życzenia dobrej nocy

Mój mały ptaszku! Niech pierwsza gwiazda, która pojawiła się na tym czystym niebie, zaśpiewa Ci kołysankę do magicznej, sennej melodii. I niech jej głos podniosą wszystkie gwiazdy, które pojawiły się za nią na niebie, wciągając Cię w kolorowe sny.Obyś marzył o pięknych ogrodach obfitujących w kwiaty i owoce, których ozdobą bez wątpienia staniesz się! Dobranoc!

Na czarnym niebie piękne gwiazdy urządzają wieczorny, okrągły taniec. A miesiąc, jako chwalebny sułtan, wybiera dla siebie najbardziej godną gwiazdę. Noc śmiało wkracza do telewizji na własnych prawach. Już czas, kochanie, żebyś położyła się do łóżka. W końcu nie da się przerobić całej pracy, a poranek jest mądrzejszy niż noc. Dobranoc, mój jedyny. Dobranoc i najprzyjemniejsze sny. Niech sen dobrej nocy spełni się rano. Życzę miłego nocnego wypoczynku. Niech dobry sen da ci energię na jutro.

Umiłowani! Niech wspaniały sen zabierze Cię do kraju nieograniczonych możliwości i nierealistycznego szczęścia, w którym chcesz zostać na zawsze, żyć nie zauważając czasu i nie licząc dni, które minęły.

Każdy wie, że najważniejszą rzeczą w życiu jest miłość. Sama byłam o tym przekonana, kiedy Cię spotkałam, moja ukochana. Tak się cieszę, że mam Ciebie, moją jedyną, ukochaną i najważniejszą osobę na ziemi. Chcę być zawsze z tobą, nie rozstawać się ani na minutę. Zerwaliśmy zaledwie pół godziny temu i już za tobą tęsknię. Dobranoc, moja wyjątkowa. Obyś miał najsłodszy sen, niech nic nie zakłóca twojego nocnego odpoczynku. Niech anioł chroni twój spokojny sen.

Duszne życzenia na dobranoc

Najcieplejszyżyczenia dobrej nocy

Moja ukochana, niech ta noc da Ci kolorowe sny, ciszę i spokój, ciesz się odpoczynkiem, przywróć zmarnowane siły i uzupełnij energię na nadchodzący dzień.

< / dz>

Niech noc zabierze Cię w swój świat, zmierzch delikatnie otula, usypia, nie powodując strachu.

Kochanie, poznałem znajomych, pójdziemy do baru na drinka, potem do sauny, zabierzemy dziewczyny, zdradzę Cię, wrócę rano – pijany, w szmince, z damskimi majtkami w kieszeni, zrobię skandal, rozbiję naczynia i … wiem, że nie uwierzyłeś, bo jesteś moim mądrym! 🙂 Dobranoc, ze snem tylko o sobie!

Szkarłatny zachód słońca zapewni Wam dobry sen, gałęzie drzew obsypane będą kwiatami i zapewnią Wam mnóstwo radości i wiosennego nastroju na wiele dni. Niech we śnie obudzisz się pod kocem z płatków jaśminu, a ściany Twojego domu przepuszczą gałęzie drzew z kwitnącymi morelami i brzoskwiniami. Niech wiosenny wiatr rozgrzeje się i otoczy chmurą wiosennych aromatów, których w rzeczywistości po prostu nie ma. Będziesz krążyć w przeźroczystej sukience z róż, którą Ci podaruję i podziwiać kwitnące magnolie i róże, którymi chciałabym zasypać Twoją życiową ścieżkę w rzeczywistości. Niech dotyk dłoni ukochanej osoby da Ci wiele radości i miłości, a długi pocałunek we śnie niech przekaże Ci całą moją miłość i podziw, którą Ci daję, niczym cudowny aromat na Twojej toaletce.