Szczęśliwego Nowego Roku i Wesołych Świąt

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Z głębi serca wybraliśmy oryginalne sms-owe pozdrowienia na Nowy Rok i Wesołych Świąt, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Z całego serca życzę Ci mandarynkowego nastroju! I pachnące świerkowe emocje! I więcej musującego i musującego śmiechu! A do tego zdrowie i mroźny śnieżnobiały uśmiech w Nowym 2019! Wesołych Świąt!

Życzę Tobie i Twoim bliskim w Nowym Roku tylko dobroci, wielkiej miłości i pełnego zrozumienia! Ponieważ rodzina zajmuje dla nas najważniejsze miejsce w życiu.

Niech dobro zstąpi z nieba, twórca życzy Ci Wesołych Świąt! Niech nowy rok rozpocznie się niesamowitymi wydarzeniami, miłymi uśmiechami, mocnymi uściskami i wiarą w lepszą przyszłość. Wesołych Świąt!

Niech w Twoim życiu zawsze będzie miejsce na miłość i nowe osiągnięcia! Niech twoje myśli będą jasne i jasne, jak pierwszy śnieg, a kłopoty, jeśli w ogóle, będą tak krótkie, jak zmiana starego roku na nowy!

Szczerze życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Serdecznie życzymy sukcesów, zdrowia i pomyślności.Niech twoja dusza zawsze będzie otwarta na cud i niech miłość i zrozumienie zapanuje w rodzinie!

Szczęśliwego Nowego Roku! Wesołych Świąt! Niech lodówka zawsze będzie pełna, zwierzęta pełne, krewni i przyjaciele zdrowi i pogodni. Życzę powodzenia i radości.

Czekaliśmy na te święta, W końcu przyszły, Dużo śniegu i prezentów, Na dni, które nam przyniosą. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku, gratulacje, przyjaciele! Obyś był szczęśliwy i zdrowy jak zawsze.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Życzę, abyś brał z życia tylko to, co najlepsze. Niech w Nowym Roku będziesz miał to, czego od dawna chciałeś, a spełni się to, o czym od dawna marzyłeś. Wesołych Świąt.

Szczęśliwego Nowego Roku! Wesołych Świąt! Żałuję, że życie wypełnione jest pozytywnymi emocjami, zdrowie i szczęście nie odchodzą, a miłość każdego dnia staje się gorętsza.

Niech wszystkie życzenia spełnią się w tym Nowym Roku! Wypełni życie niespotykanymi cudami, da żywe emocje i wrażenia! Uwierz w najlepsze i kochaj swoich bliskich. Bądź szczęśliwy!

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Serdecznie gratulujemy tych jasnych świąt i życzymy jak najwięcej dobroci, spokoju, zrozumienia, szczęścia, radości, zdrowia w każdym domu!