Komiczne gratulacje z okazji urodzin

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór nowoczesnych śmiesznych życzeń urodzinowych, z głębi naszych serc, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego! Szczerze życzę, aby ptak szczęścia, jak zwykle, lecąc do sąsiada, wpadł w twoje okno i odbił się rykoszetem prosto do ciebie. A potem na łowieniu będziesz miał szczęście, że złapiesz nie nieszczęsne płotki i wesołe towarzystwo, ale złotą rybkę, która spełni wszystkie twoje najsłuszniejsze pragnienia. Ogólnie rozumiesz, że życzę Ci magicznego, bajkowego życia.

Życzę, aby każde Twoje życzenie spełniło się tak szybko, aby słynna ryba z bajki uschła z braku pracy.

Niech szalone myśli o wiecznej radości staną się prawdziwą przepowiednią w twoje urodziny!

Gratulacje, mój szwagra! Życzę Ci najsmaczniejszego, słodkiego i czekoladowego życia. Pozwól jeździć jak kot w oleju. Życzę szacunku ze strony kolegów, podziwu dla żony, honoru dla dzieci i dobrych relacji z rodziną. Życzę Wam zakupu jachtu, samolotu, limuzyny, willi i odnoszenia jak największych sukcesów.

POWODZENIA! W tym krótkim słowie każda litera coś szepcze. Czy słyszysz? „U” – sukces, „D” – dobroć, „A” – aktywność, „H” – zmysłowość, „I” – obfitość.I tylko dodam – wszystkiego najlepszego!

Cieszę się, że mogę dziś pogratulować świetnemu facetowi! Chcę Ci powiedzieć, że jesteś wyjątkowy. W końcu teraz na świecie jest tak mało ludzi takich jak ty, szczerych, prawdziwych, zabawnych i miłych. Jesteś jak główny bohater, z jakiejś bajki, gdzie nie ma zła i urazy, gdzie wszystko jest w porządku! Tak więc w twoje urodziny życzę ci poznać księżniczkę, która jest równie miła, zabawna i szczera! I żebyście później mieli te same cudowne dzieci, miłe i zabawne! Niech szampan, który dziś uderzy w Twoją głowę, popchnie Cię do wyczynów, do podboju świata! I szukaj samej księżniczki z bajki. Wszystkiego najlepszego.

Dzisiaj gratuluję Ci urodzin i życzę Ci spędzenia wszystkich 365 dni w roku z nie mniejszą przyjemnością niż dzisiejsze wakacje! Niech cały świat będzie dla Ciebie od teraz i zawsze jedną wielką drogą, wzdłuż której możesz podróżować z dobrym wiatrem i prawdziwymi przyjaciółmi, dokonując niesamowitych odkryć i znajdując magiczne skarby, z których możesz łatwo zebrać swoje szczęście!

Chciałabym, żeby twoja lodówka pękała od przysmaków, drogi koniak lał się z kranu, a twój portfel trzeszczał od dużych rachunków!