Wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 4 lat chłopiec, dziewczynka

Wszystkiego najlepszego! Dziś nie jesteś takim dzieckiem jak wczoraj, bo dziś kończysz lata.To bardzo piękny i ważny wiek, niech ten rok przyniesie Ci wiele radości, nowych i ciekawych rzeczy i oczywiście zabawnych gier. Wesołych świąt.

Wyjrzyj przez okno, leci tam helikopter, w nim czarodziej, który przyniesie Ci prawdziwe cuda na urodziny. Spójrz, wielokolorowe balony lecą w górę. Niech Twoje sukcesy będą równie jasne i nieoczekiwane. Idziesz i nie zauważasz, ale oni sami się pojawiają. Życzę Ci najjaśniejszego dzieciństwa i wielkiego szczęścia.

Nasz kochany i miły chłopcze, gratuluję Ci urodzin i życzę, aby wszystkie Twoje psikusy były piękne i cudowne, aby Twoje czyny podobały się Tobie i Twojej rodzinie. Życzę Ci łatwego zdobywania wiedzy, a także łatwego dzielenia się swoimi osiągnięciami z innymi. Powodzenia i wielkiego szczęścia.

Synu, dorosłeś, stałeś się dorosły i jesteśmy z Ciebie bardzo dumni, ponieważ jesteś kontynuacją naszej rodziny, a nasze cechy rodzinne są ucieleśnione w Tobie. A chcemy, aby Twoje życie było czyste, jasne, wolne od zła. Bądź szczęśliwy, szczęśliwy i niech sukces będzie Ci towarzyszył we wszystkim.

Masz dzisiaj cztery lata. Gratulacje, mój mały przyjacielu! Mimo swojego niewielkiego wieku świetnie radzisz sobie z obowiązkami domowymi, a czasem udaje ci się wygłupiać. Niech czarodziej przyniesie Ci dziś dużą torbę zdrowych słodyczy, zabawek i kreskówek edukacyjnych.