Wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 4 lat chłopiec, dziewczynka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Z całego serca wybraliśmy najszczersze życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 4 lat, chłopca, dziewczynki w prozie, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

W naszych sercach mamy święto i radość, świętujemy Twoje urodziny. Chcemy Ci życzyć, dorosnąć, stać się mądrzejszym, śmiało iść naprzód, jak najszybciej uzupełnić swoje słownictwo. Życzymy również, abyś był silny i zdrowy i nigdy nie chorował. Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj jest dla mnie wyjątkowy dzień. W końcu dzisiaj urodziła się najbardziej wyjątkowa i fajna dziewczyna. Serdecznie gratuluję ci urodzin. Żałuję, że w tym życiu miałeś szczęście we wszystkim, a szczęście wlokło się za tobą w długim pociągu, odstraszając wszelkie niepowodzenia i problemy. Niech wasze zwycięstwa, osiągnięcia i szczęście przyniosą radość waszym rodzicom, a wam sukces. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, od najmniejszych do największych. Żyj radośnie, zaczynaj każdy dzień z uśmiechem i czyń dobro. W końcu wraca. Niech twoje serce zawsze będzie otwarte na szczęście, dobroć, pozytywność i miłość. A w dzisiejsze urodziny przyjmij moje życzenia i uwierz, że się spełnią! Wszystkiego najlepszego!

Drogi synu. Dziś jesteś o rok starszy. Jak szybko leci czas, ostatnio nauczyłeś się chodzić, a teraz już biegasz, żeby rodzice nie mogli Cię dogonić.Kilka lat temu codziennie zadawałeś nam dziesiątki pytań: Dlaczego? Po co? I jak? A dziś sam możesz nas czegoś nauczyć, na przykład, jak korzystać z iPhone’a i komputera. Bardzo dobrze, że interesujesz się wszystkim, co nowe i postępowe, ale nie zapominaj o niewzruszonych wartościach – rodzinie, rodzicach, przyjaźni, edukacji. To najważniejsza rzecz w życiu. Stań się silny, inteligentny i piękny. Wszystkiego najlepszego.

Prawdziwy mężczyzna, gościnny gospodarz dorasta w naszej rodzinie. Synu, jesteś jeszcze dzieckiem, ale już świadomie zabawiaj swoich przyjaciół i hojnie częstuj ich słodyczami. Niech zawsze będzie wokół ciebie wielu prawdziwych przyjaciół i dziewczyn, nie tylko w twoje urodziny, ale także we wszystkich sytuacjach życiowych. Dorośnij życzliwy, silny, towarzyski i gościnny, a zawsze będziesz w centrum radosnych i przyjemnych wydarzeń. Wszystkiego najlepszego.

Drogi synu, dorastasz tak szybko, że wkrótce będziesz tak wysoki i silny jak tata. I mam nadzieję, że nie tylko będziesz wyglądać jak on, ale będziesz równie miły, opiekuńczy i mądry. Dlatego życzę dobrych studiów, wielkich osiągnięć sportowych, roztropności i spokoju. Staraj się nie kłócić z przyjaciółmi o drobiazgi i słuchać rad starszych. Życzymy tylko wszystkiego najlepszego. Wszystkiego najlepszego!

Drogi chrześniaku! Cieszę się, że mam Ciebie, takiego pięknego i miłego chłopca.W twoje urodziny życzę ci znaleźć trzy szczęście: odnieść sukces w biznesie, znaleźć swoją księżniczkę i zbudować nowy świat, w którym będziesz prawdziwym królem! Jestem z Ciebie dumny i zawsze tam będę – pamiętaj o tym i wiedz!

Moja najważniejsza psotna, w twoje urodziny życzę Ci milionów zabawek, setek niezawodnych przyjaciół, ciągłej zabawy i radości. Niech każdy dzień zaczyna się od niespodzianki, kontynuuj granie, a każdej nocy podaruj bajeczny i interesujący sen.

Wszystkiego najlepszego drogi chrześniaku! Bądź zawsze wesoły i wesoły, silny i sprawiedliwy. Szanuj swoich rodziców, doceniaj przyjaźń i dbaj o swój honor. Pamiętaj, że jesteś twórcą swojego życia, jesteś kapitanem, jesteś liderem, więc śmiało idź naprzód w kierunku szczęścia, dobroci i dobrobytu. Bądź szczęśliwy!

To tak, jakbyś żył na niesamowitej planecie ze swoją niesamowitą rodziną. Każdy cię kocha, troszczy się i próbuje zaskoczyć niespodziewanymi niespodziankami. Gratulujemy Ci kochanie i życzymy, abyś zawsze to wszystko pamiętał, doceniał, a później stał się prawdziwym odważnym mężczyzną.

Życzę Ci, moja droga, najwspanialszego promienia słońca na świecie, abyś nie przestał wierzyć w cuda, magię i magię. W twoje urodziny życzę ci, abyś psotny chłopczyk mógł znów się uśmiechać i cieszyć się życiem, marzyć i obdarzać uśmiechem wszystkich wokół. Życzę, aby w ten piękny dzień świat kręcił się wokół Ciebie!

Słodka i cudowna księżniczka!! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Bądź zawsze piękna jak Kopciuszek, słodka i miła jak Królewna Śnieżka, dociekliwa i wesoła jak Roszpunka! Niech w twoim życiu będzie wiele wspaniałych chwil. Aby marzenia spełniły się za pomocą magii!

Mała księżniczka! Jesteś dziś o rok starszy! Życzymy, abyś dorastał miły i sympatyczny, piękny i inteligentny, delikatny i wesoły! Niech Twoje oczy lśnią szczęściem, uśmiech nie opuszcza Twojej dziecięcej twarzy!

Chcę z całego serca życzyć pięknemu chłopcu wszystkiego najlepszego. Niech to magiczne święto przyniesie Wam wiele niezapomnianych emocji, pozytywnych wrażeń, wspaniałego nastroju, fantastycznych prezentów i radosnego uśmiechu od ucha do ucha. Więcej optymizmu, pozytywności i energii dla Ciebie.

Mój drogi chłopcze. Dzieciństwo to najwspanialszy czas, a urodziny to najwspanialsze święto dzieciństwa. Nie spiesz się, aby dorosnąć, cieszyć się grami, rozmawiać z przyjaciółmi i wakacjami dla dzieci. A my postaramy się, abyś w przyszłości wspominał swoje dzieciństwo ze szczęśliwym uśmiechem na twarzy.Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, kochanie! Jesteś już takim dorosłym, pomagasz ojcu i matce w domu, porządkujesz w pokoju, spokojnie idziesz z mamą za rękę do przedszkola i wybierasz własne ubrania. Niech zawsze otaczają Cię tylko miłość, opieka rodzicielska i prawdziwi przyjaciele, a obelgi, łzy i kłopoty nigdy nie usuwają Twojego pięknego uśmiechu z Twojej twarzy.

Wszystkiego najlepszego, Słoneczko! Życzę Wam niekończącej się miłości bliskich, troski rodziców, wspaniałych prezentów, szykownych strojów, ciepła i słońca, radosnych chwil, najlepszych chwil. Życzę ci najlepszego zdrowia i powodzenia przez całe życie – po prostu mnóstwo.

Kochana mała dziewczynko, gratulujemy Ci radosnego, wspaniałego wydarzenia – kolejnych urodzin. Życzymy Ci, abyś dorastała zdrowa, piękna, była prawdziwą księżniczką i podobała się Twoim rodzicom. Uwierz w cuda i pozwól swojemu życiu przypominać magiczną dobrą bajkę.

Życzę wesołemu chłopcu w urodziny, abyś był odważny, przystojny i miły, mądry, odważny i zręczny. Niech życie będzie świętem, niech będzie dużo rozrywki, niech będą prawdziwi przyjaciele, niech będzie wiele ekscytujących gier, pysznych słodyczy i opowieści przygodowych.

Kochana dziewczyno, dzisiaj są twoje urodziny. Dorosłaś trochę bardziej. Życzymy, aby Twoje dzieciństwo było ekscytujące, ciekawe i nie spieszyła się z nim rozstać.

Wszystkiego najlepszego dla uroczej dziewczynki! Życzymy posłusznym rodzicom, dobrego nastroju, wesołych przyjaciół, wielu zabawnych przygód i ciekawych zabaw. Bądź mądry, rozwijaj się, ucz się, staraj się nauczyć jak najwięcej! Życzę zdrowia, szczęśliwego uśmiechu i wielu prezentów!

Wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 4 lat

Polecane
życzenia urodzinowe dla dziecka 4 letni chłopiec, dziewczynka w prozie

Z całego serca pragnę życzyć niesamowitej dziewczynie wielu radosnych chwil na tych wakacjach, niekończącego się oceanu szczęścia, najsilniejszego syberyjskiego zdrowia, witalności i witalności, sukcesów we wszystkich przedsięwzięciach. Niech wszystko potoczy się jak najlepiej, a szczęście pójdzie po piętach.

Nasza droga dziewczyno, dziś jesteś dziewczyną z okazji urodzin! Dokładnie cztery lata temu narodziła się ta niesamowita, piękna, ukochana przez nas piękność sama. Każdego dnia zachwycasz swoich bliskich nowymi umiejętnościami, odkryciami, sprytnymi zwrotami i dorosłymi myślami. Niech w Twoim życiu będą tylko udogodnienia, radości i słodycze!

Czy cztery lata to za dużo czy za mało? Ale w każdym razie jest to pamiętna i dobra randka. Niech nie tylko te Urodziny i nie tylko ten rok będą cudowne, niech całe życie, które nadejdzie, będzie najlepsze na świecie. Wszystkiego najlepszego dla naszego małego bohatera tej okazji!

Chińczycy mają przekleństwo – “obyś żył w czasach zmian”. Ale zmiana jest inna. Synu, życzę Ci zmian w Twoim życiu, ale tylko pozytywnych, bo dzieci powinny żyć lepiej niż ich rodzice. Chcę, żebyście też się zmienili, ale tylko na lepsze, bo dzieci powinny być lepsze od swoich rodziców. Życzę Ci zmiany zainteresowań i hobby. Bo dzieci powinny się rozwijać i wzbogacać o nową wiedzę i umiejętności. Niech wiatr zmian wypełni żagle twojego statku i poniesie go we właściwym kierunku. Wszystkiego najlepszego.

Moje ukochane słońce ________(imię!), gratuluję ci urodzin! Życzę, abyś pozostała piękna i mądra! Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia! Posłuchaj mamy i taty, babci i dziadka! Kochamy Cię!

Masz już cztery lata. Z każdym dniem wzrastają twoje umiejętności i zdolności, jesteś już takim mądrym i małym pomocnikiem dla swoich rodziców. W te magiczne święta, twoje urodziny, chciałbym życzyć cudów, prezentów, dzwoniącego śmiechu, przyjaciół i jasnego słońca nad twoją głową!

Drogi maleńki, kolejny wspaniały rok został dodany do Twojego pięknego dzieciństwa.Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i spełnienia wszystkich Twoich marzeń oraz abyś dorastała jako słodka i posłuszna dziewczyna.

Mój słodki i miły chłopczyk, wszystkiego najlepszego. Jakie błogosławieństwo mam dla ciebie. Życzę, abyś zawsze pozostał taką pogodną, ​​szczerą i bystrą osobą. Mam nadzieję, że kiedy dorośniesz, będziemy sobie ufać tak samo jak teraz i podzielisz się ze mną swoimi sekretami. Zawsze cię zrozumiem i udzielę matczynej rady. Życzę morza miłości, oceanu szczęścia i słonecznego nastroju.

Bądź wesoły, zdrowy, piękny i silny. Niech przyjaciele cię szanują, wrogowie się boją, dziewczyny cię kochają, a nauczyciele dają dobre oceny. Wszystkiego najlepszego, chłopcze!

W magiczne wakacje, w twoje urodziny, podnoszę do ciebie szklankę, mój ukochany człowieku, mój synu! Niech szczęście zawsze będzie z tobą, jak wierny pies, a same trudności utorują ci drogę, bo jak nikt inny zasługujesz na płaską drogę usianą dobrymi wydarzeniami!

Gratulujemy noworodkowi! Niech stanie się piękną gwiazdą na Twoim rodzinnym niebie i zawsze ogrzeje Cię jasnym światłem miłości i dobroci. Pozwól swojej córce dorosnąć zdrowo, każdy dzień cieszy Cię swoimi sukcesami i stanie się Twoją dumą.

Wszystkiego najlepszego mała księżniczka. Gratuluję Ci i życzę, aby w Twoim cudownym królestwie były tylko niespodzianki, tylko cuda. I tak, aby wszystkie Cię zachwyciły i zaskoczyły.

Moja droga księżniczko, gratuluję ci urodzin i życzę, abyś zawsze była najlepsza i najpiękniejsza. Niech twoi rodzice nigdy się nie zawiodą i niech spełnią się wszystkie twoje marzenia. Niech słońce świeci radośnie i jasno w życiu.

Nasza droga piękność! Jesteś jak delikatny kwiat. Pragniemy, abyś każdego dnia rosła i stawała się słodsza i piękniejsza, zamieniając się w piękną różę. Niech twoje życie będzie jak dobra bajka. Niech twoje stroje są najpiękniejsze, smakołyki najsmaczniejsze, zabawy najciekawsze, studia wydają się łatwe, przyjaciele najlepsi. Stań się szczupły, przyjemny, zdrowy, mądry i odnoszący sukcesy. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Cudowne dziecko, kochane dziecko, wszystkiego najlepszego z okazji 4 urodzin. Życzę Ci, słoneczko, abyś żył ze szczerą radością i miłym uśmiechem, z wesołą piosenką i wesołymi tańcami, z dobrymi przyjaciółmi i opieką rodzicielską, z ekscytującymi grami i wielkim szczęściem na drodze życia.

Drogi IMIĘ, masz dzisiaj pełny… rok życia. Stałeś się wyższy, mądrzejszy i poważniejszy. Już pokazujesz cechy prawdziwego mężczyzny: wytrwałość, wytrzymałość i pewność siebie. Nie mam wątpliwości, że wyrośniesz na celową i odnoszącą sukcesy osobę. Ale kiedy jesteś jeszcze nastolatkiem, ciesz się dzieciństwem, spotykaj przyjaciół i dziewczyny, ogólnie tańcz, gdy jesteś młody i nie spiesz się, aby stać się dorosłym. Wszystkiego najlepszego.

Oczy lalki, różowe policzki, anielskie usta! Jesteś taka piękna, słodka i delikatna. Twój dźwięczny głos wypełnia ściany tego domu i daje chwile radości i pełni życia! Bądź wrażliwą, reagującą i posłuszną dziewczyną! Zdrowie i miłość! Wszystkiego najlepszego!

Najlepsze święta to Nowy Rok i Urodziny. Ale Nowy Rok to święto dla wszystkich, a urodziny to święto osobiste, kiedy otrzymujesz wszystkie prezenty i uwagę. Wiem, że nie mogłaś się doczekać tego dnia. Dziś znajdziesz wiele niespodzianek, słodyczy i zabawy. Spędź ten dzień tak, aby na długo pozostał w pamięci i nie zapomnij o swoich przyjaciołach – koniecznie podziel się z nimi smakołykami, prezentami i radością. To twoje wakacje, ale wszyscy będą się dobrze bawić. Życzę Ci, aby wszystkie Twoje dziecięce marzenia i pragnienia jak najszybciej stały się rzeczywistością. Niech nauka będzie dla ciebie łatwa, a życie będzie jak gra, interesująca i pouczająca. Wszystkiego najlepszego!

Moje słońce, życzę Wam wesołych wakacji, jasnych wrażeń, pysznych słodyczy. Niech twoje urodziny będą niezapomniane. W końcu tak długo na niego czekałeś. Cóż, zacznijmy od prezentacji prezentów.Uwaga NIESPODZIANKA!

Gratulacje, kochanie, w czwartym roku życia. Życzę jasnej radości życia, żywych wspomnień psotnego dzieciństwa, radosnych chwil i dobrych cudów. Niech każdego dnia otwiera dla Ciebie coś nowego i interesującego, niech Twoi rodzice bardzo Cię kochają i zawsze dają Ci bezchmurne niebo szczęścia.

Najcieplejsze gratulacje z okazji urodzin 4-letniego dziecka, chłopca, dziewczynki

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, 4 lata, z głębi serca

Gratuluję uroczemu i czarującemu dziecku jego 4 urodzin. Życzę radości, zabawy i harcowania zimą z szybkich zjeżdżalni, wodowania łódkami po wiosennych potokach i zbierania pięknych bukiety pierwszych kwiatów, ciesz się słońcem i jasnymi letnimi dniami, szeleszcz nogami wśród jesiennych liści i czekaj ponownie na Świętego Mikołaja w sylwestra.

Wszystkiego najlepszego dla pięknego dziecka! To 4 lata radości, odkryć, emocji i szczęścia! Bądź najlepszy, zdrowy, silny i mobilny. Interesuj się wszystkim i wszędzie, bądź posłuszny rodzicom i uśmiechaj się każdego dnia!

Niech gorące słońce świeci na spokojnym niebie nad twoją głową, obdarzając cię swoją pieszczotą, dobrocią i radością. Życzę ci chłopcze, żebyś nigdy nie przestał się uśmiechać i wierzyć w dobre bajki. W twoje urodziny życzę, aby wszystkie twoje wspaniałe marzenia i słodkie sny z pewnością się spełniły. Wesołych świąt, kochanie!

Synu, dziś są dla mnie nie tylko twoje urodziny.Dzisiaj jest kolejna data od momentu, w którym moje życie zmieniło się nieodwołalnie. Od momentu narodzin wszystkie moje myśli, aspiracje i aspiracje związane były tylko z Tobą. Na początku cieszyłem się z Twoich pierwszych kroków, Twoich pierwszych słów, potem Twoich pierwszych osiągnięć i sukcesów. A dzisiaj jestem absolutnie szczęśliwa, że ​​Bóg dał mi tak wspaniałego syna. Dorośniesz, dojrzejesz i pewnego dnia wylecisz z rodzinnego gniazda. Ale proszę, nigdy o mnie nie zapominaj. W myślach zawsze będę z tobą. Bardzo cię kocham, mój urodzinowy chłopcze.

Gratulujemy naszemu kochanemu (imię) pierwszej rocznicy jego życia! Przede wszystkim spieszymy życzyć zdrowia, bo dla rodziców jest ono zawsze na pierwszym miejscu. I niech dobry czarodziej spełni wszystkie życzenia naszego małego skarbu!

Kochanie, nie jesteś już taki mały, jesteś twardy. Widać, że Twoja mama dobrze Cię karmi i dba o Twoje zdrowie. Tata zarabia na zakup nowych zabawek i książek. IMIĘ, pragnę ci życzyć, abyś zawsze kochała i doceniała swoich rodziców teraz i kiedy dorośniesz. Posłuchaj swojej mamy i taty, chcą dla ciebie tylko tego, co najlepsze. Zobacz, jaką szykowną imprezę zorganizowali dla Ciebie dzisiaj! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla najpiękniejszej, najmądrzejszej, najmądrzejszej i zalotnej dziewczynie. Masz dzisiaj cztery lata, co oznacza, że ​​zostało sporo do pierwszej rocznicy. Życzymy, abyś dorastał, nie znając chorób, aby każdego dnia dawać rodzicom swój piękny uśmiech i cieszyć się każdym nowym dniem.

Chciałbym życzyć Ci wielu świąt i prezentów w Twoim życiu. Niech będzie więcej powodów do uśmiechu i dobrego samopoczucia. Niech pozytywne, powodzenia i serdeczne towarzystwo przyjaciół towarzyszyły Ci przez całe życie.

Wszystkiego najlepszego, króliczku. Masz 4 lata – a to wiek błyskotliwych talentów, ciekawości, zabawy i cudów. Życzę, aby wszystkie Twoje pragnienia, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, spełniły się, abyś każdego dnia mógł żyć szczęśliwie i zdrowo!

Wszystkiego najlepszego, miły chłopcze! Życzę Ci być zdrowym i silnym i dorastać jako prawdziwy mężczyzna. Uprawiaj sport, chroń dziewczęta i rodziców. Jeśli chcesz się dobrze bawić – baw się dobrze, nigdy nie bądź leniwy, czytaj dobre książki, a teraz – przyjmuj prezenty.

Seryozha, gratuluję ci w dniu dżemu. Życzę, abyś stał się silny jak Superman, zwinny jak Spider-Man i odważny jak Batman. Niech te cechy będą używane przez was tylko do ochrony prawdy i sprawiedliwości. Wesołych świąt, mój bohaterze

Wszystkiego najlepszego, bystry i mały mężczyzna, słodka i piękna dziewczyna. Niech Twoje szczęście będzie słoneczne łagodnymi promieniami uśmiechu, bajeczne, abyś każdego dnia radośnie spotykał cuda i niesamowicie czuły.

Życzenie, abyś zawsze był sobą, jest w porządku dla tak mądrej i miłej dziewczyny jak ty. Nadal zadowalaj także swoich bliskich.

Wszystkiego najlepszego dla naszego uroczego i cudownego kwiatka. Patrzysz na siebie i chcesz skakać, ty, kochanie, jesteś fontanną energii, która rozpryskuje się w różnych kierunkach. Zdrowie dla Ciebie i ciągła zabawa.

Jesteś moim ulubionym chłopcem! Ja i tylko ja! Rośniesz, ale chęć przytulania się mocno i delikatnych pocałunków każdego dnia jest coraz silniejsza! Niech każdy dzień przynosi szczęście, życie – zabawę, szczęście i pomyślność, a los – dobrzy ludzie i szczęście!

Chcę dziś życzyć moim ukochanym bliźniakom wszystkiego najlepszego. Niech te cudowne wakacje przyniosą Wam wiele niezapomnianych komplementów, szczerych gratulacji, wyjątkowych prezentów, niesamowitych emocji i radosnych uśmiechów. Życzę ci najlepszego zdrowia i wszelkich ziemskich błogosławieństw.

Drogi IMIĘ, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.Dziś życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia i sukcesów na studiach. Serdecznie przyłączam się do wszystkich gratulacji. Ale pragnę też, abyście zawsze patrzyli na świat takim, jakim jest dzisiaj, szeroko otwartymi, pełnymi podziwu oczami. Nasze życie to wakacje w każdym wieku. Ma w sobie wiele ciekawych, zabawnych i pozytywnych rzeczy. Zawsze bądź optymistą, a sukces stanie się Twoim drugim imieniem. Jesteś przyszłym człowiekiem. A dla mężczyzny sukces w życiu jest bardzo ważny. Życzę pomyślności materialnej i satysfakcji z życia w przyszłości i teraźniejszości.

Drogi synu, co roku mój tata i ja mamy coraz więcej powodów do dumy z Ciebie. Stajesz się mądrzejszy, silniejszy i rozsądniejszy. Masz poważne cele, które osiągasz. Wiele się nauczyłeś i bardzo się cieszymy, że dużo robisz. Życzymy, abyś wybrał swoje powołanie i stał się najlepszym w swoim biznesie. Zaakceptujemy każdy z Twoich wyborów i wesprzemy Cię we wszystkim.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Masz dzisiaj cztery lata, a już jesteś takim mądrym i poważnym chłopcem. To takie miłe, kiedy pomagasz mamie, gdy taty nie ma w pobliżu, z niepokojem obserwując motyle, robaki, ptaki w parku, próbując kogoś złapać i dotknąć. Niech nowy świat otwiera się przed Tobą każdego dnia w najcieplejszych i najjaśniejszych kolorach.

Wszystkiego najlepszego dla naszego bohatera! Życzymy mu prawdziwych przyjaciół, mocnej ręki, hojnej duszy i wielkiego czystego serca!

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin 4-letniego dziecka, chłopca, dziewczynki, z całego serca

Wszystkiego najlepszego 4-letniego dziecka

Nasz bohater, gratulacje z okazji twoich urodzin! Niech problemy zostaną łatwo rozwiązane, będzie całe morze prezentów, mama i tata będą posłuszni. Graj, baw się dobrze i bądź zdrowy.

Wszystkiego najlepszego, wesoła dziewczyno, gratuluję i życzę słońca każdego dnia, budzisz się radośnie, bawisz się i biegniesz po ciekawe niespodzianki z promiennym uśmiechem. Życzę Ci energii życiowej, radosnych i żywych wrażeń.

Jak często nieporozumienie przeszkadza w naszej komunikacji, może chcesz mi powiedzieć, co chciałbym usłyszeć, a może boję się usłyszeć wszystko, co mógłbyś mi powiedzieć. A jednak bez względu na to, kim jesteśmy, kocham cię synu, jestem z ciebie dumny i życzę ci tylko wszystkiego najlepszego, bez względu na to, w jaką postać jest ubrane to pragnienie.

Kochanie! Wszystkiego najlepszego! Niech Twoje życie wypełni się zabawnymi i tęczowymi chwilami! Niech każdy dzień będzie świętem z prezentami i ciastami. Słuchaj mamy i taty, nie denerwuj ich, a wtedy z przyjemnością kupią ci nowe zabawki i wszelkiego rodzaju zakazane „szkodliwe rzeczy”.

Wszystkiego najlepszego mój drogi synu. Nie masz pojęcia ile dla mnie znaczysz! Jestem gotowa na wszystko, aby Twoje życie było jasne i interesujące! Chcę, aby wszystko, wszystkie Twoje marzenia się spełniły, aby inspiracja na start, codziennie przychodziła do Ciebie coś nowego i ciekawego! Jesteś w moim życiu jedyną radością i wsparciem! Więc wszystkiego najlepszego synu. Bądź szczęśliwy!

Synu, kochanie, wszystkiego najlepszego! Od pierwszej minuty, od narodzin do dnia dzisiejszego, nie ma na świecie osoby bliższej i bliższej mi. A dzisiaj z całego serca życzę Ci wszystkiego najlepszego, czego możesz życzyć w tak cudowny dzień – zdrowia, radości, niestrudzonej pracowitości we wszystkich sprawach, ciepła relacji i przyjemności!

Nasze drogie Słoneczko, Twoja mama i tata życzą Ci wszystkiego najlepszego! Dorastasz tak szybko, stajesz się dorosły i sprawiasz, że jesteśmy szczęśliwi! Tyle ciekawych rzeczy przed Tobą, cały świat na Ciebie czeka! Ciesz się każdym nowym dniem, spotykaj ludzi z uśmiechem i bądź szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego! A w te święta życzymy więcej jasnych, jasnych dni, powodzenia, inspiracji, prawdziwej przyjaźni.Niech zawsze będzie uśmiech na twojej twarzy, a twoje oczy błyszczą szczęściem. Niech Twoje życie wypełni się zabawnymi i interesującymi przygodami.

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Masz już 4 lata, bawisz się, uszczęśliwiasz całą rodzinę, wraz z bohaterami kreskówek i bajek przemierzasz kraje zabawy. Życzę Ci dorastania jako zdrowe i dociekliwe dziecko, pogodna i szczęśliwa osoba. Niech twoi rodzice nie besztają cię za drobne figle, niech każdy dzień będzie słodki, pogodny i cudowny, jak tort urodzinowy!

Nasza droga! Wszystkiego najlepszego! Życzymy, aby zawsze otaczali Cię tylko wspaniali ludzie, od których możesz się czegoś nauczyć, czegoś się nauczyć. Aby uśmiech nie zniknął z Twojej twarzy i aby nic Cię nie zasmuciło. Wesołych Świąt!

Króliku, gratuluję ci urodzin. Nadal jesteś dzieckiem, ale już marzysz o tym, kim się staniesz, gdy dorośniesz. Każdy chłopiec w dzieciństwie marzy o zostaniu astronautą, pilotem lub kierowcą wyścigowym, ale z wiekiem albo pragnie się zmienić, albo brakuje cierpliwości. Życzę, abyś nie zmieniał swojego marzenia i został nie tylko astronautą, ale najlepszym astronautą. A do tego trzeba uprawiać sport, dobrze się uczyć w szkole i nigdy nie tracić serca, jeśli coś nie wyjdzie. Ale astronauci również uwielbiają wakacje, więc dziś powinieneś bawić się z przyjaciółmi na chwałę. Wszystkiego najlepszego, przyszły zdobywco Wszechświata!

Wszystkiego najlepszego, droga dziewczyno, niech w tym dniu wzniosą się wielokolorowe balony, z których każdy będzie zawierał Twoje marzenie. Im wyżej się podniosą, tym dokładniej się to spełni. Pozwól więc, aby Twoje jaja i marzenia za każdym razem wznosiły się coraz wyżej.

Chrześniak! Spieszę pogratulować ci urodzin! Życzę zdrowia na całe życie, powodzenia, powodzenia i twórczego sukcesu w pracy! Kontynuuj swoją życiową podróż z uśmiechem i dobrym nastrojem! Aby cień smutku i żalu nigdy nie odbijał się w twoich oczach! Wszystkiego najlepszego!

Drogi synu, z każdym rokiem się starzejesz, ale nawet gdy będziesz już całkiem dorosły, twoje urodziny będą naszym wspólnym rodzinnym świętem. Jesteś częścią naszego życia i to jest na zawsze. Życzymy, abyś zawsze pamiętał o swojej ojczyźnie i swoich rodzicach. Zyskaj siłę, wiedzę i umiejętności, a my zawsze jesteśmy gotowi Cię wspierać. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego księżniczko! Stań się mądrą, miłą, posłuszną dziewczyną! Bądź posłuszny rodzicom i nie denerwuj ich, aby spełniły się wszystkie Twoje życzenia, jak w bajce, nigdy nie choruj, zawsze bądź tak wesoły jak teraz, niech wszystko w Twoim życiu się ułoży!

Wszystkiego najlepszego dla najmniejszego bohatera tej okazji. I choć cztery lata nie jest okrągłą randką, to i tak jest przyjemna. Życzymy naszemu dziecku jak najlepszego dzieciństwa i bezpiecznej przyszłości. Niech dziś prawdziwe szczęście zagości w Twoim domu, z morzem piosenek, gier, rozrywki i nowych prezentów.

Od 4 lat uszczęśliwiasz świat swoją obecnością. Jesteś tym jasnym aniołem, który pomaga nam żyć i znaleźć sens w życiu. W ten świąteczny dzień życzę Ci, aby wszystkie Twoje marzenia zawsze się spełniały i abyś zawsze była mądra, zdrowa i piękna!

Synu, jak ja cię kocham. Jestem z ciebie bardzo dumny. Dorastasz jako silny, miły i opiekuńczy chłopiec. Nie wstydzę się ciebie przed nauczycielami i przyjaciółmi. Odnosisz sukcesy we wszystkich swoich hobby i przedsięwzięciach. Życzę Ci dalszego rozwijania swoich umiejętności, sięgania po wiedzę, uczenia się nowych rzeczy, a ja i tata na pewno Ci w tym pomogę. Wszystkiego najlepszego, Imię.

Drogi przyjacielu! Gratulacje w dniu ślubu! Życzę, abyś dorastał mądry, miły, dobrze wychowany, pracowity, odważny i umiejętny, szanował dorosłych, dobrze się uczył, był zdrowy i szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego i cudownego dziecka. Życzę Ci szczęśliwego i słodkiego życia, jak dżem, ciekawych hobby i wielkich zwycięstw, radosnych dni i radosnych emocji, wspaniałych przyjaciół i niewątpliwych sukcesów życiowych.

Wszystkiego najlepszego dla uroczej dziewczynki! Życzymy wesołego nastroju, uśmiechów, radości i wielu niespodziewanych niesamowitych niespodzianek. Dobrzy przyjaciele, posłuszni rodzice, ciekawe wydarzenia, doskonałe zdrowie i zabawne historie.Zawsze bądź wesoły, aktywny i piękny!

Miła i piękna dziewczyna, po cichu podkradła się do twojego domu w twoje urodziny. Jest tak piękny, że nie może długo milczeć, więc wybucha naszymi głośnymi gratulacjami. Drogi, bądź zdrowy, ucz się dobrze i łatwo w szkole, miej prawdziwych przyjaciół i nigdy nie trać serca.

Mój drogi chłopcze. Prawdopodobnie nie ma większego szczęścia dla rodziców niż duma z syna. W twoje urodziny muszę ci wyznać, że czasami chwalę się tobą moim przyjaciołom i znajomym. Ale jest z czego być dumnym! Dobrze się uczysz, masz wiele talentów, jesteś wszędzie w centrum uwagi, a przy okazji nie obraża cię uwaga dziewcząt. Przechwalanie się oczywiście nie jest piękne, ale nie mogę się powstrzymać. Może po prostu chcę podzielić się z ludźmi radością i dumą z mojego syna, która mnie po prostu przytłacza. Szczęście dla ciebie synu i sukces w życiu.

Niech radość, szczęście i szczęście będą Twoimi wiernymi towarzyszami. Niech miłość zawsze cię otacza. Obyś tylko marzył o dobrych opowieściach.

Jesteś naszym szczęściem i naszym rodem. Zawsze będziesz szczęśliwym dzieckiem i bardzo Cię kochamy. Wszystkiego najlepszego dla ciebie kochanie. Obyś zawsze miał najpiękniejsze i najciekawsze sny, które potem stają się rzeczywistością. Bardzo Cię kochamy!

Gratulujemy rodzicom najwspanialszego i najweselszego dziecka z okazji 4 rocznicy ich ukochanego dziecka. Życzę w Twoim domu pokoju, zrozumienia, pomyślności i miłości. Niech twoje szczęście rośnie jako osoba życzliwa i pogodna, niech na drodze okruchów będzie wiele zwycięstw i sukcesów. Życzę jasnej radości i jasnych świąt życia.

Dzisiaj jest Twój dzień, masz już 4 lata.W tym najważniejszym dniu, dokładnie 4 lata temu, narodził się nasz najmniejszy i najpiękniejszy kwiatek, sens naszego życia. Nasze kochane dziecko, z całego serca życzymy, abyś zawsze była piękna, delikatna, uprzejma i życzliwa. Przed tobą droga, której imię to życie, życzę sobie, abyś przeszedł przez nią bez nadziewania stożków i nie tracił po drodze swojego entuzjazmu, bo jeśli czujesz trudności, to idziesz w dobrym kierunku, bo nigdy nie dostajesz niczego łatwo, pamiętaj o tym i akceptuj wszystkie wysiłki, aby przezwyciężyć kłopoty. Kocham cię szaleńczo, jesteś najlepszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem w moim życiu.

Wszystkiego najlepszego! Dziś nie jesteś takim dzieckiem jak wczoraj, bo dziś kończysz lata.To bardzo piękny i ważny wiek, niech ten rok przyniesie Ci wiele radości, nowych i ciekawych rzeczy i oczywiście zabawnych gier. Wesołych świąt.

Wyjrzyj przez okno, leci tam helikopter, w nim czarodziej, który przyniesie Ci prawdziwe cuda na urodziny. Spójrz, wielokolorowe balony lecą w górę. Niech Twoje sukcesy będą równie jasne i nieoczekiwane. Idziesz i nie zauważasz, ale oni sami się pojawiają. Życzę Ci najjaśniejszego dzieciństwa i wielkiego szczęścia.

Nasz kochany i miły chłopcze, gratuluję Ci urodzin i życzę, aby wszystkie Twoje psikusy były piękne i cudowne, aby Twoje czyny podobały się Tobie i Twojej rodzinie. Życzę Ci łatwego zdobywania wiedzy, a także łatwego dzielenia się swoimi osiągnięciami z innymi. Powodzenia i wielkiego szczęścia.

Synu, dorosłeś, stałeś się dorosły i jesteśmy z Ciebie bardzo dumni, ponieważ jesteś kontynuacją naszej rodziny, a nasze cechy rodzinne są ucieleśnione w Tobie. A chcemy, aby Twoje życie było czyste, jasne, wolne od zła. Bądź szczęśliwy, szczęśliwy i niech sukces będzie Ci towarzyszył we wszystkim.

Masz dzisiaj cztery lata. Gratulacje, mój mały przyjacielu! Mimo swojego niewielkiego wieku świetnie radzisz sobie z obowiązkami domowymi, a czasem udaje ci się wygłupiać. Niech czarodziej przyniesie Ci dziś dużą torbę zdrowych słodyczy, zabawek i kreskówek edukacyjnych.