Wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 4 lat chłopiec, dziewczynka

Drogi chrześniaku! Cieszę się, że mam Ciebie, takiego pięknego i miłego chłopca.W twoje urodziny życzę ci znaleźć trzy szczęście: odnieść sukces w biznesie, znaleźć swoją księżniczkę i zbudować nowy świat, w którym będziesz prawdziwym królem! Jestem z Ciebie dumny i zawsze tam będę – pamiętaj o tym i wiedz!

Moja najważniejsza psotna, w twoje urodziny życzę Ci milionów zabawek, setek niezawodnych przyjaciół, ciągłej zabawy i radości. Niech każdy dzień zaczyna się od niespodzianki, kontynuuj granie, a każdej nocy podaruj bajeczny i interesujący sen.

Wszystkiego najlepszego drogi chrześniaku! Bądź zawsze wesoły i wesoły, silny i sprawiedliwy. Szanuj swoich rodziców, doceniaj przyjaźń i dbaj o swój honor. Pamiętaj, że jesteś twórcą swojego życia, jesteś kapitanem, jesteś liderem, więc śmiało idź naprzód w kierunku szczęścia, dobroci i dobrobytu. Bądź szczęśliwy!

To tak, jakbyś żył na niesamowitej planecie ze swoją niesamowitą rodziną. Każdy cię kocha, troszczy się i próbuje zaskoczyć niespodziewanymi niespodziankami. Gratulujemy Ci kochanie i życzymy, abyś zawsze to wszystko pamiętał, doceniał, a później stał się prawdziwym odważnym mężczyzną.

Życzę Ci, moja droga, najwspanialszego promienia słońca na świecie, abyś nie przestał wierzyć w cuda, magię i magię. W twoje urodziny życzę ci, abyś psotny chłopczyk mógł znów się uśmiechać i cieszyć się życiem, marzyć i obdarzać uśmiechem wszystkich wokół. Życzę, aby w ten piękny dzień świat kręcił się wokół Ciebie!

Słodka i cudowna księżniczka!! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Bądź zawsze piękna jak Kopciuszek, słodka i miła jak Królewna Śnieżka, dociekliwa i wesoła jak Roszpunka! Niech w twoim życiu będzie wiele wspaniałych chwil. Aby marzenia spełniły się za pomocą magii!

Mała księżniczka! Jesteś dziś o rok starszy! Życzymy, abyś dorastał miły i sympatyczny, piękny i inteligentny, delikatny i wesoły! Niech Twoje oczy lśnią szczęściem, uśmiech nie opuszcza Twojej dziecięcej twarzy!

Chcę z całego serca życzyć pięknemu chłopcu wszystkiego najlepszego. Niech to magiczne święto przyniesie Wam wiele niezapomnianych emocji, pozytywnych wrażeń, wspaniałego nastroju, fantastycznych prezentów i radosnego uśmiechu od ucha do ucha. Więcej optymizmu, pozytywności i energii dla Ciebie.

Mój drogi chłopcze. Dzieciństwo to najwspanialszy czas, a urodziny to najwspanialsze święto dzieciństwa. Nie spiesz się, aby dorosnąć, cieszyć się grami, rozmawiać z przyjaciółmi i wakacjami dla dzieci. A my postaramy się, abyś w przyszłości wspominał swoje dzieciństwo ze szczęśliwym uśmiechem na twarzy.Wszystkiego najlepszego!