Wszystkiego najlepszego dla dziewczyny

Tak się składa, że ​​co roku zbieramy się przy tym stole, by wyrazić słowa podziwu dla naszego przyjaciela, a dziś nie jest wyjątkiem od reguły. Drogi … Serdecznie gratulujemy Ci urodzin i życzymy wielkiego i naprawdę szczerego szczęścia, dobrego zdrowia, prawdziwych przyjaciół, spokoju w rodzinie, pomyślności i zawsze wspaniałego nastroju!

Wszystkiego najlepszego, kochana urodzinowa dziewczyno! Życzę Ci nigdy nie tracić serca, a jedynie cieszyć się życiem i promieniować pozytywnie. Bądź zawsze tak dobry, miły i piękny.

Pozwól mężowi chociaż trochę zrobić dla ciebie – dawać prezenty, karmić, pomagać w sprzątaniu mieszkania podczas wykonywania manicure, kłaść dzieci do łóżek podczas rozmowy przez telefon, prasować Twoje sukienki, gdy wybierasz pasującą szminkę, kupuje Ci ogromne bukiety za zrobienie dla niego wszystkiego – dając swoją wielką, czystą, szczerą i jasną miłość.

Życzę Ci miłości, sukcesów i zawrotnych zwycięstw, dobrego zdrowia i kolejnych cudownych chwil w Twoim życiu! Niech tylko bardzo dobrzy ludzie spotykają Cię na Twojej życiowej ścieżce, bądź szczerze kochany i kochaj siebie, ciesz się każdą minutą uwolnioną przez los i doceniaj każdą chwilę!

Chcę ci pogratulować i życzyć ludziom wokół ciebie, aby ogrzali cię swoim ciepłem. Niech w twoim życiu nigdy nie będzie fałszu i nieszczerości. Życzę, abyś zachował całą swoją mądrość, czułość i wrażliwość. Zawsze pozostań tą samą niezwykłą i niesamowitą kobietą.

W twoje urodziny chcę życzyć miłości – wielkiej, prawdziwej, prawdziwej i wzajemnej. Miłość to uczucie, które porusza ludzi, popycha ich do wyczynów, daje siłę, daje inspirację. Kochana i kochająca kobieta jest zawsze piękna. Życzę Ci takiego piękna na zawsze. Niech obok Ciebie będzie godny i oddany mężczyzna, który potrafi dostrzec i docenić Twoją głębię, wyrafinowanie i wyrafinowanie. Niech miłość będzie dla Ciebie źródłem twórczej energii, radości i szczęścia. Nie bój się otworzyć swojego serca na to magiczne uczucie. Kochaj i bądź kochany!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci być lekkim i pięknym motylem, który powiewa i cieszy się życiem. Niech każdy dzień będzie jak jakiś kwiat, niech będą inne, ale wszystkie cudowne. Życzę, abyś dokonał właściwego wyboru i żył tak, jak chcesz.

Szczere gratulacje z okazji urodzin dziewczyny z prozy

Życz dziewczynie wszystkiego najlepszego do łez

Kochana urodzinowa dziewczyno, naprawdę chcę życzyć sobie, aby piękno, seksualność, szczęście, zdrowie, niepohamowane szczęście towarzyszyły Ci w życiu. Pozostań tak samo czuły, miły, delikatny , przystojny i troskliwy mąż dla ciebie. Wszystkiego najlepszego!