Wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 4 lat chłopiec, dziewczynka

Wszystkiego najlepszego dla najpiękniejszej, najmądrzejszej, najmądrzejszej i zalotnej dziewczynie. Masz dzisiaj cztery lata, co oznacza, że ​​zostało sporo do pierwszej rocznicy. Życzymy, abyś dorastał, nie znając chorób, aby każdego dnia dawać rodzicom swój piękny uśmiech i cieszyć się każdym nowym dniem.

Chciałbym życzyć Ci wielu świąt i prezentów w Twoim życiu. Niech będzie więcej powodów do uśmiechu i dobrego samopoczucia. Niech pozytywne, powodzenia i serdeczne towarzystwo przyjaciół towarzyszyły Ci przez całe życie.

Wszystkiego najlepszego, króliczku. Masz 4 lata – a to wiek błyskotliwych talentów, ciekawości, zabawy i cudów. Życzę, aby wszystkie Twoje pragnienia, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, spełniły się, abyś każdego dnia mógł żyć szczęśliwie i zdrowo!

Wszystkiego najlepszego, miły chłopcze! Życzę Ci być zdrowym i silnym i dorastać jako prawdziwy mężczyzna. Uprawiaj sport, chroń dziewczęta i rodziców. Jeśli chcesz się dobrze bawić – baw się dobrze, nigdy nie bądź leniwy, czytaj dobre książki, a teraz – przyjmuj prezenty.

Seryozha, gratuluję ci w dniu dżemu. Życzę, abyś stał się silny jak Superman, zwinny jak Spider-Man i odważny jak Batman. Niech te cechy będą używane przez was tylko do ochrony prawdy i sprawiedliwości. Wesołych świąt, mój bohaterze

Wszystkiego najlepszego, bystry i mały mężczyzna, słodka i piękna dziewczyna. Niech Twoje szczęście będzie słoneczne łagodnymi promieniami uśmiechu, bajeczne, abyś każdego dnia radośnie spotykał cuda i niesamowicie czuły.

Życzenie, abyś zawsze był sobą, jest w porządku dla tak mądrej i miłej dziewczyny jak ty. Nadal zadowalaj także swoich bliskich.

Wszystkiego najlepszego dla naszego uroczego i cudownego kwiatka. Patrzysz na siebie i chcesz skakać, ty, kochanie, jesteś fontanną energii, która rozpryskuje się w różnych kierunkach. Zdrowie dla Ciebie i ciągła zabawa.

Jesteś moim ulubionym chłopcem! Ja i tylko ja! Rośniesz, ale chęć przytulania się mocno i delikatnych pocałunków każdego dnia jest coraz silniejsza! Niech każdy dzień przynosi szczęście, życie – zabawę, szczęście i pomyślność, a los – dobrzy ludzie i szczęście!

Chcę dziś życzyć moim ukochanym bliźniakom wszystkiego najlepszego. Niech te cudowne wakacje przyniosą Wam wiele niezapomnianych komplementów, szczerych gratulacji, wyjątkowych prezentów, niesamowitych emocji i radosnych uśmiechów. Życzę ci najlepszego zdrowia i wszelkich ziemskich błogosławieństw.