Gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki

Moje ukochane! Gratuluję wam obu narodzin (imię)! Niech dorośnie tak uroczo, słodko i życzliwie jak jej matka, a od taty przyjmuj radosne i otwarte usposobienie.

Dzisiaj w Twoim życiu wydarzył się znaczący i szczęśliwy cud – narodziny dziecka. Co może być piękniejszego niż to wydarzenie? Pozwól dziecku rosnąć i odkrywać świat, ciesz się jego sukcesami, pierwszymi krokami i cudownym bełkotem. Życzę Ci cierpliwości, dobrych nocy, siły i uwagi. I niech szczęście i miłość zapanują w Twoim błogosławionym domu!

W urodziny mojej córki pragnę życzyć Ci gradu radości, góry pozytywnych emocji i wodospadu życzeń! Niech jej małe serce zawsze bije w rytm twojego! Niech dziewczyna będzie szczęśliwa i nigdy nie zazna smutku!

Dzisiaj jest po prostu wspaniały dzień. Nie, naszemu zespołowi nie udało się zostać mistrzami, a dziś w sklepach nie ma 100% zniżki. Dzisiejsze wydarzenie jest o wiele bardziej fajne i znaczące, co przyćmiewa po prostu wszystko. Zostałeś rodzicami pięknego syna. A narodziny dziecka są nieporównywalne z niczym. Na świecie była jeszcze jedna osoba, a na niebie świeciła kolejna gwiazda. Cóż, wy, rodzice, w końcu znaleźliście sens życia. Twój syn jest owocem twojej miłości. To twoja przyszła duma. To jest powód twoich nieprzespanych nocy. Ale przede wszystkim to największe szczęście dla całej Twojej licznej rodziny. Zmienił się nie tylko twój status, teraz jesteś mamą i tatą, ale także status twoich rodziców. W końcu teraz jest ktoś, kto nazywa ich dziadkami. Życzymy Ci, aby Twój syn był Twoim niezawodnym wsparciem. Teraz na twoje barki spadła nowa odpowiedzialność – musisz wychować godną osobę. Ale w procesie edukacji nie zapomnij dać dziecku miłości.

Gratulujemy córce! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej rodziny! Niech czekają na Ciebie tylko najpiękniejsze dni! Niech Twoja córka zawsze pozostanie zdrowa, wesoła i wesoła, a jej sukcesy zawsze będą Cię cieszyły!

Gratulujemy noworodkowi! Życzymy Ci dzisiaj wszystkiego najlepszego, zaopiekuj się swoją księżniczką, pokaż jej tylko radosne strony życia i nigdy nie pozwól jej być smutna!

Gratulujemy narodzin pięknego i cudownego chłopca. Niech syn dorasta z opieką matki i dumą ojca, niech twoje dziecko będzie silne i zdrowe, niech Pan chroni twoją rodzinę, abyś mógł wychować prawdziwego mężczyznę i odważnego męża w swoim synu!

Kiedy w rodzinie pojawia się dziecko, dom wydaje się ożywać i wszystko wokół ożywa. W końcu dzisiaj zdarzył się cud, masz teraz syna. Przyszły bohater. Wsparcie mamy, duma taty! Życzymy Wam, rodzicom, abyście nabrali sił i wychowali syna, aby zmieniał nasz świat. Aby wszyscy, którzy rozpoznają twojego syna, podziwiali go. I podziękowałem za jego wychowanie! Niech Anioł chroni Twoje dziecko od dziś i przez całe życie! Gratulacje!