Gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki

Wspaniale, że masz teraz syna. Ochraniacz dla mamy, pomocnik dla taty, radość dla całej rodziny. Niech wyrośnie na prawdziwego mężczyznę. I niech jego ogród stanie się zielony za wiele lat, a głośny śmiech jego syna zabrzmi w jego własnym domu!

Gratulujemy nowych zmartwień i zobowiązań. Twój świat zmienił się dzisiaj i nadszedł czas, abyś dowiedział się, co oznacza prawdziwe proste ludzkie szczęście. Wraz z narodzinami dziecka, długo oczekiwanego syna, spieszymy z gratulacjami i życzeniami. Przychylne losy, szczęśliwe dni, aw niedalekiej przyszłości spokojne i pogodne noce. Wraz z jego narodzinami szczęście wdarło się do twojego domu i rozświetliło wszystko wokół światłem. Niech twój syn będzie twoim słońcem, talizmanem i zachętą do życia. Żyj w miłości, harmonii i dobrobycie. Abyś miał na wszystko i zawsze. Nie odmawiaj sobie i dziecku niczego, niech jego życie wypełni się bajką. Niech jego narodziny będą największym powodem do radości, zapamiętaj to uczucie i pielęgnuj je na długie lata w swoich wspomnieniach, doceniaj każdą chwilę i daj mu jak najwięcej ciepła i czułości.

Gratulacje dla twojego syna! Niech ten mały promień Twojej miłości stanie się prawdziwym słońcem. Niech świat Twojej rodziny wypełni się ciepłem i światłem swoim wyglądem. Życzymy, aby był jasny we wszystkim i cieszył się zdrowiem, sukcesami i osiągnięciami!

Co za niezwykły dzień dzisiaj – zostałeś rodzicami wspaniałego syna! Gratulacje drodzy mamo i tato! Niech maluch będzie wesoły i silny, śpi słodko i je z apetytem, ​​częściej się uśmiecha i szybciej rośnie. Cierpliwość dla ciebie, miłość, sukces w wychowaniu prawdziwego mężczyzny!

Urodziła się twoja córeczka, gratulacje! Jeszcze wczoraj tylko marzyłeś o takiej ukochanej i przez wszystkie dziewięć miesięcy z niepokojem czekałeś na jej narodziny. Teraz ten cud wącha w łóżeczku i masz przed sobą długie i szczęśliwe życie, wypełnione radosnymi wydarzeniami i szczęśliwymi chwilami spędzonymi razem.

Szanuj i chwal swoją dorosłą rodzinę! Pozwól dziecku rosnąć duże, duże i co najważniejsze zdrowe!

Szczęśliwy chłopczyk! Teraz twoja rodzina ma naprawdę mały cud! A to oznacza, że ​​w przyszłości powstanie kolejny dom, założy się kolejny ogród, wychowa się kolejny człowiek! Życzymy Twojemu chłopcu sukcesów w opanowaniu tego świata! — Z narodzinami syna w prozie

Z całego serca gratuluję narodzin małego człowieczka i wielkiego cudu. Życzę rodzinie pomyślności i dobrego samopoczucia, a okruchom dobrego zdrowia, wielkiego szczęścia na drodze życia i powodzenia.