Życzenia na dzień dobry

Może nie odpowiadasz mi dziś rano i może jestem trochę zdenerwowany, ale moja miłość jest oDzień dobry kochanie!

Słodki sen został w jednej chwili rozwiany przez złą i podstępną bestię – budzik!

Moim ulubionym jest słońce! Obudziłeś się, co oznacza, że ​​cały świat zaczął bawić się jasnymi kolorami. Będę czekać cały dzień na wieczór, aby znów Cię spotkać i przytulić. Pocałować przed pójściem spać, a jutro znów obudzić się ze szczęśliwej myśli – „jesteś blisko”.

Dzień dobry kochanie, niech różowy świt obudzi Cię promieniem słońca, dźwięcznym śpiewem ptaków, świeżym podmuchem wiatru, abyś wypoczęty i wesoły, natchniony z nadzieją i zainspirowany moją miłością, idź w nowy dzień z uśmiechem, pewnością siebie, szczęściem i szczęściem, z radością w oczach i szczęściem w duszy!

Słowa do ukochanej są najczulsze. – Kto powiedział, że żyję bez miłości? Moja miłość jest w tobie. Zawsze będę kochać tylko Ciebie, tylko Ci ciepło i serdeczność. Zasługujesz na to wszystko. A dam ci więcej, jeśli chcesz! Ja dla Ciebie, moja ukochana, nie żałuję niczego. I oddaję się Tobie bez śladu

Moje ukochane słońce, nadchodzi nowy, jasny i duchowy poranek, który witam z radością. Nadchodzący dzień niewątpliwie doda nam pewności siebie, spokoju i wyciszenia, zainspiruje do niezwykłych działań i przyniesie niezbadane żywe doznania.

Kiedyś twój czarujący uśmiech przeszył moje serce i obudził w nim miłość. A do tej pory każda minuta bez ciebie to minuta bez serca. A teraz moja poranna wiadomość przebija się przez Twój telefon, aby Cię obudzić i przynieść moją miłość wraz z życzeniami miłego dnia!

Uśmiechnij się rano do swojego odbicia! Dzisiaj jest TWÓJ dzień, więc zacznij go z uśmiechem i pewnością, że wszystko przebiegnie bez przeszkód i problemów.

Znów świt jest czerwony na niebie i nowy dzień nadchodzi do twojego domu. Z powiewem wiatru chcę dotknąć Twoich włosów i powiedzieć – dzień dobry kochanie!

Dzień dobry! Spieszę mu pogratulować i życzę, żeby to nie były puste słowa, ale żeby dzień zaczął się naprawdę dobrze. Dobre słońce ogrzało i życzliwi przechodnie się uśmiechnęli.

Dzięki delikatnemu światłu, które obudzi Cię w niewidzialny sposób, dotknę Twojego policzka promieniem i życzę nam, abyśmy się wkrótce spotkali!

Dzień dobry słoneczko! Czas wstać i rozświetlić świat swoim uśmiechem. Życzę wesołego nastroju i absolutnej pewności, że wszystko na pewno się ułoży. Niech dzisiejszy poranek będzie dobrym początkiem twojego jasnego i udanego dnia.