Wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 4 lat chłopiec, dziewczynka

Moja droga księżniczko, gratuluję ci urodzin i życzę, abyś zawsze była najlepsza i najpiękniejsza. Niech twoi rodzice nigdy się nie zawiodą i niech spełnią się wszystkie twoje marzenia. Niech słońce świeci radośnie i jasno w życiu.

Nasza droga piękność! Jesteś jak delikatny kwiat. Pragniemy, abyś każdego dnia rosła i stawała się słodsza i piękniejsza, zamieniając się w piękną różę. Niech twoje życie będzie jak dobra bajka. Niech twoje stroje są najpiękniejsze, smakołyki najsmaczniejsze, zabawy najciekawsze, studia wydają się łatwe, przyjaciele najlepsi. Stań się szczupły, przyjemny, zdrowy, mądry i odnoszący sukcesy. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Cudowne dziecko, kochane dziecko, wszystkiego najlepszego z okazji 4 urodzin. Życzę Ci, słoneczko, abyś żył ze szczerą radością i miłym uśmiechem, z wesołą piosenką i wesołymi tańcami, z dobrymi przyjaciółmi i opieką rodzicielską, z ekscytującymi grami i wielkim szczęściem na drodze życia.

Drogi IMIĘ, masz dzisiaj pełny… rok życia. Stałeś się wyższy, mądrzejszy i poważniejszy. Już pokazujesz cechy prawdziwego mężczyzny: wytrwałość, wytrzymałość i pewność siebie. Nie mam wątpliwości, że wyrośniesz na celową i odnoszącą sukcesy osobę. Ale kiedy jesteś jeszcze nastolatkiem, ciesz się dzieciństwem, spotykaj przyjaciół i dziewczyny, ogólnie tańcz, gdy jesteś młody i nie spiesz się, aby stać się dorosłym. Wszystkiego najlepszego.

Oczy lalki, różowe policzki, anielskie usta! Jesteś taka piękna, słodka i delikatna. Twój dźwięczny głos wypełnia ściany tego domu i daje chwile radości i pełni życia! Bądź wrażliwą, reagującą i posłuszną dziewczyną! Zdrowie i miłość! Wszystkiego najlepszego!

Najlepsze święta to Nowy Rok i Urodziny. Ale Nowy Rok to święto dla wszystkich, a urodziny to święto osobiste, kiedy otrzymujesz wszystkie prezenty i uwagę. Wiem, że nie mogłaś się doczekać tego dnia. Dziś znajdziesz wiele niespodzianek, słodyczy i zabawy. Spędź ten dzień tak, aby na długo pozostał w pamięci i nie zapomnij o swoich przyjaciołach – koniecznie podziel się z nimi smakołykami, prezentami i radością. To twoje wakacje, ale wszyscy będą się dobrze bawić. Życzę Ci, aby wszystkie Twoje dziecięce marzenia i pragnienia jak najszybciej stały się rzeczywistością. Niech nauka będzie dla ciebie łatwa, a życie będzie jak gra, interesująca i pouczająca. Wszystkiego najlepszego!

Moje słońce, życzę Wam wesołych wakacji, jasnych wrażeń, pysznych słodyczy. Niech twoje urodziny będą niezapomniane. W końcu tak długo na niego czekałeś. Cóż, zacznijmy od prezentacji prezentów.Uwaga NIESPODZIANKA!