Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 17 lat chłopiec, dziewczynka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zrobiliśmy wybór wzruszających gratulacji z okazji twoich 17 urodzin, wszystkiego najlepszego 17 lat chłopcu, dziewczynie do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego! Życzę powodzenia w życiu, wielu pozytywnych i wielu radosnych chwil! Obyś nigdy nie musiał wiedzieć, czym jest nuda i smutek! Obyś zawsze był otoczony dobrymi przyjaciółmi i bliskimi! Niech życie będzie dla Ciebie zabawną przygodą!

Gratulujemy wspaniałych 17 urodzin. Życzę Ci wspaniałego nastroju i słodkich snów w te urodziny, niezwykłego cudu w życiu i magicznych chwil szczęścia, dobrego zdrowia i prawdziwych przyjaciół, szczerej miłości i sukcesu we wszystkich Twoich sprawach i zainteresowaniach.

Gratuluję Ci wakacji! Urodziny to jedno z najbardziej oczekiwanych świąt. To w tym dniu wszyscy przyjaciele i krewni zbierają się, aby wspólnie z urodzinowym mężczyzną świętować tak znaczące wydarzenie w jego życiu. Ale wydaje mi się, że naprawdę nie możesz się doczekać kolejnych wakacji, ponieważ nadejdzie długo oczekiwane osiągnięcie pełnoletności. Ale chcę, żebyście doceniali każdą chwilę, każde wydarzenie, bo to wszystko się nie powtarza. Życzę wspaniałego nastroju! Zobacz, ile osób przyszło ci pogratulować. Możesz uważać się za szczęśliwą osobę.Życzę, abyś nigdy nie bał się żadnych trudności, nie martwił się drobiazgami. Jednocześnie nie zapominaj, że prawie wszystko to małe rzeczy w życiu, na które nie powinieneś tracić czasu i nastroju. Życzę zdrowia, szczęścia i spełnienia wszelkich pragnień.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka. W twoich słodkich i cudownych 17 latach życzę ci pięknych pomysłów i pragnień, wysokich celów i wielkiego szczęścia, wesołych przyjaciół i ciekawych hobby, wspaniałych przygód i jasnego szczęścia w życiu.

Życzę, żebyś nigdy nie czuł się samotny! Niech telefon nie milczy zarówno w szczęśliwych, jak i trudnych chwilach, niech twój dom, tak jak dzisiaj, będzie pełen prawdziwych przyjaciół, niech śmiech nie ustanie i zabrzmią piosenki! Jeśli chcesz dzielić się doświadczeniami lub szczęściem, zawsze tam będziemy. Bardzo Cię kochamy – słodki, miły i wesoły przyjaciel.Oby w Twoim życiu było jak najwięcej szczęśliwych dni i jak najmniej smutku!

Życzę Ci szczęśliwego losu na loterię! Niech uczyni cię najszczęśliwszym, najbogatszym, wolnym i niezależnym!

Nasza córka rosła w zawrotnym tempie, stała się piękniejsza, ładniejsza, mówiła i zawsze działała tak rozsądnie, że my, rodzice, mogliśmy się tylko dziwić, była sumienna i pracowita w każdym razie… Prawdopodobnie Z takich córek wyrastają prawdziwe księżniczki, wnosząc do naszego świata małą bajkę! Gratulujemy Ci urodzin, życzymy słonecznego szczęścia i magicznej, prawdziwej miłości!

Wszystkiego najlepszego, słodkie dziecko. W wieku 17 lat życzę, abyś nie znał lenistwa i nudy, zawsze znajdował coś dla siebie i zainteresowań, nigdy nie przegap okazji i szans na wygraną, szczerze wierzył w cuda życia i życzliwość ludzi.

Wszystkiego najlepszego! Dziś kończysz siedemnaście lat, co oznacza, że ​​za rok staniesz się całkowicie dorosłą osobą. Przed Tobą egzaminy końcowe i wstępne, impreza maturalna z kolegami z klasy. Chcę, żebyś pamiętała każdą chwilę, aby to wszystko pozostało w Twojej pamięci, bo takie chwile nie powinny minąć bez śladu. Życzę dziś wspaniałych wakacji! Urodziny to długo wyczekiwane wakacje, a z przyjaciółmi takimi jak Twoi nie mogą tak po prostu przejść. Życzę Ci dobrych wyników na egzaminach i dostania się na wymarzony uniwersytet.Jednocześnie nie zapominaj, że zawsze powinieneś pracować nad sobą, doskonalić swoje umiejętności i wiedzę. Niech ostatni rok w szkole będzie dla Ciebie interesujący, użyteczny i zabawny. Na uniwersytecie będzie dużo chłodniej, ale jednocześnie szkoła to wyjątkowy czas, więc doceń ten czas.

Wszystkiego najlepszego. I chociaż nie jesteś już dzieckiem i nawet jeśli bajki z dzieciństwa zostały w tyle, w wieku 17 lat nadal życzę, abyś nie przestał wierzyć w cud i zawsze osiągał swój cel. Niech wiele zwycięstw i osiągnięć czeka na Ciebie w przyszłości, niech ten rok Twojego życia będzie bogaty w różnorodne zainteresowania i hobby, niech każdy dzień stanie się szczęśliwy, jasny, niezapomniany i udany.

Dzisiaj są Twoje urodziny. Przede wszystkim pragnę pogratulować rodzicom, bo to też jest ich święto. Gdyby nie oni, nie byłoby Ciebie, więc doceniaj i kochaj swoich pięknych rodziców. Dziś masz siedemnaście lat, co oznacza, że ​​za rok będziesz już miał osiemnaście lat. Ale do dorosłości jest jeszcze czas, więc ciesz się wolnym czasem. Uwierz, że za rok, kiedy nadejdzie dorosłość, nie będzie czasu na nic. Zajmiesz się swoim życiem, rozwiążesz ważne sprawy. Życzę Ci cieszyć się każdym dniem, doceniać każdą chwilę, cieszyć się wszystkimi przyjemnymi wydarzeniami. Naprawdę chcę, żebyś nie spieszyła się z dorosłością, chociaż do dorosłości pozostał tylko rok. Nie spiesz się, bo wszystko będzie tak, jak powinno. Wesołych Świąt!

W tym dniu trochę się zestarzałeś, ale minie trochę więcej czasu, a mój ojciec i mama z przyjemnością zmienią się w całkowicie dorosłą i dorosłą dziewczynkę. Ty, niczym kolorowy kwiat składający się z siedemnastu płatków, kwitniesz każdego dnia, stając się ładniejsza, coraz bardziej przykuwając uwagę facetów. Życzymy Ci, Panienko, wielkiej i czystej miłości, gładkiej i gładkiej drogi, na której skrzyżowaniach płonie tylko zielone światło.

Chcę życzyć Ci wszystkiego najlepszego z okazji 17. urodzin i wszystkiego najlepszego! Urodziny przychodzą tylko raz w roku, więc nie możemy się doczekać. Widzę, że jesteś bardzo szczęśliwy, bo nadszedł twój urlop.Ale co więcej, cieszysz się na myśl, że już niedługo będziesz świętować swoje pełnoletność. Życzę, abyś odnalazła swoje miejsce w tym życiu, zdobyła przyzwoitą edukację, a potem znalazła dobrą pracę. Pamiętaj, że praca powinna sprawiać przyjemność, tylko w tym przypadku możesz osiągnąć awans zawodowy. Obyś miał na uczelni zgrany zespół, aby w pełni wyrazić siebie. Dodatkowo życzę, abyście dobrze zdali egzaminy, aby otrzymać długo oczekiwany certyfikat. Życzę udanych wakacji, dobrego nastroju, powodzenia i miłości!

Masz dzisiaj siedemnaście lat. To wspaniały wiek, pełen nadziei i marzeń. Życzę Ci fontanny pozytywnych emocji, wielu żywych wrażeń, szczerych uśmiechów, wielkiego szczęścia. Żyj, twórz, kochaj, osiągaj szalone wyżyny. Niech słońce zawsze świeci na Twojej drodze i spotykają się tylko życzliwi i uczciwi ludzie. Wszystkiego najlepszego!

Gratulujemy 17. urodzin jako dorosłego, ale wciąż słodkiego i miłego dziecka. W tej Waszej cudownej randce życzę, aby skarbonka Waszych osobistych osiągnięć i sukcesów była stale uzupełniana, aby marzenia z piersi najskrytszych pragnień na pewno się spełniły, aby każdego dnia spotykał się z dobrym nastrojem i oczekiwaniem na wielkie szczęście.

Wszystkiego najlepszego z głębi serca! 17 lat to niesamowity wiek, okres możliwości. Życzę Ci pełnego określenia swoich celów i pragnień na przyszłość. Niech droga do spełnienia marzeń będzie łatwa i ekscytująca.Niech wszystkie Twoje plany się spełnią!

Gratuluję ci 17. urodzin i życzę ci drogie dziecko, abyś nie śpieszyła się do kraju z problemami dorosłych, ale abyś cieszyła się jasnymi chwilami i szczęśliwymi historiami młodego życia. Niech wszystkim towarzyszy szczęście, zawsze dobry nastrój.

Prawdziwym darem losu jest ukochane dziecko. Ty córko wyrosłaś mądra i piękna, łagodna i miła dziewczyno, jesteś romantyczką, wierzysz, że w naszym życiu dzieją się cuda. Ale w żadnym wypadku nie jesteś różą w szklarni! Jesteś odważna, inteligentna i pracowita, masz wszelkie cechy, aby w Twoim życiu wszystko szło dobrze! Życzymy, abyś zawsze miał przy sobie szczęście i wiedział, że masz rodzinę, która zawsze będzie Cię wspierać we wszystkim!

Taką osobę jak ty bardzo trudno znaleźć w naszym świecie! Pozostań tak wesoły, śmiejący się i urzekający! Zdobywaj serca i bądź szczęśliwy! Niech wszystko pójdzie dobrze w twoim życiu! Prosperuj, w drodze do wszystkiego, co nowe i piękne!

Gratulacje! Patrz śmiało w przyszłość, omijaj konkurentów, oczaruj wszystkich dookoła i zabierz wszystko z życia. Twoja zasługa jest niepoliczalna! Twoje szczęście zawsze będzie z tobą!

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin 17-letniego chłopca, dziewczynki

Szczerze
gratulacje z okazji urodzin 17-latek chłopczyk, dziewczynko, z głębi serca

Jeszcze trochę czasu minie i spokojnie możesz wyjść za mąż. mężczyzna, pewny siebie, dumny i przystojny.Wyraźnie wiesz, kim się staniesz, gdy skończysz szkołę i odważnie pójdziesz w kierunku swojego celu.Niech twój przyszły zawód przyniesie doskonały dochód, nauka w instytucie będzie interesująca i bardzo ekscytująca, i doświadczenie niezależnego życia będzie mniej bezbolesne i użyteczne.

Niech słońce świeci jaśniej tego dnia, niech w twojej duszy zapanuje radość! Życzę szczęścia – to najpiękniejszy prezent! I koniecznie kochaj, niech będzie ogromny, czysty, jak diament! I niech uśmiech będzie częściej pojawiał się na Twojej twarzy, a Twoje oczy błyszczą radością tak często, jak to możliwe!

Żyj aktywnie, poznaj świat i siebie i niech wszystko będzie dobrze, niech wszystko będzie idealne! Nie zapominaj, że jesteś najfajniejszy na świecie!

Więc stałeś się w pełni dorosłą osobą! Dziś masz 17 lat! Życie otwiera przed tobą wiele drzwi i możliwości. Łap jak najwięcej okazji, ciesz się młodością i pięknymi przejawami życia. Raduj się, uśmiechaj, rozwijaj się! Szczęście i szczerość!

Wszystkiego najlepszego, nasze szczęście! Słoneczko, życzymy Ci jak najwięcej beztroskich dni, wielu powodów do radości i dumy ze swoich celów.Nie bój się odważyć, stawiaj odważne marzenia i podejmuj pewne kroki w kierunku upragnionego celu. Możesz wszystko! I zawsze służymy pomocą!

pozytywny kocham cię! Życzę Ci, abyś pozostała tak oszałamiająco piękna, odważna, mądra, odważna i wesoła jak teraz! A także życzę, abyście z łatwością radzili sobie ze wszystkimi trudnościami życiowymi i wierzyli w swoje szczęście!

Chcę ci serdecznie pogratulować z okazji urodzin! Dziś masz siedemnaście lat. Swoją drogą można powiedzieć, że dojrzewanie. Więc póki masz czas – ciesz się beztroskim dzieciństwem. Tak, teraz jesteś jeszcze dzieckiem lub nastolatkiem, ale w przyszłym roku będziesz już dorosły. Życzę Ci tylko wszystkiego, o czym marzysz. I nie mów, że nie masz żadnych pragnień, bo to po prostu niemożliwe. Niech każdy Twój dzień będzie jasny i niezapomniany. Za rok będziesz zupełnie inną osobą, ponieważ pozycja dorosłego zobowiązuje Cię do bardziej odpowiedzialnego i poważnego zachowania, więc póki jest czas na odpoczynek, szalone czyny i wszystko w tym samym duchu. Życzę Ci dobrego zdrowia, ponieważ jesteś osobą, która nie może żyć bez sportów ekstremalnych. Wesołych Świąt!

Seventeen to cudowna randka, więc spieszymy się z gratulacjami najbardziej uroczej, pięknej i cudownej dziewczynie z okazji jej urodzin. Wyglądasz dziś świetnie i świecisz jaśniej niż jakakolwiek gwiazda na niebie. Życzymy Ci kochanie, abyś przez całe życie czuła się tak samo szczęśliwa, kochana, odnosząca sukcesy i niewzruszona.Niech zło i nieszczęście nigdy nie zakłócą Twojego spokoju, a alkohol i złe nawyki nie zatrują Twojego życia.

Gratulacje! Obyś zawsze był zdrowy! Dzisiaj stałeś się o rok bardziej doświadczony i mądrzejszy! Życzę zdrowia, szczęścia i najbardziej niesamowitej, po prostu wielkiej miłości! — urodzinowa dziewczyna w prozie

Życzę Ci szczęścia w tym wielkim świecie, aby zawsze był uśmiech na Twojej twarzy, aby najdrożsi i najbliżsi ludzie zawsze byli blisko. Bądź zawsze szczęśliwy. – gratulacje dla dziewczyny w prozie

Słodki czas, szczęśliwe 17 lat. Wszystkiego najlepszego i życzę każdego dnia, aby podarować Ci 17 pięknych chwil radości, inspiracji, miłości, współczucia, uroku, zachwytu, sukcesu i szczęścia.

17 lat to najpiękniejszy czas. W tej chwili chcę marzyć, tworzyć, kochać, o nic się nie martwić. Życzymy naszemu zapalającemu i kreatywnemu jubilatowi wielkich sukcesów w nauce i przyjęciu na studia, prawdziwych przyjaciół i wielu, wielu szczerych i prawdziwych uśmiechów. Niech twoje życie, niczym górski potok, płynie równie szybko, beztrosko, łatwo, bez zatrzymywania się przed przeszkodami.

W twoje urodziny, taka piękna, mądra, utalentowana, miła, urocza – jednym słowem godna pozazdroszczenia narzeczona – życzę ci wkrótce poznać prawdziwego księcia! I niech książę nie ma rodzinnego zamku i białego konia, najważniejsze jest to, aby był hojny, wierny, troskliwy, uważny i po prostu kochał cię szaleńczo! Abyś żył jak w dobrej bajce – długo i szczęśliwie!

Wszystkiego najlepszego z okazji 17 urodzin. Z głębi serca życzę Ci widzieć swoje cele i dążyć do nich, wierzyć w siebie i osiągać sukcesy, zaprzyjaźniać się z dobrymi ludźmi i głęboko kochać swoich bliskich, cieszyć się każdym dniem i z uśmiechem witać świt.

Dzisiaj wkraczasz na nowy etap w swoim życiu – na szczyt własnej młodości. To najcieńszy i najbardziej kruchy okres dzielący dzieciństwo od dorosłości. Niech w te urodziny przepełnią się Twoje pozytywne emocje, fontanna pozytywnych wibracji przeleje się, a wesoła i przyjazna firma podaruje najbardziej wyjątkowy i niezwykły prezent.

Gratulacje, niedz, z okazji twoich 17 urodzin. Życzę, abyście zawsze wierzyli w cuda i dążyli do swoich marzeń, szczerze kochali i nie tracili nadziei, łapali falę szczęścia i powodzenia w życiu, zdobywali nowe wyżyny i dawali radość swoim bliskim.

Synu, gratulacje z okazji twoich siedemnastych urodzin. Wszystkie prezenty, wszystkie gratulacje i najlepsze życzenia, nasza droga. Niech dziś twoje ukochane marzenie się spełni, niech towarzyszy ci dobry nastrój. Życzymy dobrego zdrowia, szczęścia i wzajemnej miłości. Niech los ci sprzyja, niech dobrzy przyjaciele nigdy cię nie zawiodą. Niech życie będzie długie i szczęśliwe. Niech wszystko ci się ułoży, niech problemy życiowe nigdy cię nie denerwują. Powodzenia i sukcesu we wszystkim.

Gratulujemy osiągnięcia nowego kamienia milowego, 7 lat to wspaniały czas na zdobywanie wiedzy, pierwsze sukcesy i zwycięstwa.Życzymy szczęśliwego dzieciństwa, aktywnej rozrywki, hobby i przyjaciół, radości i niespodzianek.

Wszystkiego najlepszego, cudowne dziecko. I nawet jeśli twoje dzieciństwo zostało za nami, a nawet jeśli masz już 17 lat, w twoim sercu wciąż żyje wiara w dobry cud. Niech więc zawsze zdarzają się cuda, niech Twoje życie będzie wypełnione magią i radością, niech Twój entuzjazm i pewność siebie pomogą Ci osiągnąć najwyższe zwycięstwa i nagrody.

Gratulacje, uroczy dzieciaku, masz dzisiaj 17 lat. Niech ten wiek stanie się czasem miłości i zabawy, szczęśliwych snów i jasnych chwil uznania. Życzę ci marmolady szczęścia i delikatności pianki, powodzenia i czekoladowego nastroju. Niech życie otwiera przed Tobą szerokie perspektywy i jasne horyzonty sukcesu.

Dni i lata mijają, ty córko stajesz się dojrzalszy, a my możemy tylko patrzeć na ciebie i myśleć o tym, jak się zmieniasz, stajesz się lepszy, jak kwiat sięgający słońca, kwitnie , odsłaniając światu swoje piękno! Życzymy Ci dalszego rozwoju, nigdy nie schylaj głowy nisko, bo słońce jest nad głową w chmurach, ciesz się każdym dniem i wiedz, że w Twoim życiu wszystko będzie dobrze!

Najpiękniejsza dziewczyna na świecie, gratulacje z okazji wakacji! Jesteś z nami super, jesteś cudowna i wszyscy Cię podziwiają! Niech każdy Twój dzień będzie niezwykły, urozmaicony, pozytywny i interesujący! Niech Twoje marzenia spełnią się jedno po drugim!

Nasza córka zawsze była fidget, wesołą marzycielką, która marzyła o ponownym odkryciu całego świata! Jak dobrze, że to wszystko nie pozostało w dzieciństwie, ale przeszło wraz z nią w dorosłość! W końcu nasz świat byłby taki nudny, gdybyś nie spojrzał na niego trochę prowokacyjnie, gdybyś nie był gotowy na przygody! W urodziny mojej córki życzę jej dokonania wielu niesamowitych odkryć, odnalezienia prawdziwego szczęścia i nie zapominania, że ​​marzenia z dzieciństwa muszą się kiedyś spełnić!

Gratulacje, już nie małe, ale wciąż dziecko. W wieku 17 lat życzę Ci marzyć z całego serca i wierzyć w spełnienie pragnień, dążyć z całego serca i osiągać wysokie oceny sukcesu. Niech twoje życie składa się z miłych słów i ciekawych czynów, kolorowych emocji i zabawnych żartów, pięknych pomysłów i fascynujących historii.

predator Miej pieniądze w każdej szufladzie swojego biurka! Niech znajdą się w każdej kieszeni i na każdej półce! Niech wszędzie na Ciebie czekają. I niech najtrudniejszym problemem w Twoim życiu będzie rozwiązanie pytania – gdzie je spędzić?

Gratulacje! Pozostań wesołą, pewną siebie dziewczyną ku uciesze przyjaciół, znajomych i krewnych! Życzę, żebyś zawsze był na topie!

Uwierz mi, minie dziesięć lub dwadzieścia lat i zapamiętasz ten czas jako jeden z najszczęśliwszych w twoim życiu. Nawet kłopoty, jeśli je masz, będą wydawać się romantycznymi przygodami i zostaną zapamiętane z lekkim nostalgicznym uśmiechem.

Masz już siedemnaście lat, co oznacza, że ​​wciąż masz przed sobą długie i szczęśliwe życie. Więc chcę, abyś był nieodparty, najbardziej zadowolony i szczęśliwy w tym dniu. Życzymy Ci zdobycia wielu szczytów w swoim życiu, bycia prawdziwą dumą dla swoich rodziców i poznania najpiękniejszej dziewczyny tego roku.

17 to szczyt młodości, kruchy wiek między dzieciństwem a dorosłością. Niech Twoje życie w tym roku będzie tak piękne i promienne, że przyćmi gwiazdy. A w przyszłości, która przyniesie sukces i spełnienie pragnień, będziesz mógł z nostalgią wspominać swoje 17 lat. Wszystkiego najlepszego! Wszystko, czego sobie życzysz i chcesz zobaczyć i nauczyć się.

___________(imię)! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Bądź zawsze kochany i zdrowy! Życzę dużo szczęścia, dużo słów! Obyś zawsze miał niezawodnych przyjaciół, którzy Cię szanują! Wszystkiego najlepszego!