życzenia dobrej nocy

Moja droga, nie zapomnij zaciągnąć zasłon, inaczej piękne gwiazdy będą Cię podziwiać śpiąc z daleka. Boję się, że musujące maluchy zazdroszczą mi i spróbują ukraść najlepszego mężczyznę najszczęśliwszej kobiecie. Dobranoc, słodkich snów!

Kochanie, wspaniale, że jesteśmy razem. Wcześniej dni były nudne, długie, nie wiedziałam, co robić, nawiedzały mnie smutne myśli. I oto jesteś. Tak piękna, odważna, silna. Stałeś się dla mnie oparciem, z Tobą niczego się nie boję. Jesteś moim osobistym superbohaterem, zawsze mnie uratujesz i wyciągniesz z kłopotów. Szczerze mówiąc wszystkie koleżanki mi zazdroszczą, nawet one widzą, że mamy tę samą, tylko szczerą miłość, jedną na całe życie. Kiedyś bałam się, że zostanę sama, że ​​nie znajdę swojego jedynego, ale w sercu tak bardzo pragnęłam miłości.Pamiętam, jak cię zobaczyłem po raz pierwszy. Od razu cię polubiłem, wyróżniłem cię z tłumu. Nie mogłem nawet pomyśleć, że taki człowiek zwróci na mnie uwagę. I nasz pierwszy pocałunek… Pamiętam, że moje nogi zrobiły się bawełniane, prawie straciłam równowagę z przyjemności. Daj mi to wszystko! Kocham cię kochanie, mam nadzieję, że marzysz.

Księżniczko, nie wytrzymam ani minuty bez ciebie i tu znowu piszę jak tęsknię za tobą. Chcę pocałować twoje miękkie usta, twój głos brzmi w mojej głowie, w ogóle nie mogę spać. Uchwyciłeś moje myśli, serce i duszę. Dziwnie to czuć. Jesteś jak anioł, który uratował mnie przed bezwartościową egzystencją. Słodkich snów, kochanie.

Co może być lepszego niż miłość? Dla niej przez cały czas dokonywali wyczynów, ginęli, walczyli. Znalazłem cię, moja droga, i będę walczył o nasze szczęście. Jestem pewien, że resztę życia spędzimy razem. Śni mi się, że siedzimy przed kominkiem w mroźną zimową noc, pijemy grzane wino, przykryci kocem i rozmawiamy o naszej wspólnej przyszłości. Wiem, że tak będzie, najważniejsze, żeby w to uwierzyć. Jestem wdzięczny losowi za przysłanie mi właśnie Ciebie. Jesteś taki dobry, twój uśmiech, twoje oczy sprawiają mi radość. Spośród miliona ludzi rozpoznaję cię jednym dotknięciem. Widzę cię we wszystkich rzeczach, które mnie otaczają. Wiem, że nasza miłość przejdzie wiele, ale jeśli jesteśmy razem, niczego się nie boję. Jesteś moją ochroną, wsparciem, dojdę do końca, tylko po to, by być z tobą. Niech noc uchroni cię od wszelkich problemów. Kocham Cię Skarbie. Dobranoc.

Moje kochanie, nie chcę się z tobą rozstać nawet na pożyteczny i niezbyt długi sen, ale bez ciebie te godziny wydają się wiecznością. Pozostaje mi tylko zamknąć oczy i po raz setny przewijać nasze spotkania, Twój uśmiech, rozwiane na wietrze włosy, krągłości ciała, delikatne dotyki, aksamitny głos. Bez Ciebie czuję się samotny, szczególnie w nocy. Życzę Wam najprzyjemniejszych snów i przebudzenia lekkiego powietrza o poranku! Żegnaj* pocałuj!