Życzenia na dzień dobry

Spiesznie życzę ci najlepszego poranka. Niech się zacznie od pięknego uśmiechu i wspaniałego nastroju, świetnego pomysłu i błyskotliwej inspiracji. Życzę Ci porannej witalności, poczucia szczęścia i miłości, wspaniałych planów na cały dzień i ich pomyślnej realizacji.

Dzień dobry i magiczny, tak, magiczny. Niech wraz z pierwszymi promieniami słońca, pięknym snem i orzeźwiającym aromatem kawy obudzą się w Tobie inspiracja i siła, które zamienią ten dzień w niesamowitą celebrację Twoich uczuć i emocji. Powodzenia i więcej szczęśliwych zbiegów okoliczności w pięknym „dzisiaj”.

Rano cichy szelest liści próbuje delikatnie obudzić Cię, ukochaną, nie zakłócając nocnego uroku, aby nić pięknych i magicznych snów płynnie zamieniła się w dobry nastrój dla przez cały dzień otacza Cię szczęściem i przyciąga szczęście do Twoich uczynków.

Dzień dobry kochanie! Wreszcie zakończył się weekend, kiedy nie ma Cię w pobliżu. I znowu każdego dnia w pracy będziemy Cię spotykać. Niech to nie będzie ukradkiem, ale najważniejsze, że będziemy razem. Budzę się szybciej, tęsknię.

Ciepłe życzenia i dzień dobry własnymi słowami
życzyć dzień dobry w prozie

Podczas gdy mnie tam nie ma, ciesz się dobrym nastrojem, który wysyłam do Ciebie z tą wiadomością! Pal!

Niech ten poranek będzie najbardziej udany i szczęśliwy.

Z całego serca życzę Ci najlepszego poranka na świecie, aby słońce uśmiechało się za Twoim oknem i obudziło Cię miękkim i delikatnym światłem. I ja też chcę się obudzić, byłeś pełen siły i wrzącej energii, a to ci wystarczy na cały dzień!

Twój sen był prawdopodobnie niezwykle kolorowy, zaskakująco miły, bajecznie piękny. Ale nadszedł ranek.Niech okaże się nie mniej cudowna, dająca jasne kolory nowego dnia, wspaniały nastrój, ładunek pozytywnej energii! Świt świeci do Ciebie i najjaśniejsze słońce w tych radosnych godzinach porannych!

dzień dobry! Niech zacznie się od lekkiej błogości i słodkiego oczekiwania na piękny dzień. Dobry nastrój i samopoczucie, szykowne pomysły i plany. Niech wszystko zostanie zaplanowane, spotkają się potrzebni ludzie, zapadną ważne sprawy. Uśmiechnij się, przed nami wspaniały dzień!

dzień dobry! Szczęście wybiera optymistów, więc życzę pozytywnej odwagi, by zasłużyć na uwagę ptaka szczęścia, by być pieszczonym przez jego wybór i gotowym na ciągłe testowanie szczęścia.

Dzień dobry kochanie! Życzę pozytywnych emocji, łatwych zadań i nieoczekiwanych spotkań!