Życzenia na dzień dobry

Dzień dobry. Niech zacznie się radośnie, radośnie i energicznie, niech delikatne promienie słońca od pierwszych minut rana pukają w twoje okna, a natchnienie wpłynie do twego serca.Życzę owocnego i pozytywnego, dobrego i udanego dnia!

Boskie piękno! Uśmiechnij się na wspaniały początek dnia i wyobraź sobie, ile oszałamiająco przyjemnych rzeczy czeka na Ciebie dzisiaj! Niech wszystkie Twoje życzenia spełnią się w cudowny sposób. Dostaniesz niesamowity nastrój i pokochasz mnie jeszcze bardziej! Dzień dobry!

Cóż, ta cudowna noc kończy się i płynnie przechodzi w poranek. Gwiazdy są już ukryte i nie są widoczne. Księżyc dał moc Słońcu, a on z miłością ogrzewa całą planetę i wysyła nam swoje promienie, prosząc nas, abyśmy się obudzili. Czas otworzyć zaspane oczy i wstać z ciepłego łóżka, rozpocząć dzień z najszczerszym uśmiechem. W końcu za oknem jest już tak jasno, a ptaki śpiewają poranną piosenkę, aby wszystkich rozbawić i życzyć dobrego dnia. Więc dzień dobry dla ciebie.

Oryginalne życzenia na dzień dobry

Najcieplejszy
dzień dobry życzenia, z głębi serca

Kochanie, dzień dobry! Miłego i miłego nadchodzącego dnia! Wiedz, że śnię o Tobie co sekundę, chcę usłyszeć słowa miłości i mówią o napełnieniu mnie wzniosłymi uczuciami.Twoje uściski dają mi morze szczęścia, wyznań i pocałunków – błogość sama w sobie!

Wspaniały dzień, tak jak Ty. Myśli o Tobie napełniają mnie nieziemską radością. Przesyłam Ci pocałunek powietrzny i życzę udanego, ciekawego i kolorowego dnia.

Czerwone słońce ładnie świeci przez okno dla dobrego faceta. Obudź się, dobra robota! Jesteś silna i mądra i długo rozkoszujesz się w łóżku, aby stawić Ci czoła! Umyj się szybko, zjedz heroiczne śniadanie, które przygotowała kochająca cię kochanka, ale zabierz się do roboty!

Życzę, aby każdy dzień był darem losu. Jest tak wiele rzeczy, które możesz zrobić, więc przygotujmy się na pozytywny dzień

Wstawaj, rzeczy nie czekają, razem ze snem, czas na relaks się skończył! Poranek przynosi dziś coś nowego!

Już poranek puka do Twojego okna, rozpoczynając nowy dzień, który obiecuje przyjemne spotkania i wydarzenia. Już ptaki swoimi pieśniami proszą Cię, abyś się obudził i zaśpiewał o swoim pięknie światu, który obudził się ze snu. I spieszysz się, aby jak najszybciej dać temu światu swój wspaniały uśmiech, rozpoczynając dzień w dobrym nastroju.

Moja droga, dzień dobry. Miasto już dawno się obudziło, a za oknami zwykła krzątanina. Wystarczy wygrzać się w łóżku, czas wykonać wyczyny, które na Ciebie czekały. Życzę dobrego, bogatego i co najważniejsze pomyślnego dnia. Niech szczęście towarzyszy Ci wszędzie, a sukces nigdy Cię nie opuści.