Gratulujemy narodzin bliźniąt

Gratulujemy narodzin Twoich wspaniałych bliźniaków. Jedno dziecko to wielkie szczęście, a dwoje to prawdziwy szczęśliwy cud. I chcę życzyć mamie, aby szybko nabrała sił, tacie, aby zszedł na ziemię ze wspaniałej wiadomości, życzę, abyście stali się wyrozumiałymi i kochającymi rodzicami swoich posłusznych i utalentowanych dzieci. Wszystkiego najlepszego dla rodziny i dobrego zdrowia dla okruchów.

Wzruszające gratulacje z okazji narodzin bliźniaków w prozie

Gratulujemy narodzin bliźniąt własnymi słowami

Bocian postanowił zadowolić Cię podwójnym szczęściem, przynosząc prawdziwie królewskie bliźniaki.Życzymy dużej rodzinie dobrego zdrowia, niech dzieci dorastają przyjaźnie i nigdy nie chorują! Posłuchaj rodziców, proszę babcie! Piękne bliźniaki, słodkie łapki! Bądź mądry i piękny, a rodzice – dużo cierpliwości i siły!

Gratuluję narodzin cudownych bliźniaków iz głębi serca życzę powodzenia okruchom, szczęśliwego błysku w małych oczach, mocnych uścisków ukochanymi rączkami i wesołe dzieciństwo we dwoje. Niech każdy dzień będzie interesujący dla Twojej rodziny, aby cudowne dzieci na zawsze pozostały prawdziwą miłością i dumą swoich rodziców.

Narodziny bliźniąt to prawdziwy cud, który choć rzadko zdarza się na ziemi. Twoja przyjazna i silna rodzina miała szczęście zostać rodzicami dwójki uroczych maleńkich dzieci. I to, jak sądzę, nie jest przypadkowe. Moim zdaniem gdzieś u góry rozstrzyga się pytanie – kto powinien być rodzicami bliźniaków? I tylko te rodziny są zaszczycone takim podwójnym szczęściem, w którym panuje pokój, harmonia i miłość. Bardzo się cieszymy, że los przyznał Wam ten dumny i honorowy tytuł – „rodzice bliźniaków” i życzymy długo oczekiwanym maluchom dobrego zdrowia i szczęśliwej przyszłości.

Gratulujemy podwójnego szczęścia! Niech Twoje dzieci dorosną silne, zdrowe i spokojne. Życzę Wam wielkiego szczęścia i wielu pozytywnych emocji. Odpocznij na urlopie macierzyńskim i ciesz się doskonałym zdrowiem, aby być gotowym na realizację nowych planów i pomysłów.

W Twojej rodzinie zdarzyło się podwójne szczęście i jakże cieszę się, że mogę Ci tego pogratulować! Od teraz niech zdrowie, dobry nastrój zawsze będzie na szczycie! Życzę, abyś nie znał zmęczenia i kłopotów, wychowywał mądre dzieci dla radości i dumy!

Niektórzy nazywają dzieci radością, podczas gdy inni mówią, że dzieci są karą Bożą. Tak czy inaczej, to ciebie los obdarzył podwójnie. Poczujesz przeżycia i strach o swoje dzieci w podwójnej wielkości, ale z drugiej strony będziesz miał tyle samo pozytywnych chwil. A wszystko dlatego, że okazaliście się bardzo szczęśliwi, którzy zostali rodzicami aż dwójki uroczych maluszków! Gratulujemy narodzin bliźniaków i życzymy więcej finansów i siły na ich wychowanie!