Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 17 lat chłopiec, dziewczynka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zrobiliśmy wybór wzruszających gratulacji z okazji twoich 17 urodzin, wszystkiego najlepszego 17 lat chłopcu, dziewczynie do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego! Życzę powodzenia w życiu, wielu pozytywnych i wielu radosnych chwil! Obyś nigdy nie musiał wiedzieć, czym jest nuda i smutek! Obyś zawsze był otoczony dobrymi przyjaciółmi i bliskimi! Niech życie będzie dla Ciebie zabawną przygodą!

Gratulujemy wspaniałych 17 urodzin. Życzę Ci wspaniałego nastroju i słodkich snów w te urodziny, niezwykłego cudu w życiu i magicznych chwil szczęścia, dobrego zdrowia i prawdziwych przyjaciół, szczerej miłości i sukcesu we wszystkich Twoich sprawach i zainteresowaniach.

Gratuluję Ci wakacji! Urodziny to jedno z najbardziej oczekiwanych świąt. To w tym dniu wszyscy przyjaciele i krewni zbierają się, aby wspólnie z urodzinowym mężczyzną świętować tak znaczące wydarzenie w jego życiu. Ale wydaje mi się, że naprawdę nie możesz się doczekać kolejnych wakacji, ponieważ nadejdzie długo oczekiwane osiągnięcie pełnoletności. Ale chcę, żebyście doceniali każdą chwilę, każde wydarzenie, bo to wszystko się nie powtarza. Życzę wspaniałego nastroju! Zobacz, ile osób przyszło ci pogratulować. Możesz uważać się za szczęśliwą osobę.Życzę, abyś nigdy nie bał się żadnych trudności, nie martwił się drobiazgami. Jednocześnie nie zapominaj, że prawie wszystko to małe rzeczy w życiu, na które nie powinieneś tracić czasu i nastroju. Życzę zdrowia, szczęścia i spełnienia wszelkich pragnień.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka. W twoich słodkich i cudownych 17 latach życzę ci pięknych pomysłów i pragnień, wysokich celów i wielkiego szczęścia, wesołych przyjaciół i ciekawych hobby, wspaniałych przygód i jasnego szczęścia w życiu.

Życzę, żebyś nigdy nie czuł się samotny! Niech telefon nie milczy zarówno w szczęśliwych, jak i trudnych chwilach, niech twój dom, tak jak dzisiaj, będzie pełen prawdziwych przyjaciół, niech śmiech nie ustanie i zabrzmią piosenki! Jeśli chcesz dzielić się doświadczeniami lub szczęściem, zawsze tam będziemy. Bardzo Cię kochamy – słodki, miły i wesoły przyjaciel.Oby w Twoim życiu było jak najwięcej szczęśliwych dni i jak najmniej smutku!

Życzę Ci szczęśliwego losu na loterię! Niech uczyni cię najszczęśliwszym, najbogatszym, wolnym i niezależnym!