Gratulacje z okazji chrztu

Tego pięknego dnia, przepełnionego triumfem sakramentu chrztu dziecka, gratuluję wszystkim tego święta! Życzę czystej i jasnej drogi dziecku, które zna ten świat. Rodzina pełna miłości, czułości i troski. Radość i dobrobyt w domu oraz błogosławieństwa Pana na całe życie!

Chcę pogratulować mojej ukochanej siostrze, bo dzisiaj ochrzciła swojego syna, mój drogi bratanek. Moja dziewczynko, pragnę, aby Twój synek wyrósł na zdrowe i szczęśliwe dziecko ku radości Twojej, dziadkom i oczywiście radości Twojej cioci, która go po prostu uwielbia.Siostro, chcę, żeby zawsze odnosił sukcesy i odnosił sukcesy, a Ty możesz mu pomóc na wiele sposobów. Chcę, aby spełniły się wszystkie jego marzenia i pragnienia. Ze swojej strony obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby tak było. Chcę też powiedzieć, że wybrałeś dla dziecka po prostu wspaniałych rodziców chrzestnych, którzy z pewnością pokochają go nie mniej niż ty. Życzę zdrowia, szczęścia, radości i wielu pozytywnych emocji. Mam nadzieję, że uczcisz ten dzień w sposób, który zapamiętasz na całe życie.

Gratulujemy chrztu, dobrego i pogodnego święta okruchów i całej rodziny. Pragnę, aby aniołek dziecka miał silne skrzydła, aby dusza dziecka była zawsze otwarta i czysta, aby sam los kazał dziecku podążać ścieżką szczęścia, dobroci i miłości.

Niech czułość zimy i mrozu obdarzy Cię najpiękniejszym prezentem noworocznym – dniem Twojego Chrztu i pozyskania dobrego Anioła, który pomaga Ci we wszystkich Twoich sprawach i przedsięwzięciach oraz chroni Ciebie od błędów życiowych i zła, którego jest za dużo na świecie. Niech miłe słowa twojego duchowego mentora będą dla ciebie miłe, twoje serce będzie posłuszne woli Bożej, a twój umysł będzie zestrojony z cnotami chrześcijańskimi. Niech miłość da ci wiele czystych i jasnych dni, niech dusze innych ludzi staną się ci drogie i zachwycą cię swoją doskonałością i dobrocią, a ty w zamian obdarzysz uczuciem. Miłość i dobre uczynki, jak delikatne i delikatne światło porannego słońca, jak poranny pocałunek matki, jak czułość dobrej wróżki.

Serdeczne gratulacje z okazji chrztu

Chrzciny do łez

Moi prawdziwi przyjaciele, gratuluję Wam chrztu syna, który na pewno wychowa godnego człowieka. Życzę Wam pomyślnego wychowywania dziecka i inwestowania w niego tylko najlepsze cechy charakteru, odwaga i siła, wiara i optymizm.Niech twój syn na pewno będzie zwycięzcą w życiu, czemu ułatwi rozwinięta determinacja, zrozumienie, w jakim kierunku naprawdę musisz iść.Życzę twojej siły ma wystarczająco dużo ochoty i siły do ​​aktywnego rozwoju w wybranym kierunku, odnajdywania szczęścia i ulepszania świata Życzę niesamowitego szczęścia, które koniecznie musi być bezpośrednio związane z każdą dziedziną życia Szczęśliwego chrztu syna, przyszłego bohatera!