Wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 4 lat chłopiec, dziewczynka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Z całego serca wybraliśmy najszczersze życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 4 lat, chłopca, dziewczynki w prozie, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

W naszych sercach mamy święto i radość, świętujemy Twoje urodziny. Chcemy Ci życzyć, dorosnąć, stać się mądrzejszym, śmiało iść naprzód, jak najszybciej uzupełnić swoje słownictwo. Życzymy również, abyś był silny i zdrowy i nigdy nie chorował. Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj jest dla mnie wyjątkowy dzień. W końcu dzisiaj urodziła się najbardziej wyjątkowa i fajna dziewczyna. Serdecznie gratuluję ci urodzin. Żałuję, że w tym życiu miałeś szczęście we wszystkim, a szczęście wlokło się za tobą w długim pociągu, odstraszając wszelkie niepowodzenia i problemy. Niech wasze zwycięstwa, osiągnięcia i szczęście przyniosą radość waszym rodzicom, a wam sukces. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, od najmniejszych do największych. Żyj radośnie, zaczynaj każdy dzień z uśmiechem i czyń dobro. W końcu wraca. Niech twoje serce zawsze będzie otwarte na szczęście, dobroć, pozytywność i miłość. A w dzisiejsze urodziny przyjmij moje życzenia i uwierz, że się spełnią! Wszystkiego najlepszego!

Drogi synu. Dziś jesteś o rok starszy. Jak szybko leci czas, ostatnio nauczyłeś się chodzić, a teraz już biegasz, żeby rodzice nie mogli Cię dogonić.Kilka lat temu codziennie zadawałeś nam dziesiątki pytań: Dlaczego? Po co? I jak? A dziś sam możesz nas czegoś nauczyć, na przykład, jak korzystać z iPhone’a i komputera. Bardzo dobrze, że interesujesz się wszystkim, co nowe i postępowe, ale nie zapominaj o niewzruszonych wartościach – rodzinie, rodzicach, przyjaźni, edukacji. To najważniejsza rzecz w życiu. Stań się silny, inteligentny i piękny. Wszystkiego najlepszego.

Prawdziwy mężczyzna, gościnny gospodarz dorasta w naszej rodzinie. Synu, jesteś jeszcze dzieckiem, ale już świadomie zabawiaj swoich przyjaciół i hojnie częstuj ich słodyczami. Niech zawsze będzie wokół ciebie wielu prawdziwych przyjaciół i dziewczyn, nie tylko w twoje urodziny, ale także we wszystkich sytuacjach życiowych. Dorośnij życzliwy, silny, towarzyski i gościnny, a zawsze będziesz w centrum radosnych i przyjemnych wydarzeń. Wszystkiego najlepszego.

Drogi synu, dorastasz tak szybko, że wkrótce będziesz tak wysoki i silny jak tata. I mam nadzieję, że nie tylko będziesz wyglądać jak on, ale będziesz równie miły, opiekuńczy i mądry. Dlatego życzę dobrych studiów, wielkich osiągnięć sportowych, roztropności i spokoju. Staraj się nie kłócić z przyjaciółmi o drobiazgi i słuchać rad starszych. Życzymy tylko wszystkiego najlepszego. Wszystkiego najlepszego!