Wdzięczność

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najgorętszych słów wdzięczności własnymi słowami, prozą, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Moja droga, moja ukochana! Dziękuję za szczerą, piękną czułą miłość i jasne niezapomniane emocje. Dziękuję za wspaniały świat, który otworzył się przede mną pozytywnie, dzięki szczęśliwej komunikacji z Tobą. Mam nadzieję, że nasze namiętne uczucia przetrwają całe życie. Dziękuję za prawdziwe szczęście, które czuję przy tobie.

Dziękuję za ciepło i uwagę, które zostały skierowane na mnie.

Dobrze, że są ludzie, którzy potrafią słuchać i pomóc w trudnej sytuacji! Drodzy przyjaciele, z całego serca dziękuję za wasze oddanie, obdarzenie i życzliwość!Ciepło waszych słów i uścisków potrafi zdziałać cuda. Wy wszyscy zostawcie niezatarty ślad w moim sercu! Dziękuję za twoją hojność i umiejętność radowania się z triumfów i osiągnięć twoich towarzyszy!

Serdecznie dziękuję za wysokiej jakości, szybką i rzetelną realizację złożonej pracy, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów oraz dużą odpowiedzialność wykazaną podczas realizacji. Dziękujemy za bogate doświadczenie i wysoką wiedzę zawodową, którą wykorzystałeś, aby osiągnąć pomyślne wyniki i wysoką efektywność.

Mój drogi człowieku, dziękuję, że jesteś sobą. Każdego dnia dziękuję losowi za każde nasze spotkanie, za możliwość bycia blisko i cieszenia się komunikacją z Wami. Na świecie jest tak niewielu prawdziwych, szczerych, sympatycznych i życzliwych ludzi, którzy wchodzą do twojego życia z otwartym sercem. Jestem niesamowicie szczęśliwy, że jestem po twojej stronie. Mam nadzieję, że potrwa to przez wiele lat.

Dziękuję ci, mój drogi przyjacielu, za sumienną niezawodność, kiedy naprawdę potrzebowałem twojej pomocy. Jesteś bardzo wrażliwą i życzliwą osobą, którą cenię za bycie w moim życiu. Pomogłeś mi, gdy inni odwrócili się, uznając moje problemy za puste. Dziękuję przyjacielu, mam nadzieję, że mogę ci pomóc, gdy naprawdę tego potrzebujesz.

Mój przyjacielu, czas bardzo Ci podziękować. Dziękuję Ci za to, że jesteś tutaj. Za gotowość do słuchania i wsparcia w każdej sytuacji. Za radość komunikacji, którą mi dajesz. Za wiarę we wszystkie moje, nawet bardzo wątpliwe przedsięwzięcia. Za umiejętność elokwentnego milczenia i mówienia nawet brzydkiej prawdy. To wielkie szczęście być z tak akceptującą i wyrozumiałą osobą.