Wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 4 lat chłopiec, dziewczynka

Wszystkiego najlepszego mój drogi synu. Nie masz pojęcia ile dla mnie znaczysz! Jestem gotowa na wszystko, aby Twoje życie było jasne i interesujące! Chcę, aby wszystko, wszystkie Twoje marzenia się spełniły, aby inspiracja na start, codziennie przychodziła do Ciebie coś nowego i ciekawego! Jesteś w moim życiu jedyną radością i wsparciem! Więc wszystkiego najlepszego synu. Bądź szczęśliwy!

Synu, kochanie, wszystkiego najlepszego! Od pierwszej minuty, od narodzin do dnia dzisiejszego, nie ma na świecie osoby bliższej i bliższej mi. A dzisiaj z całego serca życzę Ci wszystkiego najlepszego, czego możesz życzyć w tak cudowny dzień – zdrowia, radości, niestrudzonej pracowitości we wszystkich sprawach, ciepła relacji i przyjemności!

Nasze drogie Słoneczko, Twoja mama i tata życzą Ci wszystkiego najlepszego! Dorastasz tak szybko, stajesz się dorosły i sprawiasz, że jesteśmy szczęśliwi! Tyle ciekawych rzeczy przed Tobą, cały świat na Ciebie czeka! Ciesz się każdym nowym dniem, spotykaj ludzi z uśmiechem i bądź szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego! A w te święta życzymy więcej jasnych, jasnych dni, powodzenia, inspiracji, prawdziwej przyjaźni.Niech zawsze będzie uśmiech na twojej twarzy, a twoje oczy błyszczą szczęściem. Niech Twoje życie wypełni się zabawnymi i interesującymi przygodami.

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Masz już 4 lata, bawisz się, uszczęśliwiasz całą rodzinę, wraz z bohaterami kreskówek i bajek przemierzasz kraje zabawy. Życzę Ci dorastania jako zdrowe i dociekliwe dziecko, pogodna i szczęśliwa osoba. Niech twoi rodzice nie besztają cię za drobne figle, niech każdy dzień będzie słodki, pogodny i cudowny, jak tort urodzinowy!

Nasza droga! Wszystkiego najlepszego! Życzymy, aby zawsze otaczali Cię tylko wspaniali ludzie, od których możesz się czegoś nauczyć, czegoś się nauczyć. Aby uśmiech nie zniknął z Twojej twarzy i aby nic Cię nie zasmuciło. Wesołych Świąt!

Króliku, gratuluję ci urodzin. Nadal jesteś dzieckiem, ale już marzysz o tym, kim się staniesz, gdy dorośniesz. Każdy chłopiec w dzieciństwie marzy o zostaniu astronautą, pilotem lub kierowcą wyścigowym, ale z wiekiem albo pragnie się zmienić, albo brakuje cierpliwości. Życzę, abyś nie zmieniał swojego marzenia i został nie tylko astronautą, ale najlepszym astronautą. A do tego trzeba uprawiać sport, dobrze się uczyć w szkole i nigdy nie tracić serca, jeśli coś nie wyjdzie. Ale astronauci również uwielbiają wakacje, więc dziś powinieneś bawić się z przyjaciółmi na chwałę. Wszystkiego najlepszego, przyszły zdobywco Wszechświata!