Podziękowania dla kolegów w pracy

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Przygotowaliśmy wybór najbardziej wzruszających SMS-ów dzięki współpracownikom w prostych słowach, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Dziękuję drodzy i szanowani koledzy za ciepłe, miłe słowa i gratulacje! Twoja szczerość i życzliwość są bezgraniczne, za co dziękuję.

Dziękuję losowi za przysłanie mi tak wspaniałej osoby jak ty! Cóż za błogosławieństwo, że nasze ścieżki skrzyżowały się w tym życiu!

Drodzy koledzy, pozwólcie mi wyrazić szczerą wdzięczność za waszą profesjonalną pomoc, przyjazny udział, sympatię i reakcję.

Pewnego dnia potrzebowałem pomocy, a ty, mój drogi kolego, pomogłeś mi jako pierwszy. Jestem ci za to bardzo wdzięczny! Dziękuję tysiąc razy i dziękuję milion razy!

Z całego serca pragnę Ci szczerze powiedzieć, mój drogi kolego – dziękuję! Wasze wsparcie i wasza pomoc bardzo mi pomagają. Dziękuję za pomoc we właściwym czasie!

Dziękuję bardzo za tak wspaniałą współpracę i pracę. Miło wiedzieć, że zespół jest zgrany i przyjazny. Bardzo się cieszę, że mogę z wami współpracować!

Nie mogę przestać dziękować za pomoc.Twoja mądra rada pomoże Ci wykonać pracę jeszcze lepiej i szybciej. Niech szczęście zawsze się do ciebie uśmiecha i wszędzie dąży do sukcesu!

Twoja pomoc jest nieoceniona, ponieważ jesteś w stanie na czas zauważyć wszystkie nieścisłości i błędy popełniane w procesie pracy. Dziękuję!

Drogi kolego! Wyrażam wam głęboką wdzięczność! Za Twój profesjonalizm, wspaniałe pomysły, a także pomoc i wsparcie. Jesteś dobrym człowiekiem! Dziękuję!

Będziemy tęsknić za takim sympatycznym i empatycznym kolegą. Niech wszystko pójdzie dobrze w twoim życiu! Powodzenia i wspaniałej kariery!

Kole! Dzisiaj opuszczasz nasz zespół. Czekasz więc na niezbadane horyzonty i być może na spotkanie z nowymi szefami i nowymi współpracownikami. Niech te zmiany będą pozytywne!

Dziękuję z głębi serca! To Ty stworzyłeś atmosferę, w której pracuje się z przyjemnością! To Ty wspierasz cały zespół i tworzysz odpowiedni nastrój! Dziękuję!

Drodzy, drodzy i kochani koledzy! Dziękuję za to, co dla mnie robisz, za wsparcie i pomoc w razie potrzeby.Bardzo dziękujemy za to, że pracujemy razem!

Przyjmij nasze szczere gratulacje i życz powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach! Niech krewni dbają, koledzy – przyjaźń, szefowie – ich szacunek!