życzenia dobrej nocy

Nie ma nic gorszego niż noc spędzona bez Ciebie, kochanie! Szaleńczo tęskniłem za tobą! Czekamy na spotkanie. A teraz idę spać, słodkich snów dla ciebie..

Jestem smutny i mokry bez ciebie i piszę do ciebie ze smutkiem. Chcę utopić się w twoich ramionach, oprzeć się o twoje ramię, poczuć zapach prawdziwego mężczyzny, który pochodzi od ciebie. Bardzo za tobą tęsknię, dobranoc!

Dobranoc kochanie! Na miasto zapadła noc, otulając domy i ulice ciemną zasłoną. Niech chroni i chroni Twój sen, daje ukojenie i spokój. Nabierz sił i spotkaj się rano z uśmiechem i radością. Słodkie sny!

Całe miasto zasnęło, a ty kochanie idź spać. Zasypiając wyobraź sobie, jak delikatnie głaszczę Twoją twarz i całuję w usta, przytulam i lekko przygryzam ucho!

Kto dziś czyta tę wiadomość, zobaczy we śnie tego, kto ją napisał ze szczerą miłością, czułością i ciepłem. Kochani, spójrz na gwiazdy za oknem, może będą w stanie przekazać ci, jak bardzo cię kocham! Niech dadzą ci wspaniałe sny przez całą noc!

Moja ukochana, zasypiaj słodko, wyobrażając sobie, że jesteś w bajecznej podróży. Nadeszła noc, a wraz z nią we śnie można spełnić wszystkie swoje marzenia. Zrelaksuj się po pracowitym dniu, daj się pogrążyć w słodkim śnie, nabierz sił, zrelaksuj się nie tylko ciałem, ale i umysłem. Niech marzysz o oceanie, gdzie ty i ja leżymy na plaży oglądając zachód słońca.

Moja droga, tak bardzo chcę zasnąć w Twoich ramionach, chcę usłyszeć Twój delikatny aksamitny głos, poczuć dotyk Twoich silnych dłoni. Tak bardzo pragnę cię spotkać w krainie bajecznych snów. Dobranoc, zasypiam myśląc tylko o tobie, kochanie.

Jesteś moim ulubionym mężczyzną. Jesteś moim tygrysem, jesteś moim kotkiem, jesteś moim Apollem! Najlepsi mężczyźni mają najlepsze sny w nocy. Dziś życzę Wam zobaczenia niezwykłego snu z moim udziałem. A może wtedy ożywimy go. Dobranoc!

Jak trudno jest mi być z dala od Ciebie! Śpij spokojnie i spokojnie i nie myśl o problemach. Pozwólcie zrobić zdjęcia malowniczym krajobrazom, a tam będę na Was czekać. Będziemy tylko we dwoje i nikt nie ośmieli się nam przeszkadzać do samego rana! Obsypę całe Twoje ciało pocałunkami i będziemy leżeć na piasku, słuchając szumu fal.

Niech księżyc delikatnie pieści Cię swoim światłem, a gwiazdy delikatnie szepczą kołysankę! Życzę ci, moja droga, spotkaj mnie we śnie i poczuj moją miłość przez zasłonę snu! Ochronię Twój sen przez całą noc, a rano dam Ci zmysłowego pocałunku i hojny uśmiech! Śpij moja droga! Niech nocny lot w królestwie Morfeusza da ci lekkość jutra!