Gratulujemy narodzin bliźniąt

Z całego serca gratuluję narodzin Twoich cudownych bliźniaków. Teraz rodzina stała się dwa razy jaśniejsza i szczęśliwsza, teraz masz w domu dwa małe okruchy i jednocześnie dwie wielkie radości. Życzę, aby dzieci dorastały zdrowe i aktywne, wesołe i szczęśliwe. I życzę moim rodzicom wielkiej siły, silnej miłości i wysokiego dobrobytu na wesołe dzieciństwo i dobre wychowanie ich bliźniaków.

Gratulujemy narodzin bliźniaków, narodzin dwóch radości życia jednocześnie. Życzę waszym dzieciom pokoju i szczęścia, dobra i miłości bliskich. Niech Twoja rodzina zawsze pozostanie silna i silna, niech codziennie dobry nastrój zawita do Twojego domu, niech cudowne bliźniaki przynoszą radość na placu i dają rodzicom tylko pozytywny ładunek energii.

Otrzymałeś najcenniejszy dar od Boga i teraz jesteś zobowiązany do zachowania, ochrony i wychowywania pięknych aniołów. Prawdziwe podwójne szczęście, niech nie będzie ostatnie! Niech dom wypełni się dziecięcym śmiechem i stukotem stóp, niech dzieci będą przyjazne, a ty zawsze tam będziesz. Niech Bóg błogosławi twoją szczęśliwą rodzinę!

Chcę Ci z całego serca pogratulować narodzin podwójnego szczęścia z pięknymi bliźniakami. Niech życie maluchów będzie szczęśliwe i piękne, a ich los życzliwy i wspierający. Życzę rodzinie pokoju i pomyślności, dobrego zdrowia i miłości, wysokiego dobrobytu i wielkiej radości.

Serdeczne gratulacje z okazji narodzin bliźniaków

Najcieplejszy
z głębi serca gratuluję narodzin bliźniaków

Piękne gratulacje z okazji narodzin bliźniaków

Gratulujemy narodzin bliźniąt do łez