Gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki

Gratulujemy narodzin Twojego ukochanego syna, prawdziwego bohatera i dziedzica. Życzę chłopcu, aby wyrósł na psotnego i dociekliwego chłopca, aby miał wspaniałe i szczęśliwe dzieciństwo, pogodną i zabawną młodość. Życzę mojemu synowi dobrego zdrowia i pewnych kroków w życiu, Waszej rodzinie życzę powodzenia i codziennej obowiązkowej radości.

Niech mała dziewczynka ma przed sobą jasny i radosny świat, w którym będzie żyć wygodnie.Niech delikatne dłonie mamy i mocne ramię taty zawsze pomagają uporać się z drobnymi kłopotami, wspierać i ogrzać.

Moi drodzy, szczęście przychodzi z trudnością, dobre samopoczucie przychodzi z determinacją, kontynuacja przychodzi z dziećmi. Niech wasze wspólne życie będzie tym wszystkim, a także drżącym sercem ukochanego mężczyzny, ciepłym spojrzeniem noworodka, wsparciem rodziców!

Piękne gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki w prozie

Uczciwy
gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki w prozie

Drodzy rodzice, gratulujemy Wam pojawienia się nowego przedstawiciela rodziny, spadkobiercy, syna! osiągnięć na drodze życia i wszystkiego najlepszego.

Gratulujemy najbardziej bajecznego, magicznego, cudownego dnia w życiu każdego człowieka – narodzin dziecka! Niech twój syn będzie zdrowy i szczęśliwy, stanie się przyjacielem taty i wsparciem dla mamy. Niech każda chwila będzie przeżywana w szczęściu i radości.

Moja córko, drodzy rodzice! Wniesie do Twojego domu nie tylko nowe zmartwienia, ale także radości. Niech rośnie piękna, zdrowa, mądra i szczęśliwa, zainspiruje Cię w młodości, zadowoli Cię w dojrzałych latach, a na starość stanie się niezawodnym wsparciem. Bardzo się cieszymy!

Kochanie (imię rodziców), Zostaliście rodzicami po raz drugi, to takie cudowne. Masz już więcej doświadczenia, umiejętności i zdolności, więc jestem pewien, że teraz będzie ci znacznie łatwiej i łatwiej. Życzę twojej silnej i przyjaznej rodzinie wielkiego szczęścia, wielu błogosławieństw, zdrowia dla ciebie i twoich dzieci!

Gratulujemy tak cennego prezentu – narodzin syna. Dzieci to kwiaty życia, więc niech Twój kwiatek wyrośnie na zdrowego, szczęśliwego i mądrego chłopca. Życzę mu, aby był szczęśliwym człowiekiem, który postawi sobie wielkie cele i niesamowite marzenia. Dorośnij, żyj i ciesz się każdą chwilą razem, ponieważ dzieci dorastają tak szybko) Wesołych Świąt!

Gratulujemy najjaśniejszego dnia w Twoim życiu – narodzin anioła! Niech jego droga będzie łatwa, niech los przyniesie mu wyjątkowo przyjemne prezenty! Najlepsze zdrowie dla dziecka, pyszne mleko, bezbolesny brzuszek, dobre noce i uśmiechnięte poranki!