życzenia dobrej nocy

Moje czyste słońce, życzę dobrej i dobrej nocy. Przyjdę do Ciebie w Twoich snach, a one będą przepełnione czułością i miłością, którą czuję do Ciebie i do rzeczywistości. Niech każda gwiazda na niebie z drżeniem strzeże twoich marzeń. I niech księżyc szepcze ci słowa bezgranicznej miłości, którą do ciebie czuję.

Moja niesamowita, dobranoc, życzę ci. Twój dzień był bogaty, interesujący i ekscytujący. I jestem pewien, że nowy dzień nie będzie gorszy od poprzedniego. Ułóż poduszkę, zajmij ulubioną pozycję i przejdź do świata słodkich snów. Moja radość, skarbie, dobranoc, niech nic nie zakłóca twojego spokoju.

Słońce już dawno zniknęło za horyzontem i nadszedł czas, aby mój promień światła również poszedł spać. Wiem, że jesteś dzisiaj bardzo zmęczona, dlatego chcę Ci powiedzieć, żebyś jak najszybciej położyła się do łóżka i zapomniała o kłopotach. Po prostu idź spać i dobrze odpocznij. A rano, gdy otworzysz oczy, obudzi się słońce, na pewno ogrzeje Cię swoimi promieniami i doda niezbędnej siły na kolejny dzień, napełni energią i radością, abyś Ty również mógł dawać dobro inni ludzie. Wiesz, dzisiaj życzę Ci bajecznych snów. Oczywiste jest, że dla dorosłego mężczyzny jest to po prostu śmieszne, ale w głębi duszy musisz pozostać dzieckiem. Niech nasze marzenia będą naszym sekretem. Najpiękniejsze sny dla Ciebie, słodkie sny.Dobranoc kochanie!

Dobranoc moja księżniczko! Po ciężkim dniu w pracy wystarczy się wyspać i odpocząć. Polecam wziąć relaksującą kąpiel, owinąć się kocem, wygodnie położyć, zamknąć oczy, przypomnieć sobie najszczęśliwszy moment w swoim życiu, a potem marzyć o przyszłości, która teraz wydaje Ci się nierealna. Jestem pewna, że ​​po takich refleksjach sen będzie przyjemny, a poranek wyjątkowy! Słodkich snów moja królowo!

Tej mroźnej zimowej nocy chcę ogrzać mojego chłopca moją miłością! Obyś był ciepły jak nigdy dotąd, wygodny jak nigdzie indziej i spokojny w swojej duszy, jakbym tam był! Słodkich snów moja droga!

Teraz noc spadła na miasto jak cicha fala. Pochłonęła wszystkie odgłosy i szelest tego świata i pogrążyła ulice w śnie. Zasnąć i jesteś z tym miastem, moja ukochana. Zamknij oczy i wpadnij w błogość snów. Niech księżyc i gwiazdy strzegą Twojego snu i podziwiają Twoje piękno.

Położyłem się w łóżku, myśląc o Tobie, wspominając nasz dzień i rozumiem, że od tych myśli trzepoczą mi w brzuchu motyle. Bez ciebie ciężko zasnąć, ale to konieczne. Umiłowani, życzę, aby sny wam dzisiaj nie przeszkadzały. Dobranoc!