Wszystkiego najlepszego dla kume

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru pięknych życzeń urodzinowych dla Kume od Kuma, Kuma własnymi słowami, do łez, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Mój drogi ojciec chrzestny! Życzę Ci na wakacjach promiennego uśmiechu, promiennych oczu, pięknej stylizacji, jasnego manicure i inspirującej sylwetki, której nie zepsuje nawet tort urodzinowy!

Nasz drogi ojcze chrzestny! Gratulujemy Ci urodzin! Dziś pokonałeś kolejny krok na swojej życiowej ścieżce! Życzymy Ci wielu takich kroków, zawsze pozostań piękna, życzliwa, pogodna, a także przychodź do nas częściej!

Życzymy Twojej córce życia w taki sposób, aby jej serce przepełniało radość! Niech ten uroczy i czuły mały człowiek zawsze będzie otoczony dobrocią i miłością! Niech ominą go smutki tego świata, a dla Ciebie Twoja dziewczyna będzie źródłem wielu pozytywnych emocji!

Wszystkiego najlepszego Kuma! W domu jest święto, bałagan. Gdzie jeszcze można znaleźć taki, który rozbija kosze?! Życzę wam w tym dobroczynnym dniu błogosławieństw nieba i ziemi. Niech łaska Boża zstąpi na ciebie, aby twoje życie było pełne wiary i miłości.

Wszystkiego najlepszego moja cudowna kuzynka. Życzę Ci czasu we wszystkich sprawach, nigdy się nie poddawaj i trzymaj głowę wysoko, aby pozostać pewnym siebie i dumnym w życiu.Kumusya, oby zawsze udaje Ci się znaleźć na swojej drodze diamenty szczęścia i diamenty szczęścia, niech każdy Twój dzień będzie cudowny i piękny w szczególny sposób.

Ukochana matko chrzestna, przyjmij moje serdeczne gratulacje z okazji urodzin. Życzę Ci rozłożyć skrzydła za plecami i dumnie wzlecieć w niebo z prawdziwego rodzinnego szczęścia. I niech słońce szczerej radości świeci przez twoje okno tak często, jak to możliwe. Z pewnością zasługujesz na to, co najbardziej zachwycające, urocze i magiczne!

Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki. Niech los będzie dla niej łaskawy, hojny w prezenty i dobrych ludzi. Niech spełnią się jej marzenia i życzenia. Podaruj swojej córce miłość i komfort w domu. Od Ciebie nauczy się doceniać życie, wierzyć w siebie, cieszyć się każdym dniem, kochać i szanować bliskich. Szczęście dla Twojej rodziny.

Wszystkiego najlepszego, droga Kumo! Cokolwiek można by powiedzieć, ale stałeś się członkiem naszej rodziny i po prostu musimy dać ci ten dar. Nie odmawiaj – to ziarno naszej wdzięczności dla Ciebie. Dziękujemy za nauczenie naszej córeczki hojności i życzliwości, pokazanie jej, jak postępować sprawiedliwie. Kochamy Cię za wszystko! Żyj dwieście lat, nie znając ani żalu, ani potrzeby, ani kłopotów!

Wszystkiego najlepszego mój drogi kuzynie! Zawsze chcesz życzyć Ci czegoś wyjątkowego i niezwykłego, aby Twoje oczy były zaskoczone, a Twoje serce śpiewało słodko z miłością. Bądź pełen energii i przyjemnych emocji, bądź zdrowy na ciele i duszy oraz zawsze urzekająco piękny. Dobrobyt dla Ciebie w rodzinie i codzienne źródło niewyczerpanego szczęścia.

Dzisiaj jest szczególne święto, ponieważ w tym dniu urodziła się Twoja ukochana córka. Z całego serca pragnę, aby moja córka niczym mały kwiatek sięgający do słońca zachwyciła Cię swoimi pięknymi płatkami i wypełniła życie pysznym aromatem!

Dobrze, że nasze dziecko ma kolejną tak wspaniałą mamę jak Ty! Bądź zawsze! I zawsze bądź szczęśliwy, szczęśliwy, wesoły, mądry, zaskakując wszystkich swoim słońcem w duszy! Życzymy samych dobrych wydarzeń i aby przyjaciele i bliscy byli zawsze na miejscu!

Wszystkiego najlepszego, drogi ojcze chrzestny! Pozostań taki sam piękny i szczery. Spełnienie najbardziej nierealistycznych pragnień i wszystkich dzisiejszych życzeń!

Drogi ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego! Życzę szczęścia w życiu osobistym, pogodnych słonecznych dni, aby uśmiech nie opuścił Twojej twarzy! Niech wszystko potoczy się zgodnie z planem i spełnią się wszystkie Twoje marzenia!

Wszystkiego najlepszego! Niech szczęście wypełni Twoje życie, a radość każdego dnia puka do Twojego domu. Życzę Ci dostroić się do pozytywnej fali i otrzymywać niekończące się dobre wieści. Bądź kochany i zdrowy. Dobre samopoczucie wszędzie i wszędzie.

Mój ojcze chrzestny, pragnę Ci życzyć, aby wszystkie trudy uciekły, a Twoja przyszłość była wypełniona światłem radosnego szczęścia. Aby w Twojej rodzinie, w której niewątpliwie jesteś głową, królowała rada i miłość, aby Twoje zdrowie stało się silniejsze! Niech w twoje urodziny wszystko będzie niezwykłe i cudowne, jakby w bajkach zdarzały się cuda, a szczęście było piękne, jak tęcza! Niech w pobliżu są pokrewne duchy, które zawsze pomogą i zrozumieją! Wszystkie najskrytsze marzenia i pragnienia na pewno się spełnią! I niech życie da tysiące szczęśliwych możliwości, a każda z nich zostanie w pełni wykorzystana. Szczęście, powodzenia, pomyślności! Wszystkiego najlepszego ojcze chrzestny!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej kobiety i mojego ojca chrzestnego! Życzę Wam światła i radości, niesamowitych wydarzeń i wspaniałych ludzi w pobliżu, których z dumą można nazwać przyjaciółmi. Bądź piękna i zdrowa, pełna szczęścia i radości.Wszystkiego najlepszego!

Kuma, nie chcę się zestarzeć, Być wesołą, nie nudzić się, Perfekcyjnie malować brwi, Normalnie zarabiać, Zawsze chodzić w złocie, Zaliczyć wszystko na problemach, Uśmiechać się na czubku moich ust I trafię w wielką pulę!< /p>

Dzisiaj z radością gratulujemy naszej gwieździe, naszej jaskółce, naszej cudownej kobiecie! Słoneczny, aktywny, pełen humoru, wesoły! Zawsze pozostań taką jasną, wesołą i szykowną kobietą! Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za wsparcie, życzliwość i hojność, za mądrą radę! Życzymy Ci, abyś zawsze błyszczała, błyszczała, kwitła i pachniała! Niech inni podziwiają Twój dobry nastrój! Życzymy Ci dużo, dużo kobiecego szczęścia i miłości! Zawsze uśmiechaj się i pozostań tym samym radosnym pięknem! Zarażaj innych swoją dobrocią, pięknem i inteligencją! I niech twoje jutro będzie tak jasne, otwarte, wypełnione, bogate, radosne, szczęśliwe, wiosenne, ciepłe, miłe, niesamowite jak dzisiejsze święto! Wraz z nadejściem młodości!

Gratuluję mojej drogiej przyjaciółce z okazji jej narodzin na świecie! Jesteś cudowną osobą, dobrą matką, wierną przyjaciółką i po prostu piękną kobietą! Życzę wielu radosnych odkryć, zawrotnych wydarzeń, niezapomnianych wrażeń i najpiękniejszych wspomnień. Życzę Ci wszystkiego, czego pragnie Twoje serce.

Moja cudowna matka chrzestna, a poza tym niesamowita kobieta, w twoje urodziny, z całego serca życzę Ci życzyć zawsze tylko dobrymi nadziejami, jasnymi oczekiwaniami, wysokimi aspiracjami, jasnymi marzenia i szczęśliwe chwile. Kuma, życzę Ci sukcesów wszędzie i we wszystkim, stale osiągając wysoki sukces.

Najlepsze życzenia urodzinowe do kume do łez

Szczerze
Wszystkiego najlepszego życzy kume z głębi serca

Drogi kumo, niech wzorce dobrego zdrowia, niesamowitych sukcesów, codziennej zabawy, niesamowitego szczęścia i zauważalnych osiągnięć! !

Wszystkiego najlepszego, moja droga plotkarze! Jesteś prawdziwą kupą pozytywnych emocji, jasnej energii i atrakcyjnej charyzmy! Zostań tak zawsze! I niech na ścieżce życia spotkasz tylko takich ludzi, którzy potrafią Cię docenić!

Gratuluję drogi ojcze chrzestny, życzę ci zdrowia i tego, że dom jest pełen złomu. Niech lodówka pęknie, portfel pęknie w szwach, niech szczęście, radość i dobry nastrój wypłyną z krawędzi. Żyj w przyjemności, nie starzej się z biegiem lat, zdobywaj doświadczenie i stań się mądrzejszy. Wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwych imienin Kuma! Życzę, abyś w te urodziny dostała morze radości i ciepła, uwagi i troski, wspaniałych i nieoczekiwanych niespodzianek.Bądź piękna, mądra, gospodyni, zadowolona ze wszystkiego i wszystkich. Niech spełnią się Twoje marzenia i pragnienia. Miłość, dobrobyt i ciepło!

Dzisiaj są twoje urodziny! I bardzo się cieszę, że jestem tam w tej uroczystej chwili! Życzę ci niezachwianego szczęścia. Niech wasz nastrój zawsze będzie radosny, niech do drzwi pukają tylko powitani goście, niech upominki będą potrzebne i przyjemne, niech gratulacje będą ciepłe i szczere, niech wszystko w waszym życiu potoczy się tak, jak chcecie. Życzę dobrego samopoczucia, rozwoju kariery, niech zarówno szefowie, jak i pracownicy Cię docenią. Życzę wzajemnej miłości – jasnej, szczerej, pochłaniającej wszystko. Bądź najszczęśliwszą kobietą na świecie – ponieważ jak nikt inny na to zasługujesz!

W ten piękny dzień pragnę życzyć mojej złotej ploteczce o urodzie, aby zawsze była tak wesoła i świetlista jak teraz, aby zapewnić wszystkim moim bliskim dobry nastrój i pozytywny ładunek, zaskakiwać życie z ich osiągnięciami i nie martw się o przeciwności losu.

Gratuluję mojemu ukochanemu ojcu chrzestnemu wspaniałych wakacji, wszystkiego najlepszego! Dziękuję, że zawsze jesteś po mojej stronie, dając swoje ciepło, wspierając i pomagając! Bądź szczęśliwy i zdrowy, kochanie!

Mój wspaniały ojcze chrzestny, cudowna kobieto, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Niech myśli będą tylko o dobru, niech dusza wierzy w szczęście, a serce w miłość. Życzę Ci, moja droga, abyś zawsze była odważnym zdobywcą coraz to nowych szczytów sukcesu, wesołym marzycielem coraz to nowych horyzontów dobrych nadziei i pewną siebie kochanką swojego wspaniałego życia.

Kuma, wszystkiego najlepszego kochanie! Życzę szczęścia, zdrowia i pomyślności! Aby szczęście było wiernym towarzyszem w pracy i życiu, dzieci przynoszą radosne i przyjemne emocje, miłość i szacunek bliskim. Dbaj o siebie i bądź tą samą szczerą kobietą, którą jesteś teraz. Niech Twoje serce zawsze świeci iskrami radości, miłości i troski.

Moja droga ploteczko, gratuluję ci radosnego wydarzenia w twoje urodziny! Życzę zdrowia, dobrego samopoczucia, pomyślności, środowiska kochających ludzi. Bądź zawsze wesoły, młody, piękny i wesoły.

Nasza droga! Życzymy wszystkiego najlepszego! Aby w duszy panował spokój, a w domu ład i pomyślność. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Droga matko chrzestna! Gratuluję ci urodzin! Życzę Ci osiągnięcia wszystkich celów, które sobie wyznaczyłeś; bądź silny, ponieważ życie czasami daje nam trudne próby; kochać i być kochanym, bo to czyni nasze życie pięknym! Ale najważniejsze jest pragnienie zdrowia, bez którego wszystko inne jest trudne do osiągnięcia.

Wszystkiego najlepszego moja plotka! Życzę ci kochani, szczęścia, zdrowia i miłości. Niech nic nie przyćmiewa całego Twojego życia, słońce często wychodzi zza chmur i oświetla Twoją życiową ścieżkę swoimi jasnymi promieniami. Życzę dużo uśmiechów, śmiechu i pozytywów. Żyj w zgodzie ze sobą i całym światem, a wtedy życie będzie jasne, kolorowe i niezapomniane.

Wszystkiego najlepszego moja kochana i słodka kuzynko. Życzę Ci przyjemności życia i wszystkiego najlepszego, dobrej bajki i niesamowitych cudów, jasnych emocji i powodzenia, nieugaszonego piękna i nieziemskiej miłości.

Mój drogi ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego, chcę, aby twoje życie było jak szybka rakieta, która startuje i leci z wielką prędkością. Leć, mój ojcze chrzestny, do zwycięstw, do jasnej chwały, do słonecznej miłości. Życzę wspaniałej podróży i słodkiej miłości.

Niech piękno rozkwitnie jak delikatny pączek, który nie będzie bał się mrozu i czasu.Niech rozkwitnie uśmiech, jak wszystko na wiosnę, aby deszcz i wiatr nie zepsuły szczęśliwych dni. Niech wszystko będzie tak, jak zapragnie twoje serce. Wesołych świąt, kuma!

Moja droga plotko, w twoje urodziny chciałbym życzyć ci takiego życia, aby płeć żeńska zazdrościła, mężczyźni gryźli się w łokcie, wszyscy cię podziwiali i wszystko wokół ciebie zawsze cię uszczęśliwiało. Rozkwitaj bez zatrzymywania się, by kochać i marzyć o najważniejszej rzeczy.

Moja droga ploteczko, gratuluję tak długo oczekiwanego dnia! W tym dniu świat stał się piękniejszy o jedną osobę, dlatego życzę Ci, aby Wszechświat każdego dnia sprawiał Ci miłe niespodzianki, życie było kolorowe, a ludzie wokół Ciebie mili i pogodni!

Drogi ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego! Życzę powodzenia i powodzenia w życiu rodzinnym. Obyś nigdy nie był smutny i nieszczęśliwy. Kochaj i bądź kochany.

Wszystkiego najlepszego, moja droga kuma. Życzę Ci, abyś zawsze czuła się świetnie, interesowała się tylko ważnymi w życiu sprawami i poświęcała swój czas tylko ciekawym zajęciom. Niech Twoje serce raduje się miłością Twoich bliskich, niech Twój nastrój poprawią piękne kwiaty i miłe niespodzianki losu.

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin Kume

Wszystkiego najlepszego dla twojego przyjaciela

Drogi ojcze chrzestny! Dziś przynieśliśmy Ci duży bukiet kwiatów.Z każdym kwiatkiem życzymy Ci realizacji Twoich najskrytszych marzeń! Niech każdy płatek przyniesie w tym roku radosne wydarzenie. Śnij, ciesz się życiem i zawsze się uśmiechaj! Bądź szczęśliwy!

W swoje urodziny jesteś naszą pięknością, życzmy Ci miłości i bezgranicznego szczęścia, zdrowia Tobie, Twoim dzieciom i wnukom, niech każdy Twój dzień będzie słoneczny, a Twój uśmiech szczery i nie bez powodu.

Kuma, dzisiaj są twoje urodziny i dedykuję ci te gratulacje. Niech życie stanie się długą podróżą pełną przygód i odkryć, każdy dzień obiecuje wakacje, a noc bajką! Życzę zdrowia i dobrego samopoczucia, wszystkich błogosławieństw i przyjemności życia, dobrego samopoczucia i domowego komfortu, miłości i ludzkiego szczęścia! Niech wszystkie Twoje marzenia zbliżą się do Ciebie i wkrótce się spełnią! Niech szczęście nigdy nie zajdzie daleko. W końcu zasługujesz na cudowne, cudowne życie. I wiedz, że bez względu na to, co się stanie, zawsze będę z tobą! Więc baw się dobrze matką chrzestną w swoje urodziny, tak jak powinieneś.

Moja cudowna plotka, życzę wszystkiego najlepszego i życzę, aby sumienie nigdy Cię nie dręczyło, by los nieustannie cieszył miłymi niespodziankami, by życie każdego dnia zwiększało szczęście i sukces. Kumasya, życzę Ci lśnić swoim blaskiem i kąpać się w promieniach luksusu.

Kuma, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę, abyś potknął się o bogactwo i wpadł w ramiona kochających ludzi. Utrzymuj się na powierzchni, zawsze trzymaj ogon do wiatru i miej doskonały węch dla obiecujących pomysłów.Bądź zdrowy, piękny i kochany!

Tak się składa, że ​​co roku zbieramy się przy tym stole, by wyrazić słowa podziwu dla naszego przyjaciela, a dziś nie jest wyjątkiem od reguły. Drogi … Serdecznie gratulujemy Ci urodzin i życzymy wielkiego i naprawdę szczerego szczęścia, dobrego zdrowia, prawdziwych przyjaciół, spokoju w rodzinie, pomyślności i zawsze wspaniałego nastroju!

Wszystkiego najlepszego moja kochana i cudowna ploteczko. Życzę Ci, abyś pozostał w duszy radosnym dzieckiem, a na zewnątrz nieodpartą i piękną kobietą. Niech serce oddycha szczerą miłością, a duszę ogarną radosne emocje. Zdrowie dla ciebie, ojcze chrzestny, inspiracja i dobrobyt.

Rozsądny i pewny siebie, ładny i odważny, najdroższy ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego. Życzę by życie było soczyste, jak owoce, jasne by wskazywało drogę do Twoich sukcesów. Wierzę w ciebie, w twoją siłę. Niech wszystko będzie cudowne w twoim życiu.

Kumusya, życzę ci wszystkiego najlepszego. Niech twoja żeńska część będzie szczęśliwa, niech w życiu nie będzie strat i strat. Życzę promiennego słońca, aby świeciło w rodzinie, życzę, abyś świecił jasnym umysłem i talentem w pracy, życzę, abyś zawsze pozostawała piękna i kochana.

Życzę Ci, droga plotko, abyś w tym dniu przyćmiła wszystkich swoją urodą. W swoje urodziny bądź wesoły i beztroski! Niech ten dzień nie zostanie przyćmiony problemami i zmartwieniami. Poczekają do jutra.Ale to święto zdarza się raz w roku, więc niech będzie radosne i lekkie. Jesteś dziś królową balu!

Moja ukochana i droga plotko, gratuluję Ci urodzin! Życzę zdrowia, szczęścia, miłości, powodzenia i dobrego samopoczucia na długie i wesołe lata. Obyś miał szczęście w życiu, niech otaczają Cię tylko dobrzy ludzie. Niech nastrój będzie tylko dobry, a myśli radosne i pogodne!

Drodzy i kochani przez wszystkich! Wszystkiego najlepszego! Życzę, abyście zawsze pozostawali tak promienna i pełna optymizmu! Niech zawsze otaczają Cię tak wspaniali ludzie, jak Ty sam! Zdrowie dla ciebie, niekończąca się miłość, wielkie nieziemskie szczęście!!!

Wszystkiego najlepszego moja cudowna kuzynka. Życzę Ci, abyś pozostała nieodparta i piękna przy każdej pogodzie i w każdej sytuacji dnia. Niech szczęście żyje na zawsze w twoim sercu, niech twoja dusza marzy i raduje się w każdej minucie.

Wszystkiego najlepszego, moja plotka! Życzę Ci prawdziwego i upragnionego szczęścia, abyś był najbardziej ukochany, czarujący i zniewalający. Niech Twoje pragnienia będą jak najbardziej realne, dochody imponujące, a Twój dom zawsze będzie świecił przytulną aurą, ciepłymi uczuciami i dobrym samopoczuciem.

Kuma, wszystkiego najlepszego! Znamy się od ponad roku i chcę Wam szczerze powiedzieć, że jesteście bardzo fajni. Zawsze pozostań taki sam i nie zmieniaj się. Bądź odważny i wytrwały. Życzę prawdziwych przyjaciół, ciepłych relacji rodzinnych i ognistej miłości.

Wszystkiego najlepszego! Niech was zawsze rozgrzewa miłość i wsparcie krewnych, przyjaciół i krewnych. Życzę szczęścia i powodzenia, wielu pozytywnych i jasnych chwil, prawdziwych przyjaciół. Niech na Twojej drodze spotkają się słoneczni, dobrzy i bystrzy ludzie, tacy jak Ty.

Drogi ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego! Życzę bezgranicznej błogości, stalowego zdrowia, szczęśliwych chwil, radosnych wieści, miłych przyjaciół i koleżanek. Aby w Twoim życiu nie było łez i rozczarowań, tylko pozytywne emocje i dobre odkrycia.

Drogi ojcze chrzestny, gratulacje z okazji Twoich urodzin, życzymy Ci zawsze wesołego zdrowia, pomyślności w domu, obfitości na stole, ciasnego portfela, miłości i uwagi, aby wszystkie Twoje ukochane marzenia się spełniły prawda.< /p>

Drogi plotkarze! Cieszę się, że mogę pogratulować ci urodzin i wyrazić moją miłość i szacunek. Życzę Ci, abyś na zawsze pozostała taką życzliwą pięknością, podbijając męskie serca jednym spojrzeniem. Jesteś najlepszą przyjaciółką, dobrą matką, cudownym małym człowiekiem! Cieszę się, że mogę z Wami świętować ten wspaniały dzień. Niech miłość i radość zawsze idą z tobą w parze.

Wszystkiego najlepszego, mój drogi kumusie. Życzę Ci kochanie zawsze świetnie wyglądać, czuć się świetnie, czuć ciepło i miłość własnych serc, żyć w otoczeniu szczęścia i atmosfery radości.

Piękne gratulacje z okazji urodzin kume, z głębi serca

Wszystkiego najlepszego dla twojego przyjaciela

Kuma, niech pogoda będzie wyjątkowo dobra w twoje urodziny, aby nie przeszkodziła wszystkim gościom w przyjściu i gratulacji. Niech wszystkie prezenty wręczane przez gości będą drogie, piękne i użyteczne, a słowa ich życzeń są szczere, życzliwe, hojne i takie, które na pewno się spełnią!

Wszystkiego najlepszego drodzy plotkarze! Niech świat wokół ciebie zawsze będzie jasny i czysty, twoje czyny przyniosą tylko radosne i chwalebne emocje, a życie będzie cię bawiło każdym słonecznym i pochmurnym dniem! Uśmiechy i jasne kolory!

Wszystkiego najlepszego z miłością, kuma. Życzę, abyś rozkwitała w życiu jak róża majowa i zawsze była w dobrym zdrowiu i dobrym nastroju. Życzę dużo światła i dobroci, aby radość była szczera, a szczęście nienaganne, aby miłość była prawdziwa, a sukces ponad chmurami. Kochaj i bądź kochany!

Wszystkiego najlepszego dla Twojej małej księżniczki – Twojej córki! Niech jej życie będzie cudowną bajką – z magiczną różdżką spełniającą wszystkie życzenia, zebranym przez siebie obrusem wyłożonym smakołykami i oczywiście przystojnym księciem na białym koniu!

Witaj na świecie, ojcze chrzestny! Obyś zrobił wszystko. Niech wszystkie Twoje marzenia i marzenia się spełnią i spełnią się. Życzę jasnych i niezapomnianych chwil, radosnych przygód i wielu pozytywnych emocji. Niech będą z Tobą drodzy ludzie, którzy ogrzeją Cię ciepłymi i czułymi słowami. Niech każde życzenie się spełni.

Wszystkiego najlepszego Kuma! To najfajniejsza okazja, aby poznać naszą małą rodzinę i świętować swoje złote lata w ciepłej atmosferze miłości i zrozumienia! Nie znudzi mi się wznoszenie toastów za Twoje zdrowie i dobre samopoczucie!

Niech Pan chroni ją od wszelkiego rodzaju problemów i zamieszania, a szczęście napełnia jej dobre i współczujące serce! Niech będzie słoneczny dzień, a słońce delikatnie i delikatnie zlituje się nad tobą swoimi promieniami. Nawet jeśli noc jest ciepła. Twoje urodziny to dzień twojego szczęścia. Twoje urodziny to szczyt dobrego nastroju. Drogi ojcze chrzestny, gratulacje i życzę, aby życie było pełne kolorowych i jasnych chwil, które wskażą niesamowite perspektywy.

Wszystkiego najlepszego, mój drogi kuzynie! Bądź najszczęśliwszy na świecie i zawsze łap promienie pozytywów! Niech spełni się to, czego szaleńczo pragniesz! Bądź kochany, kochaj i napełniaj swoją duszę tylko dobrocią, radością i wszelkiego rodzaju pozytywnymi emocjami! Życzę, aby Twoje życie było pełne najjaśniejszych i najbardziej opalizujących kolorów!

Wszystkiego najlepszego, moja piękna plotka. Życzę doskonałego smaku w potrawach na stole, wielkiego dobrobytu w portfelu, prawdziwej radości w sercu, powodzenia w drodze, oczekiwanych rezultatów w pracy, wspaniałych okazji na co dzień.

Moja matko chrzestna, droga matko chrzestnej mojej ukochanej córki! Nadszedł dzień podziękowania za hojność i życzliwość! Niech ten ogromny tort osłodzi Twoje życie. Zdradzę Ci mały sekret – w nim ukryłem dla Ciebie małą niespodziankę. Niech twoja rodzina żyje w pokoju i sprawia ci przyjemność. Niech twoje dzieci dorosną i dadzą ci słodkie małe wnuki. Wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwego imienin dla doskonałego ojca chrzestnego i najpiękniejszej kobiety na świecie! Jesteś nierealistycznie dobry! Zostań tak zawsze. Oby w życiu nie było przeszkód, trudności i barier nie do pokonania. Życzę wielu zwycięstw na froncie osobistym. Promienny uśmiech i ciepłe serce.

Z całego serca życzymy Ci, ukochana plotkarze, aby w Twoje urodziny wszyscy książęta świata przyjechali do Ciebie na białych koniach, aby rzucono Ci pod nogi wiązankę biżuterii, że wszystkie twoje zachcianki są bezwarunkowo spełnione! Niech twoje życie będzie jak bajka, która nigdy się nie kończy!

Wszystkiego najlepszego, moja droga! Jesteśmy przyjaciółmi od wielu lat i przez ten czas zostaliśmy sobie bliscy i bliscy. Dzielimy w równym stopniu radości i kłopoty, wspieramy się nawzajem, wspólnie obchodzimy święta. A dzisiaj, w twoje wakacje – twoje urodziny, chcę ci podziękować, kochanie, za życzliwość serca i współczującą duszę! Niech los uchroni cię od kłopotów i nieszczęść! Bądź szczęśliwy!

Kuma, gratulacje z okazji wakacji! Życzę Wam wesołych dni, romantycznych nocy, gorących miesięcy i długich lat.Niech śmiech w twoim domu nie ustanie, a radość nie zniknie ani na sekundę. Chcę, aby rodzina była zdrowa i silna, obyś nie bała się żadnych kłopotów.

W ten piękny i jasny dzień po prostu nie mogę zostawić mojej drogiej plotki bez uwagi i bez gratulacji. Życzę Ci z okazji urodzin jak najwięcej radości i zabawy. Aby twoje oczy zawsze błyszczały szczęściem. A w twoim sercu zawsze było tylko ciepło, szczęście i zabawa. Chcę, żebyś nigdy nie zaznał żalu, kłopotów ani rozczarowania! Aby na twojej drodze zawsze spotykały się tylko dobrzy ludzie, tacy jak ty. Życzę Ci kwitnienia jak róża. I żeby wszystko, co przyniosłeś, nie przyniosło Ci tylko sukcesu i szczęścia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ojca chrzestnego!

Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki. Wychowaj ją, jak Kopciuszek, w pracy i posłuszeństwie. A wtedy wyrośnie z niej prawdziwa księżniczka, której podda się nie tylko książę, każdy smok. Obdarzaj ją hojnie miłością i troską każdego dnia, a na pewno powróci. Dobrobyt, szczęście, zgoda na rodzinę.

Na świecie jest wiele różnych dróg, ale chcę, żebyś szedł tylko tą, na której zawsze jest szczęście, dobre zdrowie, powodzenie w biznesie, prawdziwi przyjaciele oraz wielka i prawdziwa miłość teraźniejszość! Oczywiście wszystko nie może być zbyt dobre, takie jest życie, ale na tej drodze, jeśli spotkasz coś złego, będzie to takie rozmiary, że będzie można to zobaczyć tylko przy pomocy najpotężniejszego mikroskopu, który, na szczęście nadal nie jest wymyślony.Bądź szczęśliwy, kochanie!

Jak się cieszymy, że nasi kochani ludzie mają tak piękną córkę! Dziś, w jej urodziny, szczerze życzymy, aby gwiazda, pod którą urodziła się Twoja dziewczyna, była niesamowicie szczęśliwa i wyraźnie oświetlała drogę do sukcesu, osiągnięć i zwycięstw!

Ukochana plotkarze, dziś są twoje urodziny, więc życzę ci szczęścia, jak każdego dnia w twoim życiu! Uśmiechnij się promiennie i kąp się w promieniach sukcesu i oceanie miłości! Życzę Ci, abyś zawsze była w dobrej formie, była równie urocza, piękna i ładniejsza każdego dnia!

Narodziny na świecie, mój dobry kuzynie! Życzę, aby wszystkie twoje wysiłki zostały nagrodzone! Życzę Ci dążenia do celu i osiągania nierealistycznie wysokich wyników. Kreatywny entuzjazm, talent, postępowe pomysły i pracowitość. Niech praca przyniesie radość i satysfakcję. Życzę harmonii, pokoju i miłości w rodzinie.

Wzruszające gratulacje z okazji urodzin Kume

Wszystkiego najlepszego dla przyjaciela

Kumusya, gratuluję ci urodzin. Życzę, aby w życiu nie było gorzkich chwil i głupich obelg, życzę, aby zawsze przydarzyło ci się coś niesamowitego i interesującego. Bądź odnosząca sukcesy dama i pozostań niesamowitą kobietą, kochanie. Kocham cię, powodzenia, kobiecego szczęścia i łatwego kobiecego udziału.

Wszystkiego najlepszego, drogi ojcze chrzestny. Niech każdy Twój dzień będzie udany i owocny, niech szczęście i szczęście pomogą Ci osiągnąć Twoje cele, niech Twoja dusza wznosi się wysoko w obłokach radości, niech Twoje serce nigdy nie zmęczy się biciem w rytmie miłości i szczęścia.

< /div>

Ukochany ojcze chrzestny, świętujmy Twoje urodziny w hałaśliwym towarzystwie przyjaciół i rodziny! Zasługujesz na wszystko, co najlepsze, aby Twoje życzenia wkrótce się spełniły, spełniły się Twoje cele, spełniły się Twoje oczekiwania! Zawsze będziemy ramię w ramię!

Plotkuj kochanie, droga radości, wszystkiego najlepszego, kochanie. Życzę wspaniałego uśmiechu, pogodnego zdrowia, zabawnych pomysłów, ciekawych pomysłów, prawdziwego szczęścia, prawdziwego szczęścia, wielkiej miłości, uwagi bliskich, nieodpartego piękna, duchowej radości, wewnętrznej harmonii i wszechstronnego blasku.

Dziś wnoszę szklankę za twoje zdrowie i wielkie szczęście, moja droga kuzynie! Przyjmuj urodziny z uśmiechem, składaj życzenia, przytulaj bliskich, śpiewaj piosenki z drogimi przyjaciółmi, baw się i raduj! Niech Pan zawsze cię strzeże!

Mój drogi cudowny, niesamowity ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego! Jesteś dla mnie bardzo drogą osobą. Przyjaźnimy się z Tobą od dawna i to nie przypadek. W końcu jesteś taki sympatyczny, miły, uczciwy. Zawsze jesteś gotowy do pomocy i poświęcenia się. Serdecznie dziękuję za bezinteresowną przyjaźń. Nigdy nie trać serca, wierz i miej nadzieję.

Kochana ploteczko, szczerze gratuluję w dniu urodzin! Niech Twoje wakacje będą tak jasne, miłe i radosne jak Ty! Cieszę się, że los pozwolił nam się spotkać i w moim życiu pojawił się szczery przyjaciel! Jesteś mi bliski i bardzo drogi, słucham twoich szczerych rad. Chciałbym, żebyś zawsze promieniała szczęściem, rozkwitała jak krzew róży i była gotowa na wszelkie próby! Wszystkiego najlepszego!

Kuma, wiesz, że nie tylko w twoje urodziny, ale w każdy inny dzień życzę Ci tylko z całego serca i bardzo szczerze wszystkiego co najpiękniejsze i najweselsze!!! Miłość, jasne, niezapomniane spotkania, prawdziwi przyjaciele, świąteczny nastrój, spełnienie ukochanych pragnień i twórcze osiągnięcia! W końcu jesteś mi bardzo drogi i zawsze będę u twego boku. W końcu ty i ja ochrzciliśmy mały cud, który nas łączy! Niech więc radość zagości w Twoim życiu i już nigdy z niego nie zniknie! W końcu największym plusem w tobie jest to, że jesteś tak pozytywny! Zostań zawsze tak. Jestem pewien, że twój chrześniak będzie mógł się od ciebie wiele nauczyć.

W ten cudowny dzień pragnę życzyć Ci łaski Bożej, pokoju w Twoim domu, pokoju duchowego. Niech twoje życie zawsze będzie jasne, jasne, radosne. Niech wasze chrześniaki czerpią całą duchowość z waszych czynów i czynów. Życzę ci wewnętrznej równowagi. Niech w twoim życiu nigdy nie będzie złej pogody.

Kuma, drogi przyjacielu, mądry doradca, wszystkiego najlepszego! Chcę zawsze widzieć miły uśmiech na twojej cudownej i pięknej twarzy, nie chcę, aby cię denerwowało, aby życie dało tylko dobro i szczęście! Zawsze możesz na mnie liczyć!

Niech życie będzie piękne dla pięknej kobiety, niech zniewagi pozostaną w tyle, wielki sukces przed nami, a Twój prezent będzie niesamowity. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, nasza droga plotkarze! Niech szczęście i szczęście zapukają do twoich drzwi, a słońce oświetli całe twoje życie. Niech nastrój będzie zawsze doskonały, a ludzie w pobliżu najlepsi.

Tego dnia urodziła się urocza kobieta, moja droga kuzynko. Gratulacje! Życzę słodkiego życia, wiecznej miłości i wielu dobrych rzeczy. Jesteś wspaniałą osobą. Niech ten sam niesamowity mężczyzna stanie się twoją bratnią duszą. Życzę Ci, abyś była kobieca, słodka, urocza.

Czego pragnę Ci życzyć mój Ojcze Chrzestny, abyś był zdrowy i piękny przez wiele lat! Bądź szczęśliwy, kochany, pożądany i odnoszący sukcesy. Niech szczęście będzie twoim wiernym towarzyszem w życiu. Wszystkiego najlepszego!

Chciałabym życzyć Ci plotek o szczęściu i miłości io tym, że nigdy niczego nie potrzebujesz: od cennej uwagi Twoich drogich i ukochanych ludzi po ketchup na kanapkę.Chciałbym, aby ludzie, którzy są tak bliscy Twojemu sercu, byli jak najbliżej Ciebie, abyś w razie czegokolwiek mógł zawsze zapukać do ich drzwi.

Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej kuzynki. Niech ogrody natchnienia i radości kwitną każdego dnia w Twoim życiu, niech nie będzie dla Ciebie pochmurnych i ponurych dni, niech na horyzoncie będą ciągle nowe perspektywy w Twoich działaniach, niech zawsze królować będzie miłość, nadzieja, prawdziwe szczęście i rodzinna harmonia Twój dom.

Drogi plotkarze! Co za radość widzieć twoje błyszczące oczy i psotny uśmiech! Daj nam to każdego dnia! Niech twój ukochany mężczyzna idzie z tobą przez całe życie, trzymając cię za rękę i rozmawiając o miłości. Pozwól dzieciom dorosnąć i daj wnuki. Niech bliscy ludzie zgromadzą się w twoje urodziny, a będzie ich wielu. Życzę, żebyś nigdy niczego nie żałował!

Moja droga plotko! Od tego dnia niech wszystko, co najlepsze, będzie u Twoich stóp: mężczyźni, kwiaty, diamenty i perły. W końcu na to zasługujesz. Życzę Ci, abyś jeszcze długo mógł dokonywać szalonych i bezmyślnych czynów prowadzących do szczęścia. W twoje urodziny życzę ci, aby nic cię nigdy nie zawiodło: ani konto bankowe, ani ukochana osoba, ani samochód.

Każdego roku czekam na ten dzień, aby życzyć Ci, droga Kumo, kochania i bycia kochanym, pragnienia i osiągania, życzeń i radości wraz z kwiatami i gratulacjami. Pogódź się z przeznaczeniem, walcz o swoje szczęście i jednocześnie obdarz każdego swoim dobrotliwym, promiennym uśmiechem.

Drogi ojcze chrzestny życzę Ci wziąć swoje przygnębienie, zawiąż na nim mocny węzeł, weź problemy, użyj tego węzła, aby przywiązać żagiel wątpliwości do problemów i popłynąć po tym powstałym statek na wyspę błogości. Tam spotykasz żniwo zabawy, radości i szczęścia. I wiedz, że w życiu zawsze możesz zrobić dobro ze złych rzeczy.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, aby Twoje życie było pełne przyjemnych zmartwień, genialnych pomysłów i genialnych zwycięstw! Niech źródło dobroci nigdy nie wyschnie w twojej duszy! Idź przez życie śmiało i bezpośrednio! Niech twoi bliscy i przyjaciele będą blisko w trudnych chwilach, niech ci, z którymi chcesz się dzielić radością, zawsze będą blisko! Życzę zdrowia i długiego życia, radości i śmiechu, szacunku dla innych i miłości bliskich! Niech wszystko potoczy się tak, jak zaplanowano w młodości! Wesołych Świąt! Bądź szczęśliwy!

Nasza droga plotka! Teraz nasz syn ma kolejną matkę – matkę chrzestną. Mamy prawdziwego przyjaciela i oddanego towarzysza i jesteśmy szczęśliwi. W twoje urodziny podaruję ci ten mały prezent. Obiecaj, że otworzysz paczkę w domu – to niespodzianka! Długie i szczęśliwe, wypełnione miłością bliskie Ci dni życia! Kochamy Cię!

Drogi plotkarze, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę wyrafinowania natury i pogrubienia portfela, wspaniałego nastroju i szczęścia w życiu, wspaniałych pomysłów i wielkich sukcesów, prawdziwego szczęścia i jasnej miłości.

Moja ulubiona plotka, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Niech los cię nie urazi, niech twoja dusza nie zna smutku, niech twoje szczęście pozostanie prawdą, niech twoje serce nie tęskni i nigdy nie płacze. Moja droga, niech twoje życie będzie jasne i interesujące, niech każda twoja chwila będzie wypełniona dobrocią i szczęściem.