Wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 4 lat chłopiec, dziewczynka

Gratulacje, kochanie, w czwartym roku życia. Życzę jasnej radości życia, żywych wspomnień psotnego dzieciństwa, radosnych chwil i dobrych cudów. Niech każdego dnia otwiera dla Ciebie coś nowego i interesującego, niech Twoi rodzice bardzo Cię kochają i zawsze dają Ci bezchmurne niebo szczęścia.

Najcieplejsze gratulacje z okazji urodzin 4-letniego dziecka, chłopca, dziewczynki

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, 4 lata, z głębi serca

Gratuluję uroczemu i czarującemu dziecku jego 4 urodzin. Życzę radości, zabawy i harcowania zimą z szybkich zjeżdżalni, wodowania łódkami po wiosennych potokach i zbierania pięknych bukiety pierwszych kwiatów, ciesz się słońcem i jasnymi letnimi dniami, szeleszcz nogami wśród jesiennych liści i czekaj ponownie na Świętego Mikołaja w sylwestra.

Wszystkiego najlepszego dla pięknego dziecka! To 4 lata radości, odkryć, emocji i szczęścia! Bądź najlepszy, zdrowy, silny i mobilny. Interesuj się wszystkim i wszędzie, bądź posłuszny rodzicom i uśmiechaj się każdego dnia!

Niech gorące słońce świeci na spokojnym niebie nad twoją głową, obdarzając cię swoją pieszczotą, dobrocią i radością. Życzę ci chłopcze, żebyś nigdy nie przestał się uśmiechać i wierzyć w dobre bajki. W twoje urodziny życzę, aby wszystkie twoje wspaniałe marzenia i słodkie sny z pewnością się spełniły. Wesołych świąt, kochanie!

Synu, dziś są dla mnie nie tylko twoje urodziny.Dzisiaj jest kolejna data od momentu, w którym moje życie zmieniło się nieodwołalnie. Od momentu narodzin wszystkie moje myśli, aspiracje i aspiracje związane były tylko z Tobą. Na początku cieszyłem się z Twoich pierwszych kroków, Twoich pierwszych słów, potem Twoich pierwszych osiągnięć i sukcesów. A dzisiaj jestem absolutnie szczęśliwa, że ​​Bóg dał mi tak wspaniałego syna. Dorośniesz, dojrzejesz i pewnego dnia wylecisz z rodzinnego gniazda. Ale proszę, nigdy o mnie nie zapominaj. W myślach zawsze będę z tobą. Bardzo cię kocham, mój urodzinowy chłopcze.

Gratulujemy naszemu kochanemu (imię) pierwszej rocznicy jego życia! Przede wszystkim spieszymy życzyć zdrowia, bo dla rodziców jest ono zawsze na pierwszym miejscu. I niech dobry czarodziej spełni wszystkie życzenia naszego małego skarbu!

Kochanie, nie jesteś już taki mały, jesteś twardy. Widać, że Twoja mama dobrze Cię karmi i dba o Twoje zdrowie. Tata zarabia na zakup nowych zabawek i książek. IMIĘ, pragnę ci życzyć, abyś zawsze kochała i doceniała swoich rodziców teraz i kiedy dorośniesz. Posłuchaj swojej mamy i taty, chcą dla ciebie tylko tego, co najlepsze. Zobacz, jaką szykowną imprezę zorganizowali dla Ciebie dzisiaj! Wszystkiego najlepszego!