Wszystkiego najlepszego dla kume

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru pięknych życzeń urodzinowych dla Kume od Kuma, Kuma własnymi słowami, do łez, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Mój drogi ojciec chrzestny! Życzę Ci na wakacjach promiennego uśmiechu, promiennych oczu, pięknej stylizacji, jasnego manicure i inspirującej sylwetki, której nie zepsuje nawet tort urodzinowy!

Nasz drogi ojcze chrzestny! Gratulujemy Ci urodzin! Dziś pokonałeś kolejny krok na swojej życiowej ścieżce! Życzymy Ci wielu takich kroków, zawsze pozostań piękna, życzliwa, pogodna, a także przychodź do nas częściej!

Życzymy Twojej córce życia w taki sposób, aby jej serce przepełniało radość! Niech ten uroczy i czuły mały człowiek zawsze będzie otoczony dobrocią i miłością! Niech ominą go smutki tego świata, a dla Ciebie Twoja dziewczyna będzie źródłem wielu pozytywnych emocji!

Wszystkiego najlepszego Kuma! W domu jest święto, bałagan. Gdzie jeszcze można znaleźć taki, który rozbija kosze?! Życzę wam w tym dobroczynnym dniu błogosławieństw nieba i ziemi. Niech łaska Boża zstąpi na ciebie, aby twoje życie było pełne wiary i miłości.

Wszystkiego najlepszego moja cudowna kuzynka. Życzę Ci czasu we wszystkich sprawach, nigdy się nie poddawaj i trzymaj głowę wysoko, aby pozostać pewnym siebie i dumnym w życiu.Kumusya, oby zawsze udaje Ci się znaleźć na swojej drodze diamenty szczęścia i diamenty szczęścia, niech każdy Twój dzień będzie cudowny i piękny w szczególny sposób.

Ukochana matko chrzestna, przyjmij moje serdeczne gratulacje z okazji urodzin. Życzę Ci rozłożyć skrzydła za plecami i dumnie wzlecieć w niebo z prawdziwego rodzinnego szczęścia. I niech słońce szczerej radości świeci przez twoje okno tak często, jak to możliwe. Z pewnością zasługujesz na to, co najbardziej zachwycające, urocze i magiczne!

Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki. Niech los będzie dla niej łaskawy, hojny w prezenty i dobrych ludzi. Niech spełnią się jej marzenia i życzenia. Podaruj swojej córce miłość i komfort w domu. Od Ciebie nauczy się doceniać życie, wierzyć w siebie, cieszyć się każdym dniem, kochać i szanować bliskich. Szczęście dla Twojej rodziny.

Wszystkiego najlepszego, droga Kumo! Cokolwiek można by powiedzieć, ale stałeś się członkiem naszej rodziny i po prostu musimy dać ci ten dar. Nie odmawiaj – to ziarno naszej wdzięczności dla Ciebie. Dziękujemy za nauczenie naszej córeczki hojności i życzliwości, pokazanie jej, jak postępować sprawiedliwie. Kochamy Cię za wszystko! Żyj dwieście lat, nie znając ani żalu, ani potrzeby, ani kłopotów!