Gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki

Niech ten dzień – dzień, w którym narodził się kolejny aniołek – twoja córka, wszędzie śpiewają ptaki, świeci słońce, a ludzie uśmiechają się do siebie! Serdecznie gratulujemy Ci tego dnia i szczerze życzymy, aby dziecko wyrosło silne, zdrowe, mądre, piękne i miłe ku radości mamy i taty!

Niech promienie szczęścia zawsze jasno świecą w twoim życiu, oświetlając twoje serce i duszę nadzieją i miłością.

Gratulujemy nowo narodzonemu synkowi! Pragniemy, aby uśmiechał się jak lśniący księżyc; raduj się jak tęcza; zrelaksuj się jak gwiazda i błyszcz szczęściem jak słońce!

Gratulujemy narodzin syna o czystym sercu i duszy. Rodzicom życzymy, aby szczęście było niezmiernie wielkie, zaopiekuj się dzieckiem i pozwól mu szybko rosnąć na Twoich oczach. Niech nowy etap w Twoim życiu nadejdzie dużo szczęścia i inspiracji. Zaopatrz się w kreatywne pomysły na dobry rozwój dziecka.Chociaż nie jest łatwo być dobrymi rodzicami, najważniejsze jest, aby spróbować. Poświęćcie sobie nawzajem więcej uwagi i czułości, pomóżcie i pozwólcie swojemu synowi poczuć tak ciepłą atmosferę. W końcu tylko będąc kochanym możesz dorosnąć jako osoba godna i życzliwa. Otwieraj nowy świat każdego dnia, a przed Tobą niech czeka na Ciebie tylko szczęście i więcej podziwu. Niech rodzina, w której dorasta twój syn, oddycha pozytywną i jasną wiarą w jutro. Drodzy rodzice, poznajcie prawdziwe szczęście rodzinne, niech to cudowne uczucie was przytłoczy.

Gratulujemy dziecku! Pragnę wychować go na prawdziwego dżentelmena, aby mój syn dorósł zdrowy i silny, ku uciesze rodziców iw przyszłości cieszył się swoim sukcesem.

Nie ma większego szczęścia na świecie niż trzymanie syna w ramionach. Nowo narodzony syn, na którego czekałeś i którego chciałeś. Najbardziej pożądane i ukochane dziecko na świecie! Dziś gratulujemy Wam dołączenia do rodziny, drodzy rodzice. Życzymy, aby Twój syn nie znał kłopotów, żalu, problemów. Aby tylko zawsze rósł i sprawiał ci przyjemność! Obyś zawsze był z niego dumny! Niech twój syn urośnie nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. Niech ma wielką i głęboką duszę!

W domu pojawiła się mała dziewczynka, a my spieszymy się pogratulować rodzicom cennego nabytku! Od teraz radość tryska na krawędzi, od teraz – zmartwienia, kłopoty, nieprzespane noce rekompensuje dziecięcy głos, słodki zapach niemowlaka i ciepły słoneczny uśmiech.

Życzę twojemu synowi jasnego i pięknego życia.I życzę wam jako rodzicom, abyście pomyślnie rozpoczęli życie od zera. Czeka na Ciebie nowe, niezrównane doświadczenie, którego nie zabierzesz nigdzie poza rodziną. Życzę Ci, abyś był godny tego małego szczęścia, bo to radykalnie zmieni Twoje życie na lepsze. Niech w domu zapanuje wsparcie i harmonia, zrozumienie i wielka miłość. Wychowaj swojego syna jak swój kwiat, wzbogacaj go swoim ciepłem. Tylko w sprzyjających warunkach człowiek może dorastać szczęśliwy i zawsze dążyć do dobrego wyniku. Pokaż swojemu synowi, co oznacza życzliwość, lojalność i responsywność. Naucz go najlepszych cech, a będziesz mógł być z niego dumny. Pozwól mu dorosnąć jako silna i silna wola, nigdy wtedy, gdy nauczy się kłamstw i zdrady. Niech jego czas będzie spokojny, a jego los szczęśliwy.