Życzenia na dzień dobry

Słońce wzeszło i rozświetliło twoją uroczą twarz po śnie. Moja ukochana obudziła się i natychmiast stała się tysiąc razy jaśniejsza i cieplejsza. Twój uśmiech daje więcej światła niż setki gwiazd! Jesteś dla mnie wszechświatem! Moje własne słońce! Z cudownym przebudzeniem kochanie! Niech poranek będzie dobrym początkiem cudownego dnia!

Dzień dobry, dobre wieści i radosne wydarzenia. Niech los cię rozbawi i rozpieści w tym dniu, a we wszystkich innych, bądź hojny, obdarowując miłymi prezentami i nieoczekiwanymi słodkimi niespodziankami. Niech problemy zostaną łatwo rozwiązane, wszystko się uda, dusza się uśmiecha, a serce niestrudzenie raduje się z życia.

Nowy dzień będzie tak jasny jak blask diamentów, przyniesie tyle przyjemności, co liście na bujnym drzewie, sprawi, że nasza miłość będzie silniejsza niż huragan! Tego ci życzę dziś rano, moja ukochana! kopiuj

Dzień dobry, śpiochu. Przesyłam Ci mój poranny pocałunek. Delikatnie łaskocze twój nos. Prawdopodobnie we śnie pomyślisz, że okno nie jest zamknięte, wieje bryza. A to nie wiatr, to mój pocałunek. Obudzisz się, uśmiechniesz do słońca, a nasz nowy dzień zacznie się z Tobą. Świetny dzień, ponieważ mamy siebie.

Dotykanie życzeń na dzień dobry własnymi słowami

Życz dzień dobry w prozie

Po wczorajszej zabawie szczególnie trudno jest dziś wstać z łóżka, ale ty, kochanie, możesz to zrobić.Jesteś silna, wesoła, uśmiechnięta 🙂 Obudź się, czeka Cię biznes!

Dzień dobry! Życzę wspaniałego i cudownego dobrego samopoczucia!

Dlatego warto przynosić takie życzenia, jeśli chcesz kogoś zadowolić. Uwierz mi, nie ma życzeń, które byłyby nieprzyjemne. Uwaga zawsze nam schlebia, a jeśli widzimy, że ktoś szczerze życzy nam dobrego dnia.

Niech kawa Cię rozweseli, śniadanie będzie pyszne. Niech dzisiejszy start nie będzie szary, cichy i smutny.

Dzień dobry! Przesyłam Ci połowę serca! Zachowaj go, a ogrzeje Cię w najstraszliwszym mrozie.

Dzień dobry! Życzymy, aby rano dotknąć ciepłych promieni słońca, wywołać uśmiech ukochanej osoby i nastawić się na pozytyw! Niech poranek da ci lekkość duszy i ciała, niech skrzydła wyrosną za twoimi plecami, a przez cały dzień wzniesiesz się ponad chmury! Życzymy Ci dziś niezapomnianego dnia, zrobienia wszystkiego, co zaplanowałeś, spełnienia obietnicy i cieszenia się spędzonym dniem! Niech Twoje pomysły dadzą Ci wysoką produktywność w dziedzinie biznesu, niech Twoje sprawy osobiste zadowolą Cię swoją stabilnością! Życzymy Ci śmiałego rozpoczynania dnia od zdecydowanych decyzji, odważnego rozwiązywania złożonych problemów i nie bać się podejmowania ryzyka! W końcu szczęście kocha ludzi ryzykownych, odważnych i odważnych! Śmiało, w kierunku sukcesu i ani przez chwilę nie myśl o porażce! Nie wpuszczaj negatywności do swojego umysłu, a wszystko będzie dobrze!