Wszystkiego najlepszego dla ojca chrzestnego

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zrobiliśmy wybór pięknych życzeń urodzinowych SMS dla twojego ojca chrzestnego w prozie, z głębi serca, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Sukces zawsze zależy od naszych wysiłków, mój ojciec chrzestny zawsze tak mówi. Chcę mu życzyć wszystkiego najlepszego z prawdziwym szczęściem i namiętną miłością.

Ojcze chrzestny! Gratuluję Ci wakacji i życzę wszystkiego najlepszego, powodzenia w życiu, miłości i szacunku!

Mój drogi ojcze chrzestny, gratuluję ci urodzin i życzę, aby twoje życie używało tylko kolorów ciepła i życzliwości. Spod jej pióra wyszły tylko zdjęcia szczęścia i wielkiej miłości.

Gratulacje, ojcze chrzestny! Bądź zawsze tym samym silnym, odważnym wzorem do naśladowania. Życzę zdrowia i szczęścia, spędź ten dzień z najbliższymi!

Życzę, aby Twoje życie na srebrnym talerzu losu przyniosło Ci wspaniałe smakołyki, które uczynią Twój każdy dzień wyjątkowym, a przekreślą szarość, dadzą radosne fajerwerki.

Życzę Ci umocnienia wiary, której mnie pouczasz, spokoju ducha i Bożej ochrony!

Drogi ojcze chrzestny, niech szczęście nie opuści twojego domu w twoje urodziny, niech ominą cię kłopoty i nieszczęścia.Życzę szybkiego spełnienia marzeń, zabawy, żywych emocji i spokoju.

Wszystkiego najlepszego, mój drogi ojcze chrzestny. Życzę silnej odporności i zdrowia, wiecznego dobra i hojnych darów losu. Niech powitani goście zapukają do Twoich drzwi, niech dobre wieści polecą do Twojego domu.

Morze czułych słów do twojego ukochanego ojca chrzestnego w jego urodziny. Niech fale szczęścia bardzo delikatnie kołyszą statkiem życia, ale nigdy nie burzą wokół. Szczęście dla Ciebie, zdrowie i ocean szczęścia.

Ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego! Życzę dobrego zdrowia, szczęścia rodzinnego, życzliwości i dobrego samopoczucia. Abyś miał mocne tylne i stalowe podparcie.

Wszystkiego najlepszego! Z całego serca życzę szczęścia, dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia i komfortu rodziny. Niech wszystkie Twoje życzenia spełnią się w ten świąteczny dzień!

Polecane
wszystkiego najlepszego dla ojca chrzestnego