Wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 4 lat chłopiec, dziewczynka

Wszystkiego najlepszego dla uroczej dziewczynki! Życzymy wesołego nastroju, uśmiechów, radości i wielu niespodziewanych niesamowitych niespodzianek. Dobrzy przyjaciele, posłuszni rodzice, ciekawe wydarzenia, doskonałe zdrowie i zabawne historie.Zawsze bądź wesoły, aktywny i piękny!

Miła i piękna dziewczyna, po cichu podkradła się do twojego domu w twoje urodziny. Jest tak piękny, że nie może długo milczeć, więc wybucha naszymi głośnymi gratulacjami. Drogi, bądź zdrowy, ucz się dobrze i łatwo w szkole, miej prawdziwych przyjaciół i nigdy nie trać serca.

Mój drogi chłopcze. Prawdopodobnie nie ma większego szczęścia dla rodziców niż duma z syna. W twoje urodziny muszę ci wyznać, że czasami chwalę się tobą moim przyjaciołom i znajomym. Ale jest z czego być dumnym! Dobrze się uczysz, masz wiele talentów, jesteś wszędzie w centrum uwagi, a przy okazji nie obraża cię uwaga dziewcząt. Przechwalanie się oczywiście nie jest piękne, ale nie mogę się powstrzymać. Może po prostu chcę podzielić się z ludźmi radością i dumą z mojego syna, która mnie po prostu przytłacza. Szczęście dla ciebie synu i sukces w życiu.

Niech radość, szczęście i szczęście będą Twoimi wiernymi towarzyszami. Niech miłość zawsze cię otacza. Obyś tylko marzył o dobrych opowieściach.

Jesteś naszym szczęściem i naszym rodem. Zawsze będziesz szczęśliwym dzieckiem i bardzo Cię kochamy. Wszystkiego najlepszego dla ciebie kochanie. Obyś zawsze miał najpiękniejsze i najciekawsze sny, które potem stają się rzeczywistością. Bardzo Cię kochamy!

Gratulujemy rodzicom najwspanialszego i najweselszego dziecka z okazji 4 rocznicy ich ukochanego dziecka. Życzę w Twoim domu pokoju, zrozumienia, pomyślności i miłości. Niech twoje szczęście rośnie jako osoba życzliwa i pogodna, niech na drodze okruchów będzie wiele zwycięstw i sukcesów. Życzę jasnej radości i jasnych świąt życia.

Dzisiaj jest Twój dzień, masz już 4 lata.W tym najważniejszym dniu, dokładnie 4 lata temu, narodził się nasz najmniejszy i najpiękniejszy kwiatek, sens naszego życia. Nasze kochane dziecko, z całego serca życzymy, abyś zawsze była piękna, delikatna, uprzejma i życzliwa. Przed tobą droga, której imię to życie, życzę sobie, abyś przeszedł przez nią bez nadziewania stożków i nie tracił po drodze swojego entuzjazmu, bo jeśli czujesz trudności, to idziesz w dobrym kierunku, bo nigdy nie dostajesz niczego łatwo, pamiętaj o tym i akceptuj wszystkie wysiłki, aby przezwyciężyć kłopoty. Kocham cię szaleńczo, jesteś najlepszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem w moim życiu.