Gratulacje z okazji chrztu

Gratulujemy chrztu i małego cudu! Życzę dziecku wiernego anioła stróża za jego plecami, który będzie go chronił przez całą drogę życia, ratując go przed nieszczęściami i złym interesem własnym. Niech Twój cud czeka na czystą i słoneczną przyszłość pod opieką świętych, a szczęście będzie Ci towarzyszyć wszędzie.

Mój mały aniołku, dziś w obecności świadków przysiągłem, że będę twoim imiennym ojcem, w tym momencie ogarnęła mnie miłość do ciebie, wciąż jesteś taki bezbronny i niewinny. Od dziś będziesz miał dwóch tatusiów, obiecuję, że zawsze będę tam, aby wiedzieć, że z moim kwiatkiem wszystko jest w porządku.Tylko na twoją cześć, kochanie, anioły śpiewały dziś tak pięknie, błogosławiąc cię Objawieniem Pańskim. Chciałam, aby Twoje małe serce napełniło się światłem i dobrocią, które następnie możesz ofiarować swoim bliskim. Obiecuję, że wraz z rodzicami zawsze będę Ci pomagać, wspierać we wszystkim i odpowiadać na wszystkie Twoje pytania. Córko chrzestna, jestem bardzo szczęśliwa, że ​​teraz moje życie ma tak uroczego anioła.

Gratulacje dla twojej rodziny z okazji chrztu twojego ziemskiego anioła! Teraz twoje dziecko jest pod niezawodną opieką Pana! Niech dziecko zawsze będzie zdrowe, uśmiechnięte i szczęśliwe! Szczerze życzę, aby Twoje dziecko rozwijało się i z zainteresowaniem odkrywało ten wspaniały świat!

Drogie dziecko! W tym pięknym i bardzo ważnym dla nas wszystkich dniu dzwony i echo modlitw kościelnych opowiedziały o Twoim chrzcie. Drogi chłopcze, dziś zbliżyłeś się do Boga i dlatego w twoim życiu pojawił się anioł, który będzie cię chronił przez całe życie, a wszyscy twoi krewni i my, rodzice chrzestni, obiecujemy mu pomóc. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, niech wszystkie nowe początki i osiągnięcia odniosą sukces. Niech cię Bóg błogosławi chrześniaku!

Wiosna twojego życia już uśmiecha się do ciebie w oknie, zapraszając do cudownego i pięknego ogrodu dzieciństwa, młodości i wolności. Przyniesie nie tylko mnóstwo rozrywki, ale także rozwinięcie koloru Twoich przyszłych talentów, które do tej pory tylko kwitną, obiecując piękne owoce w wieku dorosłym, które zachwycą Ciebie i osoby wokół Ciebie, a także mogą stać się dumą dla Twoi rodzice. Niech niebo da ci wiele nowych i jasnych rzeczy, aby dobre kwiaty twoich cnót i talentów nie wypaliły się pod cynicznymi promieniami prawdziwego życia i aby nie zostały zniszczone przez zimne fale lenistwa i nieodpowiedzialności, które odprężają, ale nie podawaj prawdziwego wyniku sukcesu. A teraz zakwitło w nim nowe egzotyczne drzewo – drzewo cnót chrześcijańskich, które pojawiło się w twoim pięknym ogrodzie w czasie chrztu. Zachowaj i pielęgnuj, aby w przyszłości zachwyciła Cię słodkimi i pięknymi owocami.