Gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki

Niech Twój słodki aniołek będzie najszczęśliwszym dzieckiem na świecie, ponieważ dasz mu to, co najważniejsze – swoją miłość, uczucie i troskę! Niech twój syn ma wszystko, o czym marzy! Życzę Twojej rodzinie tylko dobra, zdrowia i spokoju!

Gratulujemy rodzinie z okazji narodzin córki! Niech dziewczyna da tylko radość i spełni najlepsze oczekiwania mamy i taty. Życzę Twojej córce talentów, sukcesów i genialnego szczęśliwego losu, pełnego miłości, szczęścia i cudownych chwil.

Gratulujemy dziecku! Teraz jesteś ojcem, to brzmi tak dumnie! Pragnę, aby dziecko wyrosło na mądre, posłuszne dziecko, aby podobało się rodzicom, nosiło w domu tylko piątki i szanowało starszych. Może Ci się wydawać, że te chwile są jeszcze daleko, ale chcę zdradzić pewien sekret – zanim zdążysz spojrzeć wstecz, jak dzieci dadzą Ci wnuki!

Gratulujemy nowego dziecka, które uczyniło cię tatą! Myślę, że masz w życiu ogromne szczęście – bo teraz masz cudowną księżniczkę, którą możesz bezpiecznie nosić w ramionach! To jest twoje szczęście, twoja córka, twoje dzieło! W życiu nie ma większego szczęścia!

Dziś rano aniołowie zstąpili z nieba i przynieśli ci najcenniejszy dar na tym świecie. Dzisiaj urodził się twój syn! Pozwól dziecku wyrosnąć na bohatera i stać się Twoim niezawodnym wsparciem i pomocą. Niech jego los będzie szczęśliwszy niż najszczęśliwsze przeznaczenie. I niech nigdy w jego życiu nie będzie zła, kłopotów i żalu. Gratulujemy narodzin Twojego syna!

Dziewięć miesięcy minęło jak jeden dzień i już można bezpiecznie pogratulować młodym rodzicom uzupełnienia, a światu – pojawienia się nowej urody. Niech wszystko się ułoży w życiu twojej księżniczki, zdrowie będzie silne, a los łatwy.

Ta mała kulka to twoja córka, która uczyniła twój związek pełnoprawną rodziną. Pozwól jej wyrosnąć na prawdziwą kobietę: czułą i surową, psotną i mądrą, i tak drogą bliskim.

Minęło dziewięć miesięcy, odkąd po raz pierwszy ekscytowałaś się urodzeniem dziecka. A dzisiaj, patrząc na swojego nowonarodzonego śpiącego syna, rozumiesz, że oto jest nieziemskie szczęście, o którym tak często pisze się w książkach i pokazuje w filmach! Życzę szczęśliwym rodzicom, byście zawsze byli dumni ze swojego syna i wychowywali go tak, jak wychowali was rodzice! Życzę, abyście nie znali z nim problemów, zawsze radujcie się z jego zwycięstw, najpierw małych: najpierw słowa, kroki, a potem wielkie: zwycięstwo w szkole, rywalizacja. Szczęśliwego noworodka dla ciebie!