Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla mamy od dzieci i wnuków

Nasza droga, droga, droga, cudowna, gratulujemy ci urodzin. Jesteś najlepszą mamą i babcią! Niech każda chwila Twojego życia będzie szczęśliwa, niech każdy dzień da Ci radość, dobrobyt, dobre samopoczucie, harmonię, miłość bliskich i ciepło pokrewnych dusz.

Życzenia urodzinowe dla mamy od dzieci i wnuków

Wszystkiego najlepszego dla mamy

Nasza mamusia, ukochana babcia, w twoje urodziny pospiesznie życzymy, abyś częściej słyszała „Kocham” i „dziękuję”, nigdy nie odczuwaj rozczarowania i urazy, na dni powszednie zanurzają się w świat przyjemnych kłopotów, a w święta lśnią szczęściem jaśniej niż słońce.

Wiele lat temu rozpoczęła się historia miłosna dwóch młodych uczniów, moich rodziców. Zakochanie przerodziło się w prawdziwą miłość iw tej miłości się urodziłam. Obok mnie zawsze była najpiękniejszą mamą na świecie, której dziś gratulujemy jej urodzin. W naszym domu zawsze był spokój, szacunek i miłość, dlatego Mamo możesz tylko życzyć dobrego zdrowia i więcej sił. Nieważne, ile lat liczył Twój kalendarz, nadal jesteś piękna, piękna i młoda. Tato jest w tobie szaleńczo zakochany, jak wiele lat temu, a ja dorosłam, a dziś z dumą mogę powiedzieć, że jestem twoją córką. Dziękuję za wszystkie rady i lekcje, które mi dałeś. bardzo kocham

Moje urodziny zawsze kojarzyły się z tortem mamusi, ale dziś, w twoje urodziny, mamusiu, upieczę ci ten słodki prezent. Zawsze starałeś się zapewnić nam przytulność i wygodę, ciągle byłeś w pracy, a potem bawiłeś się z nami, gotowałeś, sprzątałeś, a co najważniejsze nigdy nie narzekałeś i zawsze się uśmiechałeś. Teraz wszyscy jesteśmy dorosłą mamusią, więc naucz się znajdować czas dla siebie i tatusia. Życzymy nowych romantycznych przygód z tatą, morza emocji i żywych doznań. Realizuj wszystkie swoje najśmielsze pomysły i po prostu ciesz się sobą. Mamusiu, niech uśmiech zawsze kwitnie na Twojej pięknej i tak młodej twarzy, jesteś wspaniałą mądrą dziewczyną, pięknością i po prostu naszym złotem. Zawsze tak zachowuj.Wszystkiego najlepszego!

Kochana ukochana mamo! Bardzo się cieszymy, że mamy Ciebie, dziękujemy i życie, że wiemy kim jest mama i jaka powinna być! Dziękuję, że zawsze tam jesteś, bez względu na wszystko! Za to, że jesteśmy pewni, nieważne gdzie jesteśmy, nieważne co się dzieje, nieważne ile czasu jest na zegarze, zawsze możemy do Ciebie zadzwonić lub przyjechać, a zawsze spotkasz nas z uśmiechem, wsparciem, żalem uspokoić i doradzić ! Proszę przyjąć nasze szczere gratulacje w tym ważnym dniu! Życzymy Ci, aby wszystkie Twoje kłopoty i trudy zmieszały się w najdrobniejszym szczególe w mikserze, a życie zawsze wydaje się słodkim sokiem! Jagodowy nastrój, żywe doznania! Wszędzie! We wszystkim! Jest zawsze! Życzę jasnych wydarzeń w życiu, miłości do dzieci, opieki nad wnukami, wsparcia taty, rodzinnych radości i wiecznego zdrowia! Młodsi z roku na rok!