Komiczne gratulacje z okazji urodzin

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór nowoczesnych śmiesznych życzeń urodzinowych, z głębi naszych serc, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego! Szczerze życzę, aby ptak szczęścia, jak zwykle, lecąc do sąsiada, wpadł w twoje okno i odbił się rykoszetem prosto do ciebie. A potem na łowieniu będziesz miał szczęście, że złapiesz nie nieszczęsne płotki i wesołe towarzystwo, ale złotą rybkę, która spełni wszystkie twoje najsłuszniejsze pragnienia. Ogólnie rozumiesz, że życzę Ci magicznego, bajkowego życia.

Życzę, aby każde Twoje życzenie spełniło się tak szybko, aby słynna ryba z bajki uschła z braku pracy.

Niech szalone myśli o wiecznej radości staną się prawdziwą przepowiednią w twoje urodziny!

Gratulacje, mój szwagra! Życzę Ci najsmaczniejszego, słodkiego i czekoladowego życia. Pozwól jeździć jak kot w oleju. Życzę szacunku ze strony kolegów, podziwu dla żony, honoru dla dzieci i dobrych relacji z rodziną. Życzę Wam zakupu jachtu, samolotu, limuzyny, willi i odnoszenia jak największych sukcesów.

POWODZENIA! W tym krótkim słowie każda litera coś szepcze. Czy słyszysz? “U” – sukces, “D” – dobroć, “A” – aktywność, “H” – zmysłowość, “I” – obfitość.I tylko dodam – wszystkiego najlepszego!

Cieszę się, że mogę dziś pogratulować świetnemu facetowi! Chcę Ci powiedzieć, że jesteś wyjątkowy. W końcu teraz na świecie jest tak mało ludzi takich jak ty, szczerych, prawdziwych, zabawnych i miłych. Jesteś jak główny bohater, z jakiejś bajki, gdzie nie ma zła i urazy, gdzie wszystko jest w porządku! Tak więc w twoje urodziny życzę ci poznać księżniczkę, która jest równie miła, zabawna i szczera! I żebyście później mieli te same cudowne dzieci, miłe i zabawne! Niech szampan, który dziś uderzy w Twoją głowę, popchnie Cię do wyczynów, do podboju świata! I szukaj samej księżniczki z bajki. Wszystkiego najlepszego.

Dzisiaj gratuluję Ci urodzin i życzę Ci spędzenia wszystkich 365 dni w roku z nie mniejszą przyjemnością niż dzisiejsze wakacje! Niech cały świat będzie dla Ciebie od teraz i zawsze jedną wielką drogą, wzdłuż której możesz podróżować z dobrym wiatrem i prawdziwymi przyjaciółmi, dokonując niesamowitych odkryć i znajdując magiczne skarby, z których możesz łatwo zebrać swoje szczęście!

Chciałabym, żeby twoja lodówka pękała od przysmaków, drogi koniak lał się z kranu, a twój portfel trzeszczał od dużych rachunków!

Niech balony latają, niech w wazonie będą kwiaty, niech ze wszystkich stron latają miłe słowa i drogie prezenty, niech uśmiech zabłyśnie na twojej twarzy od ucha do ucha, niech ten dzień bądź przynajmniej Dżinem, przynajmniej Złotą Rybką, nawet magiczna różdżka z pewnością spełni Twoje ukochane pragnienie.Wszystkiego najlepszego! Życzę zdrowia, szczęścia, powodzenia i miłości!

Wszystko najlepsze i jeszcze więcej! Niech Twoje ___ lata dadzą Ci jeszcze więcej pozytywnych emocji, miłych znajomości i radości w każdy nowy dzień. Wszystkiego najlepszego! Abyś miał wszystko i nic do tego)

Niech lata będą tylko doświadczeniem, aby szkolić nowych uczniów w nocy, łzawić i krzyczeć. Niech słodka błogość rozleje się w ciele wraz z jasną eksplozją emocji, namiętności i przyjemności. Wszystkiego najlepszego!

Żałuję, że twoje życie było brudne i ciemne… Żeby pieniądze były jak brud, ale twoje oczy ciemnieją ze szczęścia!

Cieszymy się, że dzisiaj świętujesz, kolego. I wszyscy wpadamy, aby ci pogratulować – wtedy nie masz wątpliwości. Teraz pociągniemy Cię za uszy i razem z całym tłumem życzymy wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Dziś nadszedł czas, abyś zwrócił się w stronę uwagi wszystkich, abyś mógł prawie nosić się w ramionach, a przynajmniej dać Ci niezapomniane wakacje! Weź prezenty i zanim niecierpliwie oderwiesz opakowanie, spróbuj odgadnąć, co jest w środku? Bądź o krok przed nami, nie bój się ubrudzić śmietaną i czekaj na herbatę lub coś mocniejszego, jak szczęśliwie będziesz żyć!

Wszystkiego najlepszego i życzę dobrego zdrowia, jak alkohol medyczny, żebyście w życiu mieli osobistego dżina spełniającego życzenia, żeby w miłości była szalona namiętność i delikatny flirt, żeby jest dużo szczęścia – dopóki nie stracisz przytomności.

Gratulujemy urodzin! Jesteś jak promień słońca – zawsze piękna, olśniewająca, z uśmiechem. Niech twoje życie będzie jak tęcza: jasne i nieoczekiwane! Życzę udanej kariery, silnej rodziny, przytulnego domu! Uwierz w swojego Firebirda!

Tego dnia Twoje oczy zobaczyły świat, a Twój tyłek uświadomił sobie, że czekają na nią niesamowite przygody. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę wiecznego szumu od życia, miłości i pasji bez kagańców, mniej problemów i więcej pieniędzy!

Żyj, draniu, rodzą dzieci, a wszystko w życiu będzie dobrze. Kochaj kwiaty, kochaj ich ducha, kochaj mężczyzn, facetów, ale nie dwóch naraz! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego kochanie. Chciałbym, żeby twoje życie składało się z różnych i smacznych składników, takich jak okroshka. Bądź smukłym cyprysem, słodkim toffi, wesołą artystką, kreatywną modystką i kobietą marzeń.

Udało się! Ja to zrobiłem!!! Gratuluję w dniu dżemu i życzę, żeby wszystko z Wami było super, no, przynajmniej fajnie… Hej, nie śpij! Co z tego, że jest godzina dwunasta w nocy? Ale najpierw ci pogratulowałem!

Emocjonalne komiczne życzenia urodzinowe w prozie

Wszystkiego najlepszego z żartem, z głębi serca

Gratuluję Ci tego dnia, życzę Ci, żebyś zawsze tak kwitła. Bądź zdrowy, piękny i pachnący. I aby każdy nowy dzień był szczęśliwszy od poprzedniego.< /p>< /div>

Twoja starość zbliża się dzisiaj z ciężkim bieżnikiem! Więc szybko zastrzel ją z butelki szampana, obsypiaj szkodliwymi przekąskami i grillem, pozwól jej wybuchnąć śmiechem i zakrztusić się zazdrością o Twoją młodość i urodę. Nie dawaj złej staruszce szansy na zrujnowanie imprezy. Wszystkiego najlepszego!

Najpiękniejsze święto to urodziny. Zwłaszcza jeśli celebrujesz to z sukcesem, ładunek żywotności i wspomnień będzie trwał przez cały rok. Dzisiaj są twoje urodziny. To wspaniałe wydarzenie uczcimy na najwyższym poziomie. I niech jutro będą lekkie zawroty głowy i trochę pomarszczona twarz, ale nie jest grzechem pić za zdrowie przyjaciela. I bez względu na to, ile i co, najważniejsze jest, aby nie urazić przyjaciela. Życzę Wam wielkiego szczęścia, powodzenia i wszystkiego najlepszego. Niech twoje marzenie się spełni i niech wszystko w twoim życiu pójdzie dobrze.

Emerytura zbliża się z każdym rokiem. Pragnę ją spotkać z zębami, ze zmarszczkami tylko od śmiechu, na trzeźwo i pamięcią! Niech mimo wszystko wapń nie jest wypłukiwany z kości, włosy nie siwieją, a komórki nerwowe zostają odbudowane. Żyj i wyglądaj młodziej!

Życzę Ci posiekać ręce na bukiety róż na urodziny, dostać alergii na liczne prezenty wręczane tego dnia.Niech uschną ci uszy od szczerych słów i życzeń na twoją cześć. Nie ma znaczenia, czy Twoje usta sklejają się od gorących pocałunków, a mięśnie skurcze od ognistych uścisków – ten dzień musi być spełniony tak, jak powinien!

Dzisiaj odbędą się tańce, piosenki, gratulacje, wszystko to na twoją cześć. Życzę Ci dzielności i nie liczenia pieniędzy. Niech pojawią się uczciwi przyjaciele, którzy zastąpią ramię w trudnym momencie i chętnie podzielą się radościami chwili.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i życzę motyli w brzuchu, napoleońskich planów w głowie, powodzenia w rękach, prawdy w stopach i szydła w tyłku, które zapewnią sukces swojej pracy i zabawnych przygód życia.

W tym dniu możesz zrobić wszystko. Dlatego życzę Ci zabawy z serca, tańca do upadłego, śpiewania bez wahania. Niech szczęście wysadzi ci dach i wrzuci cię do siódmego nieba. Ciesz się życiem jak nigdy dotąd, nie tylko dzisiaj, ale zawsze, każdego dnia! Wesołych Świąt!

Tyle hałasu i kłopotów przez jeden dzień! Ale to jest logiczne … W końcu każde urodziny świętujemy tylko raz w życiu! Wesołych wakacji! Niech dzisiejsze prezenty znajdą wszystko, czego chcesz, a reszta, której nie znajdziesz, pojawi się w Twoim życiu w niedalekiej przyszłości!

Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby być szczęśliwym! A dzisiaj jest wspaniały dzień, aby uczynić samo szczęście swoim! Wszystkiego najlepszego!

Długo myślałem, czy lepiej pogratulować wcześnie późnym wieczorem, czy późnym wczesnym rankiem? I zatrzymałem się na pierwszym. Dlatego tu jestem i gratuluję! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie! Niech Twoje życie zawsze będzie radosne – zarówno wczesnym późnym wieczorem, jak i późnym rankiem!

Mój drogi przyjacielu! Serdecznie gratuluję ci urodzin! Życzę Ci domu na Wyspach Kanaryjskich, najfajniejszego jachtu, elitarnych ubrań i fajnego człowieka! Tylko chur – kiedy będziesz miał tyle dobroci, zadzwoń do mnie! Dzielimy się z Wami zabawkami, jak w dzieciństwie! Ok, ok, możesz zatrzymać mężczyznę!

Zgadzam się, że pieniądze to śmieci! Życzę, abyś został właścicielem wysypiska śmieci!

Bez względu na to, czego uczy nas życie, zawsze dążymy do magii. I po raz kolejny zdmuchując świeczkę na urodzinowym torcie, mamy nadzieję, że chaotycznie złożone życzenie się spełni. I to się spełni, nie zwieszaj nosa i idź, idź z przesłaniem do wszechświata. Niech spadnie na ciebie tona szczęścia, skrzynia bogactwa, ocean miłości ogarnie cię, a wiatr pomyślności uniesie je na swoich skrzydłach.Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Wam złapać ptaka szczęścia za ogon i żeby nie chciał się wyrwać! Aby pieniądze każdego dnia przyklejały się do Ciebie i to w dużych ilościach, życzę Ci znaleźć dużą skrzynię z osobistymi bajkami i aby wszystko w nich dobrze się kończyło i ogromną torbę sukcesu, radości i zdrowia!

Wszystkiego najlepszego skarbie. Niech Twoja cipka zawsze będzie obok Ciebie, niech truskawki i szampan Cię rozweselą. Życzę Ci na mustangu – koniu lub samochodzie – galopu na wyżyny samej błogości. I obyś zawsze miał szczęście, niech los poniesie Cię drogą szczęścia, jak osła na lodowym wzgórzu.

Wszystkiego najlepszego! Wszystkiego najlepszego i najpiękniejszego, najbardziej słoneczne urodziny, najbardziej świecące słońce, najbardziej oddani przyjaciele, najcieplejsze uśmiechy, najcieplejsze życzenia, najprzyjemniejsze wyznania, najbardziej urzekające szczęście, najbardziej niezrównana radość, najbardziej niesamowity sukces.< /p>

Nareszcie są twoje urodziny i dajesz mi ciasto! Wtedy zaśpiewam Ci pieśń Krokodyla Geny, a będziesz parskał śmiechem jak Czeburashka! Życzę Wam wszelkiego rodzaju pogodnych udogodnień, niespodzianek i prezentów! Mniej powodów do poważnych rozmów!

Nasze życie jest jak wielka rzeka. Życzę, aby Twoja łódź z łatwością przekroczyła progi trudności, nie straciła kontroli w wirach miłości i nie zapomniała popłynąć do brzegów szczęścia.

W twoje urodziny życzę ci szczególnie skromnego życia.Jedź samochodem bez dachu, pij stare wino i jedz pleśniowy ser. Żeby nie wybierać między dwiema łodziami, tylko kupić jacht!

Ciepłe śmieszne życzenia urodzinowe

Najcieplejszy
śmieszne życzenia urodzinowe własnymi słowami

Szczęśliwego dnia udanego eksperymentu od Twoich rodziców, szczęśliwego dnia narodzin! Niech Twoja energia zmieni świat wokół Ciebie! Życzę Ci radosnych przygód na Twoim piątym miękkim miejscu! tego cudownego dnia zostaniesz zaatakowany przez ogromne pieniądze, które wystarczą na super czerwony samochód, podróż liniowcem i elegancki dom!

Niech każdy nowy poranek będzie radosny, dzień szczęśliwy, wieczór leniwy, a noc gorąca! Niech tyle karaluchów żyje w twojej głowie, dopóki masz motyle w brzuchu! Życzę Ci nieustannego czekoladowo-marmoladowego nastroju, bo tylko taka słodycz przykleja się do bezgranicznego szczęścia, bezgranicznego zdrowia i nieskończonej miłości! Wszystkiego najlepszego!

Życzę ci tego, moja droga, w dniu twoich narodzin. Bóg nagrodził cię wszystkim, zarówno pięknem, jak i inteligencją, co tak pilnie przede mną ukrywasz! A jak gotujesz bosko! Tak samo świetne, jak restauracja obok! Wpadłem nawet na pomysł, że czasem tam pracujesz! Moi drodzy, życzę Ci w ten błogosławiony dzień, abyś się uśmiechała jak najczęściej, bo Twój śnieżnobiały uśmiech jest dla mnie największym szczęściem! Bądź zawsze tak słodka, piękna i czarująca!

Niech twoje życie będzie bezchmurne, jak niebo nad pustynią, pełne, jak dzban gościnnych huculszczyzny, długie i ciekawe, jak Droga Mleczna. I niech twoje oczy zawsze lśnią radością, jak zorza polarna!

Ile masz lat? osiemnaście? A o której godzinie? O co mogę prosić, wyglądasz tak niesamowicie! Życzę Ci, aby bez kremów i peelingów wyglądała młodziej, jadła pączki i pozostała trzciną. I oczywiście szczęście, powodzenia, zdrowie i wzajemna miłość.

Życzę Ci kąpieli w luksusie, rozkoszowania się zapachem imponującej opłaty i schowania się za puszystym szczęściem, abyś mógł żyć szczęśliwie i bez stresu. Życzę Wam też uzupełnienia ziemskich wygód, dobrego humoru i pięknego, burzliwego życia przed nami z szalonymi i niesamowitymi przygodami. Wszystkiego najlepszego!

Więc kiedy są tam dzieci? Jak to jest „już”? Skąd pochodzą dzieci w wieku 16 lat? Jak “już nie 16”? Wow! Wtedy nadal będziesz młody i piękny, tak jak robiłeś to do tej pory.Dbaj o siebie, rozpieszczaj się i kochaj, miej przy sobie użytecznych przyjaciół i bądź szczęśliwy.

Życzę Ci wszystkiego najlepszego bez utraty ani chwili! Chciałbym powiedzieć milion wymownych słów, ale podkreślę najważniejsze: całodobowe zdrowie i ruch, bo takie jest życie! Weź sto lat i poczuj się jak ogórek.

W twoje urodziny życzę jasności myśli i lekkości uczuć. Więcej beztroski i zabawy, żywe doznania i duchowa radość. Niech energia życiowa gotuje się we krwi co sekundę.

Wszystkiego najlepszego. Życzę, abyście nie siadali równo na księdzu, ale aby śmiało szukać szczęśliwych przygód właśnie w tym miejscu, życzę, abyście nie rzucali napadów złości o drobiazgi, ale urządzali koncerty na cześć swoich stromych podjazdów i superpomysłów.

Życzę ci, mój ukochany przyjacielu, abyś poznał trzy “nie” w życiu: czułą miłość męża, gwałtowną namiętność i niekończący się strumień radości. Niech dodają do nich trzy „g”: Wesołość, Pożądanie, Kobiece szczęście. No jak bez trzech „x”: charyzmy, przebiegłości i chronicznego szczęścia? Niech wszystkie „p” się spełnią – życzenia z okazji Twoich urodzin.

Wszystkiego najlepszego! I z całego serca życzę nieograniczonego szczęścia, przyzwoitego zdrowia, namiętnej miłości i bezpiecznej intymności!

Czego możesz życzyć w swoje urodziny wspaniałemu mężczyźnie sukcesu?! Kontynuuj w tym samym duchu, na złość wszystkim wrogom, ku uciesze swojej matki, jak to mówią! Wznieś się, twórz, żyj z przyjemnością.Obyś zawsze był otoczony kobiecą uwagą i troską, która zmotywuje Cię do dalszych wyczynów. I niech zawsze będą pieniądze na realizację upragnionych pragnień!

Życzę Ci więcej zabawy i beztroskich dni! Niech szczęście towarzyszy Ci na każdym kroku, nie pozwalając Ci ani na minutę rozczarować się życiem! Więcej wiernych i godnych zaufania przyjaciół, którzy będą tam do samego końca i pomogą uporać się ze smutkiem! Bądź silniejszy niż drzewo i zdrowszy niż byk! Wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwego dnia, w którym zostałeś stworzony. Dziękuję dwóm wspaniałym autorom za takie arcydzieło. Ale nie wiesz. Kochaj, śnij, daj się ponieść emocjom, poprawiaj się, rozwijaj, odrywaj się i włamuj we właściwe miejsce we właściwym czasie. Życzę Ci nastroju, jak brazylijski karnawał. Życzę Ci romantycznej miłości, jak zapach francuskich perfum. Życzę pysznego życia niczym włoska pizza!

Szczęśliwych walentynek! Szczęśliwy dzień ciasta! Szczęśliwego dnia lodów, owoców i szampana!

Wszystkiego najlepszego, święto szalonej zabawy, dobrego alkoholu i fajnego nastroju. Niech w życiu nie będzie chamstwa i podstępnych pochlebstw, życzę ci żyć na wysokim poziomie i otrzymywać pensję w wysokości dwustu tysięcy.

W twoje urodziny chciałem wysłać ci coś pięknego, czułego, erotycznego, inteligentnego i zabawnego, ale nie mogę zmieścić się na ekranie. Gratulacje!

Wszystkiego najlepszego z głębi serca! Niech w tym dniu spełnią się Twoje najśmielsze marzenia! Życzę, żebyś chodził do pracy tylko za pensję, spędzał weekendy z najlepszymi przyjaciółmi w skromnej daczy na Bahamach i marnował każde wakacje w szwajcarskim pięciogwiazdkowym chacie w elitarnej alpejskiej dziczy.

Wypijmy trzyliterowe słowo, które wszyscy znamy z dzieciństwa, które kobiety tak bardzo kochają, a mężczyźni tak cenią. Wypijmy więc za ŚWIAT!!!

Jasne, komiczne gratulacje z okazji urodzin, z głębi serca

Wszystkiego najlepszego z żartem własnymi słowami

Jeden czarodziej spełnił moje życzenie – teraz na ścieżce życia spotkasz tylko dobrych ludzi, gwiazdy uśmiechną się z nieba, a kłopoty ominą! Wszystkiego najlepszego!< /p>

Boże daj, że żyjesz tak stary, że nie da się ich policzyć! Niech Bóg da ci doskonałe zdrowie! Niech ci Bóg błogosławi i zawsze jedz i pij! Kochaj swoją żonę bez dni wolnych i tysiąc procent rocznie!

Więc życzę… Dobrych chwil, pogodnych wspomnień, wspaniałych ludzi, ekscytujących przygód, lojalnych przyjaciół, wzajemnej miłości, pysznego jedzenia, pięknych i wygodnych ubrań, ciekawych książek, nowych znajomości! Znajdziesz to i wiele więcej w książce “Życzenia dla mojej dziewczyny”, tutaj jest link do pobrania i nie zapomnij zasubskrybować i polubić)))

Wszystkiego najlepszego! Nawet jeśli wydaje ci się, że wszystko jest złe, wiedz, że w rzeczywistości wszystko jest w porządku, po prostu jeszcze tego nie zrozumiałeś.

Chcę Ci życzyć w dniu urodzin, aby towarzyszyły Ci zwierzęta na Twojej drodze życiowej: norka na Twoich pięknych ramionach, Jaguar w garażu, ogier w łóżku i osioł, który byłoby za wszystko, za co zapłacił!

Ręce od księży, głowa na bok, zawsze zwalniające pielęgniarki – to wszystko oczywiście nie dotyczy ciebie. Wszystkiego najlepszego i życzę Ci nie wsadzać palców w gniazdo losu, nie dać się od życia uderzyć w twarz, cieszyć się humorem, szykiem i bawić się każdego dnia.

Chcemy, aby szczęście było ogromne i trwałe, szczęście bycia częstym gościem, choroby by przechodziły łatwo i bez konsekwencji, pieniądze by stale powiększać i przyprowadzać zagranicznych przyjaciół, a miłość zawsze pozostaje w dom.

Nie mogę się powstrzymać od przeprosin za spóźnione życzenia urodzinowe, ale tak właśnie jest. Życzę Ci dodatkowo torby szczęścia, powodzenia w skakaniu, miłości w pogoni. Niech twoje życie, jak prawdziwe wino, z wiekiem tylko rośnie, staje się jaśniejsze i bogatsze, nabierając dziwacznego aromatu i smaku. Kochaj życie, ciesz się cudownymi chwilami i morzem pozytywów.

Każdego roku jest to książka z pustymi stronami. Więc każdego dnia twórz arcydzieło, używając wszystkich kolorów życia … i aby każdego dnia, kiedy napiszesz coś na twarzy, tam będzie bądź uśmiechem! Obyś zobaczył całe piękno tego świata i spełniły się wszystkie Twoje marzenia. Wszystkiego najlepszego!!!

Wszystkiego najlepszego! Życzymy powodzenia, ciepła i wszystkiego najlepszego! Niech przed nami wiele zwycięstw i osiągnięć! Życzymy stabilności finansowej, pomyślności i wspaniałych wyników! Siła, witalność, zdrowie, pozytywność, energia i dobre samopoczucie! Niech wszystkie plany i pragnienia się spełnią! Niech krewni i przyjaciele wspierają we wszystkich przedsięwzięciach!

Mówią, że szczęście należy do nieustraszonych! Tak więc życzę Ci tak dużo tej nieustraszoności, aby szczęście wystarczyło całej rodzinie na wiele, wiele lat! Wszystkiego najlepszego!!!

Wszystkiego najlepszego! Chciałbym, żeby nogi się nie plątały, żeby tyłek siedział na miękkim, żeby makaron nie spadał na uszy, żeby oko nie drgało, żeby ręce nie drżały, żeby dusza była w raju, a serce kocha aż do szaleństwa. Ogólnie niech wszystko będzie u Ciebie w porządku.

Życzę ci okropności, smutków, chorób, kłótni, kłótni, zmartwień, kłopotów, żalu, strat, rozstań, biedy, złej pracy, okropnej pogody, smutku. I nigdy się tego nie dowiesz!

Odłóż na bok smutek i smutek, zetrzyj ten antyuśmiech z twarzy. Urodziny nie oznaczają starości! To Twój dzień, w którym możesz wymagać wszystkiego od wszystkich! Więc żądaj od losu najlepszego scenariusza, a od Wszechświata – kosmicznie fajne prezenty każdego dnia!

Życzę Wam prezentacji i kulminacji, Mercedesa i smakołyków, wysokiego i wspaniałego życia!

Urodziny to wspaniałe święto, aby przestać myśleć o drobiazgach i po prostu dobrze się bawić! Życzę Ci ostrych jak żyletka, wrażeń, nieprzewidywalnych, jak morska fala, przygód, troskliwych, jak promienie słońca, przyjaciół i nieoczekiwanych, jak wiosenny deszcz, darów losu! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Od pierwszego dnia wykazałeś się wytrwałością, urodziłeś się, kiedy chciałeś, prawdopodobnie nawet gestem i słowami „ja sam!” Zaczął chodzić, kiedy chciał i natychmiast mówić obraźliwymi, wymagającymi zwrotami.Tak, rodzicom z taką Osobowością nie było łatwo, ale bardzo ciekawie! Życzę, abyś zawsze osiągał swój cel w życiu, zawsze żył z zainteresowaniem i smakiem!

W dobry dzień Twoich narodzin serdecznie życzę Ci, abyś wyszedł w pełni, zaprosił ukochanych przyjaciół, napił się odurzającego wina, dobrze się bawił dla wszystkich, a potem wpadł do łóżka na słodko noc, kochaj się tak bardzo, że nie było długich przerw między orgazmami. Niech cię Bóg błogosławi.

Możemy powiedzieć, że kobiety takie jak ty są rzadkie… Ale to byłoby oszustwo! Jesteś jeden i jedyny! W swoje urodziny przyjmij bukiet i skromne założenie, że chociaż kwiaty są cięte, to w obecności tak niesamowitej osoby otworzą się jeszcze bardziej i będą stać przez długi, długi czas! W końcu jesteś prawdziwym magikiem! A my z całego serca życzymy, abyś był najszczęśliwszy!

Hej kochanie! Chcę ci pogratulować. Jesteś dla mnie najfajniejsza i najbardziej pożądana. Chcę, żebyś zawsze była po mojej stronie. Życzę, aby wszyscy twoi przyjaciele zazdrościli ci z mojego powodu.

Najlepsze śmieszne życzenia urodzinowe własnymi słowami

Najpiękniejsze
komiksowe życzenia urodzinowe w prozie

Wszystkiego najlepszego, moja słodka bułeczka! Życzę Ci radości. Zdrowie jak byk, bogactwo jak krowa. Niech zawsze będzie kawior w lodówce i pieniądze jest przechowywany w workach.Szczęśliwe lata życia!

Szczęśliwego Dnia R! Chciałbym, aby tempo wzrostu Twoich dochodów rosło szybciej niż inflacja!

Wszystkiego najlepszego i życzę Ci rozświetlania mórz, surfowania po wyspach, podróżowania po krajach swoich marzeń. Życzę też przysmaków na stole, a w Twoich rękach – dużych pieniędzy i możliwości, no i oczywiście szczęścia i takiego życia, żeby jak ser w maśle.

Przyjacielu moich ciężkich i szczęśliwych dni, mój psychiatrze i mój wierny doradca, gratuluję ci kochanie twoich urodzin. Życzę Wam kopnięć od losu do dobra z jasnym szczęściem, wzlotów i urzekających sukcesów w życiu, życzę zaraźliwego śmiechu i wybuchowego nastroju od przyjaciół, życzę wielkiej inspiracji i chęci tworzenia z miłości serca.< /p>

Nasze życie jest podobne do życia kwiatów – rodzimy się, kwitniemy, więdniemy i umieramy, pozostawiając po sobie nasiona – nasze dzieci. Tylko sztuczne kwiaty stoją długo i zachwycają nas, ale znikają na zawsze. Podnieśmy nasze okulary, abyś była urocza i piękna jak delikatna róża i wytrwała jak sztuczny kwiat.

Jako Twoi najbliżsi przyjaciele i stali goście w Twoim domu chcemy, aby Twoja lodówka była pełna przysmaków i pysznych napojów w barze. Dlatego życzymy Państwu doskonałej pracy i wysokiej pensji. Niech Twoja hojność będzie nieskończona, a cierpliwość niech zaskoczy nawet nas.

Życzę Ci obudzić się w nieznanym miejscu, nie pamiętasz jak tam trafiłeś, znalazłeś się na jachcie w kostiumie kąpielowym i okazało się, że jacht jest Twój i kupiłeś to wczoraj i opłynął świat z rodziną i przyjaciółmi. Gratulacje mi się podobały, chodźmy napić się szybciej, już wziąłem strój kąpielowy)

Niech urodziny zagrzmią salutami jasnych emocji, fajerwerkami uroczystych przemówień. Niech pewność siebie i determinacja poprowadzą najkrótsze drogi do najdzikszych marzeń!

Od dłuższego czasu zastanawiałem się, co Ci dać, i postanowiłem wysłać tę emotikonę. Mam nadzieję, że Ci się nie podobało i czekam na następne wakacje, aby mnie zaprosić i dać możliwość zadośćuczynienia. Gratulacje!

Nie martw się o wiek – to tylko liczba! Niech stanie się dziś okrągła, ale nasza planeta też jest okrągła. A to oznacza, że ​​trzeba odwiedzić jak najwięcej pięknych miejsc, zdobyć dużo pozytywnych emocji.I prześlij raport w następnym terminie!

Wszystkiego najlepszego! Życzę wam dzisiaj świętować i usłyszeć tysiąc gratulacji, nadal przyjmować prezenty w przyszłym tygodniu, w tym miesiącu – zacznijcie ucieleśniać wszystko, czego sobie życzyliście, aby rok później powiedziałem z zakłopotaniem: „Masz wszystko, ale miłość, zdrowie i szczęście zdarza się dużo? Życzę im!”

W twoje urodziny życzę żywych emocji, niezapomnianych spotkań i ucieczki duszy, bo życie mierzy się nie liczbą oddechów, ale chwilami, w których zapiera dech w piersiach !

Dzisiaj jest taki cudowny dzień: wiele lat temu, a dokładniej, nie tak dawno, pojawiłeś się na tym świecie. Niech numer w paszporcie Cię nie przestraszy, ale proszę o obraz w lustrze. Niech w apteczce będą przechowywane tylko witaminy, a stół pęka w szwach od pyszności. Trzepotaj jak ptak, nie zapominaj o swoich hobby, inspiruj innych pozytywnymi. Wszystkiego najlepszego!

Niech życie wydaje się bajecznym snem, który się nie kończy, a jedynie nabiera nowych kolorów! Nie zatracaj się w tym, ale bądź jaśniejszy i ciągle idź do przodu!

Kot ma kocięta, pies ma szczenięta, a ty masz ciastko w brzuchu! Wesołych świąt, nasz cud natury, życzę wam więcej jeść i mniej przytyć, mniej pracować i więcej zarabiać, obchodzić więcej urodzin i trochę się nie zestarzeć.

Każdy dzień jest dla ciebie dobry, na twoje rachunki lat zwiększ procent szczęścia, bez kredytów na kwiaty, spadające gwiazdy pożądania, nowe pamiętne dni, prawdziwa przyjaźń i powodzenia Twoi kochający przyjaciele.

Gwiazda z nieba jest czysta, samochód super fajny, sukienka modna, modna, niech znajomi podarują dziś. Cóż, wyślę pocztówkę, w niej napiszę Ci tylko kilka słów: „Piękna dziewczyno, spełnij swoje marzenia w urodziny, a miłość rozkwitnie w Twojej duszy”.

Chcę, abyś poznał miłego maga, który podaruje ci uniwersalną różdżkę. Aby ta różdżka, niczym drzazga, nie pozwalała ci usiedzieć w miejscu, ale pobudzała chęć pójścia naprzód w kierunku nowych celów. Aby ta różdżka pomagała uporać się z każdym wrogiem, nawet jeśli ma być używana poprzez kontakt fizyczny. Aby ta różdżka stała się silnym wsparciem w przypadku ziemskich burz i huraganów. Niech wszystko w życiu się spełni i okaże się łatwe, jakby zamówione przez magiczną różdżkę. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego i życzę Ci tak dużo pieniędzy, aby dzieci szofera Twojej pokojówki niczego sobie nie odmówiły!

Szczęśliwego dnia starzenia się, cóż, wszystkiego najlepszego! I niech piasek nie spada z Ciebie przez lata, niech Twoje nogi nieustannie rozrywają się do tańca, a Twój tyłek szuka przygody. Powodzenia i kasy, romansu i intymności, szczęścia i uśmiechu od ucha do ucha!

Wszystkiego najlepszego. Życzę Ci pomysłowości w pracy iw łóżku, raju w duszy i w Twojej trzypiętrowej willi-chałupie. Niech Twoja bateria będzie w pełni naładowana, niech poziom szczęścia, szyku i miłości będzie maksymalny.

Dzisiaj są twoje urodziny i życzę ci rzeczy, wprawdzie banalnych, ale tak potrzebnych dla każdego człowieka: dobrego zdrowia, jak lutowy mróz; wielka miłość, jak góra Chomolungma; stałe szczęście, jak nałóg palacza; pensja tak duża jak powierzchnia Jowisza lub nawet większa. Wierzę, że będziesz miał to wszystko, ponieważ tak miła i sympatyczna osoba jak ty zasługuje na wszystkie najbardziej nierealne błogosławieństwa, jakie może obdarzyć życie.

Witaj! Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin! Miłego dnia i wyglądasz niesamowicie! Życzę Ci wszystkiego… czego pragnie Twoja dusza! Willa na Malcie, prywatny odrzutowiec, limuzyna! Druga połowa na pewno musi być modelką!! I oczywiście świetne zdrowie, abyś WSZYSTKO Ci do tego wystarczyło !! Szczęście tak wielkie jak nasz glob! Kochaj piękną i odurzającą! Niech Twoje marzenia się spełnią!

Życzę Ci niesamowitych prezentów, morza kwiatów, tortu z osiemnastoma świeczkami i ani jednego dodatkowego kilograma w pasie. Świętuj w eleganckiej restauracji, złam piętę podczas tańca i pozwól mężczyznom walczyć o prawo do noszenia cię w ramionach. Wszystkiego najlepszego, cudowna pani!

Życzę, abyś był bezpieczny finansowo i nie martwił się finansowo!

Szczęśliwego dnia, kochanie.Życzę, aby Twoja ukochana Cię ubóstwiała, aby zarówno zimą, jak i latem była możliwość zgniecenia w kieszeni biletu na Bahamy lub Malediwy, aby Twoja uroda olśniła całe życie na Ziemi, aby o Twoich talentach układały się eposy i legendy i wyższość.

< /div>

Chcę ci życzyć prawdziwie królewskich umiejętności organizacyjnych, aby pracowity i zaradny Szary Wilk wykonał całą pracę, a ty otrzymasz wszystkie ukochane jabłka.