Wszystkiego najlepszego dla dziewczyny

Całkiem niedawno byłem wolny jak wiatr, a moje samotne, bezczynne wieczory były czasami tak ciemne, że nawet nie chcę pamiętać… Było chłodno i nieporządnie mój dom i oczywiście już jadłem… Ale pewnego dnia się zakochałem… Cudowne, łagodne stworzenie, jakby z innego świata, mój wybrany odpowiedział mi w zamian – i całe moje życie się zmieniło. Teraz w domu jest ciepło i przytulnie, nie jestem już głodna, a wieczory z ukochaną są tak dobre, że w ogóle nie chce mi się kłaść do łóżka! Wiem, że nie jestem mistrzem słów, ale mam nadzieję, że udało mi się chociaż trochę opowiedzieć o tym, jak bardzo się cieszę, że jesteś ze mną … Gratuluję Ci urodzin, kochanie, jedyny , bądź szczęśliwy!

Kochanie! W tym dniu chciałbym Wam podarować najjaśniejsze wszystkie gwiazdy z nieba, ale dam Wam moją miłość. Życzę słonecznych dni, pięknych wschodów i romantycznych zachodów słońca. Niech twoja ścieżka życiowa będzie wypełniona szczęściem, a twoje serce miłością.

Wszystkiego najlepszego, kochanie.W całym Wszechświecie nie ma tak wspaniałej i niezwykłej dziewczyny jak Ty. Bardzo Cię cenię i całym sercem pragnę zawsze czuć moją czułość i wsparcie, nigdy nie pomijać moich pragnień, stale być u szczytu mojej wspaniałości i szczęścia.

Życzę, żebyś był nieprzewidywalny, ale nie frywolny, ekscentryczny, ale celowy, swobodny, pryncypialny i seksowny, ale wybredny! Ogólnie rzecz biorąc, najbardziej, że żadna z nich nie jest dziewczyną!

Gratuluję Ci urodzin i z głębi serca życzę magnesu, który przyciągnie do Twojego życia szczęście, radość i pomyślność, odstraszy złą pogodę i zły nastrój z gwałtowną siłą. Pragnę z każdej strony być kobietą o niesamowitej urodzie i doskonałej świetności.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Niech wszystkie trudy zostaną na zawsze wymazane z twojego przeznaczenia, a przyjemne chwile będą się zdarzać w każdej sekundzie, a szczęście odbija się w twoich oczach z radością!

Niech każdy nowy dzień przyniesie Ci tylko szczęście i radość, niech Twoi bliscy zawsze będą dla Ciebie życzliwi, niech życie sobie pozwala i daje wiele cudów. Wszystkiego najlepszego, kochanie, bądź zawsze taki, jaki jesteś!

Moja droga, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Stałeś się o rok starszy, ale to tylko głupie liczby. Ponieważ wyglądasz na osiemnaście lat i jesteś mądrzejszy ponad swoje lata. Niech więc z każdym rokiem stajesz się młodszy tylko na zewnątrz i tylko mądrzejszy w środku. Szczęście dla Ciebie, rodzinny komfort, dobre zdrowie i niekończące się minuty inspiracji!