Gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki

Istnieje jeszcze jeden cud na tym świecie, tym cudem jest urodzona dla ciebie dziewczyna.Drodzy cudotwórcy, przyjmijcie nasze szczere gratulacje i życzenia! Bądź zdrowy, cierpliwy, wystarczająco bogaty, niech to małe szczęście stanie się największym szczęściem w twoim domu i przyniesie tylko radość, sukces i dobrobyt!

Gratulujemy dodania! Niech nowonarodzony syn stanie się słońcem, ogrzewając świat dobrocią i szczerością, a świat niech stanie się czystym, lazurowym niebem pełnym gwiezdnego szczęścia!

Gratulujemy młodej rodzinie noworodka! Niech twój chłopiec będzie przystojny, jak grecki bóg, bohatersko zdrowy, niech ptak szczęścia otworzy nad nim skrzydło i nigdy go nie opuści. Rodzice chcieliby docenić każdą chwilę spędzoną obok syna, mniej żalu i wielką cierpliwość!

Niech narodziny małego życia dadzą ci nowy i jasny etap. Życzymy, abyście stali się dobrymi rodzicami i bezgranicznie utopili się w tym szczęściu. Niech narodziny syna będą najwspanialszym i najbardziej niesamowitym świętem, niech rośnie w siłę i zdrowie ku twojej radości. Pragniemy, abyś zapamiętał ten moment narodzin maleńkiego cudu jako najwspanialszy dar od losu. Żyj w obfitości i nie znaj smutku. Niech obowiązki przynoszą tylko radość, a łzy niech tylko ze szczęścia. Zachowaj ten blask w swoich oczach przez wiele lat, aby Twój syn, dorastając, widział szczęśliwą rodzinę. Uczyń ten świat większym i milszym dla niego, wnieś więcej pozytywu i dobroci w jego życie. Niech syn, niczym złoty promień, również ułatwi ci życie.Teraz to on jest dla ciebie zachętą do ulepszania i uszlachetniania swojego domu i uczuć w nim. Życzymy pokoju i pomyślności Twojej rodzinie.

Gratulujemy rodzicom narodzin bezcennego skarbu, córek! Niech dorośnie jako piękny, mądry, szczęśliwy mały człowiek! Dobre zdrowie dziecka i mamy!

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Życzymy zdrowia maleństwu i mamie. Niech dziecko w tym życiu zawsze będzie otoczone tylko szczęściem i miłością, aby jej dźwięczny śmiech zawsze cię cieszył. Niech anioły zawsze chronią dziecko, a każdy krok w życiu będzie udany!

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Życzę jej i tobie zdrowia i szczęścia. Niech szczęście ci towarzyszy, aby śmiech dzieci zawsze rozlewał się po domu, a twoja dziewczyna dorastała silna, mądra, piękna. I niech Bóg ją zachowa.

Podziwiaj wszystkie małe rączki i stopy. Niech ta bryła sprawi, że twoje życie stanie się jaśniejsze i bardziej znaczące. Gratulujemy narodzin Twojego syna, aby szybciej rósł i rósł. W życiu, aby sukces otaczał i jasne perspektywy. Takie dziecko, a więc dusza przepełniona uczuciami, to znaczy pełnoprawna rodzina. Gratulujemy i życzymy, abyś wyrósł z syna prawdziwego i godnego człowieka w tak szczęśliwym środowisku i harmonii. Niech los uśmiechnie się do dziecka nie raz, a ponure chmury rozproszą się, a rodzicom życzy mniej bezsennych nocy i więcej radości każdego dnia. Dziś pogoda nie jest ważna, bo teraz ważne będzie, co dzieje się w Twojej rodzinie.Życzymy, abyś zawsze miał jasną i ciepłą atmosferę, bo tylko my sami tworzymy szczęście. Los i wychowanie twojego syna jest w twoich rękach, życzymy więcej mądrości i cierpliwości.