Słowa wdzięczności dla rodziców na weselu

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Przygotowaliśmy wybór najbardziej wzruszających słów wdzięczności dla rodziców na weselu, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Panna młoda: „Niski ukłon dla twojego syna, któremu udało się uczynić moje życie niesamowitym, szczęśliwym, niesamowitym. Jest bardzo miły, wrażliwy i miły, a to z pewnością tylko twoja zasługa.

W dniu, który jest dla nas ważny i radosny, w dniu naszego ślubu serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym rodzicom, którzy nie tylko dali nam życie, ale sprawili, że było jasne, szczęśliwe, zabawne, interesujące i cudownie. Dziękuję Wam drodzy za nieprzespane noce i nieustanne wysiłki, za wszystkie trudy i nieocenioną dla nas pracę. Życzymy najsilniejszego zdrowia i najjaśniejszego szczęścia.

Mamusia i tata! Dziś jest mój ślub. Nie mogę uwierzyć, że w ogóle dorosłam. Wydaje mi się, że nadal chodzę do przedszkola, szkoły, na dyskoteki… i za każdym razem słyszę Twój głos: „Uważaj!” Dziękuję za opiekę nad mną przez całe życie. Dziękuję za to, że dałeś mi wszystko, co miałeś i jeszcze więcej. Gdyby nie ty, nie byłabym taką życzliwą i uczciwą osobą! Dziękuję za pomoc, za te święta, za prezenty, za miłość i wiarę we mnie.Obiecuję być dobrą i wierną żoną, osiągać wyżyny i osiągać sukcesy, abyś każdego dnia był ze mnie dumny!

W tym wzruszającym i radosnym, ekscytującym i szczęśliwym dniu chcemy bardzo podziękować naszym drogim rodzicom. Dałeś nam życie, posypałeś nasze dzieciństwo kwiatami radości, jesteś zawsze tam i nigdy nie odmówisz pomocy. Dziękuję rodzinie. Życzymy w nim dobrego zdrowia i spokoju, długiego życia i pomyślności.

Drodzy rodzice! Dałeś nam wiele prezentów, ale szczególnie drogie są nam prezenty ślubne. Pomogliście nam położyć fundament rodziny i wierzymy, że będzie ona mocna i niezawodna, że ​​na pewno zbudujemy na niej nasz piękny i wygodny dom. A pierwsze cegły w te solidne mury położyłeś wy – nasi krewni, ukochani ludzie.

Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Ale nie tylko dlatego, że się odnaleźliśmy, ale także dlatego, że dziś nasi kochani rodzice dzielą się z nami radością. Nikt nigdy nie będzie w stanie opisać ci całej wdzięczności za twoją każdą drugą obecność w naszym życiu, za rady, które pomogły ci wejść na właściwą drogę w życiu. Kochani, przekraczając linię niezależnego, rodzinnego życia, prosimy Was, abyście nigdy nie zapominali, że w każdej chwili jesteśmy gotowi do pomocy. Nasi drodzy, kochani, dziękujemy za wszystko, co zrobiliście i nadal robicie!

Moi drodzy, moi ukochani! Mam niesamowite szczęście, że mam tak wyjątkowych rodziców, którzy oddają mi całą swoją miłość i ciepło.Chcę wyrazić moją bezgraniczną wdzięczność, bez Ciebie nie byłoby wszystkich moich osiągnięć!

Dzisiaj jest nasz szczęśliwy dzień, dziś urodziny naszej rodziny. I chcemy bardzo podziękować naszym wspaniałym, drogim rodzicom. Nasi krewni, daliście nam życie i bajkę w tym życiu, staraliście się, aby ten świat był dla nas milszy, jaśniejszy, zabawniejszy. Dziękuję za ciepły uśmiech w chwilach smutku, za wierne wsparcie w chwilach trudności, za zrozumienie i ważne rady, za stałą opiekę i pomoc we wszystkim. Życzymy Ci najlepszego zdrowia i długiej serii szczęśliwych dni, które wkrótce spędzisz nie tylko z dziećmi, ale także z wnukami.

W tym ważnym dniu dla naszej młodej rodziny niezwykle ważne jest, aby nasi kochani rodzice byli w pobliżu. Dziękujemy naszej rodzinie za to, że to dzięki Wam ten dzień mógł się odbyć. O stałą opiekę, opiekę, o ofiarowaną nam bezinteresowną miłość. Jesteście przykładami silnych, przyjaznych rodzin, oczywiście postaramy się zbliżyć do Was, choć jest to bardzo trudne. Dziękuję za niekończący się entuzjazm, umiejętność kreowania nastroju nawet w najtrudniejszym momencie. Dziękuję kochanie!

Słowa głębokiej wdzięczności i bezgranicznej miłości do moich ukochanych rodziców! Nie wyobrażam sobie siebie bez Ciebie, jesteś niezawodną latarnią morską w oceanie życia. Twoja bezpośrednia obecność jest podobna do anielskich skrzydeł – nieustannie mnie chroniły we wszystkich trudnościach i wspierały we wszystkich przedsięwzięciach.Nauczywszy mnie być dla kogoś wsparciem, nie opuścili mnie, a wręcz przeciwnie, teraz aktywnie uczestniczysz w naszym życiu. Drodzy, pamiętajcie, że jak tylko do mnie zadzwonicie, na pewno się pośpieszę i zrobię co w mojej mocy, aby wam pomóc. Dziś emocje mnie ogarniają, tylko dzięki tobie mama i tato!

Drogi Tato, dziękuję za Twoją miłość i wierne wsparcie, za pomoc i szczere zrozumienie. Dziś mamy własną rodzinę i mamy nadzieję, że będziesz naszym mądrym doradcą, pozostaniesz tym samym ukochanym i kochającym ojcem, staniesz się szczęśliwym i życzliwym dziadkiem. Dziękuję kochanie za wszystko.

Nasi drodzy rodzice! Dziękuję za ten pachnący chleb – zawsze będzie nam przypominał o cieple i komforcie naszego domu. I za sól, bez której każde danie byłoby mdłe. Dziękuję Ci. Obiecujemy, że będziesz cenić i pielęgnować ten prezent i dzielić się nim tak, jak dzieliłeś się nim z nami.

Rodzice z podekscytowaniem i podziwem w ten magiczny dzień ślubu przyjmują słowa wdzięczności przede wszystkim za bezcenny dar życia nam dany. Bez Waszych: wsparcia, życzliwości, zrozumienia, rady nic by się nie wydarzyło. Wektor szczęścia rodzinnego wyznaczany jest za pomocą wszechogarniającej, bezinteresownej miłości. Jesteś wzorem do naśladowania, powodem do dumy, czasem uśmiechu. Dziękujemy, że jesteście naszymi aniołami stróżami!

Mamo i tato! Pozostaniecie mi bliskimi i drogimi ludźmi do końca życia. Dziękuję za to, że raz dałeś mi życie, spędziłeś wiele nieprzespanych nocy, zainwestowałeś we mnie wszystkie swoje siły i pieniądze bez śladu. Tylko dzięki Waszym wysiłkom wyrosłem na godnego człowieka i postanowiłem podjąć odpowiedzialny krok, ofiarowując ukochaną rękę i serce. Nie martw się mamo, (imię panny młodej) zaopiekuje się mną nie gorzej niż ty. Nie martw się tato, pokażę się jako prawdziwy mistrz i obrońca.Dziękuję rodzicom za wszystko, co dla mnie zrobiliście i na ten dzień!

Dzisiaj jest nasz dzień, wszystkie toasty dedykujemy tylko naszemu dobremu samopoczuciu, a oczy wpatrzone są w naszą parę. Przypomnę jednak, że przede wszystkim warto dziękować, życząc naszym rodzicom zdrowia i pomyślności. Moja słodka Mamo z całego serca, mój najdroższy Tatusiu, niech wszystko, co dziś zostało powiedziane do nas, dotyczy w równym stopniu Ciebie. Czy można przecenić wszystko, co dla mnie zrobiłeś, oczywiście, że nie! Bez względu na to, ile dobrego powiedziano o tobie, jest to tylko maleńka kropla wody w bezkresnym oceanie dobroci, którą uczyniłeś. Twoje zasady, jak monolit, stanowiły podstawę mojego wychowania, za co Ci dziękuję. Obiecuję dołożyć wszelkich starań, abyś nadal mogła być dumna ze swojej córki. Oczywiście nie da się wyliczyć całej dobroci, którą mi skierowałeś, inaczej nie zajmie to ani jednego dnia, nawet miesiąca. Powiem więc, że kocham Cię do szaleństwa i kocham Cię bez końca.

Dziękujemy Wam drodzy, kochani rodzice, dziękujemy nie tylko za dar życia, ale także za uczynienie tego świata miłym i radosnym, jasnym i kolorowym dla nas, za to, że zawsze wierzyli w nas i wspierali nas we wszystkim, za danie nam możliwości stania się tym, o czym marzyliśmy, za to, że szczęśliwy los połączył nas i teraz jesteśmy jedną rodziną. Dziękuję, nasze złote.Życzymy zdrowia i harmonii, pomyślności w życiu i częstych wakacji w gronie naszej wielkiej, wesołej rodziny, która, mamy nadzieję, wkrótce zapełni się małymi dowcipnisiami.

Kochanie (imiona rodziców pana młodego)! Dziękuję, że nie szczędziłaś wysiłków i nie wychowałaś miłej i wspaniałej osoby – Twojego syna. Spotkawszy go, odnalazłam prawdziwą miłość, którą będę nosił przez całe życie!

Dzisiaj jest dla nas bardzo szczęśliwy dzień. W imieniu naszej młodej rodziny pragniemy serdecznie podziękować naszym rodzicom za ich miłość, życzliwość i wsparcie w każdej sytuacji. Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu tej uroczystości (nie moglibyśmy tego zrobić bez Was), za nieocenione rady i po prostu za bycie Wami. Wznosimy szklankę za zdrowie i długowieczność naszych rodziców!

Dziś w dniu naszego ślubu chcielibyśmy podziękować naszej babci za szczerą miłość, życzliwe zrozumienie i pomoc, za wrażliwe serce i słodką duszę. Dziękuję skarbie. Życzymy długiego życia, jasnego szczęścia i wielkiej radości.

W tym cudownym dniu, w dniu naszego ślubu, w dniu, w którym położyliśmy podwaliny naszej rodziny, chcemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność naszej słodkiej, życzliwej, najdroższej i najlepsi rodzice. Dziękuję za wychowanie i edukację nas, dziękuję za miłość i przywiązanie, dziękuję za wieczne zrozumienie i długą cierpliwość, dziękuję za miłe wskazówki i ważne rady. Jesteś dla nas przykładem honoru i godności, jesteś naszą inspiracją i naszą szczególną miłością.Życzymy dobrego zdrowia, pomyślności i odważnej siły, bo ktoś inny musi pielęgnować i rozpieszczać swoje wnuki.

Najlepsze słowa podziękowania dla rodziców na weselu, z głębi serca

Podziękować rodzicom na weselu do łez

Mamo i Tato! Dziękuję bardzo za pomoc w zorganizowaniu dla nas tego święta. Dziękuję, że dałeś światu tak wspaniałą osobę. A teraz, kiedy został moim mężem , obiecuję nieść naszą miłość przez smutek i przeciwności, bogactwo i ubóstwo, łzy i radość i nigdy go nie opuszczę!

Drodzy Mamo i Tato! Dziękujemy Ci za Twoją miłość – otacza nas i otacza od urodzenia, za wsparcie w różnych momentach naszego życia. Dzięki Twojej ochronie śmiało wkraczamy w nowe życie rodzinne, wiedząc, że zawsze mamy do kogo zwrócić się o radę, miłe słowo i pomoc.

Moi ukochani rodzice! W tym świątecznym dla nas dniu chcę podzielić się z Wami swoim szczęściem. Dziękuję, że wierzysz we mnie od urodzenia i nigdy nie narzekasz na zmęczenie, ból i brak czasu, wkładasz we mnie to, co najlepsze. Niezmiernie się cieszę, że dzisiaj jesteśmy razem i chcę Wam powiedzieć, że jestem nieskończenie szczęśliwy, że znalazłem moją ukochaną żonę. Obiecuję być dobrym, wiernym mężem, utrzymywać rodzinę i dbać o ciebie!

Nasza droga Mamo i Tato, dziękujemy za chleb i sól, które dla nas przygotowaliście. Będziemy pielęgnować nasze szczęście, tak jak pieczołowicie ofiarowałeś nam ten chleb. I doceniajcie się nawzajem, ponieważ cenione są te ziarenka soli.Dziękujemy za wspieranie nas w naszym szczęściu i czekamy na dalsze wsparcie w przyszłości.

Z głębi serca chcemy podziękować najważniejszym ludziom w naszym życiu. Ludzie, którzy są od urodzenia. Ludzi, którzy nie tylko zasugerują właściwą drogę, ale zawsze podadzą nam rękę i pomogą nam iść, gdy jest to dla nas trudne. Ludzi, którzy nawet pośród ciemności nocy kłopotów, smutku i niepowodzeń są gotowi przybiec na ratunek, niosąc w dłoniach latarkę, której światło oświetli wyjście z tej sytuacji. Ludzi, którzy oddali nam całą swoją czułość, troskę, miłość i całe swoje serce. Dziękujemy, naszym bliskim, naszym krewnym i najlepszym rodzicom.

Moi drodzy rodzice! Oto stoję przed tobą: przystojny pan młody, miła i przyzwoita osoba, a teraz wierny i troskliwy mąż, a wszystko to twoja zasługa. Bez Ciebie nie byłbym osobą, którą kochała mnie moja młoda żona. Dziękuję za udzielenie mi wielu pożytecznych lekcji i odkrycie prawd życia przez całe moje życie. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że miałem szczęście z rodzicami! Dziękuję za wsparcie, opiekę i siłę, że nie bałeś się we mnie zainwestować!

Nieskończenie kochany przez naszych rodziców! Dziś wielkie, radosne wydarzenie – ślub Waszych ukochanych dzieci. To pierwszy, ale najbardziej odpowiedzialny krok w kierunku wspólnego życia. Wszyscy doskonale rozumiemy, że bez Was nic z tego nie byłoby możliwe. W tej chwili my, młodzi ludzie, nie możemy zrozumieć, ile wysiłku i pracy zainwestowano w nas, naszych bliskich.Po prostu musimy się tego wszystkiego dowiedzieć, ale jesteśmy pewni, że nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji, w której wydawałoby się, że nie ma wyjścia, znajdziemy u Państwa dobrą radę. Z całego serca dziękujemy!

Nasi ukochani, nasi kochani, nasi niezastąpieni rodzice! Teraz jesteśmy na szczycie szczęścia i nie możemy nie podziękować za wszystko, co dla nas zrobiłeś! Za Wasze kochające serca, za Wasze wsparcie, ciepło, czułość, którymi nas hojnie obdarzyliście. Dziękujemy za podzielenie się z nami swoim smutkiem i radością i nie wymaganie niczego w zamian! Kochamy Cię!

Moja droga i kochana mama i tato! Dzisiaj zobowiązałem się do zachowania i ochrony rodziny. Ale nic z tego by się nie wydarzyło, gdyby nie ty. Dopiero dzięki Waszym staraniom z młodzieńca zmieniłem się w niezależnego człowieka, przestałem bać się odpowiedzialności i nieznanego. Ciężko przesadzić z Twoim udziałem w moim życiu i wychowaniu, nauczyłeś mnie ważyć każde słowo, które wychodzi z moich ust, a także dokończyć rozpoczętą raz pracę. Zawsze czułem Twoją niewidzialną obecność i nawet teraz, kiedy przekraczam próg nowego życia, widzę aprobatę w Twoich pięknych oczach. Dziękuję, moi bliscy!

„Kochanie (imiona rodziców)! Jak nikt inny wiesz, jak piękna jest twoja córka, która dziś została moją żoną. Bardzo ją kocham i zachowam naszą rodzinę, honor i lojalność. (imię żony) wkroczyła w moje życie jak promień słońca i ogrzewa mnie do dziś. Dziękuję, rodzice!”.

Teraz chcę podziękować bardzo ważnym dla mnie osobom – są to (imiona rodziców mojego męża). Dlaczego jest to dla mnie takie ważne? Wszakże (imię męża) jest teraz moim mężem, a to, co dla niego ważne, staje się ważne również dla mnie. Dziękuję za syna, za wszystko, co dla niego i dla niego zrobiłeś. Dziękuję za przyjęcie mnie do swojej rodziny – zrobię wszystko, aby stać się dla Ciebie dobrą córką i dobrą żoną (imię pana młodego). Zaakceptuj te słowa – pochodzą z głębi twojego serca.

Nasza droga i kochana mama i tata! Przyjmij od nas słowa serdecznej wdzięczności za podarowanie nam tego wspaniałego bochenka w ważnym dla nas momencie. To najlepsze danie, jakie kiedykolwiek razem jedliśmy. Obiecujemy Ci docenić i pielęgnować nasze szczęście i nigdy o Tobie nie zapomnieć!

Dziękuję za wychowanie tak wspaniałego syna. Wiem, że stanie się dla mnie prawdziwym wsparciem i kochającym mężem, bo ma z kim brać przykład. Od tego dnia wy również stajecie się dla mnie rodzicami, ponieważ zawsze będę kochać z głębi serca tych, którzy są bliscy mojemu mężowi.

Dziękujemy bardzo, nasi drodzy rodzice. Dałeś nam nie tylko życie, ale życie pełne radości, zabawy, szczęścia i dobrobytu. Wychowałeś nas i zawsze tam byłeś, wierzyłeś w nas i nadal wierzysz. Dziękuję za wszystko, co zrobiłeś dla naszej korzyści.A w ten szczęśliwy dzień – w urodziny naszej rodziny, życzymy Wam zdrowia i dobrego samopoczucia w życiu, odważnych sił i częstych wakacji!

Dziękujemy najważniejszym ludziom w naszym życiu. Ludzi, którzy umożliwili ten dzień. To oni dali nam życie, edukację i nauczyli nas priorytetowego traktowania miłości i rodziny. Dziś, tworząc własną rodzinę, z pewnością będziemy polegać na doświadczeniu naszych rodziców. Dziękuję bardzo i nisko ukłon, nasi bliscy!

Drogi Tato, dzisiaj, w dniu naszego ślubu, chcemy Ci bardzo podziękować za Twoje wysiłki i wysiłki na rzecz naszego szczęścia, za prawdziwy przykład hojności serca i sprawiedliwości duszy. Tato życzymy Ci, abyś pozostał silnym i zdrowym mężczyzną, wspaniałym ojcem, który zawsze będzie Cię wspierał właściwą radą i pomocą. Dziękuję, że nas masz, kochanie.

Nasi drodzy rodzice, dziękujemy za waszą miłość i troskę, wsparcie i przewodnictwo, za ciepło w waszym domu rodzinnym, za wiarę w nas, dzieci.

Bardzo dziękujemy za te cudowne wakacje, dzięki którym każdy z nas pamiętał, że na świecie istnieje prawdziwa miłość. Przecież patrząc na młodych tak pragnę każdemu z obecnych życzyć wielkiego szczęścia, aby jego oczy błyszczały iskrami, jak nowo narzeczonym małżonkom. Dziękuję za głośną zabawę, za wspaniałe konkursy i tańce. Dziękuję za miłe słowa i ciepłe uśmiechy. Dziękuję za ciepłą atmosferę i dobrą nadzieję. Miłość i wierność młodym, wszystkiego najlepszego wszystkim gościom.I niech miłość ocali świat!

Drodzy Rodzice mojej ukochanej Panny Młodej, serdecznie dziękuję za wszelką troskę, za nieprzespane noce, za doświadczenia, za edukację, za całą siłę i całą miłość jaką wy dał twojej córce. Obiecuję, że zrobię co w mojej mocy, aby była szczęśliwa. Bardzo się cieszę, że los nas przedstawił i cieszę się, że jest teraz moją żoną. Rozumiem swoją odpowiedzialność za nią i za naszą rodzinę. Dziękuję za wszystko i wierzę, że przed nami długie, szczęśliwe, harmonijne życie rodzinne. Liczymy na Wasze wsparcie, mądre rady, zrozumienie i udział w wychowaniu naszych przyszłych dzieci.

W dniu naszego ślubu serdecznie dziękujemy naszym rodzicom. Dziękuję wam drodzy za waszą miłość i wsparcie, za wasze zrozumienie i życzliwość serc. Krewni, bądźcie silni i silni, kochani i szczęśliwi, pogodni i pogodni, zdrowi i najlepsi.

Jasne słowa podziękowania dla rodziców na weselu

Polecane
słowa wdzięczności dla rodziców na weselu, z głębi serca

Moi drodzy rodzice! Nie na próżno mówi się: „Srebro i złoto się nie starzeją, rodzice nie mają ceny”. I to jest prawda. Uwaga ,miłość i ciepło, które otrzymałem od Ciebie za swoje życie, nie da się niczego zastąpić.Bez Twojego wsparcia i cennych rad nie mógłbym tego zrobić!Chcę Ci podziękować za samo życie i Twoją nieocenioną rolę w nim! podnieś okulary moim rodzicom i życz im długiego i szczęśliwego życia!< /p>

Dziękujemy, nasi drodzy rodzice. Dziś świętujemy urodziny naszej nowej rodziny, teraz jesteśmy mężem i żoną, a zanim zaczniemy pracę nad kartą rodziny, o domowym komforcie, chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność, kochani. Wy jesteście ludźmi, dzięki którym się urodziliśmy i nauczyliśmy się żyć radośnie, szczęśliwie, ciekawie, dzięki Wam nauczyliśmy się i wychowaliśmy na dobrych ludzi, dzięki Wam możemy marzyć i realizować swoje marzenia. A dziś jedno z nich się spełniło – jesteśmy rodziną. Dziękuję wam, rodzice, bądźcie zdrowi i żyjcie jeszcze wiele, wiele lat bardzo praprawnukom. Pokój dla ciebie, dobrobyt i szczęśliwe uśmiechy na radosnych twarzach.

Nasi kochani rodzice! Uwierz mi, naprawdę doceniamy twoją pomoc i jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystko, co dla nas robisz! Bez Ciebie nigdy nie stalibyśmy się tym, kim jesteśmy. Hojnie podzieliłeś się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, otuliłeś nas miłością i troską. Zawsze podejmowałeś się najtrudniejszej pracy, starając się uchronić nas od kłopotów. I z całego serca dziękujemy za wszystko! Dzięki Wam wiemy jacy powinni być prawdziwi rodzice i postaramy się jak najlepiej wychować nasze przyszłe dzieci i obdarzyć je taką samą miłością jak my sami. Niski ukłon!

Ukochana Mamo, jestem Ci nieskończenie wdzięczna za nieprzespane noce, kiedy byłam jeszcze bardzo młoda i za te same noce, kiedy dorosłam i zaczęłam znikać z przyjaciółmi, a Ty nie spać i czekał na mnie.Drogi tato, dziękuję, że nauczyłeś mnie być mężczyzną, nie bać się brać odpowiedzialności za wszystko, co zrobiłem. Kocham cię i wiem, że wychowałeś prawdziwą osobę.

Dziękuję wam, rodzice, za dreszczyk serca i doświadczenie duszy, za zrozumienie i wieczne wysiłki. Dziś jest dla nas szczęśliwy dzień, dziś mam własną rodzinę. Czas znów powiedzieć, jak bardzo cię kocham, jak bardzo jestem z ciebie dumny. Moje życie, moje szczęśliwe dzieciństwo, moje marzenia i osiągnięcia to twoja zasługa. Dzięki za wszystko. Doceniamy Cię, szanujemy i uwielbiamy.

Drodzy i drodzy rodzice, z całego serca chcemy Wam podziękować za ciężką pracę, którą w nas włożyliście! Za wszechogarniającą pomoc i ogromne wsparcie w organizacji naszego wspaniałego ślubu i luksusowych prezentów. Dziękuję, że zawsze tam jesteś, bez względu na wszystko, w każdej chwili. Jesteś na zawsze w naszych sercach!

Wspólne słowa pary: „Nasi drodzy rodzice, dzisiaj, w tak wyjątkowy dzień, w dniu założenia naszej rodziny, serdecznie dziękujemy za najważniejszą rzecz, którą wy dał nam – za nasze życie. Dałeś nam wychowanie i dzieciństwo, o którym możemy tylko pomarzyć, wsparcie i wiarę. Dziękujemy Ci za Twój wysiłek, pracowitość i wytrwałość.” Panna Młoda: „Niski ukłon dla Twojego syna, który zdołał uczynić moje życie niesamowitym, szczęśliwym, niesamowitym. Jest bardzo miły, wrażliwy i miły, a to z pewnością tylko twoja zasługa.. Pan młody: „Chcę ci podziękować za twoją wspaniałą księżniczkę, która dziś została moją żoną.Jest niesamowita, magiczna, delikatna i wyrozumiała, o której marzyłem przez całe życie. Obiecuję, że ze mną nie pozna łez i żalu”.

Dziękuję _____ i _____ za wychowanie tak pięknej córki – standard kobiety i żony dla mnie, bo ma w sobie tyle czułości i życzliwości, że każda minuta z nią spędzana, pełen radości i szczęścia. Obiecuję, że docenię i pokocham twoją córkę, ochronię ją przed wszelkimi problemami i sprawię, że będzie najszczęśliwsza w każdej sekundzie naszego wspólnego życia!

Nasi drodzy rodzice, dziękujemy za bezgraniczną miłość i troskę, dziękujemy za dzielenie z nami radości tych wakacji i robienie wszystkiego, aby były jasne i cudowne. Uroczyście obiecuję, że zostaniesz wiernym, kochającym, niezawodnym małżonkiem, prawdziwą głową rodziny, jak nasi ojcowie, zrobię wszystko, aby moja piękna żona była obok mnie szczęśliwa, jak nasze matki. Będziemy nadal rozwijać drzewo genealogiczne w spokoju i harmonii, podczas częstych spotkań z Tobą i rodzinnych wakacji.

Dzisiaj jest najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Jestem bardzo wdzięczna mojej wspaniałej teściowej i teściowi za wychowanie tak wspaniałego syna. Cieszę się, że go poznałam i zakochałam się. Jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, z którą chętnie podzielę się swoim życiem. Zdałem sobie sprawę, że znalazłem prawdziwą miłość i zachowam ją w sercu do końca swoich dni. Naprawdę doceniam i kocham twojego syna. Dziękuję bardzo!

Moi drodzy rodzice! Dziękuję Wam w obecności wszystkich obecnych dzisiaj na naszej uroczystości za wspaniałe wesele, za wielką pomoc w przygotowaniach, za nieprzespane noce, niepokój, marnotrawstwo i nerwy! Dziękuję za kochanie i kochanie mnie każdego dnia! Dziękuję za inspirowanie mnie do bycia dobrym człowiekiem i ciągłe mówienie mi, że zasługuję na szczęście. Dziś jestem całkowicie szczęśliwa, znalazłam męża i zostałam ukochaną żoną. Obiecuję wam, rodzice, że nie zapomnicie o was i zawsze podzielę się z wami moimi radościami. Chcę Ci powiedzieć, że jesteście najlepszymi rodzicami na świecie!

W dniu naszego ślubu, w nasze wielkie i pogodne święto, chcemy złożyć niski ukłon wdzięczności naszym rodzicom. Jesteś z nami po prostu złoty i serdecznie dziękujemy Ci za to, że dzisiaj mamy cudowną uroczystość, za to, że zawsze byłeś z nami i wspierałeś nas w każdy możliwy sposób, za to, że nigdy w nas nie wątpiłeś i nie wierzyłeś w nasze marzenia. Życzymy Ci, nasza ukochana, silnej siły, dobrego zdrowia i pomyślności.

Drodzy rodzice, jesteście naszymi organizatorami, założycielami, sponsorami i kibicami. Bez Was nasz ślub nie byłby tak uroczysty, a jednocześnie szczery i pełen czci. Dziękuję za wszystko!

Ukochani rodzice, dziś na naszym ślubie dziękuję wam za wszystko! Dziękuję za dar życia, za edukację i pomoc, wsparcie i pożegnalne słowa. Za pomocną dłoń i rodzime barki. Za każdą radę i ciepły dotyk. Jesteście moimi najbardziej ukochanymi, ważnymi, potrzebnymi, cennymi i drogimi ludźmi na całej ziemi.Dziękuję, że jesteś ze mną w ten piękny dzień.

W dniu naszego ślubu chcemy bardzo podziękować naszym wspaniałym rodzicom. Przeszedłeś z nami tak wiele dróg, pomogłeś nam powstać, kiedy upadliśmy i szczerze cieszyłeś się ze wszystkich naszych wzlotów, upadków i zwycięstw. Dziękuję wam drodzy za wszystko, czego nas nauczyliście, daliście nam i daliście całą swoją miłość. Życzymy, abyś żył długo, długo i szczęśliwie.

Dziękujemy, nasi cudowni, nasi kochani, złoci rodzice za cudowne dzieciństwo, szczęśliwą młodość, kwitnącą młodość. Dziś narodziła się nasza rodzina, ale zawsze będziemy częstymi gośćmi w Twoim domu, nadal będziemy słuchać Twoich wskazówek i rad. Życzymy Wam, rodzicom, zdrowia, długich lat pomyślności i pomyślności.

Ukochani rodzice, dziś na naszym ślubie dziękuję wam za wszystko! Dziękuję za dar życia, za wychowanie i pomoc, wsparcie i pożegnalne słowa. Za pomocną dłoń i rodzime barki. Za każdą radę i ciepły dotyk. Jesteście moimi najbardziej ukochanymi, ważnymi, potrzebnymi, cennymi i drogimi ludźmi na całej ziemi. Dziękuję, że jesteś ze mną w ten piękny dzień. Niech cię Bóg błogosławi!

Nasi wspaniali rodzice, drodzy ludzie, jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni za wszystko, co nam daliście i zrobiliście. Obiecuję pozostać posłuszną córką i słuchać twoich rad. Zawsze będziesz dla nas przykładem, a my również postaramy się zbudować silną, przyjazną, szczęśliwą rodzinę.Dziś nadal jestem panną młodą i mocno cię przytulam, a jutro obudzę się jako żona, ale nasze spotkania będą tak radosne i miłe jak wcześniej.

Nasi drodzy rodzice! Dziękuję, że jesteś z nami w tym ważnym dniu. Mówią, że między matką a dzieckiem istnieje nierozerwalna więź. Tak więc, tworząc nową rodzinę, jakbyśmy sadząc małe, delikatne drzewo, nadal przebywamy w twoim wiecznie zielonym ogrodzie. Jesteśmy zawsze z Tobą. Pragniemy również życzyć Wam z całego serca trochę odpoczynku, życia dla siebie, bo kochający się rodzice są dla młodych najsilniejszym fundamentem. Mówią, że „pomarańcze nie narodzą się z osiki”, co oznacza, że ​​będziesz szczęśliwy, a my powtórzymy za tobą. Dziękujemy, że nas masz!

W dniu naszego ślubu, w dniu, w którym Twoja córka stała się szczęśliwą żoną, chcę Wam powiedzieć drodzy rodzice „bardzo dziękuję” za szczęśliwe dzieciństwo i spokój umysłu, za szczerą radość i dobre wychowanie, za prawdziwą miłość i wsparcie moralne, za wasze wysiłki i wysiłki dla mojego szczęścia. Bądź zawsze przez nas kochany, chroniony przez Boga i żyj w obfitości.

Serdeczne słowa wdzięczności dla rodziców na weselu, z głębi serca

Dotykanie
słowa wdzięczności dla rodziców na weselu, z głębi serca

Rodzice! Dziękujemy za nieprzespane noce, niewypowiedziane słowa, wylewanie łez i darowizny w naszym kierunku. Bez Was jesteśmy niczym! Dziękujemy za uczynienie nas tym, kim jesteśmy teraz jesteśmy i staliśmy się. Wszystkie nasze sukcesy są Twoimi sukcesami.Bardzo cię kochamy! Niskie nachylenie do Ciebie!

Dziękuję bardzo, nasza droga mamo. Dziś jesteśmy szczęśliwi jak zawsze, bo teraz jesteśmy jedną rodziną. Z całego serca dziękujemy za pomoc i wsparcie, za czułość i miłość, za zrozumienie i życzliwość. Nasza droga, wiemy, że nigdy nie odwrócisz się od nas, bądź zdrowa i szczęśliwa, mamo.

Drodzy rodzice, chcemy wam podziękować za wszystko, co dla nas zrobiliście, bo od urodzenia otaczaliście nas miłością i troską, uwagą i wsparciem. Stworzyliście silne i szczęśliwe rodziny, które są dla nas prawdziwym przykładem. I tak samo będziemy starać się budować nasze relacje – w miłości i wzajemnym zrozumieniu. Dziękujemy za bycie z nami w tym ważnym dla nas dniu, który czyni go jeszcze piękniejszym i bardziej magicznym, ponieważ jesteście najdroższymi ludźmi, bez których nie sposób wyobrazić sobie ani jednego dnia naszego życia!

Drodzy goście! Dziś na naszym weselu są osoby, bez których to święto po prostu się nie odbyło – rodzice mojego ukochanego małżonka. Oddali życie i wychowali wspaniałą osobę – odważną, życzliwą i mądrą. Są wzorem do naśladowania i moją drugą rodziną. Z całego serca życzę zdrowia, pomyślności i długowieczności! Ten toast jest dla Was, drodzy rodzice!

Kochani (imiona rodziców męża), przede wszystkim chcę Ci podziękować za (imię męża), Twojego wspaniałego syna. Wiele dla niego zrobiłeś, a zatem i dla mnie. Wychowałeś go tak silnego i miłego, pewnego siebie i swoich umiejętności.Dziękuję za tego wspaniałego człowieka! Obiecuję, że będę dla ciebie dobrą córką i żoną twojego syna.

Drodzy Rodzice, bardzo Wam dziękujemy za Wasze wychowanie, Waszą miłość i troskę oraz za wszystkie wysiłki, które włożyliście, aby nasze życie było jeszcze szczęśliwsze! I choć teraz zaczynamy życie rodzinne, wiedz, że bardzo Cię kochamy, szanujemy i doceniamy, bo z nami jesteś najlepszy!

Wspólne słowa pary: „Nasi drodzy rodzice, dzisiaj, w tak wyjątkowy dzień, w dniu założenia naszej rodziny, serdecznie dziękujemy za najważniejszą rzecz, którą wy dał nam – za nasze życie. Dałeś nam wychowanie i dzieciństwo, o którym możemy tylko pomarzyć, wsparcie i wiarę. Dziękujemy za twoje wysiłki, pracowitość i wytrwałość.”

Nasi drodzy rodzice, dziękujemy za to, kim się staliśmy, bo to wasza zasługa! Serdecznie dziękujemy za wychowanie, miłość, miłość i troskę! Bardzo Cię kochamy i mamy nadzieję, że zawsze będziemy żyć tak szczęśliwie i przyjaźnie jak Ty!

Oczywiście, najbardziej wzruszającej wdzięczności dla rodziców na weselu nie należy czytać z kartki. Lepiej nauczyć się jej słów na pamięć. Ale nawet jeśli zapomnisz lub coś pomieszasz, nic strasznego się nie stanie, ponieważ głównym kluczem do sukcesu takiego występu jest Twoja szczerość.

Dziękuję za twoją piękną córkę, najbardziej kobiecą, najpiękniejszą jaką możesz spotkać na tym świecie. Rozumiem, że otrzymałem prawdziwy skarb.Obiecuję chronić moją żonę, dbać o nią tak, jak na to zasługuje. Żeby obok mnie czuła się tak szczęśliwa, jak w domu rodziców.

„Drodzy rodzice! Z całego serca dziękuję za to, że dałeś temu światu tak wspaniałą, miłą i kochającą osobę, która dziś została moim mężem. Postaram się być dla ciebie dobrą córką, synowo. Zaopiekuję się Twoim synem, zawsze i we wszystkim pomogę mu i pójdę z nim w radości i nieszczęściu. Dziękuję za błogosławieństwo naszego związku!”

Drodzy rodzice, całkiem niespodziewanie dla was dzieci dorosły. Teraz stoimy przed Wami z uczuciem najgłębszej wdzięczności za całą czułość, troskę, miłość nam przekazywaną. Potrafiłeś przeżyć lata prób, najbardziej drżących doświadczeń, zachowałeś najważniejsze uczucia – zaufanie, tylko dzięki Tobie mamy coś do wyrównania i do czego dążyć. To Ty jesteś naszą wizytówką w codziennym zgiełku śmiertelnego świata, gdziekolwiek zabierze nas nasza łódź szczęścia, widzimy Twój sygnał, wiemy, że na pewno przyjdziesz z pomocą. Dziękuję za wszystkich ulubionych!

Ukochani rodzice, w tym dniu stałem się niezawodnym wsparciem dla mojej rodziny, teraz jestem mężem mojej cudownej żony. Chcę wam podziękować, drodzy rodzice, za ciepły dom i wygodę w nim, za zrozumienie i miłość, za wasze wysiłki i wsparcie, za miłe słowa i szczere słowa pożegnalne. Bądźcie zdrowi, kochani, żyjcie szczęśliwie i dostatnio.

„Drodzy rodzice! Naprawdę chcę ci bardzo podziękować za podarowanie temu światu pięknej dziewczyny, która została dzisiaj moją żoną. Jest słodka i piękna i mam ogromne szczęście, że zgodziła się za mnie wyjść. Obiecuję, że będę dla niej wiernym, dobrym mężem, będę tam dla niej w smutku i radości. Dziękuję!”

Dziś rozbrzmiewają nam wszystkie słowa, a rodzicom gratulujemy i dziękujemy, bo bez Was nie byłoby nas, nie byłoby wesela. Dziękujemy za radość bycia przy Tobie, czując Twoje ciepło i wsparcie w najtrudniejszych dniach. Dziękuję bardzo za cierpliwość, troskę i prawdziwą miłość!

Moi drodzy mamo i tato! Osobno pragnę wyrazić moją głęboką wdzięczność za pomoc w zorganizowaniu dla nas tego święta. Pomogłeś mi stać się osobą, którą wszyscy teraz znają i widzą: miłą, dobrze wychowaną, wykształconą, kulturalną. Dziękuję za to, że nigdy nie tracisz we mnie wiary i zawsze wspierasz mnie w trudnych sytuacjach. Chcę powiedzieć, że jestem niesamowicie szczęśliwa, że ​​jestem twoją córką, otrzymuję twoją miłość i przywiązanie. Obiecuję nie zatracić się i zawsze o tobie pamiętać, pomagać i spędzać z tobą czas, ale teraz w innym statusie, w statusie „szczęśliwej żony”!

Nasi drodzy rodzice! Nieustannie nas wspierałeś, zaszczepiłeś wiarę w szczęśliwą przyszłość i nadzieję. Bez Ciebie nie moglibyśmy stać się tym, czym się staliśmy. A dzisiaj chcemy podzielić się z Wami naszym ogromnym szczęściem iz głębi serca dziękujemy za to, kim jesteście.Bez Ciebie narodziny naszej rodziny nie byłyby możliwe. Dziękuję Ci za wszystko! Długie życie i dobre zdrowie.

Nasi drodzy rodzice. Nasze kochane mamy i tatusiowie, chcemy Ci podziękować za wszystko, co dla nas zrobiłeś i nadal robisz. To dzięki Wam staliśmy się tym, czym jesteśmy teraz. To dzięki waszej niestrudzonej pracy, waszemu wspaniałemu wychowaniu i waszym wysiłkom zebraliśmy się tutaj dzisiaj, szczęśliwi i gotowi do założenia własnej rodziny. Tak wspaniałe, jak te, z którymi dorastaliśmy. Dziękuję mamo i tato za bycie naszym najlepszym wzorem do naśladowania. Dzięki Tobie wiemy jacy powinni być idealni rodzice. A w przyszłości, kiedy będziemy mieli dzieci, postaramy się dać im tyle miłości i życzliwości, ile nam dałeś. Nasi drodzy rodzice, nawet nie wyobrażacie sobie, jakie to szczęście być waszymi dziećmi. Nie mogliśmy sobie życzyć najlepszych mam i tatusiów, bo po prostu nie ma lepszego. Zawsze byłeś z nami, w chwilach szczęśliwych i trudnych, zawsze nas wspierałeś, byłeś wsparciem i ochroną. A dzisiaj w tym dniu chcemy Wam podziękować, jesteśmy Wam wdzięczni za wszystko. Bardzo Cię kochamy i doceniamy, jesteś najlepszy.

Nasz kochany i kochany tato i mama! Serdecznie dziękujemy za otrzymane dziś prezenty, za uwagę i ciepło, jakimi nas obdarzacie. Bardzo dziękujemy za czułość, która nas otaczała od czasów, gdy byliśmy małymi dziećmi, za miłość, która wspierała nas w najtrudniejszych chwilach.To szczęście być blisko ciebie, ciągle czuć swoje ramię. Zawsze będziemy brać z Ciebie przykład, przychodzić po radę, szanować i kochać.

Drodzy goście! Chcę podzielić się z Wami dobrą wiadomością: znalazłem innego rodzica! To wspaniali ludzie, którzy stali się moją drugą rodziną. Dziękuję im z całego serca za pomoc i wsparcie. Masz wspaniałego syna z wieloma wspaniałymi cechami, które z pewnością nie rozwinęłyby się, gdyby nie Twój udział! Chcę pić za długowieczność i zdrowie (imiona rodziców)!

Nasi drodzy rodzice! Chcę Ci podziękować za to, że kiedyś dałaś temu światu życzliwą, uczciwą i dobrą osobę – mojego męża. Jestem Ci nieskończenie wdzięczna za przyjęcie mnie i obiecuję być dobrą córką, zawsze opiekować się swoim synem, kochać go i pomagać mu przez życie. Dziękuję za umożliwienie mi od teraz być jego bratnią duszą przez resztę mojego życia!

Serdeczna wdzięczność tobie, nasza ukochana, nasza droga, niezastąpiona mama i tata. Zawsze wspierałeś nas w naszych najtrudniejszych czasach. Ale teraz, kiedy jesteśmy u szczytu szczęścia, chcemy Ci podziękować za wszystko, co dla nas zrobiłeś. Dziękujemy za prezenty, które na pewno wykorzystamy w naszym późniejszym życiu, za pomoc, jaką nam udzieliłeś w przygotowaniu tego.

Moi drodzy rodzice! Dziękuję dziś za pomoc w przygotowaniu ślubu, a także za wsparcie i dobrą radę! Dziękuję, że mnie kochasz i kochasz! Dziękuję za ciągłe mówienie mi, że zasługuję na szczęście. Dziś jestem naprawdę całkowicie szczęśliwa: poślubiłam tego, o którym marzyłam. Obiecuję, mamo i tato, że nie zapomnicie o Tobie i zawsze podzielę się z Tobą moimi radościami. Chcę Ci powiedzieć, że jesteście najlepszymi rodzicami na świecie!

Ukochani mamusiu i tatusiu, nadszedł moment, w którym musimy się rozstać. Ale to rozstanie jest tylko nominalne, w moim sercu nadal jesteście najważniejszymi ludźmi w życiu. Mamo, może niedługo ja też zostanę mamą, ale mocno wątpię, że osiągnę Twój poziom, nie spotkasz się z taką opieką jak Ci zależało. Tato dziękuję za rady, jak myślałem, zbyt surowe wychowanie. Przekraczając próg prawdziwie dorosłego życia, rozumiem, jak bardzo miałeś rację. Dziękuję, kochanie!

Nasi kochani rodzice! Dziękujemy za bochenek, postaramy się zachować rodzinne szczęście tak starannie, jak podarowałeś nam ten rodzinny chleb. I doceniać się nawzajem tak, jak w dawnych czasach cenione było każde ziarnko drogocennej soli. Dziękuję za wsparcie, za ciepło, które nadal hojnie nam dajecie, za opiekę i miłość – naszą szczerą wdzięczność.

Moi ukochani rodzice! W tym ważnym dla mnie dniu chcę się z Wami podzielić swoim szczęściem.Dziękuję za to, że nigdy nie narzekałeś na zmęczenie i brak czasu, kiedy mnie wychowałeś, za to, że zawsze czułam Twoją miłość i wsparcie. Bardzo się cieszę, że dzisiaj jesteśmy razem i chcę powiedzieć, że jestem nieskończenie szczęśliwy. Obiecuję zostać dobrym i wiernym mężem dla mojej żony, zapewnić dobrobyt mojej rodzinie i zadbać o ciebie!

Drodzy rodzice, dzisiaj zostałam żoną cudownego mężczyzny, cudownego mężczyzny, dziś narodziła się nasza rodzina. Dziękuję za miłość i szczere wsparcie, za szlachetne wychowanie i wartości moralne, za silną wiarę i mądre rady. Bądź zdrowy, kochany, szczęśliwy i silny.

„Kochanie (imiona mamy i taty pana młodego)! Dziękuję Ci z całego serca za dołożenie wszelkich starań w wychowaniu wspaniałego, godnego człowieka – Twojego syna, którego kiedyś spotkałam i bardzo zakochałam. Będę nosił tę miłość przez całe życie, a nasza wielka rodzina zawsze będzie przyjazna i silna”.

Dziękuję bardzo za wszystko, czego nam dzisiaj życzyłaś! Byliśmy niezmiernie zadowoleni, że otrzymaliśmy od Was tak wiele gratulacji i prezentów, drodzy goście! Jesteśmy pewni, że spełnią się wszystkie miłe słowa i słodkie życzenia dla naszej nowo powstałej rodziny! Serdecznie dziękujemy za udostępnienie nam tego dnia!

Dzisiaj wszystkie słowa są na naszą cześć, a także gratulujemy i dziękujemy pozostałym bohaterom tej uroczystości – naszym rodzicom. Nasza kochana i kochana mama i tata! Bez Ciebie nie byłoby nas, nie byłoby naszego ślubu.Dziękujemy za radość bycia przy Tobie, czując Twoje ciepło i wsparcie w najtrudniejszych dniach. Dziękuję bardzo za cierpliwość, troskę i prawdziwą miłość!

(Nazwy nadrzędne)! W ten piękny dzień pragnę Ci podziękować za danie mi możliwości bycia szczęśliwym, dałeś mi ukochaną. Odtąd obiecuję, że zachowam ją jako „oczko mojego oka”, aby chronić, uszczęśliwiać i w pełni zaopatrywać. Weszła w moje życie jak bajka i nadal nią pozostaje.

Dziękujemy, kochani, nasi kochani rodzice. Dziękuję za wychowanie dobrych ludzi, dla których rodzina jest najważniejsza w życiu. Kochani życzymy Wam dobrego zdrowia i długich, długich lat życia w oczekiwaniu na praprawnuki. Będziemy częstymi gośćmi na wyciągnięcie ręki, a Ty nie zapomnisz o swoich dzieciach. Dziękuję, krewni, za całe moje życie, za szczęście w nim.

Od tego momentu nasze rodziny znacznie się powiększyły, a my nowożeńcy odnaleźliśmy się w codziennym zgiełku. A nasza radość będzie niepełna, jeśli nie podziękujemy tym, dzięki którym to wszystko się wydarzyło – naszym nieocenionym rodzicom. Kochane Matki, od dnia naszych narodzin, do tej pory przy tym stole opiekowałyście się nami, radziłyście, dawałyście z siebie wszystko bez śladu. Drodzy ojcowie, chroniliście swoje dzieci przed drzwiami szpitala położniczego, do drzwi urzędu stanu cywilnego, nie pozwoliliście im pójść w złą stronę. Niski ukłon, drodzy!

Drodzy _____ i _____, pragnę Wam podziękować za znalezienie mojego szczęścia, bo bez Was nie mogłoby się to wydarzyć. Wychowałeś piękną dziewczynę, która stanie się dla mnie doskonałą żoną i matką przyszłych dzieci, bo włożyłeś w nią tylko to, co najlepsze. I nic dziwnego, bo tak życzliwi i sympatyczni ludzie mogą mieć tylko tak piękną córkę jak _____. Dziękujemy za udostępnienie nam tego dnia, mamy nadzieję, że nadal będziemy przyjaciółmi z rodzinami, wspierając się nawzajem we wszystkim!