Życzenia na dzień dobry

Życzę miłego dnia i jednocześnie wspaniałego nastroju na cały nadchodzący dzień. Niech ten poranek obudzi Cię miłymi wiadomościami, ulubioną piosenką, pyszną kawą, niech morze planów, które tkwią w Twojej głowie, z pewnością dziś spełni się w Twoim życiu. Życzę niesamowitej inspiracji i nieskromnego szczęścia.

Dzień dobry kochani! W jakim jesteś nastroju? Teraz idziesz do pracy i stoisz w głuchym korku. Głupi kierowcy są wściekli i prowokują do nienormatywnego słownictwa. Przestań kochanie! Czy wiesz, że kiedy przeklinasz – anioł stróż obraża i odwraca się od ciebie? Kocham, panienko, czekam na wieczór…

Zdobądź ukochaną! Zaczyna się nowy dzień.Był już obmyty poranną świeżością, wzmocniony pierwszymi promieniami słońca i tylko czeka, aż twoje przebudzenie da mu gwizdek startowy do rozpoczęcia radosnego biegu, któremu towarzyszą radosne chwile i błyskotliwe pomysły.

Życzę Ci najlepszego, wesołego, szczęśliwego, pięknego, delikatnego, słodkiego i cudownego poranka. Życzę z zapałem wyruszyć w drogę do dnia dzisiejszego, z ufnością osiągnąć cel i cieszyć się życiem w pełni.

Dzień dobry wszystkim! Niech ten poranek rozpocznie się dla ciebie od pozytywnych myśli i wdzięczności za wszystko, co masz. Nabierz wigoru i świetnego nastroju na cały dzień. Powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, które są zaplanowane na ten dzień.

Dzień dobry! Niech słońce uśmiecha się do Ciebie, a świat z radością wita. Życzę miłego i owocnego spędzenia dnia. Bądź pozytywny.

Dzień dobry! Obudź się! Zacznij dzień od filiżanki aromatycznej kawy, która poprawi nastrój! Przecież wiesz: rzeczy się udają, gdy zabierzesz je w świetny nastrój. I pozwól Ci dostać wszystko już dziś!

Życzę miłego dnia! Niech wszystko, co wymyślone, odbywa się bez trudności!

moje słońce !!! Wszyscy jesteście dla mnie: zarówno światło, powietrze, jak i woda !!! Dzień dobry!

Niech poranne słońce będzie początkiem dobrej podróży tego dnia! Niech ten początek będzie łaskawy! Życzę najszczęśliwszego poranka na wspaniały dzień!

Obudź się, słoneczko, już rano! Uśmiechnij się wkrótce – teraz słońce może schować się na niebie, bo dajesz o wiele więcej światła i ciepła! Dam Ci moją żarliwą miłość, milion buziaków i na pewno dostarczę śniadanie i pachnącą kawę do łóżka.

Twoje oczy promieniują pięknym światłem. Tylko jedna myśl o tobie ogarnia podekscytowanie. Przykro mi, że tego dnia nie zobaczę, jak się budzisz, ale nawet odległość nie przeszkodzi mi powiedzieć ci „dzień dobry”.