Wszystkiego najlepszego dla dziewczyny

Wszystkiego najlepszego! Niech niebo będzie błękitne, wiosna w duszy, lekki powiew w głowie, torebka Gucci na ramieniu, buty Louboutin na stopach, diamentowe kolczyki w uszach, kwiaty w dłoniach i spodnie pełne kobiecego szczęścia.A także niech ten, który zaprezentuje to wszystko Tobie, na Twoje stopy, będzie obok Ciebie!

W twoje urodziny chciałem Ci, moja droga, abyś odniosła sukces w swoim ulubionym biznesie, abyś osiągnęła doskonałość w swoim hobby. Życzę ci, aby twoi przyjaciele na wszelki wypadek podzielali wszystkie twoje hobby. Życzę Ci, aby Twoi rodzice Cię kochali i rozumieli, szanując Twój punkt widzenia. Mój złoty, niech twoje życzenia się spełnią, gdy tylko zdmuchniesz świeczki na torcie!

W ten słoneczny wiosenny poranek życzę Ci wszystkiego najlepszego! Niech ptaki ćwierkają dla ciebie, strumienie dzwonią na twoją cześć, przebiśniegi dają swój zapach. Niech każdy uśmiech przechodnia mówi, że jesteś piękna. Bądź delikatną, inteligentną dziewczyną, drżącą pięknością, troskliwą córką i wierną przyjaciółką.

Jak miło jest móc pogratulować swojej ukochanej kobiecie (dziewczynie) wzruszających urodzin! Jakże się cieszę, widząc szczery uśmiech na mojej ukochanej twarzy i iskierki czułości w moich oczach! Niech wszystko, o czym marzysz, zostanie ci dane przez Niebo! Jesteś taka piękna, moja droga, w tym dniu, że twój oddech zatrzymuje się od miłości! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, kochanie!

W ten świąteczny dzień jesteśmy gotowi dać Wam aromat wszystkich kwiatów i rumieniec świtu, delikatność porannych róż, światło słoneczne, przyjazne ciepło, ludzką dobroć, wiele miłych słów i nieziemskiej miłości! Niech zdrowie i szczęście zawsze Ci towarzyszą. Wszystko, co na ziemi jest jasne i święte, niech będzie w twoim przeznaczeniu!

Dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień – twoje urodziny! Rozejrzyj się: przyjaciele, kwiaty, muzyka, słodycze! Życzę Ci, aby nie tylko dzisiaj, ale zawsze byli oddani, wierni, kochający przyjaciele! Aby nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia Twoje oczy cieszyły piękne kwiaty, a duszę wypełniły dźwięki pięknej muzyki! I niech twoje życie będzie tak słodkie jak tort urodzinowy! Życzę zdrowia, zabawy, życiowych sukcesów i zwycięstw, ciekawych spotkań i dobrych przyjaciół! Wesołych Świąt!

Wszystkie Twoje marzenia na pewno się spełnią, wszystko co wymyślone na pewno się spełni! Uśmiechy, szczęście, radość i zabawa!

Niech miłe niespodzianki zdarzają się w Twoim życiu regularnie: dobre spotkania ze starymi przyjaciółmi, telefony od ukochanej osoby bez powodu, poranna kawa w łóżku i uśmiech nieznajomego dziecka na ulicy.