardzo zadowolony z twojej uwagi (imię), ponieważ życzyłeś mi wielu dobrych błogosławieństw! I wiem, że wszystko na pewno się spełni! Dziękuję za gratulacje!

Wyrażam Wam szczerą wdzięczność i gratulacje z okazji moich urodzin, bardzo doceniam Waszą uwagę i troskę, dziękuję za niezapomniane chwile radości i ciepła.