życzenia dobrej nocy

Dobranoc, kochany kotku! Zasypiaj szybko, niech jasny anioł chroni cię w każdej chwili. Zyskaj siłę i zdrowie, stań się jeszcze piękniejszy! Życzę miłych snów: takich, abyś pamiętając je w ciągu dnia, uśmiechał się i trzepotał ze szczęścia.

Moja droga dziewczyno, każdej nocy nie mogę się doczekać chwili, gdy pójdziesz spać, bo nie mogę przestać podziwiać Twojej urody. Moja dziewczyno, życzę Ci najmilszej i najspokojniejszej nocy, o której możesz tylko pomarzyć. Jutro będziesz miał ciężki dzień, więc zdecydowanie powinieneś się wyspać. A ja ochronię twój sen i ciebie samego, bo na pewno zdecydujesz się wyjść wieczorem jeść, a potem będziesz narzekać. Pragnę, aby Twój sen był spokojny, abyś cieszył się snami, które będą najpiękniejsze i najprzyjemniejsze. A teraz zamknij oczy i wymyśl coś przyjemnego, co pomoże ci od razu odwrócić głowę i spać spokojnie. Im szybciej zaśniesz, tym szybciej będę się cieszyć twoją piękną twarzą, moja księżniczko.Masz piękno, o którym inni tylko marzą.

Cały czas o tobie myślę, bardzo za tobą tęsknię, jesteś najjaśniejszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła. Jesteś najwspanialszą dziewczyną, zawsze będę chciała zasnąć i budzić się tylko z Tobą. Poczuj swoje ciepło przy mnie i wiedz, że jesteś moja. Wiedz, że jesteś najlepszy. Nie dam nikomu mojego złota. Dobranoc kochanie.

Niech poranek przyniesie radość, wiedząc, że noc się skończyła. To wspaniale, gdy budzisz się po koszmarze lub ciężkim śnie, patrzysz na jasne promienie świtu, które flirtują z twoimi zasłonami i cieszysz się, że to był „tylko sen” i że nigdy się nie spełni w rzeczywistości, bo taka fabuła jest po prostu nierealne w prawdziwym życiu. Ale o wiele trudniej jest obudzić się, gdy sen był słodki i piękny, ale to nie ma znaczenia. W końcu marzenia mogą rysować ci, którzy mają talent artysty. Dlatego wieczorem życzę, abyście o niczym nie myśleli, tylko spali spokojnie, wiedząc, że wszystko, co złe, rozpłynie się w promieniach porannego świtu, a dobro da siłę do nowych początków, inspiracji i twórczych osiągnięć. Dobranoc kochanie!

Wkrótce nadchodzi noc. Prawdopodobnie już idziesz do łóżka. I chcę cię znowu zobaczyć. Dotknij swojej dłoni, spójrz w swoje piękne oczy, dotknij ust moimi ustami. Chociaż kim jestem? Zawsze tego chcę. A jutro, kiedy znów cię zobaczę, chcę tego jeszcze bardziej. Śpij, moje słońce, dobranoc.

Szczere życzenia dobrej nocy

Z całego serca życzę dobrej nocy, dobrej nocy

Umiłowani, życzę Wam spokojnej i magicznej nocy! Niech gwiazdy zabiorą Was w odległe miejsca, gdzie jest tylko szczera radość, prawdziwa miłość, prawdziwa dobroć i wieczne szczęście.