Gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki

Gratulujemy pojawienia się czułości matki i nadziei ojca z twoim synem! Niech dziecko otrzyma tyle dobroci i światła, ile teraz doświadczasz miłości!

Młodzi rodzice, przyjmijcie nasze szczere gratulacje z okazji narodzin Twojej małej księżniczki! Niech z czasem przemieni się w prawdziwą królową, niech jej droga życiowa będzie zawsze usiana kwiatami, niech dni przynoszą tylko radość, a ludziom tylko życzliwość i hojność!

Uczynienie stworzenia dziecka rzeczywistością ma duże znaczenie. Proszę los o łaskę mojego syna, a promienne dni, brak chorób będzie do tego dodatkiem. Każde marzenie się spełni, a Ty wykorzystasz w nim wszystkie swoje możliwości!

Szczerze gratuluję prawdziwego cudu: narodzin chłopca! Życzę, aby jego życie, niczym jasna kula – symbol radości, nadziei i miłości, wznosiło się z każdym nadchodzącym dniem coraz wyżej do siódmego cennego nieba szczęścia! W końcu życie dziecka będzie wypełnione troską, czułością i miłością, które prowadzą tylko do prawdziwego szczęścia!

Gratulujemy wspaniałego, błogosławionego dnia z dzieckiem w Twoim domu. Niech jej śmiech przesłoni wszelkie problemy, jej zdrowie będzie silne, a jej życie będzie bezchmurne. Niech Pan obdarzy ją cudownym losem, anioł stróż ochroni ją przed złem! Szczęście, radość, pozytywne dla Ciebie i małego słoneczka!

Dodatek do Twojego domu to długo wyczekiwany syn! Posiadanie dziecka to zarówno radość, jak i odpowiedzialność.Od teraz będziesz musiał żyć z noworodkiem w tym samym rytmie, słuchać jego pragnień. To ciężka praca i będziesz potrzebować cierpliwości! Życzę ci tego! Cóż, chłopiec powinien dorastać w dobrym zdrowiu i pozwolić mu odziedziczyć urok matki i charyzmę taty!

Najlepsze gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki, z całego serca

Gratulujemy narodzin dziecka, syna, córki

Z całego serca gratuluję narodzin wspaniałego synka. Niech dziecko dorośnie silne i silne, odważne i odważne, mądre i piękne, wesołe i miłe. Życzę szczęścia na jego drodze życiowej, dobrobytu i pokoju dla Twojej rodziny.

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Pragniemy, aby dziecko było lekkie, wesołe i jasne, jak promień słońca. I niech czarne chmury nigdy nie pojawią się na jego horyzoncie!

Pojawienie się syna w rodzinie jest zawsze dumą ojca i błogosławieństwem dla matki. A dzisiaj szczerze chcemy pogratulować twojej chwalebnej rodzinie uzupełnienia – narodzin słodkiego syna-anioła. Życzymy Twojemu chłopcu dobrego zdrowia, heroicznej siły, atletycznej sylwetki, miłej twarzy, postępowego umysłu, silnej woli, jasnego serca, dobrej duszy, złotego dzieciństwa i szczęśliwego losu!