Wszystkiego najlepszego 50 lat dla mężczyzny, przyjaciela, kolegi, taty, teścia, teścia, ojca chrzestnego, wujka, brata

Nasz drogi urodzinowy chłopcze, spieszę z gratulacjami z okazji rocznicy! Dziś masz 50 lat, ale w głębi serca nadal jesteś młodym facetem, który wspiera idee wszystkich swoich przyjaciół. W końcu pozostałeś takim wesołym i interesującym młodym mężczyzną, dla którego dziewczyny poszły na wszystko. Teraz jesteś już wzorowym człowiekiem rodzinnym, ale czasami łapiesz pełne podziwu spojrzenia. А всe этo прoисхoдит имeннo пoтoму, чтo вы выглядитe лeт нa 35, нo никaк нe нa 50. Нo рaз уж вaм сeгoдня испoлняeтся 50 лeт, тo я хoчу пoжeлaть вaм прoжить eщe стoлькo жe лeт, пoлучить мaссу удoвoльствия oт свoeгo Юбилeя, хoрoшeнькo oтдoхнуть oт codzienne zamieszanie. Dziś są tylko twoje wakacje, więc możesz cieszyć się wakacjami, a jutro znów zacząć pracę. Uwierz, że nigdzie od ciebie nie ucieknie. Wesołych wakacji! Niech wszystko będzie zabawne i interesujące.

Życzę, żebyś zawsze pozostał taki, jakim Cię znamy, aby współpracownicy patrzyli na Ciebie z szacunkiem, kobiety z zainteresowaniem, przechodnie z zachwytem, ​​sąsiedzi z zazdrością, bliscy z miłością, i przyjaciele ze zrozumieniem! Wesołych wakacji! Bądź szczęśliwy!

Bardzo opiekuńczy i cudowny, miły, dobry, szalenie uważny! Dążysz do celu zawsze i wszędzie, niezależnie od tego, czy jesteś na lądzie, czy na wodzie. Jesteś znakomitym działaczem i artystą, piosenkarzem i tancerzem absolutnie przyzwoitym. Twoje nerwy są zawsze w idealnym porządku. Nie jesteś w ogonie, ale zawsze pierwszy! Twoja pięćdziesiątka to punkt wyjścia Do nowych wyczynów w starej pracy, Do nowych emocji, do nowych sukcesów, Do nowych marzeń i zabawnej zabawy. Dziś gratuluję Ci z głębi serca.Życzę ci szczęścia, wielkich sukcesów, nowych zwycięstw i szczytów podbojów, wzlotów i jasnych wrażeń. Abyś zawsze był otoczony przez krewnych, rodzinę i przyjaciół! By zawsze rozgrzewała miłość. Długie, szczęśliwe i słoneczne lata!

Życzę Ci, aby Twoje życie było jasne, jak pogodny słoneczny dzień, pełne jak kieliszek szampana, bezchmurne, jak niebo nad pustynią. I niech, jak gwiazdy na nocnym niebie, zawsze palą się światła w oknach twoich przyjaciół i krewnych, światła nadziei. Bądź zdrowy, szczęśliwy i szczęśliwy!

Gratulacje dla wspaniałego mężczyzny, masz dziś 50 lat. Życzę dobrego zdrowia, silnego ducha, pewności siebie i dobrego serca. Niech szczęśliwy świt nadejdzie za każdym razem w życiu, niech będzie życzliwy i owocny każdego dnia, niech uśmiechy bliskich i otaczające je piękno dadzą radość.