Gratulacje dla absolwentów

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zrobiliśmy wybór pięknych gratulacji dla absolwentów prozy, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Nie możesz się doczekać tego dnia. Cóż, teraz nadszedł, ale już wydaje się, że nie spodziewaliśmy się tego tak bardzo, bo za promieniami szczerej radości kryje się też smutek, smutek z powodu rozstania. Ale szkoła jest przekonana o tobie, absolwentach, że nie zbłądzisz, zbierzesz wszystkie gwiazdki w kieszeni, odniesiesz fantastyczny sukces i sprawisz, że wszyscy będą dumni ze swoich osiągnięć! Wesołych świąt przyjaciele, powodzenia!

Drodzy absolwenci, opuszczacie szkołę i czeka was dorosłość. Teraz zdobywasz wolność, która graniczy z niesamowitą odpowiedzialnością. Przygotuj się na to, że w dorosłym życiu nie wszystko będzie tak proste, jak byśmy chcieli. Jednak nauczycielom udało się zainwestować w Was nie tylko wiedzę i umiejętności, ale także przyczynili się do rozwoju najlepszych cech charakteru. Możesz być szczery i wrażliwy, wiesz, jak postępować, aby znaleźć prawdziwe szczęście. Niech twoja przyjaźń objawi się do późnej starości, aw życiu będą tylko mili i uważni goście. Broń swojej opinii i dokładaj wszelkich starań, aby osiągnąć swoje cele. Proszę, pomnóż w sobie pozytywne cechy charakteru, staraj się być jeszcze lepszym i skutecznie pokonuj wszelkie życiowe przeszkody, ucz się ważnych lekcji.Szczęście w długiej podróży zwanej „życiem”.

Szczęśliwego ukończenia szkoły! Życzę Wam hałaśliwej i wesołej, entuzjastycznej i kolorowej celebracji tego wspaniałego dnia. Pożegnaj się ze szkolną ławką, podziękuj nauczycielom, pamiętaj kolegów z klasy jako wesołych i przyjaznych facetów. Nie krępuj się iść przez życie, rozwijać się, uczyć, niczego się nie bać i osiągać upragnione wyżyny!

Drogie dzieci, drodzy absolwenci czwartej klasy, jesteście wspaniałymi kolegami! Pokonałeś pierwszą poważną barierę w edukacji. Życzę Wam wszystkim, abyście przyszli do 5 klasy jako pewni siebie i gotowi na nowe wielkie odkrycia. Niech kochający rodzice i wyrozumiali nauczyciele pomogą Ci poradzić sobie z wszelkimi przeszkodami, które pojawiają się na drodze szkolnego życia.

Gratuluję ukończenia studiów i życzę wspaniałych dróg do sukcesu, szczerych uśmiechów radości i wspaniałych wydarzeń w dorosłym życiu. Niech spełnią się marzenia twojego serca, niech żadne z twoich aspiracji nie pójdzie na marne, niech wszystkie twoje dni będą udane i szczęśliwe.

Moi drodzy, wiem jak długo czekaliście na dzień ukończenia szkoły, więc nie mogę się doczekać, aby pogratulować wam, że ten dzień w końcu nadszedł. Przeszliście przez wiele prób, problemów i pytań, staliście się tak przyjaznym i zgranym zespołem, więc chcę, abyście utrzymywali kontakt. Każdemu z Was pragnę życzyć wyłącznie wszystkiego, co pomoże Wam poczuć się szczęśliwym.Na pewno znajdziesz swoje powołanie, znajdziesz swoje miejsce w tym życiu, więc bądź odważniejszy i bardziej aktywny. Dziś musisz się dobrze bawić i odpoczywać, jakbyś nigdy nie odpoczywał, bo jutro rozpocznie się Twoje nowe życie – dorosłe i niezależne. Nie bój się zmian, uwierz w siebie i swoje mocne strony, wtedy wszystko będzie tak jak chcesz. Niech każdy Twój dzień będzie pełen przyjemnych chwil, które Cię rozweselą.

Serdecznie gratuluję, drodzy koledzy z klasy, naszych wakacji! Niech dzień spotkania będzie jednym z zabawnych dni, których mieliśmy w dzieciństwie mnóstwo! Niech wszystkie zmartwienia znikną dziś w tle, a znów staniemy się miłymi, wesołymi dziećmi! Niech nasze wspomnienia pomogą nam przezwyciężyć trudności dorosłości!

Dzisiaj jest święto, które zdarza się tylko raz w życiu – ukończenie szkoły. Życzę Ci wspaniałego nastroju i wiary, że w życiu możesz stać się tym, kim chcesz, że na pewno będziesz miał szczęście, a szczęście się uśmiechnie!

Minęły już 4 lata, ale kiedyś pierwsza znajomość ze szkołą była tak ekscytująca i przerażająca. Chciałbym, aby studia przychodziły naturalnie i łatwo, przynosiły przyjemność, a dalsza edukacja pomagała się rozwijać i rozwijać.

Gratulujemy absolwentom tak wspaniałego dnia! Każdy w ten słoneczny dzień życzy sobie wszystkiego najlepszego, wyznacza sobie własne cele. Niech się spełnią i przyniosą radość w przyszłości. Rób wielkie plany, czuj się pewnie i pozytywnie. W końcu każdy maluje obraz życia. Życzymy udanego i obiecującego zdjęcia, nasi ukochani absolwenci!

Wesołych Świąt! Dzisiaj jest twoja impreza maturalna, ostatni wieczór, kiedy możesz nazwać siebie uczennicą. Życzę powodzenia i powodzenia w przyszłym życiu! Zawsze bądź dobrym przyjacielem, takim jakim jesteś i pozostań taki sam! Życzę wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwego ukończenia szkoły! W tym dniu życzę Wam radości i szczęścia, doskonałego nastroju i najjaśniejszych przyjemnych chwil. Niech wszystko w życiu będzie takie, jak chcesz, niech los nigdy nie przestanie się do ciebie uśmiechać, bo wszystko dopiero się zaczyna!

Gratuluję pierwszego ukończenia szkoły średniej, chłopaki. Cztery klasy za sobą. Twoja baza wiedzy znacznie się powiększyła. Możesz nie tylko czytać i pisać, wiesz wiele ciekawych rzeczy o naszej planecie, o naszej naturze, o naszym życiu. Każdy z Was osiągnął wiele sukcesów. Życzymy, abyście pozostali tymi samymi przyjaznymi, wesołymi i odważnymi uczniami, życzymy dobrej nauki, życzymy, abyście nie tracili zapału i entuzjazmu, życzymy wierzyć w swoje marzenia, życzymy jasnego spędzenia każdego dnia i ekscytujące. Niech szkoła będzie twoim przyjacielem, niech twoja wiedza zawsze otwiera ci drogę do zwycięstwa.

Gratuluję ukończenia szkoły i życzę Wam zawirowania w walcu radości, poczujcie się jak wolny ptak, liczcie na szczęście i sukces. Niech twoje serce niestrudzenie dąży do snu, a miłość, nadzieja i wiara w siebie pomogą ci osiągnąć wszystko.

Gratulacje, nasi drodzy i wspaniali absolwenci. Dziś na twoją cześć wybije pożegnalny bal szkolny, a jutro obudzisz się z myślami o tym, gdzie iść dalej, kim się stać i jaką drogę wybrać dla siebie. Życzymy Wam drogie dzieci, abyście nigdy nie tracili wiary w siebie, podążali za wezwaniem serca i podążali za marzeniami. Niech towarzyszy Ci wiatr powodzenia i jasne promienie dobrego samopoczucia w świecie dorosłego życia.

Dzisiaj jest dzień ukończenia szkoły! Zakończył się kolejny rok szkolny i żegnamy się z naszymi jedenastoklasistami. Życzymy, abyście nie popełnili błędu przy wyborze drogi życia. Zostań najlepszym w swojej dziedzinie. Znajdź szczęście, znajdź swoją ulubioną rozrywkę, zwiedzaj ciekawe miejsca i godnie noś tytuł absolwenta naszej szkoły!

Nowe możliwości, ciekawe przygody, głowa na ramionach, dobrzy przyjaciele, chęć pójścia dalej. Niech szczęście Ci towarzyszy, Twoje relacje z rodzicami będą stabilne, a wszystko ułoży się dla Ciebie świetnie.

Drogie dzieci, nasi wspaniali absolwenci IV klasy, gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej i życzymy przyjaźnie i radośnie, odważnie i pewnie iść do 5 klasy, gdzie wszyscy poznawać się z nowymi przedmiotami, nauczycielami, naukowcami.Życzymy wspaniałych wakacji i oczekiwania na wspaniałe przygody w życiu szkoły.

Lata przeleciały! Były wzloty i upadki, radości i smutki, ale zawsze w pobliżu byli rodzice, gotowi pomóc. A teraz jesteś u progu dorosłości i tak ważny jest właściwy wybór! Dlatego dzisiaj pragnę życzyć pewności siebie, odwagi, łatwej drogi życiowej, pełnej szczęścia, kochających ludzi i wiernych towarzyszy. Gratulujemy ukończenia szkoły!

Córko, gratuluję Ci wspaniałego urlopu zwanego ukończeniem szkoły. Chcę życzyć pomyślności i szczęścia, spełnienia wszelkich życiowych planów i celów, dążenia do najlepszych i wielkich radości w życiu! Niech miłość rodziny żyje w twoim sercu!

Z całego serca gratuluję absolwentom

Gratuluj absolwentom własnymi słowami

Piękni, nasze dziewiątki, gratulujemy ukończenia szkoły! W tym dniu życzymy powodzenia, inspiracji do nowych wyczynów, jasnych nadziei i słonecznego nastroju!

< /div>

Moi drodzy absolwenci, patrzę na was i nie mogę zrozumieć, jak wszyscy dorośli tak szybko. Wydawało mi się, że dopiero niedawno się poznaliśmy, a już dziś odprowadzam Was na nową drogę. Życzę Ci, aby całe Twoje życie przebiegało dokładnie tak, jak Ty tego chcesz. Nie bój się zmian, nie bój się podejmować ryzyka, bo to wszystko jest dla ciebie dobre.Ucz się lekcji dla siebie każdego dnia, z każdej sytuacji, aby stać się jeszcze silniejszymi i bardziej rozwiniętymi osobowościami. Nie mam wątpliwości, że wam wszystkim się uda, bo możecie, moi drodzy. Nie masz pojęcia, ile drzemie potencjał

Mój drogi bracie, pragnę pogratulować Ci wakacji i życzyć, aby wszystko na Twojej dyplomie było takie, jak marzysz! Niech uśmiech i dobry nastrój staną się kluczem do szczęśliwej przyszłości, której fundamentem były lata szkolne!

Twoje życie otwiera się przed tobą. Wejdź w ten świat z zapasem wiedzy i umiejętności, które dała Ci szkoła. Niech spełnią się Twoje marzenia i nadzieje, a Ty odnajdziesz swoje miejsce w społeczeństwie. Szczęśliwa przyszłość!

Teraz czas pożegnać się ze szkołą, egzaminy się skończyły, lekcje w szkolnych ławkach też zostaną. A dzisiaj jest ekscytujący, a zarazem radosny i smutny dzień – dzień pożegnań i nowych oczekiwań, dobrych nadziei i promiennych uśmiechów. Gratuluję ukończenia studiów i życzę, abyś poszedł własną drogą do ukochanego marzenia, pokonując wszelkie przeszkody. Niech wszystko potoczy się cudownie w Twoim życiu, niech Twoi ukochani krewni, przyjaciele i po prostu dobrzy, życzliwi ludzie zawsze będą w pobliżu.

Moje drogie dzieci, pamiętam was jako nieśmiałe pisklęta, kiedy po raz pierwszy wstąpiłyście do mojej klasy, a teraz stały się dumnymi i odważnymi ptakami, które są gotowe latać dalej i budować gniazda własnego szczęścia . Z całego serca życzę Wam determinacji i inspiracji, szczęśliwych wspomnień z czasów szkolnych oraz wsparcia przyjaciół w każdej sytuacji.

Nasi drodzy 11-klasiści, gratulujemy ukończenia szkoły! Życzymy wspaniałego i beztroskiego życia. Pewność, pewność siebie i sukces.Dzisiaj są twoje wakacje, więc baw się z serca, bo ten dzień zostanie zapamiętany na zawsze! Dobry nastrój, miłe wspomnienia i kolorowe wrażenia!

Dzieci, kiedy poszedłeś do pierwszej klasy, wydawało się, że przed ukończeniem szkoły jest nieskończoność. A teraz te lata są za tobą, a nieznane przed tobą. Ale tutaj, w szkole, masz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć dorosłość. Więc bądź odważny, śnij, idź do swoich celów, żyj pełnią życia. Rozpoczyna się dla Ciebie najciekawszy czas. Używaj go mądrze i wiedz, że już jesteśmy z Ciebie dumni!

Gratuluję ukończenia studiów iz głębi serca życzę powodzenia i minimum wątpliwości na przyszłość. Życzę, abyście wybrali właściwą drogę i zawód zgodnie z własnym sercem. Życzę, abyście nie stracili wytrwałości i chęci wygrywania. Życzę Ci zawsze osiągać swój cel i być prawdziwą dumą rodziny. Życzę Ci w tym życiu czasu na wszystko, co jest tak ważne, konieczne i drogie!

Drodzy absolwenci, powodzenia! Życzymy, aby każdy z Was odnalazł swoje przeznaczenie, wybrał własną drogę i własny biznes. I bez względu na to, co się stanie, nie zbaczaj ze swojej ścieżki. Niech będą z wami kochający ludzie i mądrzy mentorzy! Życzymy odwagi i świadomości w podejmowaniu decyzji, szczerości w relacjach i prawdy w wartościach!

Drodzy absolwenci, macie tak wiele dobrych cech charakteru, które oczywiście muszą być chronione i chronione przed światem zewnętrznym. Proszę, pozostańcie pięknymi i godnymi ludźmi, stańcie się jeszcze lepsi.Chciałbym życzyć Ci szczęścia w dorosłości, mimo że w pewnych momentach zapowiada się to naprawdę trudno. Wierzę, że los na pewno się uśmiechnie i da Ci szansę na znalezienie prawdziwego szczęścia. Niech młodość i energia dadzą Ci możliwość wykorzystania szans na aktywny rozwój, osiąganie swoich celów. Odkryj niesamowite aspekty swojego życia i wzmocnij swoje umiejętności. Pamiętaj, że szczere uczucia, emocje, empatia dla sąsiadów, przyjaźń z dzieciństwa to najważniejsze dary losu. Doceń wszystkie ludzkie chwile, które wzmocnią twojego ducha.

Szczęśliwego pożegnania dnia szkolnego! Przez lata studiów stała się dla Ciebie dużą i przyjazną rodziną. I jak w każdej rodzinie, miał zwycięstwa i porażki, wzloty i upadki, nieporozumienia i rozejmy. Dzisiaj opuszczasz tę rodzinę, ale gdziekolwiek jesteś, niech Twoje nowe życie będzie ciekawe, pełne wydarzeń i udane. Nie zapomnij o mentorach, którzy wkładają całe serce i duszę w twoje szkolenie i wychowanie. Bądź wytrwały w osiąganiu swoich celów, nie poddawaj się przeszkodom i nie daj szansy okolicznościom, które zniszczą twoje nadzieje i aspiracje.

Zdobyliśmy podstawową wiedzę i teraz wszystkie horyzonty są otwarte przed tobą. Gratulujemy ukończenia studiów, z dużym zapasem ważnej wiedzy zebranej w 9 klasach. Życzę, abyście zdecydowali się na marzenie i odważnie do niego podeszli. I jakąkolwiek ścieżkę wybierzesz, niech będzie łatwa, skuteczna i skuteczna.Życzę, abyś stał się kimś, kto pokocha swoją pracę, zarobi dużo pieniędzy, podbije wyżyny sukcesu i pewnie zbuduje swoje szczęście!

Chcę wam szczerze pogratulować ukończenia szkoły, drodzy! Wiem, jak czekałaś na ten dzień, jak pospieszyłaś, żeby jak najszybciej nadeszło ukończenie szkoły. A dziś wszyscy stoicie przed nami tacy piękni i mądrzy, już dorośli i odpowiedzialni. Każdemu z Was życzę wszystkiego najlepszego, przyjemnego i potrzebnego. Od jutra będziesz aplikować do różnych uczelni, więc życzę powodzenia. Nie spiesz się z tą sprawą, ponieważ podejmujesz bardzo ważną decyzję, od której zależy Twoje przyszłe życie. Chłopaki, dziś jest tylko twój dzień, więc baw się i zrelaksuj, a jutro będzie nowe życie, które będzie pełne przyjemnych chwil. Staraj się spędzać razem jak najwięcej czasu, ponieważ nowy etap życia rozdzieli Cię z różnych stron.

Nasi drodzy absolwenci, dzieciaki! Każdy rodzic, począwszy od momentu, gdy dziecko po raz pierwszy idzie do szkoły, co jakiś czas nawiedza myśl: „Kiedy szkoła wreszcie się skończy?”. A teraz przed nami stoją dorośli, absolwenci. Przed nami trudny wybór: kim zostać w tym życiu? Niech los podpowie właściwą decyzję, a my, rodzice, pomożemy Ci w tym.

Dzwonek dzwoni i jest ostatni. Wraz z nim brzmią pożegnalne słowa.Życzymy w nich, abyście zachowali szczerą wiarę w cud, wrażliwość i umiejętność marzenia! Bądź wytrwały w swoich aspiracjach, a wtedy nie będzie nieosiągalnych celów! Niech spełnią się wszystkie najskrytsze rzeczy, a życie jak najczęściej zaskakuje tylko miłymi i pozytywnymi niespodziankami! Optymizm i dobry nastrój! I jak mówią: „Bez puchu, bez piór!”

Bardzo się cieszę, że masz tak ważne święto jak ukończenie szkoły. Zawsze chciałem, żebyście wyrośli na prawdziwych ludzi, humanitarnych, z wielką literą. Niech twoje życie nie będzie kręte, a drogi nie zagmatwane. Niech wszystko potoczy się tak, jak chcesz, aby uśmiech nie opuścił twoich twarzy.

Drodzy absolwenci! W dniu ukończenia studiów istnieje wiele różnych ścieżek, które możesz obrać. Dla nas wszystkich i naszego kraju ważne jest, abyś odnalazł swoje miejsce w życiu, swoje powołanie, abyś odniósł sukces, przedsiębiorczy i urzeczywistnił najbardziej ambitne plany… Dlatego szczerze życzę, abyś nie bał się odważyć jeśli chcesz iść nietkniętą drogą (mam na myśli drogi innowacyjne, a nie kryminalne). Zostaw tam swój ślad! I obyś po drodze spotkał ludzi o podobnych poglądach!

Bez względu na to, jaką ścieżkę wybierzesz, chcę, aby była jasna, miła, legalna, szczęśliwa i zrozumiała.Niech każdy odcinek tej ścieżki pozostawi tylko jasny ślad w twojej duszy! Powodzenia na wszystkich etapach twojego przeznaczenia!

Szanowna kadra pedagogiczna szkoły, w imieniu rodziców, chcemy podziękować za pracę włożoną w nasze dzieci, za cierpliwość, pomoc w ich formacji i rozwoju. Bądź szczęśliwy i odnoszący sukcesy, pełen pomysłów i planów, ucz, twórz, prowadź nowych uczniów ścieżką wiedzy.

Najgorętsze gratulacje dla absolwentów

Najcieplejszy
Gratulacje dla absolwentów

Wszystkie drzwi są przed Tobą otwarte, nowy świat otwiera się przed Tobą. Życzymy, aby próg szkolny stał się dla Ciebie pierwszą drabiną na drodze na wyżyny sukcesu Życzymy, abyś był dzisiejszymi absolwentami dziewiątej klasy, bardzo szybko stał się człowiekiem sukcesu, zamożnym i szanowanym. Życzymy wspaniałego startu, a z całego serca gratulujemy ukończenia studiów!

Minie jeszcze kilka dni i będziesz musiał przystąpić do odpowiedzialnego egzaminu – Unified State Examination. To rodzaj sprawozdania z pracy wykonanej przez 11 lat przez uczniów i nauczycieli. Egzaminy są testem. A każdy test wymaga wytrzymałości, odwagi, odwagi i wiedzy. Życzę, abyś zdał ten test z godnością i pokazał swój najlepszy wynik.

Gratulujemy ukończenia 9 klasy. Niech wiedza w Twojej głowie, aspiracje i pewność serca wystarczą do realizacji Twoich planów i pomysłów. Życzę, abyś nigdy nie wątpił w siebie i osiągnął w tym życiu wszystko, czego pragnie twoja dusza.

Podniecenie serca, nadzieja duszy, ponieważ przed Tobą niezależna droga do sukcesu, nowej wiedzy i Twoich marzeń. Gratuluję ukończenia studiów i życzę optymistycznego nastawienia i absolutnego zaufania do szczęścia. Niech początek dorosłości będzie radosny, a dalsza droga naznaczona szczęściem i radością. Życzę Ci, abyś z zainteresowaniem nauczył się swojego ulubionego zawodu i na pewno znalazł się w tym życiu.

Szczęśliwego ukończenia szkoły! Życzę Ci znaleźć swój biznes, swoją drogę, swoją drogę do szczęścia i sukcesu. A ja też pragnę: nie zmieniać swojego marzenia i zawsze słuchać swojej intuicji. Niech przed nami wiele możliwości i szans, znaczące spotkania z dobrymi ludźmi, którzy staną się mądrymi mentorami i prawdziwymi pomocnikami. Pozwól życiu rozwijać się w najlepszy dla Ciebie sposób!

Więc nadszedł ten radosny i ekscytujący dzień dla nas wszystkich – ukończenie szkoły. Gratulujemy Wam, drodzy absolwenci i absolwenci. Zależy nam, aby zdobyta wiedza pomogła Ci w życiu, aktywności zawodowej i rozwoju kariery! Życzymy samych zwycięstw w życiu, powodzenia i wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj jest cudowny i wyjątkowy dzień. Przeplatały się w nim radość, podziw, podniecenie i jasny smutek. To dzień, w którym na zawsze pożegnasz się ze szkołą i dzieciństwem. Dziś, patrząc na Was, jesteśmy dumni i wierzymy, że przed Wami ta sama wspaniała i szczęśliwa przyszłość, co Ty. Życzymy samych sukcesów, zwycięstw, osiągnięć i spełnienia wszystkich marzeń. Zawsze bądź pewny siebie, wytrwały, odważny i wymagający od siebie, wtedy wszelkie przeszkody staną przed Tobą. Wesołych świąt, nasi drodzy absolwenci!

Twoje ukończenie szkoły jest tutaj i gratuluję ci z głębi serca. Chcę życzyć rozwagi i siły na dalszą dorosłość. Niech życie sprawi ci miłe niespodzianki, niech twoja droga będzie łatwa i słoneczna.Życzę szczęśliwych, dobrych dni, dobrego zdrowia i jasnej latarni morskiej, która pomoże ci dokonać właściwego wyboru.

Nasze drogie dzieci, gratulujemy ukończenia szkoły. Każdemu z Was życzymy dobrej i płynnej drogi do dorosłości. Obyś osiągnął to, co naprawdę chcesz osiągnąć. Zdrowie i szczęście dla ciebie. Życzymy, abyś znalazł swoje miejsce w życiu, zbudował silną rodzinę, znalazł pracę, którą kochasz i otaczał się dobrobytem i dobrobytem.

Gratuluję ukończenia studiów i życzę Ci odważnego otwierania drzwi do niezależnego życia, śmiałego stawiania pierwszych kroków na ścieżce dorastania, poprawnego określania swoich celów i pragnień , dąż do spełnienia z odważnymi siłami i niezwyciężonym entuzjazmem swoich marzeń.

Gratuluję z okazji ukończenia studiów i życzę nie bać się zmian w swoim życiu, nie odbiegać od swoich celów i zasad, nie rezygnować z marzeń i nadziei, nie wpuszczać nikomu powstrzymać cię od osiągnięcia sukcesu i sławy.

Drodzy absolwenci! Wygląda na to, że dopiero wczoraj nasza gościnna szkoła przyjęła Cię do swojej przyjaznej rodziny. Kiedy po raz pierwszy przekroczyłeś próg szkoły, byłeś pełen nieśmiałych nadziei i niejasnych oczekiwań. Teraz z lekkim smutkiem opuszczasz te mury, które stały się na zawsze drogie. Niech twoje najskrytsze plany spełnią się w stu procentach. Odważniej wygrać!

Gratuluję drogi absolwent, dorastania. Dziś rozpoczyna się nowy etap w życiu, który z pewnością zakończy się sukcesem.Proszę, skorzystaj z szansy, aby w najlepszy możliwy sposób pozbyć się tego, co sam los otwiera. Dziś w tak uroczysty dzień żegnasz się z dzieciństwem, ale nie musisz się z tego powodu smucić. Dorosłe życie okazuje się niesamowite i ogromne, więc z pewnością zaskoczy Cię swoimi wszechstronnymi aspektami. Niech cała wiedza i wspomnienia, nabyte umiejętności i doświadczenie grają tylko na dobre. Wierzę, że na pewno zdobędziesz prawdziwe szczęście, ponieważ nie wymaga to zbytniego wysiłku. Zachowaj wiarę w swoje możliwości i mocne strony, ponieważ to Ona pozwoli Ci przejść całą drogę życia z godnością. Proszę przyjąć moje gratulacje z okazji ukończenia szkoły i życzeń szczęścia.

Drogie dzieci, przeszliście początkowy etap szkolnego życia i pomyślnie pokonaliście pierwsze przeszkody, dokonaliście pierwszych odkryć, odniosliście pierwsze zwycięstwa. Dzisiaj jest twoje małe ukończenie szkoły. Ukończyłeś czwartą klasę, teraz zaczyna się bardziej dorosłe życie i masz przed sobą poważniejsze cele. Niech twoja przyszła droga będzie pogodna i odważna, dostatnia i nieskomplikowana. Życzę prawdziwej wiedzy, silnej przyjaźni, różnorodnych zainteresowań i doskonałych studiów.

Drodzy studenci! Dziś ważne jest, aby być wykształconym, intelektualnym, inteligentnym. To są ludzie, którzy w dzisiejszych czasach osiągają największy sukces.

Gratuluję ukończenia studiów i szczerze życzę, abyś mógł stać się tym, o czym marzyłeś w dzieciństwie, aby móc osiągnąć swój cel i dać światu wiele swoich arcydzieł talent.Niech twoja przyszła ścieżka będzie łatwa i miła, nieskrępowana i prosta, obyś miał miłość, radość, przyjaźń i szczęście w życiu!

Ostatni dzień w szkole to dzień, w którym wypełniasz jedną stronę swojego życia i otwierasz nową, pierwszy krok do nowego świata. Od teraz będziesz zdawać egzaminy na nowego „nauczyciela”, którego imię to życie. Wyznaczaj sobie najbardziej ambitne cele, realizuj swoje kreatywne i profesjonalne pomysły. Życzę Ci odnalezienia własnej drogi, własnego biznesu, który przyniesie Ci radość i satysfakcję oraz przyniesie korzyści innym. Optymizm, pewność siebie i obiecujące pomysły dla Ciebie!

Dzisiaj jest dzień ukończenia szkoły! Wszystkim gratulujemy tych wspaniałych wakacji! Chcę osiągnąć swój wzrost. Rozwijaj się jako osoba i profesjonalista. Ciesz się wszystkimi kolorami świata i chłoń wszystkie pozytywne emocje! Powodzenia i nieskończonych możliwości!

Ukończenie szkoły to pierwsze ważne wydarzenie w Twoim życiu! Opuszczasz swoją rodzimą klasę i zaczynasz poważne życie, teraz wszystko jest w Twojej mocy! Kontynuuj i dalej, z tym samym zapałem, broń swojej pozycji i idź do celu! Życzę tylko poszerzenia swojej wiedzy, chodzenia po tym świecie z podniesioną głową i nigdy nie zapominaj o przyjaciołach i rodzinie!

Ukochani, samowystarczalni i indywidualni, nasi absolwenci, przyjmuj gratulacje z okazji ukończenia szkoły od podekscytowanych rodziców!

Najlepsze gratulacje dla absolwentów własnymi słowami

Najlepsze
Gratulacje dla absolwentów, z głębi serca

Dzisiejszy telefon zabierze Cię w długą, ciekawą podróż, a dorosłe życie postawi przed trudnymi zadaniami.Masz przed sobą odpowiedzialne decyzje i działania. Życzę, aby wszystkie Twoje decyzje i działania pociągały za sobą tylko zmiany na lepsze! Niech horyzont na ścieżce życia zawsze pozostanie jasny, a perspektywy, które się otwierają – genialne!

Jak szybko mijają lata! Wczorajsi niespokojni chłopcy i dziewczęta z cienkimi warkoczykami są dziś takimi dorosłymi, mądrymi i poważnymi absolwentami. Życzę Ci, abyś nigdy nie stracił zainteresowania życiem, z jakim przyszedłeś do mnie w pierwszej klasie. Aby to podekscytowanie Cię prześladowało i starałeś się zdobyć jak najwięcej wyżyn. Żyj tak, abyśmy nie przestawali być z Was dumni, bo w każdym z Was jest cząstka naszego ciepła i duszy. Powodzenia!

Nadszedł dzień, na który wszyscy czekaliśmy. Chłopaki, przez te długie lata wspólnych studiów, wspólnych zajęć, jeśli mogę tak powiedzieć, staliście się prawdziwą rodziną. Nigdy nie spotkałem tak przyjaznego zespołu, który we wszystkim pomaga sobie nawzajem, wspiera i dodaje sił. Chcę, abyście zapamiętali nie tylko miłe i pozytywne chwile z tych jedenastu lat studiów, ale także z balu maturalnego, który na pewno będzie pełen różnych momentów i epizodów. Chcę, żebyście zapomnieli o przyjęciu na ten dzień, bo może trochę poczekać, ale matura na pewno nie poczeka. Patrzę na ciebie i rozumiem, że wszyscy jesteście naprawdę dojrzałymi i spełnionymi facetami. Życie studenckie sprawi, że staniesz się prawdziwą osobą, więc nie przegap niczego, co będzie robione na uczelniach.Wesołych Świąt!

Gratuluję ukończenia studiów iw tym ekscytującym dniu szczerze życzę Ci szczęścia w życiu. Wiedz, jak pokonywać trudności, nie pozwól nikomu zasiać w Twoim sercu wątpliwości i próżnych niepokojów, biegnij w kierunku swoich marzeń i pielęgnuj swoich bliskich. Zachowaj równowagę i nie bój się pokazywać swoich talentów. Wszystko na pewno się ułoży, wszystkie cele na pewno zostaną osiągnięte. Powodzenia i życzymy wspaniałych dni w swoim kalendarzu.

Gratuluję ukończenia studiów, 9 stopni za tobą, nauka i dążenie do sukcesu. Obyś nadal mógł śmiało podążać w kierunku swoich marzeń, także zręcznie i łatwo uczyć się wszystkiego nowego, a także z dumą i radością odkrywać dla siebie nowe granice możliwości. Życzę Ci siły, cierpliwości, wytrwałości i osiągnięcia wszystkich Twoich celów. I niech prawdziwi przyjaciele i kochający bliscy będą z tobą przez cały czas.

Szczęśliwego ukończenia szkoły, dzieci! Szkoła podstawowa za tobą, teraz musisz iść trudniejszą drogą. Ale na pewno sobie poradzisz, bo jesteście świetnymi kolegami, jesteście przyjazną i wesołą klasą, jesteście celowymi i odważnymi dziećmi. Życzymy Wam ciekawego i zdrowego życia, spełniania marzeń, wspierania towarzyszy, kochania bliskich i osiągania po drodze wspaniałych zwycięstw. Wysokie oceny dla Ciebie i łatwa nauka w przyszłości!

Szczęśliwego ukończenia szkoły! Niech ten dzień będzie świetnym początkiem serii jasnych zwycięstw i znaczących osiągnięć. Zbliż się krok po kroku do swojego snu. Nie wymieniaj się na podróbki, naucz się rozróżniać, gdzie jest prawdziwa miłość i przyjaźń, a gdzie jest ich żałosne podobieństwo. Bądź wierny sobie i swoim życiowym zasadom!

Gratulujemy naszym absolwentom dziewiątej klasy! Życzymy dziś wspaniałego dnia. Wkraczasz w nowy etap życia i niech będzie najbardziej magiczny i owocny. Świetne początki, niezapomniane jasne wydarzenia, nowa wiedza i silna wola. Niech nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu i nie przyćmi Twojego nastroju. Życzę powodzenia w samodzielnej podróży przez czarujące labirynty życia.

Gratuluję ukończenia studiów i życzę, abyś czuła się jak osoba wolna, niezależna, gotowa przenosić góry w trosce o swoje szczęście. I niech wieczór pożegnania ze szkołą stanie się magicznym świętem, które dało Ci wiele nadziei i marzeń!

Drodzy studenci! Proszę Was o zapamiętanie tego dnia i serdeczne podziękowanie Waszym nauczycielom, rodzicom i kolegom z klasy za całe dobro, jakie uczynili dla Was przez lata nauki. Życzę powodzenia w zdawaniu egzaminów, nie pomyłki w wyborze zawodu i pomyślnego wstąpienia do zaplanowanej przez Ciebie placówki edukacyjnej, która da Ci najlepszą wiedzę do realizacji Twojego powołania zawodowego.Szczęśliwa i bezchmurna ścieżka życia do Ciebie!

Drodzy absolwenci czwartej klasy, gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej. Przed Tobą niesamowite przygody. Życzę Wam, cudowne dzieci, miłego i wspaniałego lata oraz przygotowania się na wielkie osiągnięcia i znaczące osiągnięcia, na ciekawe przedmioty i zabawne lekcje, na nowe znajomości z naukowcami i ich wielkie odkrycia.

Gratuluję ukończenia studiów i życzę Ci życia jasno i ciekawie, pewnie i szybko biegnąc w kierunku swoich marzeń, zawsze osiągaj wszystko, co zaplanowałeś. Powodzenia w drodze do nauki ulubionego zawodu, sukcesu we wszystkich pomysłach kreatywnych i biznesowych.

Gratulujemy ukończenia szkoły! Życzymy jasnej drogi na drodze do niezależnego życia, rozwoju osobistego i zaufania do wszystkiego. Przyjmij najcieplejsze słowa na pożegnanie, które są wypowiadane z serca. Powodzenia i wszystkiego najlepszego.

Nasz drogi nauczycielu! W dniu spotkania kolegów z klasy chcę Ci podziękować za wszystko, co dla nas zrobiłeś! Kiedy byliśmy młodzi i nieinteligentni, trudno było nam zrozumieć, jak ważna była Twoja ciężka praca. Ale teraz, patrząc wstecz, zaczynasz rozumieć, że nasz sukces to także Twoja zasługa!

Co mogę dzisiaj powiedzieć, studentu? Nadchodzi ukończenie szkoły. Tak więc skończyły się wszystkie nudne lekcje, irytujące prace domowe, surowi nauczyciele, dwójki w pamiętnikach, telefony od rodziców do szkoły. Musisz być jednocześnie szczęśliwy i smutny.W końcu w szkole było tyle dobrych rzeczy – ukochani przyjaciele, wesołe przerwy, pyszne ciasta na stołówce, ulubione książki w bibliotece i wiele, wiele więcej. Serdecznie gratuluję ukończenia studiów. Życzę Ci, abyś pewnie i radośnie wkroczyła w nowe dorosłe życie. Życzę, aby to życie było wypełnione sukcesem, miłością, szczęściem, zabawą i prawdziwą przyjaźnią. Szczęśliwego ukończenia szkoły!

Nasze kochane dzieci, kochani i wspaniali wychowankowie, dzisiaj żegnacie się z naszym przedszkolem i wyruszacie w daleką podróż po nową wiedzę. Niech każdego dnia przygotuje dla Was coś ciekawego i miłego, niech w waszych sercach nie będzie miejsca na lęki i wątpliwości. Życzymy, abyś częściej pamiętał wszystkie nasze zabawne figle i gry, życzymy śmiałego zdobywania nowych przestrzeni i szczytów sukcesu.

Drogie dzieci w wieku szkolnym! Przypominam, że sukces to połączenie umiejętności, ciężkiej pracy i szczęścia. Każdy z was ma już zdolności, a samo życie wpłynie na szczęście. Dlatego pozostaje mi życzyć, abyś poświęcił jak najwięcej czasu na pracę, wytrwale doskonaląc swoje umiejętności. Obiecuję, że dzięki takiemu podejściu sukces z pewnością stanie się Twoim wiernym towarzyszem!

Tak minęło 9 długich lat, podczas których nauczyciele zainwestowali w ciebie swoją duszę i wiedzę, wychowali cię i chronili, jak ptaki chronią swoje niedojrzałe pisklęta. Niech więc dzisiaj, tak jak młode ptaki uczą się latać, ty stawiasz pierwsze samodzielne kroki i dokonujesz wyboru: kontynuować naukę w rodzimej szkole lub wkroczyć w świat dorosłych. Niech każda Twoja decyzja będzie słuszna i przyniesie zasłużony sukces.

Drodzy studenci! Teraz masz jeszcze dużo energii, entuzjazmu i miłości do życia. I chcę, abyś skierował wszystkie te osobiste zasoby w kreatywnym kierunku. Niech twoje ręce, umysł, serce, myśli, dusza, umiejętności i czyny będą używane tylko do tworzenia. A wtedy nigdy nie będziesz żałować nieudolnie wykorzystanych sił!

Gratuluję ukończenia studiów i życzę Ci odnalezienia prawdziwego szczęścia w życiu, poczucia się silną osobą, która na pewno osiągnie wszystko, czego pragnie. Życzę Ci, abyś obudził się po magicznym pięknym balu pożegnalnym jako osoba dorosła wypełniona pielęgnowanymi marzeniami, wielkimi aspiracjami i niesamowitymi mocami.

Słodkie gratulacje dla absolwentów prozy

Gratuluj absolwentom własnymi słowami

Drogie dzieci, nasi absolwenci, szczęśliwe wakacje! Niech ten dzień będzie dla Was początkiem nowego, niesamowitego życia, pełnego zwycięstw i podbojów. Niech wszystkie kłopoty wzmocnić i wzmocnić swoją postać.

Gratulujemy ukończenia 9 klasy. Niech twoja przyszła ścieżka będzie łatwa i jasna, niech każda z twoich decyzji doprowadzi cię do sukcesu i marzeń. Życzę wytrwałych wysiłków, wielkich nadziei, wysokich aspiracji i niewątpliwych zwycięstw na drodze.

Drodzy! Przez długi czas ucząc się razem, udało ci się stać prawdziwą rodziną. Wasza wzajemna pomoc i wsparcie zawsze nas mile zaskakiwały.Chciałbym, aby na nowym etapie Twojego życia Twoja przyjaźń tylko się zacieśniła, aby każdy realizował się jako osoba i osiągał pożądane rezultaty. Niech w twoim życiu będzie więcej szczęśliwych chwil, przyjemnych zmian i osobistych zwycięstw. Powodzenia!

Drodzy absolwenci, w ostatni dzień szkoły życzymy Wam, abyście nie smucili się i nie bali. Oczywiście wiele szczęśliwych chwil pozostaje za sobą, a przed Tobą czeka nieznane. Ale to jest sens życia – wyruszyć w ekscytującą, długą podróż w poszukiwaniu swojego przeznaczenia. A co najważniejsze – w pogoni za rezultatem nie zapomnij cieszyć się procesem! Wiemy, że kiedyś będziemy z Was bardzo dumni! Powodzenia!

Nasi drodzy absolwenci, gratulacje! Zawsze bądź pewny siebie i swoich możliwości, idź do zwycięstwa i nigdy nie wyłączaj zamierzonego celu. Wierzymy w Ciebie, a Ty pochłonęłaś to, co najlepsze, co mogliśmy dać, tak jak kwiaty pochłaniają promienie słońca.

Pierwsi przyjaciele, pierwsza miłość, wszystko się kończy. Ale szkoła nigdy się nie kończy. A nawet dzisiaj, kiedy zadzwoni do Ciebie ostatni dzwonek, po prostu powiadomi Cię, że jesteś gotowy na nowe życie, niezależne, niesamowicie interesujące, czasem nawet trudne i nieprzewidywalne. Ale możesz to zrobić, wierzymy w to i życzymy wielkich sukcesów!

Dzisiaj opuszczasz szkołę i rozpoczynasz nowe życie. Jesteś młoda i obiecująca, a wszystkie drzwi są dla Ciebie otwarte! Niech każda twoja decyzja będzie wyważona, każdy przemyślany czyn może ci sprzyjać.Życzymy realizacji wszystkich planów, pomyślności i sukcesów. Gratulacje!

Serdecznie gratuluję byłym uczniom w dniu ukończenia szkoły! Niech w Twojej pamięci zagoszczą miłe wspomnienia lat szkolnych i nieskrępowanej zabawy. Niech dzisiejsze spotkanie pomoże Ci naładować pozytywne nastawienie na długie lata. Życzę zdrowia i sukcesów w dorosłym życiu!

Drodzy! Nadszedł więc dzień pożegnania ze szkołą! Lata minęły zaskakująco szybko. Dużo cię nauczyli. Było wszystko, ale chcę, aby w pamięci lat spędzonych w szkole pozostały tylko miłe i pogodne wspomnienia. Nie smućmy się. Niech twoje życie będzie wesołe i dźwięczne, jak szkolny dzwonek, który właśnie zadzwonił dla ciebie. Powodzenia!

Szczęśliwego ukończenia szkoły! Pozostało więc 11 lat szkoły. Teraz czeka Cię kolejne życie, w którym jest miejsce na niezależne decyzje, rozsądne działania i pewne aspiracje. Życzę Wam latać wysoko i stale być na szczycie kolejnych sukcesów i osiągnięć. Życzę, abyś nigdy nie żałował swojego wyboru i stale dążył do swojego ukochanego marzenia.

Drodzy chłopcy i dziewczęta! Dorastałeś na naszych oczach i stałeś się częścią naszego życia… A zanim opuścisz szkołę, pragnę życzyć, aby wszystko w Twoim życiu było „na górze”. A jeśli coś nie zadziałało „idealnie” za pierwszym razem, to nie przestawaj próbować, a najwyższy wynik na pewno zostanie osiągnięty.Aby to zrobić, życzę Ci cierpliwości, determinacji, mądrości, wytrwałości i szczęścia w każdym biznesie, który podejmujesz!

Witaj! Gratuluję ukończenia studiów i życzę śmiało iść w kierunku swoich marzeń, nigdy nie bać się zmian w życiu i zawsze pamiętać, że wszystko jest robione tylko na lepsze. Niech kochający ludzie i prawdziwi przyjaciele zawsze będą z tobą, niech twoje serce nigdy nie przestanie wierzyć w dobro. Powodzenia, szczęśliwego dorastania i wspaniałych zwycięstw w przyszłości!

Szczęśliwego ukończenia szkoły! Nie ukrywając radości, życzę wszystkiego najlepszego! Pomyśl tylko – w przeszłości lekcje i niezbyt ukochani nauczyciele oraz nowe wspaniałe odkrycia są przed nami! Niech wszystko potoczy się tak, jak zaplanowałeś!

Skoro jesteś na skraju nieznanego Ci dorosłego życia, za które będziesz musiał wziąć odpowiedzialność, życzę Ci śmiało patrzeć w przyszłość, zawsze dążyć do lepsze życie i nie rezygnuj ze swoich marzeń.

Szczęśliwi chłopcy po ukończeniu szkoły. Niech wasze serca zawsze wierzą tylko w dobro, niech po szkole otwierają się przed Wami wielkie możliwości i perspektywy. Pamiętaj o swoich nauczycielach, nie zapomnij o naszych dobrych radach. Życzymy Wam miłości i szczęścia w życiu, pewności siebie i wielkiej siły do ​​osiągania swoich celów. Dzieci, nie bójcie się zmian i śmiało idźcie ku nowym świtom.

Drodzy czwartoklasiści, życzę miłego ukończenia szkoły! Z nieinteligentnych dzieciaków zamieniłeś się w młodzież szkolną. Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy sukcesów na studiach. Obyś miał niezawodnych przyjaciół, doskonałe oceny i ciekawe hobby.Szczęśliwe dni szkolne!

Szczęśliwego ukończenia szkoły! Dni szkolne się skończyły, a przed nami nowy etap, nowe życie i nowe możliwości. Życzę, aby nie pozwolić życiu toczyć się swoim torem, ale wziąć je w swoje ręce i skutecznie budować swoją przyszłość. Niech los sprzyja i zawsze wskazuje właściwą drogę, życzę, abyś się nie poddawał i nigdy się nie poddawał.

Szczęśliwego ukończenia szkoły. Życzę powodzenia na nowym starcie, wielkich sukcesów na nowej ścieżce. Niech wieczór pożegnania pozostawi ciepłe wspomnienia w Twoim sercu, niech miłość bliskich i wsparcie przyjaciół nigdy Cię nie opuszczą, niech Twoje szczęście, Twój entuzjazm, Twoja pewność siebie i pragnienie szczęścia zawsze będą z Tobą.

< /div>

Lekcje szkolne pozostawione, teraz nie jesteście już uczniami, jesteście przyszłymi uczniami. Chcemy znaleźć pracę, która Ci odpowiada, niech wybrany przez Ciebie zawód przyniesie dobry nastrój i stabilny dochód. Nigdy nie trać serca i żyj zgodnie ze swoim sumieniem. Nie zapomnij o swoich rodzicach i nauczycielach, którzy pomogli ci stać się tym, kim jesteś. Życzymy powodzenia, jasnych wrażeń i uśmiechów. Szczęście dla ciebie, kochanie!

Gratulacje, nasze drogie dzieci. Dzisiaj jest dla Ciebie ważny dzień – ukończenie szkoły podstawowej, co oznacza, że ​​stałeś się jeszcze starszy, mądrzejszy, bardziej utalentowany i bardziej odpowiedzialny. Gratulujemy Ci tego wspaniałego święta. Życzymy, aby każdy z Was nigdy się nie poddawał, interesował się wszystkim wokół, rozwijał się wszechstronnie i odnosił wielkie sukcesy i ukochane zwycięstwa.Wesołych Świąt!

Drodzy absolwenci! Jesteśmy pewni, że opuszczacie szkołę jako godni ludzie z solidnym zasóbem wiedzy i przydatnych umiejętności. Życzymy, abyście pozostali tak godni i poszerzali swoją wiedzę. Niech wszystkie szczyty, które planujesz pokonać na ścieżce życia, z pewnością się Tobie podporządkują… a wszystkie napotkane przeszkody wyrzucą Cię tylko wyżej – na nowe szczyty!

Chcę Ci pogratulować, mój kochany absolwent, tak ważnego wydarzenia w Twoim życiu. Nie mogę uwierzyć, że tak szybko dorosłaś, bo wydawało mi się, że niedawno poszłaś do pierwszej klasy, a teraz już świętujesz swoją imprezę maturalną. Najważniejszą rzeczą, której pragnę Ci życzyć, jest to, abyś był zdrowy. Jesteś bardzo zdolnym i aktywnym facetem, więc nie mam wątpliwości, że osiągniesz wszystko, o czym tylko marzysz. Więc zdrowie na pewno ci nie zaszkodzi, mój drogi absolwent. Postaraj się dobrze uczcić to wspaniałe święto, ponieważ bal jest naprawdę znaczącym i ważnym dniem w życiu każdej osoby. Wesołych świąt, mój drogi i najukochańszy absolwent. Niech każdy Twój dzień będzie pełen najprzyjemniejszych wydarzeń, spotkań i znajomości.

Drogie dzieci, czas pogratulować Wam pierwszego ukończenia szkoły średniej. I choć to tylko małe zwycięstwo, a nie koniec bitwy, życzę Ci siły i optymizmu na przyszłej drodze poznania. Życzę zdrowia, wytrwałości, dążenia do jasnych i wielu radosnych chwil.Życzę Ci zgromadzenia silnej i niezbędnej wiedzy, która pomoże Ci spełnić wszystkie Twoje pragnienia.

Nasi kochani i kochani absolwenci! Dziś nadszedł dla Was ważny dzień – pożegnanie lat szkolnych, które były dla każdego z Was niesamowite i niezapomniane. Wkraczasz teraz w nowy etap na swojej życiowej ścieżce i życzymy Ci, abyś z ufnością podążał nim w kierunku wzniosłego celu, który przyniesie Ci pożądane rezultaty. Niech sukces towarzyszy twoim działaniom i aspiracjom, radość nie pozwala smucić się, a szczęście będzie tak bliskie i beztroskie jak w dzieciństwie. Powodzenia i radosnych chwil, gdy wspinasz się po stopniach wiedzy, nowych uczuć, rozwijasz swoje talenty i zawsze bądź pełen wiary w dobrą i godną przyszłość!

W dniu zjazdu absolwentów pragnę przypomnieć sobie, jacy byliśmy zabawni i beztroscy! Skąd wiedzieli, jak nawiązywać przyjaźnie i dobrze się bawić, ale nie zapomnieli o swoich studiach! Moi przyjaciele, życzę wszystkim niesamowitych sukcesów! Niech wszystko będzie dla Ciebie idealne zarówno w rodzinie, jak i w pracy! I pozwól swoim dzieciom prześcignąć Cię w wynikach w nauce!

Dzisiaj opuszczasz swoją rodzimą szkołę i wszystko, co czeka Cię w dorosłości, zależy tylko od Ciebie. Tutaj nauczono cię, jak być szczerym, niezależnym, odpowiedzialnym, responsywnym. Nauczyli nas przyjaźnić się, bronić swoich poglądów, kochać naukę, obchodzić się z wiedzą z troską, czyli dali podstawy tego, bez czego nie można stać się prawdziwym Człowiekiem z wielkiej litery! Życzymy, abyście nie stracili tego wszystkiego, ale wzrastali, pielęgnowali w sobie najlepsze cechy. Życzymy spełnienia Twoich marzeń.Powodzenia, powodzenia, nowych osiągnięć, szczęścia i sukcesu w późniejszym życiu!

Szanowni, jesteście już absolwentami, więc gratuluję! Niech wszystko, czego się nauczyłeś, stanie się solidną podstawą do dalszej edukacji, bez względu na to, gdzie będzie się ona odbywać: w murach własnej szkoły czy w innej placówce oświatowej! Najważniejsze to być szczęśliwym, wierzyć w siebie i osiągać swoje cele!

Dzisiaj zaczniesz pisać nową stronę swojej biografii i ruszysz na podbój nowych wyżyn. Jutro wybierzesz z wielu możliwości te, które wydają się ciekawsze, bardziej obiecujące, bardziej kuszące do samorealizacji… Mamy nadzieję, że dokonasz właściwego wyboru: uczciwych, użytecznych dla siebie i innych, które zaprowadzą Cię do gdzie powinna być dobrze prosperująca osoba. Wierzymy w każdego z Was i życzymy, abyście nigdy nie tracili wiary w siebie, swoją siłę i sukces!

Gratuluję ukończenia szkoły, ukończenia szkoły średniej i szczerze życzę wybrania właściwej drogi, śmiałego dążenia do swoich marzeń, nie marnowania energii na bezczynność i osiągania coraz więcej zwycięstw co dzień.

Nasi drodzy absolwenci, serdecznie i serdecznie gratulujemy pomyślnego ukończenia czwartej klasy! Ukończyłeś szkołę podstawową i zaczynasz swoją drogę do liceum, to nie tylko bardziej odpowiedzialny etap, ale także ciekawszy.Życzymy, abyś kontynuował naukę bez problemów i z łatwością, niech szczęście i szczęście przyczynią się do tego! Dobroć i szczęście, jesteście naszymi dobrymi!

Drogi kolego! Szczęśliwego Dnia Absolwenta! Życzę, aby nasze spotkanie było równie zabawne, jak wszystkie nasze wspólne studia! Niech dawni koledzy praktykujący sprawią ci przyjemność i szczerze się radują z twojego sukcesu! Każdy z nas idzie własną drogą, ale na zawsze jesteśmy związani wspomnieniami naszej ukochanej szkoły!

Szczęśliwego ukończenia szkoły! Życzę dobrej podróży przez dorosłe i samodzielne życie, wielu zwycięstw i osiągnięć we wszystkich przedsięwzięciach. Nie zapomnij o swoich szkolnych przyjaciołach, nauczycielach i zabawnych latach szkolnych. Życzę wspaniałego balu i ciepłych pożegnań. Życzę wielkich ambicji i nadziei w nowych szybkich lotach na wyżyny.

Absolwenci, prawie kończycie szkołę, a niektórzy z was już uczęszczają do szkół wyższych i technicznych. Tak czy inaczej egzaminy się skończyły i pod tym względem nie chciałbym nigdy przestać. Kontynuuj, twórz, podążaj za swoim powołaniem!

Drogie, nasze kochane dzieci, gratulujemy ukończenia szkoły! Życzymy, abyś nigdy niczego nie żałował i nigdy niczego nie wątpił. Bądź pełen siły, energii i odwagi, a co najważniejsze – nie choruj, dąż do swoich marzeń i nigdy nie zatrzymuj się w ich połowie. Nie zapomnij o swoich mentorach-nauczycieli, pamiętaj z uśmiechem swoje szkolne lata, pamiętaj, że zawsze tam jesteśmy i z odwagą serca wygraj każdą bitwę o Twoje szczęście.

Chłopaki! Dziś dorosłe życie otworzy przed Tobą swoje podwoje i zaprosi Cię do zajęcia swojego „miejsca w słońcu”. Zanim znajdziesz (to miejsce) i je zabierzesz, musisz osiągnąć wiele różnych celów (m.in. egzaminy końcowe, wybór zawodu, wstąpienie do placówki kształcenia zawodowego itp.) … Dlatego za każdym razem chcę przewyższać mój poprzedni wynik i w ten sposób zwiększyć moją siłę. I niech wszystkie ścieżki do Twoich celów będą otwarte!