życzenia dobrej nocy

Kochanie, kolejny dzień minął u twego boku. Zdałem sobie sprawę, że całe moje krótkie życie szukałem Ciebie! Tak wspaniale spędzić z tobą czas. Kiedy mnie przytulasz i całujesz, jestem dosłownie w siódmym niebie ze szczęścia. Nie widzę w tobie żadnych niedociągnięć, dla mnie jesteś najpiękniejszą osobą na świecie. To takie cudowne, że akceptujesz mnie taką, jaką jestem, ze wszystkimi moimi niedociągnięciami, zachciankami. Tak, doskonale rozumiem, że nie jestem idealna, ale ze względu na Ciebie staram się być lepszy. Jestem gotowa i zmienię się, daję Ci szczęście i radość. Chcę, żebyś wiedziała, jak bardzo cię kocham. Po prostu dziękuję za przybycie do mojego życia, proszę, nigdy mnie nie opuszczaj. Masz jutro pracę, więc musisz się dobrze wyspać. Nabierz sił, jutro znów będziemy razem. Kocham cię kochanie. Szaleńczo tęskniłem za tobą, kochanie.

Ukochani, noc zasiała już swoje gwiezdne nasiona, które zaraz wyrosną bajecznymi, sennymi kwiatami. Zamiast tego zamknij oczy i razem ze strumieniem snów udaj się na tę ukwieconą łąkę snów, aby się tam ze mną spotkać i wspólnie wdychać upojny aromat snu.

Moja droga księżniczko! Życzę Ci beztroskiej, spokojnej, aksamitnej, cichej, spokojnej, kolorowej, błogiej nocy! Niech magiczna, miła wróżka przyleci do ciebie we śnie i spełni wszystkie twoje pragnienia, ale tylko w rzeczywistości! Niech Wszechświat delikatnie otuli Cię swoim kosmicznym kocem i zapewni harmonię w Twojej duszy i spokój w Twoim sercu.

Twoja magiczna nocna wróżka pisze do Ciebie.Uroczy! Dziś mam dla Was cudowną, po prostu cudowną wiadomość: będziecie o mnie śnić całą noc! Przemówię do Ciebie słowa miłości, dotknę Cię, przytulę, pocałuję i dam Ci niezwykłe doznania! Jesteś najlepszy ze wszystkich mężczyzn, których znam. Zawsze będziesz w moich oczach! Życzę Ci kochanie słodkiego snu, nabierz sił i śmiało podbij jutro cały świat, no, poza mną, bo moje serce od dawna należy do Ciebie. Kochani, spójrz na gwiazdy za oknem, może będą w stanie przekazać ci, jak bardzo cię kocham! Oby przez całą noc zapewniały wspaniałe sny! Oczywiście z moim udziałem! W końcu nie mogę bez ciebie żyć, moja droga, nawet we śnie, potrzebuję cię! Dobranoc, kochani, słodkich snów, przyjemnych snów i do zobaczenia we śnie, moja droga.

Witaj kochanie! Mam dla Ciebie świetną wiadomość: dziś wieczorem będziesz o mnie śnić! Och, to będzie cudowny sen! Możesz nawet nie chcieć się obudzić. Dlatego ustaw najgłośniejszy budzik, a najlepiej dwa! W przeciwnym razie zaśniesz i będę winien.