Wszystkiego najlepszego dla dziewczyny

Z całego serca gratuluję ci urodzin, życzę powodzenia. Kochana dziewczyno, szczęście dla ciebie i chcę, żeby nie było inaczej. Niech wszystkie życzenia i marzenia wkrótce się spełnią, życzę Wam otoczyć się prawdziwymi przyjaciółmi. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, jesteś najlepszy na całym świecie.

Piękne gratulacje z okazji urodzin dziewczyny z prozy

Jasne życzenia urodzinowe dla dziewczyny z prozy

Dziewczyna jest piękna, czuła, słodka, jesteś moją ulubioną! i tylko szczęścia i dobra życzę Ci! Moja księżniczko, delikatny płatek, wszystkie te linie są tylko dla Ciebie !

Kochana piękność, niech tylko godne usta całują delikatną skórę, niech twoje urocze oczy nigdy nie znają łez, niech tylko ktoś, kto nigdy nie pozwoli ci odejść za rękę, niech twoje uszy słyszą tylko słowa spowiedzi i komplementów, niech nogi chodzą po ścieżkach pokrytych płatkami róż. Wszystkiego najlepszego, słodziutka.

Wszystkiego najlepszego moja słodka i ukochana dziewczynko. Moja radość, życzę Ci, abyś zawsze była piękna i piękna, niesamowicie szczęśliwa i głęboko kochana, nieuchronnie odnosząca sukcesy i szczerze życzliwa, niestrudzenie pogodna i najlepsza.

Wszystkiego najlepszego! Jesteś taki młody, twoje życie dopiero się zaczyna. Życzę Ci pewności siebie, tak potrzebnej do osiągnięcia Twoich celów. Niech obok Ciebie zawsze będą bliscy i kochający ludzie – rodzice i przyjaciele. Niech jest jak najmniej smutnych chwil, a radosne chwile zdarzają się każdego dnia. Bądź szczęśliwy dzisiaj, jutro i zawsze, niech twoje życie będzie piękne i niesamowite.

Miłość do Ciebie ogrzewa moją duszę, moja droga.Dałeś mi ciepło Twojego serca i piękno Twoich oczu i życzę Ci wszystkiego najlepszego. Dziękuję kochanie, że cię mam! Wszystkiego najlepszego, moje szczęście!

Mówią, że są na świecie kobiety, które są harmonijnie wyposażone we wszystkie cnoty – piękne na twarzy i duszy, mądre i hojne, rozsądne i przyjazne, są gotowe dać swoje ciepło i miłość bez śladu rodziny. Dziś mogę powiedzieć – znam taką kobietę i w tej chwili gratuluję jej urodzin! Niech twoje życie potoczy się równie dobrze, jak w bajce, niech twoi bliscy zawsze tam będą, a w domu będzie dobrobyt, ciepło i wygoda!

Życzę domowego ciepła, komfortu domowego ogniska, pomyślności i zdrowia, witalności i świeżości, wiecznej młodości i wspaniałości, zapierającego dech w piersiach szczęścia! Wszyscy bardzo cię kochamy. Bądź szczęśliwy!

Moja Słoneczko jest piękna, moja ważka, moja dziewczyna! Dzisiaj są twoje urodziny! Życzę Wam serdecznie wspominać miniony rok, ale od szesnastu lat oczekujcie wszystkiego, co najpiękniejsze. Życzę ci nauki, a nie lenistwa. Życzę Wam zaskoczyć wszystkich swoich bliskich swoją wytrwałością i rzetelnością, determinacją i nadzieją na najlepsze. Zasługujesz na sukces!