Gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki

Wszystkiego najlepszego! Niech dorośnie jako silny, mądry i posłuszny chłopak. Niech stanie się prawdziwym mężczyzną i wsparciem dla rodziców.Radosny śmiech dzieci w Twoim domu i cierpliwość w podnoszeniu małego cudu!

Więc twoja rodzina czekała na ten moment – masz dziecko, chłopca. Ma zaledwie kilka dni, a już stał się powodem do dumy. Przyznaj, że masz już plany na jego przyszłość. Życzymy spełnienia wszystkich Twoich oczekiwań. Niech twój chłopiec będzie zdrowy, silny, mądry, silny i odważny. Czas minie, a on zamieni się w prawdziwego mężczyznę, stanie się Twoim solidnym wsparciem, przyczyną Twojej radości i dumy. Dziś, gdy dopiero przyzwyczajasz się do statusu młodych rodziców, zaopatrz się w cierpliwość, siłę i mądrość. Jednak wychowywanie dzieci nie jest łatwym procesem. Jesteśmy jednak pewni, że wszystko się u Ciebie ułoży i poradzisz sobie ze wszystkimi dwustu procentami. Gratulujemy drodzy rodzice tego wspaniałego wydarzenia! Wszystkiego najlepszego, bystry i miły!

Urodziła się twoja córeczka! Z radością gratulujemy zarówno tacie jak i mamie! Dla mamy – asystentki, dla taty – księżniczki, którą na pewno rozpieści, bo panowie mają szczególny dreszczyk emocji dla swoich córek. Niech twoja córka dorasta do twojej radości posłuszna, zdrowa, mądra, piękna. Niech anioł stróż ją chroni.

Życzymy Ci wielu sukcesów, dziś masz więcej niż jedną małą, ale bardzo ważną osobę. Serdecznie gratulujemy narodzin syna, jako rodzina staliście się teraz bardziej zjednoczeni i przyjaźni. Teraz pozwól, aby Twój nowy styl życia otworzył drzwi do nowych doświadczeń. Ucz się ze swoim dzieckiem naiwności i prawdy, patrz i ucz się jak dzieci postrzegają ten świat. W końcu z sercem i duszą, nie zepsutym smutkiem, wszystko wygląda zupełnie inaczej. Pokaż mu, czym jest wsparcie, wzajemność i ludzka lojalność. Niech syn wyrośnie na szlachetnego i uczciwego człowieka, a zawsze możesz być z niego dumny. Daj swojemu synowi godny przykład, ucz go kompetentnie i zainwestuj jak najwięcej swojej mądrości w jego wychowanie. Poczuj, czym jest prawdziwe szczęście, ponieważ teraz sens Twojego życia będzie zawarty w tym małym aniołku, który Cię odwiedził.

Dzielę się Twoją niekończącą się radością i życzę Ci wychowania zdrowego, szczęśliwego dziecka. Niech jej krucha egzystencja zawsze będzie pod waszą niezawodną, ​​niestrudzoną ochroną. Życzę Tobie i Twojej urodzie nigdy się nie rozstawać, zawsze mocno łączyć więzami pokrewieństwa. Niech dziecko wyrośnie na miłą, uczciwą osobę i kochającą córkę. Długie cudowne lata do jej życia i ochrony Wszechmogącego.