Wszystkiego najlepszego 55 lat dla mężczyzny, przyjaciela, kolegi, taty, teścia, teścia, ojca chrzestnego, wujka, brata

Mój drogi i niezastąpiony, najlepszy człowiek na świecie, najmilszy, najsilniejszy, najbardziej hojny i najbardziej ukochany! Życzę Ci wszystkiego najlepszego i życzę, aby każdy Twój dzień zaczynał się i kończył z uśmiechem, radość nieustannie pachnie w Twoim sercu! Niech wasze ciało i dusza nie starzeją się, ale z roku na rok stają się młodsze ku radości wszystkich, którzy Was kochają! Życzę: ciała – radości, duszy – spokoju, głowy – mądrości, rąk – umiejętności! A wy wszyscy razem – szczęście i miłość!

Wszystkiego najlepszego z okazji 55 urodzin, drogi liderze! Serdecznie gratuluję, niech wszystko będzie dobrze, będzie dużo zdrowia, dużo dobrego nastroju i nieprzewidzianych dochodów.Niech Twoja praca przyniesie Ci przyjemność, a odpoczynek radość! Wszystkiego najlepszego!

Nasz ulubiony urodzinowy chłopczyk, gratulacje z okazji twoich 55 urodzin! Niech twoje życie zawsze będzie pełne wydarzeń, które wyglądają jak cud. Gratulujemy najlepszych wakacji w roku, życzymy zdrowia i wszystkiego najlepszego! Najlepsze dla ciebie. Niech życie hojnie da Ci niezapomniane prezenty!

Gratuluję odważnemu i odważnemu człowiekowi z okazji jego rocznicy. Życzę Ci wielkich zwycięstw i dobrego zdrowia, wielkich czynów i radości duszy, osobistego pomyślności i pomyślności, wielkiego szczęścia, powodzenia i powszechnego szacunku

Drogie Urodziny, w Waszą rocznicę życzę Wam tylko dobrego zdrowia. Wszystko inne, jak wiecie, jest nabywane, ale zdrowia nie można kupić. Dlatego życzę długiego życia, które będzie wypełnione ciekawymi i zabawnymi wydarzeniami i zajęciami. Niech w twoim życiu będzie dużo radości, a smutek ominie. Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania, ponieważ jesteś bardzo mądrą i inteligentną osobą, która ma za plecami ogromną wiedzę i doświadczenie. W kolejnych latach swojego życia na pewno nie popełnisz błędów i pochopnych czynów, ponieważ w ciągu pięćdziesięciu pięciu lat wiele się nauczyłeś i zrozumiałeś dla siebie. Życzę ci szczęścia, drogi chłopcze z okazji urodzin! Wesołych Świąt!

55 to piękny wiek, aksamitna pora życia. Nie bez powodu są to dwie piątki pod rząd – pewnie ktoś tam na górze postawił tak wysoką ocenę za cudownie przeżyte lata.Wszystkie główne trudności i perypetie życia mamy już za sobą, akcenty postawione, priorytety ustalone, oceny – dwie piątki! To wspaniały wiek, ma mądrość, piękno i siłę, a przed nami tylko najlepsze. 55 to jeszcze nie wiek, to szczyt życia, szczyt, z którego jak na dłoni widać wszystko, co przeżyło się, przeżyło, i tę piękną rzecz, do której należy dążyć. Życzymy więc zdrowia na długie lata, aby wszystko, co pożądane i zaplanowane, spełniło się!