Gratulujemy narodzin bliźniąt

Moje drogie dzieci, mimo waszych identycznych twarzy, identycznego śmiechu, wasze losy będą inne, ale jedno i drugie będzie ciekawe i niezapomniane. Kochajcie się i nigdy nie zdradzajcie. Niech każde twoje urodziny będą lepsze niż poprzednie. I niech każdy dzień będzie świętem. Wszystkiego najlepszego.

Dwie pary oczu patrzą na Ciebie, dwie pary rąk zaciśnięte w pięści, dwa serca biją dla Ciebie – to znaczy, że cud nawiedził dom. Bliźniaczki, a szczęście stało się milion razy większe, a miłość została pomnożona przez nieskończoność! Są tak podobne i tak różne, dwa anioły oświetlające twoje życie jasnym światłem. Niech ich życie będzie pełne niezachwianego zdrowia i bezgranicznej radości!

Otrzymałeś dar od Boga, dlatego zobowiązujesz się go zachować, chronić i kochać jak źrenicę oka. Gratuluję podwójnego szczęścia, niech się tylko mnoży. Życzymy, aby dzieci dorastały zdrowe, silne, mądre, utalentowane, urocze, miłe i wesołe. Niech Bóg zachowa całą twoją rodzinę.

Tak samo marzysz o dziecku, ale nigdy nie doszłaś do porozumienia, czy będziesz miała syna czy córkę. Widać, że dlatego Pan posłał Ci dzieci obu płci jednocześnie, zachwycając w ten sposób zarówno mamę, jak i tatę! Na początku będzie ci trudno, ale jak słodko będzie usłyszeć dwa dźwięczne głosy i poczuć uścisk dwóch par małych i wytrwałych dłoni.Niewielu ma szansę zostać rodzicami bliźniaków, a fakt, że masz tyle szczęścia, wiele znaczy! Los dał ci podwójny prezent, który zostanie z tobą na całe życie i da ci niesamowitą ilość radości i przyjemnych kłopotów!

Gratulujemy kwadratowej radości z narodzin pięknych bliźniaków. Życzę by okruchy aktywnie rosły i rozwijały się, by z zainteresowaniem i ciekawością poznawały ten świat, życzę by życie dzieciaków było wypełnione jasnymi kolorami, życzliwą opieką i szczęśliwymi chwilami. Błogosławieństwa dla Twojej rodziny i dobrobytu, wspaniały nastrój i rodzinny komfort w domu.

Gratulujemy Twojej rodzinie wspaniałego, uroczystego i niezwykłego wydarzenia – narodzin bliźniaków! Niech dzieci przyniosą Ci podwójną radość, dorosną zdrowe i silne. Życzymy im silnego anioła stróża i pomyślnego losu.

Z całego serca gratuluję Ci niesamowicie radosnego wydarzenia, podwójnego szczęścia i piękna życia, narodzin cudownych bliźniaczek. Życzę dziewczynkom zdrowia i dobrego samopoczucia, szczęśliwych losów i dobrych dróg życia. Niech w domu zawsze królują podwójne wakacje, wielkie szczęście i zabawa.