Słowa wdzięczności dla rodziców na weselu

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Przygotowaliśmy wybór najbardziej wzruszających słów wdzięczności dla rodziców na weselu, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Panna młoda: „Niski ukłon dla twojego syna, któremu udało się uczynić moje życie niesamowitym, szczęśliwym, niesamowitym. Jest bardzo miły, wrażliwy i miły, a to z pewnością tylko twoja zasługa.

W dniu, który jest dla nas ważny i radosny, w dniu naszego ślubu serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym rodzicom, którzy nie tylko dali nam życie, ale sprawili, że było jasne, szczęśliwe, zabawne, interesujące i cudownie. Dziękuję Wam drodzy za nieprzespane noce i nieustanne wysiłki, za wszystkie trudy i nieocenioną dla nas pracę. Życzymy najsilniejszego zdrowia i najjaśniejszego szczęścia.

Mamusia i tata! Dziś jest mój ślub. Nie mogę uwierzyć, że w ogóle dorosłam. Wydaje mi się, że nadal chodzę do przedszkola, szkoły, na dyskoteki… i za każdym razem słyszę Twój głos: „Uważaj!” Dziękuję za opiekę nad mną przez całe życie. Dziękuję za to, że dałeś mi wszystko, co miałeś i jeszcze więcej. Gdyby nie ty, nie byłabym taką życzliwą i uczciwą osobą! Dziękuję za pomoc, za te święta, za prezenty, za miłość i wiarę we mnie.Obiecuję być dobrą i wierną żoną, osiągać wyżyny i osiągać sukcesy, abyś każdego dnia był ze mnie dumny!

W tym wzruszającym i radosnym, ekscytującym i szczęśliwym dniu chcemy bardzo podziękować naszym drogim rodzicom. Dałeś nam życie, posypałeś nasze dzieciństwo kwiatami radości, jesteś zawsze tam i nigdy nie odmówisz pomocy. Dziękuję rodzinie. Życzymy w nim dobrego zdrowia i spokoju, długiego życia i pomyślności.

Drodzy rodzice! Dałeś nam wiele prezentów, ale szczególnie drogie są nam prezenty ślubne. Pomogliście nam położyć fundament rodziny i wierzymy, że będzie ona mocna i niezawodna, że ​​na pewno zbudujemy na niej nasz piękny i wygodny dom. A pierwsze cegły w te solidne mury położyłeś wy – nasi krewni, ukochani ludzie.

Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Ale nie tylko dlatego, że się odnaleźliśmy, ale także dlatego, że dziś nasi kochani rodzice dzielą się z nami radością. Nikt nigdy nie będzie w stanie opisać ci całej wdzięczności za twoją każdą drugą obecność w naszym życiu, za rady, które pomogły ci wejść na właściwą drogę w życiu. Kochani, przekraczając linię niezależnego, rodzinnego życia, prosimy Was, abyście nigdy nie zapominali, że w każdej chwili jesteśmy gotowi do pomocy. Nasi drodzy, kochani, dziękujemy za wszystko, co zrobiliście i nadal robicie!